رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

1 _ من یک کیس خوب میخوام که از 100 نزنه بالا

2 _ اگه انتخاب بهتری تو همین رنج هست بهم بگید حتما

CPU : I5 3450

VGA : MSI R7850

MB : Asus P8B75_v

RAM : Patriot gamer II 1333 8 gb

HDD : seagata 1tb 64 MB

Power : toppower fatality 650W gaming

OP : ?

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

میتونی گیرین zest یا magnum2 بگیری که magnum2 بهتره

http://www.green-cas...midi/index.html

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

دوستان بنده همینجا به صورت کتبی از همه معذرت میخوام فکر کنم دلیل گرانی و وضعیت بازار بنده هستم بنده هر قطعه ای که تصمیم گرفتم بخرم روز بعد از تصمیم بنده حداقل 30 درصد افزایش پیدا کرد یه چند روزی گفتم نمیخرم بیاد پایین دیدم نه ثابت هست گفتم خوب نیاز دارم میخرم تا ما تصمیم گرفتیم باز 30 درصد افزایش داشت و به همین ترتیب این اتفاق حداقل رو 4 تا قطعه افتاد. :D به هر حال بنده معذرت میخوام و به اطلاع عموم میرسانم فقط دو قطعه مونده بله فقط دو قطعه ولی خوب چه قطعه هایی cpu و رم برای cpu که تصمیم گرفتم چی بخرم اون حله برای رم راهنمایی کنید البته رمی که موجود باشه دوستان گلم اقا حامد و ارمین عزیز راهنمایی کردن گیرم نیومد منقرض شده 2 ماژول 2 گیگ میخوام اگه نشد دوتا4گیگ البته این نکته رو هم در نظر داشته باشین که یه کولر نوچوا d-14 دارم کل کیس رو گرفته. تشکر

لینک به دیدگاه

من موندم بین FX 6200 و i3 2120 کدوم در کنار 7850 برای بازی بهتره ؟؟

با این تفاوت :

اینتل

2 هسته 6 هسته

3.3 GHZ ای ام دی 3.8

فقط مصرف ای ام دی خیلی بالاست !

لینک به دیدگاه

این مقایسه رو ببین :

http://www.anandtech.com/bench/Product/434?vs=289

بین 8150 ای ام دی و 2100 اینتله . میدونی که خیلی تفاوت دارن . نتایج تو قسمت بازی جالبه .

لینک به دیدگاه

سلام

آقا حامد برای سی پی یو 950 در حالت دیفالت آیا نیازی

به کولر میباشد یا فن خودش جوابگو میباشد؟

ممنون

لینک به دیدگاه

هیچ پردازنده ای در حالت دیفالت نیاز به کولر قویتر از کولر استوک نداره . مگر در شرایط آب و هوایی خاص . یا اینکه پردازنده بدون کولر ارائه شده باشه . مثل پردازنده های سری اکستریم سندی بریج .

لینک به دیدگاه

این مقایسه رو ببین :

http://www.anandtech...duct/434?vs=289

بین 8150 ای ام دی و 2100 اینتله . میدونی که خیلی تفاوت دارن . نتایج تو قسمت بازی جالبه .

:wub: 8-X :wub:

پس من اگه i3 2120 بگیرم با وجود دو هسته به مشکلی بر نمیخرم ، سرعت پردازش و بازی و ...

تشکر از راهنمایی با ارزشتون

لینک به دیدگاه

این بنچمارک ها تو بازیهای قدیمی هستش که هنوز این بازیها برای استفاده از سی پی یوهای جدید بهینه نشده بودند. اما با وجود این باز هم من به شما 2120 رو توصیه می کنم. چون از لحاظ ارزش خرید واقعا ارزش خرید داره برعکس 8150. کلا اگر قصد داشتید بازیهای سبکی رو انجام بدید یه سری از fx ها در ایران ارزش خرید دارند. اما کسایی که بازی بیشتر می کنن و گرافیک مجزا می خوان اینتل خیلی براشون بهتره. حالا دیگه انتخاب با خودتونه.

لینک به دیدگاه

بچه ها از این فن پیدا میشه؟

http://www.zalman.com/ENG/product/Product_Read.asp?idx=406

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه ها از این فن پیدا میشه؟

http://www.zalman.co...ead.asp?idx=406

شما میتونید cougar یا thermalright بگیرید که cougar120 و thermalright 140 که به 120 هم نصب میشه

http://lioncomputer..../591/Case Fans/

http://www.green-case.com/products/fan/index.html

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

سلام

برای گیم کدوم رو انتخاب میکردید

i3 2120 یا FX 4170 ؟

ویرایش شده توسط Amir_HA
لینک به دیدگاه

سلام

برای گیم کدوم رو انتخاب میکردید

i3 2120 یا FX 4170 ؟

مطمئنا 2120 . تو بازیها مخصوصا خیلی بهتر عمل میکنه .

لینک به دیدگاه

اینم از سیستم نهایی :

CPU : Intel® Core™ i3-2120 Processor

VGA : SAPPHIRE HD7850 2GB GDDR5

MB : Asus P8B75-V 1155

HDD : Seagate Barracuda 1TB SATA3 HDD

RAM : Patriot Gamer II 8GB 2x4GB DDR3 1333

CASE :CASE GREEN MAGNUM 2

POWER : TOPOWER FATALITY 650W Gaming PSU

سوال :

1_ فیزیکس و کودا انویدیا چه قدر تو گرافیک مهمه ( یک تصویر مقایسه میزارید مثلا با یک AMD مقایسه شده باشه میخوام بود نبودشو توبازیا ببینم )

2_ CORE I3 11200 با وجود دو هسته سرعت خوبی در مفقابل 4 هسته ای ها و 7 هسته ای ها داره (1155)

3_ به نظرتون کی سیستمو برم بگیرم الانا یا صبر کنم!!؟؟

4 _ قیمتا ی این قطعات توی سایت آپدیت هست ؟

5_ اگه نکته یا اشتباهی یا گزینه بهتری دارید بگید ؟

ممنون از پاسخگویی آقا حامد عزیز

:wub: @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا پیشاپیش مبارکه.

1- برای گیمر physx مهمه ولی خیلی هم حیاتی نیست.پردازنده های انویدیا physx رو به صورت اختصاصی رندر میکنن.در ati بار پردازش فیزیکس بیشتر رو CPU هست که کیفیت کار پایین میاد.با توجه به اینکه موتورهایی مثل cryengine3 و فارستبایت2 در سال آینده میان و البته فارستبایت2 در bf3 هم استفاده شد ولی امثال احتمالا باز هم بازی با این انجین میاد مثل DA3 .این موتورها تخریب پذیری محیط بالایی دارن و اون موقع اس که شاید نیاز به رندر فلوید بیشتر احساس بشه.ولی شما الان کمترین کارتی که بتونی 2گیگ و DDR5 از انویدیا با هر بوردی بگیری که هم فیزیکس و هم کپلر داشته باشه 660TI که از این کارت AMD خیلی گرونتره.

www.you-tube.com/watch?v=trq6B4anzjM

2- در مورد 2120 هم که هایپر هست.برای گیمینگ هم خوبه.ولی انتظاری که از یه کوادکور واقعی داری نبایست ازش داشته باشی.درضمن فکر نکنم LGA 1155 مدل 7 هسته ای داشته باشه! اصن 7 هسته ای مگه داریم!؟ فقط سه مدل 6 هسته ای هست که LGA2011 هستند و برای موارد خاص بکار میرن.مدل های دیگه هم که برای سرور خوبن

3-اگه عجله دارید و مشکل مالی هم ندارید الان بگیرید.اگه نه که صبر کنید تا اوضاع و احوال معلوم بشه بالاخره تکلیف $ معلوم شه

4-قبلش تماس بگیرید.این حجم عظیم را نمیشه هر روز آپدیت کرد.

5-شما بودجه رو بگید.البته عمو حامد بایست نظر بدن.حرف آخر رو ایشون میزنن

ویرایش شده توسط mm65
لینک به دیدگاه

سلام

آقا حامد کولر بوفالو بهتر میباشد یا

Deepcool Iceedge 300U

ممنون

ویرایش شده توسط mjf
لینک به دیدگاه

سلام میخواستم بدونم GTX 570 رو میتونم 600 گیر بیارم ؟؟

لینک به دیدگاه

اینم از سیستم نهایی :

CPU :

Intel® Core™ i3-2120 Processor

VGA :

SAPPHIRE HD7850 2GB GDDR5

MB :

Asus P8B75-V 1155

HDD :

Seagate Barracuda 1TB SATA3 HDD

RAM :

Patriot Gamer II 8GB 2x4GB DDR3 1333

CASE :

CASE GREEN MAGNUM 2

POWER :

TOPOWER FATALITY 650W Gaming PSU

سوال :

1_ فیزیکس و کودا انویدیا چه قدر تو گرافیک مهمه ( یک تصویر مقایسه میزارید مثلا با یک AMD مقایسه شده باشه میخوام بود نبودشو توبازیا ببینم )

2_ CORE I3 11200 با وجود دو هسته سرعت خوبی در مفقابل 4 هسته ای ها و 7 هسته ای ها داره (1155)

3_ به نظرتون کی سیستمو برم بگیرم الانا یا صبر کنم!!؟؟

4 _ قیمتا ی این قطعات توی سایت آپدیت هست ؟

5_ اگه نکته یا اشتباهی یا گزینه بهتری دارید بگید ؟

لینک به دیدگاه

سلام

یکی از دوستام یه سوالی داره اگه میشه راهنماییش بکنید.

دوستم میگه : راهی هست توی خونه یک سرور RAID راه اندازی کرد با 3 تا هارد 500 برای 2 تا کامپیوتر هارد 500

طوری که بک آپ آنی یا روزانه گرفته بشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام حامد جان این سایت یه چیزی برای فروش گذاشته می خواستم ببینم اوضاع این ست چجوریه می ارزه؟؟؟خیلی وقته می خوام یه ست خوب از مایکروسافت بگیرم پولم نمیرسه !!! :D

http://www.buyex.ir/...farassoo-gaming

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

درود یه جورایی ممکنه سوال من جاش اینجا نباشه ولی مربوطه:

من یدونه سی پی یو phenom II 555 دارم که روی مین خودم چهار هستش آنلاک شده! حالا می خواستم بدونم من بخوام مین رو با یه مدل جدیدتر عوض کنم دوباره سی پی یو صد در صد 4 هستش آنلاک می شه دیگه؟ به خود مین که ربطی نداره؟ ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام

آقا حامد کولر بوفالو بهتر میباشد یا

Deepcool Iceedge 300U

ممنون

بوفالو کولر بهتریه . تو سایت لیون میتونی مقایسه کنی هر دو رو .

لینک به دیدگاه

سلام حامد جان این سایت یه چیزی برای فروش گذاشته می خواستم ببینم اوضاع این ست چجوریه می ارزه؟؟؟خیلی وقته می خوام یه ست خوب از مایکروسافت بگیرم پولم نمیرسه !!! :D

http://www.buyex.ir/...farassoo-gaming

من فکر نکنم اینقدر بیارزن . به نظر من از برند A4tech بگیری بهتره . این کیبوردش خیلی عجیبه . من فکر نکنم کارایی خوبی داشته باشه . این ایده خلاقانه که کلید های نامپد رو حذف کردن و یک سری کلید عجیب سمت راست گذاشتن معلوم نیست چطوریه . من باشم نمیگیرم . اگر فکر میکنی که همین مدلها مناسبه برات بگیر . برای من توجیه نداره خریدشون .

لینک به دیدگاه

درود یه جورایی ممکنه سوال من جاش اینجا نباشه ولی مربوطه:

من یدونه سی پی یو phenom II 555 دارم که روی مین خودم چهار هستش آنلاک شده! حالا می خواستم بدونم من بخوام مین رو با یه مدل جدیدتر عوض کنم دوباره سی پی یو صد در صد 4 هستش آنلاک می شه دیگه؟ به خود مین که ربطی نداره؟ ممنون.

به مین ربط داره . من دقیقا نمیدونم چه شرایطی باید داشته باشه مین . ولی میدونم که ربط داره . این رو دوستانی که تو این زمینه کار کردن بهتر میدونن .

لینک به دیدگاه

سلام میخواستم بدونم GTX 570 رو میتونم 600 گیر بیارم ؟؟

شاید دست دوم از مدلهای رفرنس بتونی بگیری .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...