رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

پیشنهاداتتون رو بگید فردا می خواهم خرید کنم

1.sapphire 6870

2.gainward gtx 560 1g

3.msi 6850 cyclone/oc

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوستان یک سوال مینهای am3 ساپورت که داخل وب سایت سازندش زده +am3 فولی ساپورت میشه از پردازنده های FX در اونها استفاده کرد یا نه

مثلا MSI در وبسایتش در قسمت مشخصات مادر برد 890FX-GD70 زده +AM3 فولی ساپورت نسخه بایوسش رو هم گذاشته واسه دانلودI%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

اگر بایوسش رو آپدیت کنید از سری FX پشتیبانی میکنه .

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین انتخاب مین ازرک از سریZ68 تا حدود300 تومن چه مدلی پیشنهاد میدید؟

هم رده این مین از مدل ایسوس چی هست؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین انتخاب مین ازرک از سریZ68 تا حدود300 تومن چه مدلی پیشنهاد میدید؟

هم رده این مین از مدل ایسوس چی هست؟

ممنون

Asrock Z68 Extreme3 Gen3 با قیمت حدود 280 هست که مشابه asus p8z68v-pro با قیمت حدود 300 میشه . تفاوت اصلی این دو تو تعداد پورتهاست . ایسوس 4 تا USB3 داره و ازراک 2 تا . ایسوس 4 تا ساتا 3 داره و ازراک 2 تا . ایسوس بلوتوث داره که ازراک نداره . امام مهمترین تفاوتشون اینه که مدار تغذیه ایسوس 16 فاز هست و ازراک 12 فاز . ایسوس قابلیت بهتری برای اورکلاک داره .

لینک به دیدگاه

سلام @};-

من می خوام یه هدفن بیسیم بگیرم تا حدود 100 تومان اگه ممکنه راهنمایی کنین .

لطفا قیمت و اینکه از کجا بگیرم هم عنوان کنین .

خودم الان یه سونی xd200 دارم کیفیت صداش خیلی خوبه ازش راضی ام ولی تنها مشکلی که داره سیمشه .3/5 متره !!!

آخه من موندم سونی پیش خودش چی فکر کرده

ترجیحا اگه از همین برند باشه بهتره

با تشکر

لینک به دیدگاه

PHILIPS Headphon SHC-8525 با قیمت 95 تومان هست که رو موج FM کار میکنه و دستگاه فرستنده هم داره .

PHILIPS SHC8545 هم با قیمت 105 تومان هست که فرق چندانی نداره . من از سونی چیزی سراغ ندارم .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

میخواستم بدونم این پاور GREEN GP535 A که تقربیا 2 سال هست که دارم که روی سیستم قبلی من بده و الان یک سیستم جدید میخوام تهیه کنم برای این سیستم جدید مناسب هست یا نه ؟

سیستم جدید :

MAIN GIGA 970-D3

CPU :1100 X6 AMD

VGA: SAPPHAIR 6870

RAM :2*2 KINGMAX 1333

اگر جواب نمی ده لطف پیشنهاد خود را برای پاور مناسب این سیستم بیان کنید

باتشکر

ویرایش شده توسط bbbbb
لینک به دیدگاه

این پاور لب مرزه . بهتره عوضش کنی . چون به مرور که راندمانش پایینتر میاد ممکنه مشکل ایجاد کنه . 635 گرین هست در حدود 110 . پایینتر هم هست ولی وقتی داری عوض میکنی حداقال چیزی بگیر که اگر بعدا خواستی کمی ارتقا بدی مشکلی نداشته باشی . البته شاید بتونی از برندهای دیگه در حدود 550 تا 580 وات گیر بیاری . ولی ارزش نداره به نظر من.

لینک به دیدگاه

این پاور لب مرزه . بهتره عوضش کنی . چون به مرور که راندمانش پایینتر میاد ممکنه مشکل ایجاد کنه . 635 گرین هست در حدود 110 . پایینتر هم هست ولی وقتی داری عوض میکنی حداقال چیزی بگیر که اگر بعدا خواستی کمی ارتقا بدی مشکلی نداشته باشی . البته شاید بتونی از برندهای دیگه در حدود 550 تا 580 وات گیر بیاری . ولی ارزش نداره به نظر من.

حامد جان من از نرم افزار Green Calculator برای محاسبه برق مورد نیاز سیستم استفاده کردم این نرم افزار 885b را پیشنهاد کرد میشه به این نرم افزار اطمینان کرد یا خیلی زیاد توان محاسبه میکنه ؟

لینک به دیدگاه

خیلی زیاد میگیره . اصلا قابل اعتماد نیست . بهترینش این سایته http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

البته الان کمی تغییرات توش دادن و کمی مشکل داره . موقع انتخاب برند پردازنده و کارت ممکنه گیر کنه و ادامه نده . اگر دیدی خیلی مونده صفحه رو ریفرش کن . فقط تو قسمت Capacitor Aging باید درصد بدی بهتره که بین 25 تا 30 بذاری .

لینک به دیدگاه

خیلی زیاد میگیره . اصلا قابل اعتماد نیست . بهترینش این سایته http://extreme.outer...culatorlite.jsp

البته الان کمی تغییرات توش دادن و کمی مشکل داره . موقع انتخاب برند پردازنده و کارت ممکنه گیر کنه و ادامه نده . اگر دیدی خیلی مونده صفحه رو ریفرش کن . فقط تو قسمت Capacitor Aging باید درصد بدی بهتره که بین 25 تا 30 بذاری .

تست کردم 660 مناسبه

توی قسمت CPU Utilization (TDP 2): درصد روی همون 90 درصد باشه یا نه ؟

لینک به دیدگاه

آره . همون 90 باشه . چطوری آوردی 660 ؟ یه چیزی رو فکر کنم اشتباه زدی . دوباره تست کن . من حدود 530 آوردم . نباید اینقدر اختلاف بده . قطعه خاصی داری رو سیستم که برق زیاد مصرف میکنه ؟ یا کرس و یا اور میخوای بکنی ؟

لینک به دیدگاه

دوستان بین این دو پاور کدام یک برای این سیستم بهتر است ؟ کسی از ویژگیهای پاور xfx اطلاعی داره ؟

xfx 750pro 122 toman

green 685b 138 toman

MAIN GIGA 970-D3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بین این دو پاور کدام یک برای این سیستم بهتر است ؟ کسی از ویژگیهای پاور xfx اطلاعی داره ؟

xfx 750pro 122 toman

green 685b 138 toman

MAIN GIGA 970-D3

635B-US هم کافی هست و کیفیتش از XFX بالاتر هست همچنین گارانتی و خدماتش!

لینک به دیدگاه

با توجه به بررسی که تو سایت زیر انجام شده XFX پاور بدی نیست و اگر گارانتی خوبی داشته باشه ، مناسبه . البته من دقیق مقاله رو نخوندم . ولی کلیاتش میگفت پاور خوبیه . اما من خودم گرین رو به خاطر گارانتیش بیشتر میپسندم . کیفیتش هم که خیلی خوبه .

http://www.hardwaresecrets.com/article/XFX-PRO-750-W-Power-Supply-Review/1182/1

لینک به دیدگاه

با توجه به بررسی که تو سایت زیر انجام شده XFX پاور بدی نیست و اگر گارانتی خوبی داشته باشه ، مناسبه . البته من دقیق مقاله رو نخوندم . ولی کلیاتش میگفت پاور خوبیه . اما من خودم گرین رو به خاطر گارانتیش بیشتر میپسندم . کیفیتش هم که خیلی خوبه .

http://www.hardwares...y-Review/1182/1

حامد جان گارانتی سازگار داره وگارانتی خوبیه

,ولتاژبیشتر و قیمت کمتر نسبت به گرین 685b خیلی خوبه اما اطلاعات کاملی ازش ندارم ؟

ویرایش شده توسط bbbbb
لینک به دیدگاه

حواست به این باشه که هیچ ارزونی بی دلیل نیست . با توجه به اینکه یک برند وارداتیه و توانش هم بالاتره ، باید قیمت بیشتری داشته باشه . مگر اینکه یه جای کارش بلنگه . کی میخوای بخری؟ اگر عجله نداری من 1-2 روز بگردم تو نت ببینم چی میتونم پیدا کنم . البته از کاربر otello هم میتونی سوال کنی . تو زمینه پاور متخصصه برای خودش;)

لینک به دیدگاه

حواست به این باشه که هیچ ارزونی بی دلیل نیست . با توجه به اینکه یک برند وارداتیه و توانش هم بالاتره ، باید قیمت بیشتری داشته باشه . مگر اینکه یه جای کارش بلنگه . کی میخوای بخری؟ اگر عجله نداری من 1-2 روز بگردم تو نت ببینم چی میتونم پیدا کنم . البته از کاربر otello هم میتونی سوال کنی . تو زمینه پاور متخصصه برای خودش ;)

ممنون میشم تا اخر هفته فکر خرید ندارم

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان خوب

یک کیس برای این قطعات تا 60 تومان میخوام

MAIN GIGA 970-D3

خودم نظرم GREEN - Magnum 2

دوستان اگر نظری در مورد این کیس یا کیس موردنظر خود دارن بیان کنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر همه دوستان خوب

MAIN GIGA 970-D3

کیس کاملا مناسبی هست و فکر کنم تا این بودجه انتخاب چندانی نخواهید داشت!

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان خوب

MAIN GIGA 970-D3

کیس خوبی رو انتخاب کردی نظر من هم همینه

لینک به دیدگاه

دوستان برای خرید cpu amd برای بازی فرکانس مهم است یا تعداد هسته ؟

بین این دو phenom 2 1100x6 amd 3.3ghz یا phenom 2 980 x4 3.7ghz کدام بیشترین کارایی تو بازی دارند

تو مقاسیه بین cpu ها در بازیهای مختلف تو سایت ها 980 با 3.7 گیگا هرز فرکانس بالاتر از 1100 x6 بوده ایا واقعا این موضوع درست است ؟

خواهش میکنم از دوستان توضیحات بیشتری درباره این موضوع بیان کنند .

ممنون

ویرایش شده توسط bbbbb
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تویه یه سری بازیها هسته لازم است توی یه سری دیگه فرکانس اهمیت بیشتری داره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...