رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز الآن تنوع مانیتور خیلی کمه توبازار

اینم یک مدل ال جی که البته زمان پاسخ گوییش 5 میلی ثانیه است ولی کنتراست 1 به 10 میلیون داره

دوست عزیز حرف شما کاملا درسته ولی من مانیتوری میخوام که هم از کنتراست بالایی برخوردار باشه و هم زمان پاسخ دهی کمتری داشته باشه تا به هنگام بازی کردن و مشاهده فیلم و ... مشکلی نداشته باشم . ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان

ممنون میشم واسه انتخاب قطعات کمکم کنید

میخواستم واسه یک شرکت در زمینه آموزش فنی تعدادی سیستم سفارش بدم 

قیمت خیلی مهمه که نهایت یک میلیون الی 1200 باشه 

ضمن اینکه تو نرم افزارهای معماری و مهندسی کم نیاره و بشه در آینده ارتقا هم داد

سی پی یو که خودم انتخاب کردم G2020 هستش با مین H61

کسی پیشنهادی داره ؟

مانیتور ترجیحا 15.6 اینچ

دی وی دی رام هم نمیخواد

بنظرتوت گرافیک آنبورد جواب میده واسه ؟ واسه کاهش هزینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز حرف شما کاملا درسته ولی من مانیتوری میخوام که هم از کنتراست بالایی برخوردار باشه و هم زمان پاسخ دهی کمتری داشته باشه تا به هنگام بازی کردن و مشاهده فیلم و ... مشکلی نداشته باشم . ممنون

کنتراست! مثلا میگن کنتراست این LCD برابر 700:1 هست ... یعنی وقتی این LCD داره سفید خالص رو نشون میده، (روشن ترین رنگ ممکن) این سفید، 700 برابر روشن تر از وقتیه که داره سیاه خالص رو نشون میده! (یعنی تاریک ترین رنگ)

حالا این چه معنی میده؟ یعنی خب هرچی این عدد بزرگتر باشه، این نسبت عمیق تره و اختلاف بیشتره! در نیتجه سیاه تاریکتر و سفید درخشنده تری داریم! کلا میشه گفت اگه طیف رنگ رو در نظر بگیریم، با بزرگ شدن این عدد، این طیف کش میاد و بلند تر میشه... در نتیجه رنگها با طیف کاملتری بوجود میان و عملا تصویر واقعی تر میشه...

اصولا دو نوع کنتراست برای تلویزیونها تعریف میشود دینامیک و استاتیک و عبارتست از بیشترین اختلاف شدت نور دو نقطه یا پیکسل .

کنتراست استاتیک اختلاف شدت نور دو پیکسل در یک فریم و کنتراست دینامیک اختلاف شدت نور یک پیکسل در فریمهای متوالی می باشد .

و شفافیت و عمق تصاویر بعد از ریز شدن پیکسل ها یا همان افزایش رزولوشن تصویر با این مشخصه ها کامل شده و کنتراست بالاتر تکنولوژی تولید رنگ مشکی مصنوعی کاملتر و سفید درخشانتری را طلب می کند .

کنتراست، در واقع بزرگترین ضعف LCD و LED هست ... تلویزیون های CRT از قدیم بخاظر طرز کارکردشون کنتراست بینهایت دارن! (یعنی دقیقا چیزی که ما با جشممون میبینیم! تاریک رو هیچی نمیبینیم (0) و خب سفید هم هرچقدر باشه، جواب بینهایته! ) تو صفحه های Plasma هم کنتراست خیلی خیلی عالی هستش... چیزی حدود 20,000:1 ! ولی تو LCD من بیشتر از 1300:1 یادم نمیاد دیده باشم... ولی همینم خیلی خوبه و کاملا راضی کننده هستش! 

این سامسونگ و ال جی هم که میان میگن مثلا من مانیتور زدم با کنتراست 5,000,000:1 ، عملا داره دروغ میگه و واقعیش حدود 1000:1 هستش... اون 5,000,000:1 از راه دیگه ای بدست اومده که به Dynamic Contrast معروفه و اصلا ملاک درستی نیست...

پس کنتراست استاتیک 1:1000 یعنی اختلاف شدت نور دو نقطه مجاور اگر تیره ترین یا مشکی 1 باشد نقطه مجاور میتواند شدت نوری تا 1000 برابر داشته باشد .

زمان پاسخ دهی تصویر که هر چه کمتر باشد معادل فرکانس بیشتر است عبارتست از زمانی که طول میکشد تا پردازشگر تصویر فریم جدیدی خلق کند در تصاویر خیلی سریع ورزشی یا فیلمهای اکشن چنانچه این زمان به اندازه کافی کوتاه نباشد مثل فیلمهای خیلی قدیمی پرش در فریمها را میتوانید مثل فیلمهای قدیمی حس کنید . 5 میلی ثاتیه 2 میلی ثانیه و 8 میلی ثانیه 14 میلی ثانیه

حتماً شنیدین ولی خوب 5 کافیه. و 8 نه.

شما هم برای انتخاب مانیتور زیاد خودتونو درگیر این عددهای موهوم کنتراست دینامیک نکنین. این 5 میلی ثانیه و2 میلی ثانیه هم بیشترجنبه تبلیغاتی داره. فاکتورهای زیاد دیگه ای هستند که در Response Time کلی مانیتور تاثیر دارند و تاثیرشون چندین برابر تاثیر این 5 میلی ثانیه و 2 میلی ثانیه است. البته این فاکتورها توسط سازنده معرفی نمیشن. مورد بعدی این که شرکت ها از روشهای پیچیده و مختلفی برای بدست اوردن ریسپانس استفاده میکنن پس ممکنه شما با مانیتور lg 2ms تفاوتیهایی در samsung 2ms ببینین.! و ممکنه مانیتوری با ریسپانس 5 باشه که از مانیتوری که روش زده ریسپانس 2 بهتر عمل کنه و تصویر بهتری در گیم بده...  پس برای انتخاب مانیتور بهترین راه استفاده از تجربیات کسانی هست که با مانیتورهای مختلف کار کردن...

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام دوستان

کسی پیشنهادی داره ؟

مانیتور ترجیحا 15.6 اینچ

دی وی دی رام هم نمیخواد

شما که میخای از گرافیک آنبرد استفاده کنی بهتون پیشنهاد میکنم از سی پی یو amd استفاده کنی

مثلاً یکی از این دو مدل

AMD A4-3300 FM1 APU با 185 تومن قیمت

یا

AMD A4-3400 FM1 APU با 200 تومن قیمت

مادربرد هم باید سوکت fm1 بگیری 

مانیتور 15.6 این مدل هست X.Vision Xl1610S LED Monitor با 270 تومن قیمت

ASRock A75M-ITX مدل خوبیه با 235 تومن قیمت

یا msi a35 بگیری یا GIGABYTE A55-DS3P FM1  با 280 تومن قیمت...

برای کار شما  کاراییشون زیاد فرقی نمیکنه ..

ترجیحاً از برند الایت نگیر و لازم به ذکر که مدل گیگایی که معرفی کردم pci هم داره..

و مطمئناً باید هارد و رم و پاور و کیس هم تهیه کنی...

هارد 500 سیگیت یا وسترن باید 180 هزینه کنی

پاور احتیاج نیست قدرتمند باشه اگه حالا حالاها بخای با اون گرافیک آنبرد کنار بیای... یه 330 گرین یا برند دیگه کافیه..

رم 4 گیگ حدود 115 و 2 گیگ حدود 65 باید هزینه کنی که بهتره حداقل یه 4 یا 2 تا 2 بگیری تا از لحاظ حجم رم مشکلی پیش نیاد...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کسی پیشنهادی داره ؟

مانیتور ترجیحا 15.6 اینچ

دی وی دی رام هم نمیخواد

اسم چندتا از نرمافزارایی که میخوای باهاشان بکاری رو بگیو؟ ;)

لینک به دیدگاه

اسم چندتا از نرمافزارایی که میخوای باهاشان بکاری رو بگیو؟ ;)

سلام ممنون

نرم افزار های طراحی 3 بعدی

مثل 3دی مکس 

Etabs

تخصصی معماری و عمران

لینک به دیدگاه

شما که میخای از گرافیک آنبرد استفاده کنی بهتون پیشنهاد میکنم از سی پی یو amd استفاده کنی

مثلاً یکی از این دو مدل

AMD A4-3300 FM1 APU با 185 تومن قیمت

یا

AMD A4-3400 FM1 APU با 200 تومن قیمت

مادربرد هم باید سوکت fm1 بگیری 

مانیتور 15.6 این مدل هست X.Vision Xl1610S LED Monitor با 270 تومن قیمت

ASRock A75M-ITX مدل خوبیه با 235 تومن قیمت

یا msi a35 بگیری یا GIGABYTE A55-DS3P FM1  با 280 تومن قیمت...

برای کار شما  کاراییشون زیاد فرقی نمیکنه ..

ترجیحاً از برند الایت نگیر و لازم به ذکر که مدل گیگایی که معرفی کردم pci هم داره..

و مطمئناً باید هارد و رم و پاور و کیس هم تهیه کنی...

هارد 500 سیگیت یا وسترن باید 180 هزینه کنی

پاور احتیاج نیست قدرتمند باشه اگه حالا حالاها بخای با اون گرافیک آنبرد کنار بیای... یه 330 گرین یا برند دیگه کافیه..

رم 4 گیگ حدود 115 و 2 گیگ حدود 65 باید هزینه کنی که بهتره حداقل یه 4 یا 2 تا 2 بگیری تا از لحاظ حجم رم مشکلی پیش نیاد...

ممنون دوست عزیز از راهنماییت 

اگه بخوام گرافیک بذارم پیشنهادت چیه 

اگه بخوای یک کارت معمولی بذارم تا از 1200 بیشتر نشه چیرو پیشنهاد میدی ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من شما شما اگه کارتون حرفه ای هست بهتره از کارتهای Quadro یا ATI Fire Pro تهیه کنید که تاثیر زیادی تو سرعت و دقت رندر داره ولی کلاً باید ساختار سیستم و بودجه پیش بینی شده عوض بشه. ولی در حد مباحث آموزشی گرافیک آنبرد برای نرم افزارهایی که فرمودین کافی خواهد بود و اگر به جای یه کارت 100 150 تومنی جداگانه (که کارایی سیستم رو در زمینه مورد نظر به طور محسوس افزایش نخواهد داد و باید به فکر پاور بالاتری نیز باشید). هزینه فرمایید ,سی پی یو 4 هسته ای AMD A8-3850 Fm1 APU رو بگیرین مطمئناً از بودجنتون بهتر استفاده خواهید کرد.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمناً دوست من به عرض برسونم با 150 نهایتاً کارت گرافیک 6450 بتونین بخرین. در صورتیکه گرافیک مجتمع سی پی یو 4 هسته ای AMD A8-3850 Fm1 APU که 6550D هست قویتر از 6450 هست.

لینک به دیدگاه

سلام ممنون

نرم افزار های طراحی 3 بعدی

مثل 3دی مکس 

Etabs

تخصصی معماری و عمران

پایه amd یا intel؟

منبع خریدتون ایرانه یا اونور آب منظورم اینه که محدودیت در پیداکردن و تهیه قطعات دارین یا نع هرچی پیشنهاد بشه امکان تهیه هس؟؟؟

لینک به دیدگاه

ضمناً دوست من به عرض برسونم با 150 نهایتاً کارت گرافیک 6450 بتونین بخرین. در صورتیکه گرافیک مجتمع سی پی یو 4 هسته ای AMD A8-3850 Fm1 APU که 6550D هست قویتر از 6450 هست.

پس یعنی منظورتون اینه که طرف اینتل نرم؟

تو این رده قیمت اینتل کارامد تره یا amd ؟

با این سی پی سو3850 مین بورد ایسوس چیزی هست؟

لینک به دیدگاه

پایه amd یا intel؟

منبع خریدتون ایرانه یا اونور آب منظورم اینه که محدودیت در پیداکردن و تهیه قطعات دارین یا نع هرچی پیشنهاد بشه امکان تهیه هس؟؟؟

مارو گرفتی مهندس؟؟ 

هرچی جناب حسینی داشته باشند چون از ایشون خرید میکنم

پیشنهاد شما تو این قیمت 1500 چه پایه ای هست ؟

لینک به دیدگاه

کنتراست! مثلا میگن کنتراست این LCD برابر 700:1 هست ... یعنی وقتی این LCD داره سفید خالص رو نشون میده، (روشن ترین رنگ ممکن) این سفید، 700 برابر روشن تر از وقتیه که داره سیاه خالص رو نشون میده! (یعنی تاریک ترین رنگ)

حالا این چه معنی میده؟ یعنی خب هرچی این عدد بزرگتر باشه، این نسبت عمیق تره و اختلاف بیشتره! در نیتجه سیاه تاریکتر و سفید درخشنده تری داریم! کلا میشه گفت اگه طیف رنگ رو در نظر بگیریم، با بزرگ شدن این عدد، این طیف کش میاد و بلند تر میشه... در نتیجه رنگها با طیف کاملتری بوجود میان و عملا تصویر واقعی تر میشه...

اصولا دو نوع کنتراست برای تلویزیونها تعریف میشود دینامیک و استاتیک و عبارتست از بیشترین اختلاف شدت نور دو نقطه یا پیکسل .

کنتراست استاتیک اختلاف شدت نور دو پیکسل در یک فریم و کنتراست دینامیک اختلاف شدت نور یک پیکسل در فریمهای متوالی می باشد .

و شفافیت و عمق تصاویر بعد از ریز شدن پیکسل ها یا همان افزایش رزولوشن تصویر با این مشخصه ها کامل شده و کنتراست بالاتر تکنولوژی تولید رنگ مشکی مصنوعی کاملتر و سفید درخشانتری را طلب می کند .

کنتراست، در واقع بزرگترین ضعف LCD و LED هست ... تلویزیون های CRT از قدیم بخاظر طرز کارکردشون کنتراست بینهایت دارن! (یعنی دقیقا چیزی که ما با جشممون میبینیم! تاریک رو هیچی نمیبینیم (0) و خب سفید هم هرچقدر باشه، جواب بینهایته! ) تو صفحه های Plasma هم کنتراست خیلی خیلی عالی هستش... چیزی حدود 20,000:1 ! ولی تو LCD من بیشتر از 1300:1 یادم نمیاد دیده باشم... ولی همینم خیلی خوبه و کاملا راضی کننده هستش! 

این سامسونگ و ال جی هم که میان میگن مثلا من مانیتور زدم با کنتراست 5,000,000:1 ، عملا داره دروغ میگه و واقعیش حدود 1000:1 هستش... اون 5,000,000:1 از راه دیگه ای بدست اومده که به Dynamic Contrast معروفه و اصلا ملاک درستی نیست...

پس کنتراست استاتیک 1:1000 یعنی اختلاف شدت نور دو نقطه مجاور اگر تیره ترین یا مشکی 1 باشد نقطه مجاور میتواند شدت نوری تا 1000 برابر داشته باشد .

زمان پاسخ دهی تصویر که هر چه کمتر باشد معادل فرکانس بیشتر است عبارتست از زمانی که طول میکشد تا پردازشگر تصویر فریم جدیدی خلق کند در تصاویر خیلی سریع ورزشی یا فیلمهای اکشن چنانچه این زمان به اندازه کافی کوتاه نباشد مثل فیلمهای خیلی قدیمی پرش در فریمها را میتوانید مثل فیلمهای قدیمی حس کنید . 5 میلی ثاتیه 2 میلی ثانیه و 8 میلی ثانیه 14 میلی ثانیه

حتماً شنیدین ولی خوب 5 کافیه. و 8 نه.

شما هم برای انتخاب مانیتور زیاد خودتونو درگیر این عددهای موهوم کنتراست دینامیک نکنین. این 5 میلی ثانیه و2 میلی ثانیه هم بیشترجنبه تبلیغاتی داره. فاکتورهای زیاد دیگه ای هستند که در Response Time کلی مانیتور تاثیر دارند و تاثیرشون چندین برابر تاثیر این 5 میلی ثانیه و 2 میلی ثانیه است. البته این فاکتورها توسط سازنده معرفی نمیشن. مورد بعدی این که شرکت ها از روشهای پیچیده و مختلفی برای بدست اوردن ریسپانس استفاده میکنن پس ممکنه شما با مانیتور lg 2ms تفاوتیهایی در samsung 2ms ببینین.! و ممکنه مانیتوری با ریسپانس 5 باشه که از مانیتوری که روش زده ریسپانس 2 بهتر عمل کنه و تصویر بهتری در گیم بده...  پس برای انتخاب مانیتور بهترین راه استفاده از تجربیات کسانی هست که با مانیتورهای مختلف کار کردن...

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز

اول از همه بابت راهنمایی خوبتون تشکر میکنم .

و اما در مورد خرید مانیتور ، بعد از مشورت هایی که با دوستان عزیزم داشتم ، مدل زیر رو انتخاب کردم . به نظر شما این مانیتور مناسبه . ممنون

Samsung 23A560H LED

ویرایش شده توسط smrbh
لینک به دیدگاه

مارو گرفتی مهندس؟؟ 

هرچی جناب حسینی داشته باشند چون از ایشون خرید میکنم

پیشنهاد شما تو این قیمت 1500 چه پایه ای هست ؟

قطعا amd

Mb: ASUS - F1A55

Cpu: AMD A8-3850

Ram: KINGSTON - 4GB - 1333

Hdd: Western Digital - SATA 3 – Green - 500 GB / 64mb buffer

Case: Green Black

Power: Green - GP380A-HE

Mouse.keyboard: Microsoft Wired Desktop 400

Monitor: ASUS LED Display VE198T + Speaker 

ویرایش شده توسط s110outlook
لینک به دیدگاه

قطعا amd

Mb: ASUS - F1A55

Cpu: AMD A8-3850

Ram: KINGSTON - 4GB - 1333

Hdd: Western Digital - SATA 3 – Green - 500 GB / 64mb buffer

Case: Green Black

Power: Green - GP380A-HE

Mouse.keyboard: Microsoft Wired Desktop 400

Monitor: ASUS LED Display VE198T + Speaker 

ممنون

میشه دلیلتون رو واسه این قطعیت انتخاب بپرسم؟

آخه تا اونجایی که من میدونم اینتل یک سرو گردن بالاتره!!

لینک به دیدگاه

اگر تا حدود 1500 میخوای هزینه کنی من سیستم اینتل پیشنهاد میدم :

مادربورد : Asus P8B75-M LX

پردازنده : Intel Pentium G2020

رم : Kingstone 2x2GB DDR3 1333Mhz

هارد دیسک : Seagate Barracuda 500GB SATA3

کارت گرافیک : Inno 3D GT 620

درایو نوری : Liteon DVD-RW 24X

پاور : GREEN GP380A-EU

کیس : GREEN Wee

کیبورد و ماوس : Frassoo

اسپیکر : 2.0 Channel

مانیتور : SAMSUNG 19R310

اما اگر کمتر میخوای هزینه کنی ، کارت گرافیک نباید بگیری ، پاور ارزونتر باید برداری ، پردازنده رو باید AMD بگیری چون گرافیک داخلی بهتری نسبت به اینتل داره ، مادربورد رو هم باید ارزون قیمت برداری .

لینک به دیدگاه

ممنون

میشه دلیلتون رو واسه این قطعیت انتخاب بپرسم؟

آخه تا اونجایی که من میدونم اینتل یک سرو گردن بالاتره!!

امیدوارم حوصلت بکشه بخونی... :D

معمولا برای اینجور چیزا باید رجوع کرد به شرکتای بزرگ دید اونا چی میگن و گول تبلیغات رو نخرد

مثلا اگه دقت کنین میبینین که اپل در سیستمای خودش فقط از اینتل استفاده میکنه...حالا به نظرتون مایکروسافتی که رقیب اصلی اپله تمایل داره بره سمت انتخاب رقیبش؟ منطق میگه نه...

از طرفی وقتی به مایکروسافت و شرکتای مطرح لینوکس مثل ناول و ردهت رجوع دقیقی میکنی میبینی اونا درکنار اینتل بیشتر با ای ام دی همکاری میکنن و ای ام دی هم بالعکس...از وقتی ای ام دی ای تی آی رو خریده خدماتش رو به اپل قطع کرده و در تولیدات جدیدش که تحت برند ای ام دی تولید میشن از اپل پشتیبانی نمیکنه...

البته ای ام دی توی صنعت تبلت و موبایل کمی عقب مونده ولی جدیدا همکاری های زیادی خصوصا با آرم داشته...

به هر حال از این دنیای قریشمیش که حرف اول رو پول میزنه هرچی برمیاد...ییهو دیدی این رفیق اون یکی شد و اون یکی هم با اون یکی دیگه لابی زدن B) ...میگن دشمن دشمن تو میشه دوست تو ;)

http://www.microsoft.com/en-us/mtc/partners/amd.aspx

http://sites.amd.com/us/microsoft/Pages/default.aspx

http://www.amd.com/us/partners/software-solutions/Pages/software-solutions-partners.aspx

http://www.datamation.com/commentary/amd-arm-creating-the-next-generation-of-cloud-servers.html

http://www.nowgamer.com/news/1768355/amd_suing_exemployees_involved_with_ps4_xbox_720_wii_u.html

http://en.wikipedia.org/wiki/TOP500#Top_10_ranking

Both Red Hat and Microsoft announced plans to drop Itanium support in their operating systems due to lack of market interest however, other Linux distributions such as Debian remain available for Itanium. On March 22, 2011, Oracle announced discontinuation of development on Itanium, although its technical support for its existing products would continue.

AMD chose a different direction, designing the less radical x86-64, a 64-bit extension to the existing x86 architecture, which Microsoft then supported, forcing Intel to introduce the same extensions in its own x86-based processors. These designs can run existing 32-bit applications at native hardware speed, while offering support for 64-bit memory addressing and other enhancements to new applications. This architecture has now become the predominant 64-bit architecture in the desktop and portable market.

Some in the industry, including Apple, use x86-64 and x86_64, while others, notably Sun Microsystems (now Oracle Corporation) and Microsoft, use x64 while the BSD family of OSs and the Debian Linux distribution use AMD64.

BSD systems such as FreeBSD, MidnightBSD, NetBSD and OpenBSD refer to both AMD64 and Intel 64 under the architecture name "amd64".

The Linux kernel and DragonFly BSD refers to 64-bit architecture as "x86_64".

Debian, Ubuntu, and Gentoo refer to both AMD64 and Intel 64 under the architecture name "amd64".

The GNU Compiler Collection, Fedora, PackageKit , openSUSE, and Arch Linux refer to this 64-bit architecture as "x86_64".

Haiku: refers to 64-bit architecture as "x86_64".

Java Development Kit (JDK): the name "amd64" is used in directory names containing x86-64 files.

OS X: Apple refers to 64-bit architecture as "x86-64" or "x86_64", as noted with the Terminal command arch and in their developer documentation.

Microsoft Windows: x64 versions of Windows use the AMD64 moniker internally to designate various components which use or are compatible with this architecture. For example, the system directory on a Windows x64 Edition installation CD-ROM is named "AMD64", in contrast to "i386" in 32-bit versions.

Solaris: the isalist command in Sun's Solaris operating system identifies both AMD64- and Intel 64-based systems as "amd64".

T2 SDE refers to both AMD64 and Intel 64 under the architecture name "x86-64", in source code directories and package meta information.

ویرایش شده توسط s110outlook
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.با 800تا1 تومن میخوام یه گرافیک بگیرم.مینم SLI هم ساپورت میکنه.میشه چند تا گزینه با قیمت معرفی کنید؟موندم بین AMD وNvidia کدوم مناسبتره.اهل اور نیستم

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام دوستان.با 800تا1 تومن میخوام یه گرافیک بگیرم.مینم SLI هم ساپورت میکنه.میشه چند تا گزینه با قیمت معرفی کنید؟موندم بین AMD وNvidia کدوم مناسبتره.اهل اور نیستم

ممنون

درود دوست عزیز

پیشنهاد من با یک تومن یک کارت 7950 دست دوم با گارانتی و با فن غیر رفرنس هست برای AMD

اگر هم انویدیا بخوای بگیری یک کارت GTX 580 دست دوم غیر رفرنس گزینه ی خوبیه

ولی کارت ای ام دی از نسل جدیدتری هست و با یک بایوس بوست ادیشن کارایی بهتری هم خواهد داشت

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

پیشنهاد من با یک تومن یک کارت 7950 دست دوم با گارانتی و با فن غیر رفرنس هست برای AMD

اگر هم انویدیا بخوای بگیری یک کارت GTX 580 دست دوم غیر رفرنس گزینه ی خوبیه

ولی کارت ای ام دی از نسل جدیدتری هست و با یک بایوس بوست ادیشن کارایی بهتری هم خواهد داشت

7950وGTX 580نو شون چند قیمته؟اگه بخوام نو بگیرم چه پیشنهادی میدید؟راستش به جنس دست دو زیاد اعتماد ندارم.

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
7950وGTX 580نو شون چند قیمته؟اگه بخوام نو بگیرم چه پیشنهادی میدید؟راستش به جنس دست دو زیاد اعتماد ندارم.

ممنون

7950 ام اس آی 1215000 تومان و 580 نو بعید میدونم باشه ولی اگه باشه همین 1200 تا 1300 غیر رفرنسشه

کارت نو 7870 میتونی بگیری یا GTX 660 یا GTX 650 TI

ولی کارت دست دو اگر تست بشه و گارانتی هم داشته باشه دیگه جای هیچ نگران نیست.

ویرایش شده توسط MJ Motamedi
اضافه کردن 650Ti
لینک به دیدگاه

7950 ام اس آی 1215000 تومان و 580 نو بعید میدونم باشه ولی اگه باشه همین 1200 تا 1300 غیر رفرنسشه

کارت نو 7870 میتونی بگیری یا GTX 660 یا GTX 650 TI

ولی کارت دست دو اگر تست بشه و گارانتی هم داشته باشه دیگه جای هیچ نگران نیست.

با توجه به اینکه مین من SLI ساپورت MSI هستش.اگه بخوام یه Nvidia بگیرم چه پیشنهاد میکنید؟خودم دوست دارم ام اس ای twin frozr باشه.بهترین گزینه که همین حدودا قیمت داشته باشه حالا یه مقدارم بیشتر,چیه ممنون از راهنماییتون

ویرایش شده توسط Mahyar23172
لینک به دیدگاه

عزیز من یه کارت MSI GTX 660ti   twinfrozer iiiبا دوسال گارانتی دارم!

مناسب کار شما هست!اگه نوبخواین تهیه کنین بهترین گزینه در رنج قیمت شما GTX 660 هست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با توجه به اینکه مین من SLI ساپورت MSI هستش.اگه بخوام یه Nvidia بگیرم چه پیشنهاد میکنید؟خودم دوست دارم ام اس ای twin frozr باشه.بهترین گزینه که همین حدودا قیمت داشته باشه حالا یه مقدارم بیشتر,چیه ممنون از راهنماییتون

این کارت رو بابرد MSI میتونید تهیه کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...