رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ivy brig بهتره یا sandy

برای کسی که سیستم قدیمی داره و میخواد ارتقاء بده ، Ivy بهتره . ولی برای کسی که Sandy داره ، تفاوتی نمیکنه . در کل این پردازنده ها زیاد با هم فرق نمیکنن . تفاوت اصلیشون تو مصرف انرژی ، پشتیبانی ازPCI-E 3.0 تو Ivy و گرافیک داخلی بهتر Ivy هست .

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

قضيه اين رم 2*2 g با 4 g در چيه ؟

جي اسكيل يا كورس اير؟

اگه براي ايسوس p8b75-1155 پاور GP380 a-sp بگيرم مشكلي پيش نمياد؟

ممنون

لینک به دیدگاه

2 تا 2 گیگ به صورت 2 کاناله کار میکنن و سرعتشون بیشتر میشه . ولی 1 عدد 4 گیگ میشه تک کانال و سرعتش نرماله .

اگر رم معمولی میخوای بگیری فرق زیادی نمیکنه چه بردی باشه . برندش شناخته شده باشه و گارانتی خوبی داشته باشه کافیه .

شما برای مادربورد نمیتونی بگی چه پاوری کافیه . باید قطعات دیگه رو هم مشخص کنی تا بشه گفت .

لینک به دیدگاه

دوستان بنده نمیدونم پستی که الان دارم میدم از نظر مسئولین محترم سایت خطا هست یا نه اما هر کاری میکنم نمیشه فقط با زدن اون کلید سبز و فقط ا امتیاز از کار بعضی از دوستانم تشکر کنم مخصوصا اقا حامد گل که خدایی مارو شرمنده کرده من تو همین تایپیک 20 تا سوال پرسیدم که همشونو با حوصله و کامل جواب دادن غیر از اینا فکر کنم تو پیام خصوصی هم 100 تا سوال کردم که بازم با حوصله همه رو جواب دادن خدایی من که واقعا بهش زحمت دادم داداش گلم 10000000 بار تشکر و همیشه موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان .... یه سوال داشتم میخواستم بدونم توو انتخاب رم

Tested Latency , Tested Voltage

بالا باشه بهتره یا پایینتر ؟ مرسی

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان .... یه سوال داشتم میخواستم بدونم توو انتخاب رم

Tested Latency , Tested Voltage

بالا باشه بهتره یا پایینتر ؟ مرسی

پایین . هرچی ولتاژ پایینتر باشه بهتره ، میشه رم رو بیشتر اورکلاک کرد . چون برای اورکلاک رم از یه جایی باید ولتاژ رو هم اضافه کرد که تا اندازه ای جا داره .

Latency هم هرچی پایینتر باشه بهتره . چون عکس العمل رم رو بالاتر میبره .

لینک به دیدگاه

سلام من می خواستم یک هارد یک ترابایت داخلی بخرم ولی نمی دونم مادربردم جواب می ده یا نه چون الان یک 2 ترابایتی روی سیستم دارم می خواستم یک ترا بهش اضافه کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

مدل مادربرد : M4N68T-M V2

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

مشکلی نداره . شما 4 تا سوکت ساتا دارید . البته ساتا2 هستن سوکتها . ولی میتونید هارد ساتا 3 هم بهش بزنید . منتها با سرعت ساتا 2 کار میکنه . تا 4 وسیله ساتا رو به مادربوردتون میتونید وصل کنید .

لینک به دیدگاه

اخه یک جا خونده بودم مادربرد تا دو ترا بایت میتونه ساپورت کنه و مادربرد های جدید روی تبلیغ خود می زنند تا سه ترابایت ساپورت میکنه می خواستم بدونم مادربرد منم ساپورت میکنه انگار بایوس باید ساپورت کنه یک آبدیت باید براش داشته باشه فکر کنم

لینک به دیدگاه

منظورشون 1 عدد هارد 2 ترابایت هست . شما تا 4 تا هارد 2 ترا میتونی اضافه کنی . میتونی از بهمن تو همین فروم بپرسی . فکر کنم 6 تا هارد 1 ترا روی سیستمش داشت .

لینک به دیدگاه

دوستان فن هایی که میشه با وصل کردن به کنترلر سرعتشون رو تنظیم کرد الزاما 4 پین هستن یا اون فقط نشون دهنده سرعت هست؟ و چند مدل از این فنها رو که قدرت خنک کنندگی خوبی هم دارن لطفا معرفی کنید. تشکر

لینک به دیدگاه

فنهایی که 4 پین هستن میتونن توسط مادربورد کنترل بشن . یعنی به صورت اتوماتیک . ولی فنهای 3 پین فقط توسط کنترلر دستی میتونن کنترل بشن . اگر به مادربورد وصل بشن دور سرعتشون تغییر نمیکنه .

فنهای کوگار ، فنهای انرمکس ، فنهای ترمال رایت ، کولرمستر . مدلهای زیادی هست . به سلیقه و کیس شما بستگی داره . بعضیها نور LED دارن . بعضی ها تیغه های خاصی دارن . قیمتها هم متفاوته . از 7-8 تومان فن داریم تا .... .

لینک به دیدگاه

پس يعني من اگه يه كنترلر بگيرم تفاوتي نميكنه فنهايي كه براي كيس ميگيرم چه مدلي باشه همشون ميتونن سرعتشون كنترل شه؟

لینک به دیدگاه

،قط 3 پین و 4 پین . اگر سوکت برقش ملوکس 4 پین باشه ( از همون هایی که به هارد و درایو های قدیمی میخورد ) باید براش تبدیل بزنی .

لینک به دیدگاه

من یک سیستم با بودجه ی 1.700 میخوام که با هاش بازی های چدیدی که میان رو به راحتی رو گرافیک عالی بازی کنم وبه مشکلی بر نخورم

با 1.700 بهترین گزینه چیست بر ای بازی!!؟؟

لینک به دیدگاه

من یک سیستم با بودجه ی 1.700 میخوام که با هاش بازی های چدیدی که میان رو به راحتی رو گرافیک عالی بازی کنم وبه مشکلی بر نخورم

با 1.700 بهترین گزینه چیست بر ای بازی!!؟؟

سلام . متاسفانه با وضعیت فعلی بازار نمیشه هیچ پیشنهادی داد . الان مانیتور 20 اینچ رفته بالای 400 تومان . البته قیمتش کاذبه . ولی باید تا اومدن مانیتور به بازار صبر کرد . بقیه قطعات هم وضعیت خوبی ندارن . کیس و پاور کم شده تو بازار ، پردازنده و بورد هم همینطور ، حق انتخاب خیلی کمه . بهتره صبر کنید . البته اگر فکر میکنید که ممکنه با صبر کردن ضرر کنید ، بهترین کار اینه که برید تو بازار و ببینید چی هست و به چه قیمتی . من الان هر چی اینجا بگم ممکنه اشتباه باشه .

لینک به دیدگاه

دوستان سلام خمیر سلیکون خوب رو از کجا میتونم بخرم؟مثلا نوچوا .

لینک به دیدگاه

سلام

آقا حامد

سی پی یو AMD 1090 بهتر میباشد یا 2100 ؟

1.برای کارهای گرافیکی و رندر و مکس

2. برای کارهای روزمره و بازی

ممنون

لینک به دیدگاه

تو بازی زیاد تفاوت ندارن . ولی تو نرم افزارهای رندر و انکودینگ 1090 بهتر عمل میکنه .اما مشکلی که هست گیر نمیاد تو بازار و اگر هم باشه قیمتش خیلی بالاتره . اختلاف قیمتش نمیارزه .

لینک به دیدگاه

من هروقت میخوام سیستم جمع کنم موردی پیش میاد و به تعویق میافته.

عزیزان اهل فن این قطعات کنار هم مشکلی دارن؟ درست انتخاب شدن؟

Elite 431 Plus

ASUS P8B75-M LE 1155 MB

Intel® Pentium® Processor G630

Corsair XMS3 4GB 2x2GB 1600 DDR3

Seagate Barracuda 500GB SATA3

Cooler Master GX-400W PSU

ASUS 24X DVD-RW Internal Drive

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یکی از دوستانم میخواد با بودجه 1.600.000 تومن این چند قلم رو تهیه کنه اساتید لطفا راهنمایی کنن

مادربرد amd و am3+

گرافیک هم amd

رم

پاور

سی پی یو

هارددیسک

مانیتور داره کیس هم داره موس و کیبورد هم داره

لینک به دیدگاه

خوب سلام من میخوام قدرت این پردازنده ها و کارت گرافیکارو بدونم

بین این مدل ها کدوم رو بگیرم خوبه و می ارزه ( با توجه به قیمت و موجودی در بازار ) I5 2320 2310 2300 2400

و کارت گرافیک یک مدل 2 GB از 6870 میخوام

حال من میخوام بدونم این سیپییو و کارت گرافیک میتونم باهاش بازی هایی نثل آینده به جز کرایسیس 3 رو ( far cry 3 . gta V . Hitman 5 ) در گرافیک اولترا بازی کنم !؟

لینک به دیدگاه

قیمتا رفته بالا شما تا 500 تومن چه کارتی رو با 2 GB پیشنهاد میکنید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمتا رفته بالا شما تا 500 تومن چه کارتی رو با 2 GB پیشنهاد میکنید ؟

با این مشخصات و با افزایش حدود 60-70 تومن بودجه HD7850 دو گیگ ddr5 با برد سافایر توصیه میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...