رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگر اورکلاک نخوای میتونی چیپ H77 بگیری که کمی ارزونتره . البته همین چیپ Z77 هم مدلهای مختلفی داره که قیمتهای متفاوتی دارن . اما امکناتشون متفاوته . کلا تو بوردهای ایسوس به این شکله که مدلهای V حد وسط هستن . V-Pro و، V-Deluxe و، Sabertooth و، WS و ماکسیموس به ترتیب حرفه ای تر میشن . البته بین اینها مدلهای دیگه ای هم هست . ولی اینها اصلیها هستن . V-LK و، V-LE Plus و، V-LX و V-LE هم به ترتیب ضعیفتر . بین اینها هم چند تا مدل دیگه هست . تو چیپ های مختلف کمی فرق میکنن . ولی کلیات یکی هستنش . به نظر من ودل Z77-V مناسبتره . ارزونتر میخوای چیپ H77 بگیر .

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.صبح همگی بخیر .دوستان یه سوال داشتم من یه مادر بورد foxconn Bloodrage پیدا کردم که اک هست به نظرتون مادربورد مناسبی هست؟ حدود قیمتشو میدونید؟ سوکت 1366 هست

مانیتور هم 20 اینچ به بالا چی پیشنهاد میدین تا 400 نهایت قیمت؟ تشکر

ویرایش شده توسط hamed1715
لینک به دیدگاه

این مادربورد رو نگیر . کلا مادربورد سوکت 1366 نگیر . اولا از رده خارجه . دوما پردازنده براش سخت گیر میاد . سوما پردازنده های سوکت 1155 خیلی از پردازنده های 1366 بهتر عمل میکنن و قیمتشون هم بهتره .

مانیتور Asus ML229H رو ببین میتونی گیر بیاری . البته آخرین بار تو فروشگاه لیون با قیمت 410 آپدیت شده . ولی شاید تغییر کرده باشه . مانیتور خیلی خوبیه . از ال جی و سامسونگ گرونتره . ولی کیفیت خیلی بهتری داره . پنل IPS داره که رنگها رو واقعی تر نشون میده .

لینک به دیدگاه

تشکر حامد جان ما تو این سایت و با وجود شما و بقیه دوستان هر روز یه چیز تازه یاد میگیریم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخواستم نظر اساتید گرامی رو راجب به خرید مانیتور اچ پی2159 که کرسی رایاته به قیمت 370 میفروشه بدونم ممنون

post-5898-0-78582700-1346485795_thumb.png

لینک به دیدگاه

به نظر من این مانیتور به جز اسپیکر و اسم HP چیز دیگه ای نداره . کنتراست معمولی . زاویه دید پایین . پنل LCD . به نظر من ایسوس ML229H با هزینه کمی بیشتر ارزش خرید خیلی بالاتری داره . البته این نظر شخصی من با توجه به مشخصاتشه . مگر اینکه چیز خاصی داشته باشه که تو مشخصاتش نیومده .

لینک به دیدگاه

سلام

این پاوری که تو سایت میفروش Corsair GS800 دقیقا اینه؟

لینک

چون تو سایت فروش کلا شکلش و 80Plus فرق داشت

لینک به دیدگاه

خیلی مخلصیم آقا حامد ..میشه یه کیس تا 600 پیشنهاد بدید ...بدون کارت گرافیک . مودم ...

برای کارهای طراحی استفاده میشه...تا جایی که امکان داره سی پی یو قوی باشه...

لینک به دیدگاه

سلام

لینک

این رو باید تو تاپیک قیمت و مشخصات قطعات بپرسید .

فکر میکنم یکی باشن . چون مدل دیگه ای نداره که 800 وات باشه از این سری .

لینک به دیدگاه

من چطوری سیستم بگم بهت تا 600 که همه جوره ساپورت کنه ؟

پردازنده i3 2120 بگیری 240 درمیاد . مادربورد ارزون قیمت هم براش برداری یک مدل H61 که ساتا3 و USB3 نداره حدود 120 درمیاد . هارد 500 هم حدود 140 میشه . 8 گیگ رم هم بذاری میشه حدود 100 تومان .همین شد 600 . کیس و پاور درایو نوری رو با کدوم پول میذاری روی سیستم ؟ ;)

اگر پردازنده رو G620 بگیری 120 تومان کم میشه . با این 120 تومان یتونی کیس Wee گرین با قیمت 45 ، پاور 330 وات گرین هم 60 تومان ، 15 تومان میمونه . 25 توامن بذاری روش درایو نوری هم میتونی بگیری .

این سیستم دیگه نمیشه سیتم برای همه جوره . طراحی 2 بعدی رو جواب میده . ولی روی 3 بعدی کم میاره .

لینک به دیدگاه

من چطوری سیستم بگم بهت تا 600 که همه جوره ساپورت کنه ؟

پردازنده i3 2120 بگیری 240 درمیاد . مادربورد ارزون قیمت هم براش برداری یک مدل H61 که ساتا3 و USB3 نداره حدود 120 درمیاد . هارد 500 هم حدود 140 میشه . 8 گیگ رم هم بذاری میشه حدود 100 تومان .همین شد 600 . کیس و پاور درایو نوری رو با کدوم پول میذاری روی سیستم ؟ ;)

اگر پردازنده رو G620 بگیری 120 تومان کم میشه . با این 120 تومان یتونی کیس Wee گرین با قیمت 45 ، پاور 330 وات گرین هم 60 تومان ، 15 تومان میمونه . 25 توامن بذاری روش درایو نوری هم میتونی بگیری .

این سیستم دیگه نمیشه سیتم برای همه جوره . طراحی 2 بعدی رو جواب میده . ولی روی 3 بعدی کم میاره .

آقا حامد من دارم با دو گیگ رم 800 و کور تو دوآل 7400 تری دی مکس کار میکنم و اساسینزم روش بازی کردم مشکلی نبوده

فکر نکنم اون قدرم کم بیاره من میگم ایشون از رم کم کنن 4 گیگ شه بزنن به زخم زندگی!

حالا از این ها بگذریم سوال من اینکه بین msi z68 ag65 و sabertooth p67 کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

آقا حامد من دارم با دو گیگ رم 800 و کور تو دوآل 7400 تری دی مکس کار میکنم و اساسینزم روش بازی کردم مشکلی نبوده

فکر نکنم اون قدرم کم بیاره من میگم ایشون از رم کم کنن 4 گیگ شه بزنن به زخم زندگی!

حالا از این ها بگذریم سوال من اینکه بین msi z68 ag65 و sabertooth p67 کدوم بهتره؟

موضوع فقط کار کردن باشه که با سلرون 478 هم کار میکنه .ولی چطوری کار کردن مهمه . برای کار با نرم افزار های طراحی گرافیک پردازنده و رم مهمترین قطعات هستن . هر چقدر بهتر باشن کار سریعتر انجام میگیره . من خودم برای طراجی با نرم افزارهای 2 بعدی از G620 و 8 گیگ رم استفاده میکنم . بد نیست . ولی بهتر هم میتونه باشه اگر پردازنده بهتر داشته باشم .

انتحاب بین این بوردها بستگی به همون مسئله داره که برای چه کاری میخوای . برای اورکلاک Sabertooth خیلی بهتره . ولی امکانات Z68 بالاتره و اگر نمیخوای اورکلاک کنی دلیلی نداره P67 بگیری .

لینک به دیدگاه

اقا حامد اون مادربورد p8z77-v تو بایوس حالت AHCI برای هارد رو داره ؟ چون دوستان گفتن واسه هارد ssd باید بجای ide روی ahci باشه . الان مادربورد خودم این AHCI رو نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا یه سوال!

ما مانیتور ASUS LS248H خریدیم.خواستیم بپرسیم این مدل چه برتری نسبت به ASUS ML248H داره که حدودا 350 تومن ازش گرونتره!؟

با اینکه ML248H پنل ips ــــه ولی LS248H نیست.

لینک به دیدگاه

ML248H هم پنلش IPS نیست . 249H پنلش IPS هست .

این مانیتور که شما خریدی به جز اینکه روشناییش بیشتر از مدل ML هست هیچ برتری نسبت به اون نداره . البته اگر طراحی منحصر به فردش رو برتری حساب نکنیم . ضخامت این مانیتور نصف مدل ML هست . همینطور طراحی خاص پایه اون واقعا تک هست . شما بیشتر به دلیل طراحی خاص این مانیتور پول دادی .

اختلاف قیمت این دو مدل حدود 200 تومانه . شما چرا میگی 350 تومان ؟

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ML248H هم پنلش IPS نیست . 249H پنلش IPS هست .

این مانیتور که شما خریدی به جز اینکه روشناییش بیشتر از مدل ML هست هیچ برتری نسبت به اون نداره . البته اگر طراحی منحصر به فردش رو برتری حساب نکنیم . ضخامت این مانیتور نصف مدل ML هست . همینطور طراحی خاص پایه اون واقعا تک هست . شما بیشتر به دلیل طراحی خاص این مانیتور پول دادی .

ممنون عمو حامد.آره طراحیش خیلی خاص هست.البته ما تو سایت ایسوس(شاید یه سایت دیگه بود!) خوندیم بسیار مقاومه و آزمایش های سنجش مقاومت زیادی را پشت سر گذاشته!

آقا راستی اینی که ما خریدیم 120 هرتزه؟

ویرایش شده توسط mm65
لینک به دیدگاه

سلام

لینک

دوست عزیز این پاوری که روی سایته ورژن اول سری GS هست که گواهی 80Plus داره ولی اونی که روی سایت اصلی Corsair هست ورژن دوم GS800 و گواهی 80Plus Bronze داره که شما هم دقیقا متوجه شده بودید !

منم چون دنبال پاور میگردم این سوال واسم پیش اومد !

لینک به دیدگاه

شما با فروشگاه تماس بگیر . با آیدی اول تو سایت صحبت کن . مسئله رو بگو . شاید تصویر رو اشتباهی گذاشته باشن و شاید هم همون ورژن اولش تو بازار ما باشه .

لینک به دیدگاه

اقا حامد در مورد مادربورد نظرت در مورد سايبرتوس p67 چيه؟ كدوم بهتره؟p8z77-v يا سايبرتوس؟

لینک به دیدگاه

اقا حامد در مورد مادربورد نظرت در مورد سايبرتوس p67 چيه؟ كدوم بهتره؟p8z77-v يا سايبرتوس؟

مسلما" z77-v خیلی بهتره و امکاناتش بیشتره........

p67 با z77 که قابل قیاس نیست !

درسته saberthoot برای اورکلاکرهاست اما هیچ وقت بنچ مارکاش مثل p67 deluxe برای ارکلاک نمیشه و برای همین زیاد طرف سابرتوس نمیرن ...

به نظر من بهترین انتخاب همین z77-v هست

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

سلام

من يه سيستم مناسب مي خوام، لطفا اگه كسي اطلاعات مناسب داره كمكم كنه. اطلاعاتم كمه لطفا دقيق نوع قطعات رو بگيد اگه قيمتم داريد چه بهتر

ممنون .

قطعات زير رو دارم و نمي خوام جديد بخرم :

مانيتور - كيس - هارد ساتا

قطعات زير رو لازم دارم بخرم:

1- مادربرد

2- سي پي يو

3- رم ( مناسب براي نرم افزارهاي پردازشي تخصصي) به نظر خودم 4 گيگ خوب باشه

4- پاور

5- كارت گرافيك ( مناسب براي بازيهاي كامپيوتري مثل PES20012 )

**** هزينه حدود 400 هزار تومن اينطورا باشه هرچي كمتر باشه بهتره چون نميتونم زياد خرج كنم ****

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...