رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام در مورد پادر فرق نمیکنه که 830 وردارم یا 1030 چون به هر حال وقتی بخوام کراس فایر کنم باید عوضش کنم چون جواب نمیده . در مورد مین من هم راغبم که x48 بگیرم البته این رو میذارم واسه اخر کار اگه پولم رسید میگیرمش .

مشکل فقط هارده :confused:

ایمان جان حالا تا بخواید کراس فایر کنید فکر نمیکنم با خرید یه 4870 حالا حالاها نیاز به کراس فایر باشه چون این کارت واقعا کارت قوی هستش مگه شما با کامپیوتر چیکار میکنید:confused::eek::eek: فعلا همان پاور رو بردارید بعدا حالا اگه کمبود نیاز کردید اون موقع عوضش میکنید ولی فعلا برای این سیستم کافیه .:eek:

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خوب پاور قطعی شد

هارد چی؟ :confused:

خوب دوست عزیز در مورد هارد چرا از جناب حسینی کمک نمیگیرید فکر میکنم اطلاعات ایشون کامل تر باشه هر چی ایشون پیشنهاد بدن در موردش شکی نیست و اینکه خودتون چی مد نظرتون هست.

لینک به دیدگاه

درود

ایمان جان اول باید ببینی از هارد چه انتظاری داری و بعد بشه پیشنهاد داد . مثلا مقدار ظرفیت مهمه یا سرعت و یا امنیت

لینک به دیدگاه

سلام .به ترتیب امنیت از همه مهمتره چون من شاهد بودم هارد چند تا از دوستام سوخت یا اطلاعاتش پاک شد نمیخوام هیچوقت اطلاعاتم رو از دست بدم

بعدش سرعت مهمه پون من شنید بعد از cpu و ram سرعت هارد تاثیر گذار هست

و در آخر هم ظرفیت .خوب نمیخوام هیچوقت جا کم بیارم

آقای حسینی X48-DQ6 میتونه بهترین انتخاب باشه یا گزینه های دیگه هم هست؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام .به ترتیب امنیت از همه مهمتره چون من شاهد بودم هارد چند تا از دوستام سوخت یا اطلاعاتش پاک شد نمیخوام هیچوقت اطلاعاتم رو از دست بدم

بعدش سرعت مهمه پون من شنید بعد از cpu و ram سرعت هارد تاثیر گذار هست

و در آخر هم ظرفیت .خوب نمیخوام هیچوقت جا کم بیارم

آقای حسینی X48-DQ6 میتونه بهترین انتخاب باشه یا گزینه های دیگه هم هست؟

ممنون

سلام دوست من

سی پی یو از اون هم که فکر می کنی تویه بازی تاثیرش زیادتر

فقط لازمه وقتی شما یه بازی رو اجرا می کنید کلید مای کامپیوتر یا کنترول الت دلیت رو بزنید

برید ببیند که چند درصد از سی پی یو درگیره اجرای بازی هست

تقریبان 100%

سومین چیزی که تویه بازی تاثیر گزار رم است ( رم خوب)

چهارم هارد خوب با سرعت خوب:confused:

در مورد اون مین بردی که گفتید

به گفته دوستان قرار تا چند وقته دیگه مین برد ها X58 بیاید.............................

:eek:

لینک به دیدگاه

سلام خوب در مورد مین x58 باید بگم که از صبر کردن دیگه خسته شدم :confused: به محض اینکه 4870 بیاد سیستم رو میبندم و اینم بگم که مین هم در سرعت سیستم بی تاثیر نیست فکر کنم دومین چیزی که شما بهش اشاره تو سرعت سیستم نکردید مین باشه

لینک به دیدگاه

ایمان جان مقدار حجم مصرفیه شما خیلی مهمه در انتخاب هارد مثلا هاردهایی که سرعتشون 15000 RPM باشه خیلی گرون هستن ولی امنیت و سرعتشون خیلی بالان .خوب اگر یه چیز نرمال با قیمت مناسب میخواید 500GB samsung F1 حدودا 83تومانه .

در مورد مادربورد هم خودتو خسته نکن . یه دفعه میبینی دنیا دگرگون شدو بازم سیستم نداری .

لینک به دیدگاه

آقا پس شد اینا ببینید مشکل نداره:

q9450

hd4870

X48-DQ6

500GB samsung F1

power GP1030B-EPS

ram 4gig 1066

آقای حسینی dwdrwو dvdr مشکی خوشکلم پیشنهاد بدید

بعد لطفا یه قیمت از این سیستم بدید که ببینم چهجوریاست آخه دوست دارم کیس tuniq2 بگیرم اگه پول برسه

ممنون

لینک به دیدگاه

آقا پس شد اینا ببینید مشکل نداره:

q9450

hd4870

X48-DQ6

500GB samsung F1

power GP1030B-EPS

ram 4gig 1066

آقای حسینی dwdrwو dvdr مشکی خوشکلم پیشنهاد بدید

بعد لطفا یه قیمت از این سیستم بدید که ببینم چهجوریاست آخه دوست دارم کیس tuniq2 بگیرم اگه پول برسه

ممنون

خوب ایمان جان مبارکتون باشه سیتسم خوبی انتخاب کردی ولی در مورد مادروبرد به انتخابهای دیگه ای هم فکر کن البته نه اینکه این مادربورد بد باشه .

در مورد کارت 4870 هم که نیموده قیمتش مشخص بشه .

در مورد کیس باقیه قطعات رو انتخاب کن من بهتون کیسهای خوبی رو پیشنهاد میدم و نشونتون میدم از همین گرین .

لینک به دیدگاه

خوب اگه مین بهتری هست لطفا بیگد چیاست؟

خوب یه قیمت حدودی 4870 رو هم ماکسیموم حساب کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

خوب اگه مین بهتری هست لطفا بیگد چیاست؟

خوب یه قیمت حدودی 4870 رو هم ماکسیموم حساب کنید

ممنون

به نظر من پول اضافی بابت X48 دارید میدید . اگر توی این تستی که خدتون گذاشتید http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=1205 نگاهی بندازید متوجه میشید که چیپ X48 با P45 تفاوت خیلی زیادی ندارن ولی از نظر قیمتی 48 خیلی گرونتره . یه لطفی کنید و به خاطر خودتون بیشتر تحقیق کنید .

لینک به دیدگاه

من با جنسای موجود حساب کردم p45 که نیومده

شنبه یا یک شنبه دو مدلش از برند ایسوس وارد بازار میشه . وقتی وارد شد قیمت و مدل دقیقشون رو میگم .

لینک به دیدگاه

از این خوشم اومد

1.jpg

CPU: Supports all Quad/Dual Core Intel LGA775 Processors

Notable updates include a 1600Mhz FSB update, official DDR3-1333Mhz support, PCI-E 2.0 support with a possible dual x8 split for ATI Crossfire configurations (the P35 could only do x16+x4). The I/O Controller Hub (ICH) is also updated to ICH10, with LPT support completely removed, as well as potential support for 10GBe Connectivity. 10GBe connectivity will be something that we will not see in the near future, as 10GBe LOM chipsets are expensive and scarce, and the necessary networking equipment is still not available to the average home user.

ICH: ICH10R

RAM: 4x 667/800/1066/1200 1.8v DDR2 SDRAM up to 8GB

Storage: 6x SATA 3.0Gbps via ICH10R, 2x SATA 3.0Gbps via Silicon Image SIL3752 controller, 1x UDMA133 & 1x eSATA 3.0Gbps via Marvell 88SE6121 controller

Audio: Analog Devices ADI2000B 8 channel High Definition Audio Codec with Optical and Coaxial SPDIF

Networking: 1x Marvell 88E8001 PCI Controller, 1x Marvell 88E8056 PCIe Controller

Firewire: LSI Firewire 400 dual port controller

Expansion: 3x PCIe x16 slots, (x16x4x4 or x8x8), 2x PCIe x1 slots, 2x PCI 32bit PCI2.3 compliant slot

Sporting features such as high-end graphics via 3 way CrossFireX with 3 PCI-E x16 slots, energy savings via the new EPU 6 engine, Express Gate for a quick way to the Internet without booting into the OS, and a true 16-phase power design, it seems like the P5Q is loaded with the latest and greatest from Intel and Asus.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت همه دوستان.

دوستان متخصص عزيز لطفا در مورد تک تک قطعات سيستم زير که بنده خودم جمع کردم نظر

دهيد؟ ( در مورد "کيس" و "پاور" و" تي وي کارت" نيز نظر دهيد.)

در مورد "مادربرد" و "سي پي يو" و "کارت گرافيک" و "رم" نيز نظر دهيد.

سيستم به شرح زير است :

Monitor ( LCD ) : SAMSUNG - 19" - BW1931

CPU : Intel Core 2 Duo E7200 - 2.53GHz

MainBoard ( INTEL ) : ASUS - P5KC

Memory ( DDR2 ) : CORSAIR - Dual Channel 2GB - 800-(2x1GB) - DHX

VGA Card ( PCI Express ) : XFX- GeForce 8600 GT - 1GB

Hard Disk ( Internal ) : Seagate- SATA2 - 500 GB + / 32mb buffer

DVD Drive ( DVD WRITER ) : PIONEER - DVR-A12FXD1

Modem ( Internal ) : ZOLTRIX - VISTA

Case : GREEN

Power Supply : GREEN - GP530AB

Capture & TV Card : ProVision LCD TVBOX 200

Keyboard : A4TECH RKS-2670D

Speaker : CREATIVE - SBS A300

-----------------

در مورد" تي وي کارت" بايد بگويم بنده براي بعضي مواقع نياز دارم و زياد هم بهش نياز ندارم پس

لطفا نظرتون را درباره اش بدهيد؟ ( ايا اين تي وي کارت با کليه سيستم عامل هاي جديد سازگار

است؟ )... .

در مورد "مانيتور"نيز نظر بدهيد.

ايا اين "مودم" با کليه سيستم عامل هاي جديد سازگار است؟

در مورد DVD WRITER نيز نظر دهيد.

خواهشا در مورد کليه قطعات سيستم نظر بدهيد.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

درود

آقا کیوان منظورتون 1600 هستش دیگه ؟

در ضمن برندش معلوم نیست چیه

لینک به دیدگاه

درود

سام عزیز . چند تا نکته هستش به نظر من . اول اینکه قطعات خوبی رو انتخاب کردید .

در مورد LCD سری CW رو بگیرید .

من فکر میکنم در مورد کارت گرافیک یه کوچولو اشتباه کردید . رم این کارت گرافیک DDR2 هستش و قدرتش به پای DDR3 نمیرسه . اگر تمایل دارید جیفروس بردارید میتونید همین 8600GT DDR3 بردارید که الان inno 3D ارزون شده و قیمتش حدودا 99 تومانه ولی به نظر من چون مادربوردشما کراس فایر ساپورت هستش میتونید HD3650 بگیرید که قیمتش همین 100 تومانه .

در مورد کارت تی وی چون مادربوردهای جدید همشون ساندهاشون تغییر کرده کارت تی وی های قدیمی رو ساپورت نمی کنن و توی صدا مشکل دارن به همین دلیل شما باید کارتهای سری PRO بردارید . و در ضمن فکر میکنم این مدلی که نوشتید اسکترنال باشه . درسته ؟ فکر میکنم مشکلی نداشته باشید .

مودمتون هم مشکلی نداره .

DVD rw که نوشتید اگر موجود باشه محصول خوبیه .

لینک به دیدگاه

خوب p5q deluxe هم 1600 هست تا 16 گیگ رم ساپرت میکنه رم با باس 1200 ساپرت میکنه قابلیت کراس فایر با 3 خروجی رو داره audio channel 7.1 داره و قیمتشم مناسبه .

آقای حسینی این خوبه؟ اینکه تا 16 گیک رم ساپرت میکنه معنیش چیه؟ این که فقط 4 تا سلوت داره .یعنه باید 4تا 4تا انداخت؟

لینک به دیدگاه

biostar هست

با چیپ p45

www.newegg.com

چه قیمت باحالی داره $129.99 ولی فکر نکنم فعلا بیاد ایران منم دیگه نمیخوام صبر کنم هرچی تو بازار بود همونو میگیرم

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت همه دوستان.

دوستان متخصص عزيز لطفا در مورد تک تک قطعات سيستم زير که بنده خودم جمع کردم نظر

دهيد؟ ( در مورد "کيس" و "پاور" و" تي وي کارت" نيز نظر دهيد.)

در مورد "مادربرد" و "سي پي يو" و "کارت گرافيک" و "رم" نيز نظر دهيد.

سيستم به شرح زير است :

Monitor ( LCD ) : SAMSUNG - 19" - BW1931

CPU : Intel Core 2 Duo E7200 - 2.53GHz

MainBoard ( INTEL ) : ASUS - P5KC

VGA Card ( PCI Express ) : XFX- GeForce 8600 GT - 1GB

Hard Disk ( Internal ) : Seagate- SATA2 - 500 GB + / 32mb buffer

Power Supply : GREEN - GP530AB

Capture & TV Card : ProVision LCD TVBOX 200

با تشکر.

دوست عزیز همون طور که سعید جان گفته کارت گرافیکی که انتخاب کردی اصلا بدرد نمیخوره به دلیل این که DDR2 هست کارایی پایینی داره پیشنهاد میکنم با توجه به مادربوردت که CrossFire رو پشتیبانی میکنه حتما یکی از کارت های سری 3000 از ATI رو بگیری که اگر بعدا سیستمت کم اورد یه کارت دیگه از سری 4000 بذاری کنارش که از تعویض کارت NVIDIA واقعا به صرفه تره اما در مورد پاور باید بگم 530 وات گرین دیگه نیست و 535 وات هست و برای این سیستم جواب میده اما اگه پول داری به جای 535 یه 680 وات گرین بگیر که برای بعدا که خواستی CrossFire کنی کم نیاره و جواب بده و اما چرا کارت تی وی میخوای بگیری در حال حاضر کارت های تی وی در رنج قیمت پایین اصلا کیفیت تصویر ندارن پس پیشنهاد میکنم پولی رو که میخوای برای کارت تی وی بدی بده یه

LCD TV ال جی بگیر که که مشکلات کارت تی وی رو نداره .

اما یه پیشنهاد دیگه دارم اونم اینه که بهتره برای هارد Hitachi بگیری که پایداری بیشتری داره و اوصلا هم خیلی با کیفیت تر هم هستن اصلا هم به بافر بیشتره Seagate توجه نکن چون بین بافر 32 و16 تفاوت محسوسی نیست .

راستی از این سیستم برای چه کاری میخوای استفاده کنی؟

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

خوب p5q deluxe هم 1600 هست تا 16 گیگ رم ساپرت میکنه رم با باس 1200 ساپرت میکنه قابلیت کراس فایر با 3 خروجی رو داره audio channel 7.1 داره و قیمتشم مناسبه .

آقای حسینی این خوبه؟ اینکه تا 16 گیک رم ساپرت میکنه معنیش چیه؟ این که فقط 4 تا سلوت داره .یعنه باید 4تا 4تا انداخت؟

درود

ایمان جان به نظر من مادر بورد خوبیه . و هر کدوم از اسلاتهای رمش 4 گیگ رم ساپورت میکنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...