رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیز من یه کارت MSI GTX 660ti   twinfrozer iiiبا دوسال گارانتی دارم!

مناسب کار شما هست!اگه نوبخواین تهیه کنین بهترین گزینه در رنج قیمت شما GTX 660 هست!

آقا سری 660 با سری 660ti چه فرقی داره؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا سری 660 با سری 660ti چه فرقی داره؟

قدرت بیشتری داره سری ti با فرکانس و بوست بالاتر!

لینک به دیدگاه

قدرت بیشتری داره سری ti با فرکانس و بوست بالاتر!

مرسی

لینک به دیدگاه

مرسی

خواهش عزیز

تو این لینک ها میتونی بهتر مقایسشون کنی

http://www.hwcompare.com/13296/geforce-gtx-660-vs-geforce-gtx-660-ti/

http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-660-geforce-gtx-650-benchmark,3297-17.html

ویرایش : البته تو لینک دومی دوتا دونه gtx 660 هست!

الان فقط gtx 660 gk104 توبازار موجوده!اون ور با 660ti مقایسه کن!

بدرود

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

سلام آقا حامد خسته نباشید ssd  بین ocz vertex 4 120g و corsair force gs 128g کدوم بهتره ؟

بعد من اگه یه 60g ssd مثل  ocz agility 3 بگیرم خیلی با اون دوتای بالا از لحاظ سرعت فرق میکنه؟

کلا الان ssd سرعت بالا قیمت خوب چی هست؟!  :| 

ویرایش شده توسط Chopin
لینک به دیدگاه

سلام آقا حامد خسته نباشید ssd  بین ocz vertex 4 120g و corsair force gs 128g کدوم بهتره ؟

بعد من اگه یه 60g ssd مثل  ocz agility 3 بگیرم خیلی با اون دوتای بالا از لحاظ سرعت فرق میکنه؟

agility 3 نسل قبلیه . سرعتش کمتره . مخصوصا تو نوشتن . تقریبا نصف سرعت vertex 4 و force gs رو داره . ولی این 2 تا خیلی با هم تفاوت ندارن . سرعت force gs یکمی بیشتره . ولی در کل تفاوتشون زیاد نیست . کیفیت خوبی هم دارن هر دو . هر کدوم قیمتش مناسب تر بود بگیر . اگر میخوای نسبت به اونها ارزون در بیاد برات agility 3 بگیر .

لینک به دیدگاه

agility 3 نسل قبلیه . سرعتش کمتره . مخصوصا تو نوشتن . تقریبا نصف سرعت vertex 4 و force gs رو داره . ولی این 2 تا خیلی با هم تفاوت ندارن . سرعت force gs یکمی بیشتره . ولی در کل تفاوتشون زیاد نیست . کیفیت خوبی هم دارن هر دو . هر کدوم قیمتش مناسب تر بود بگیر . اگر میخوای نسبت به اونها ارزون در بیاد برات agility 3 بگیر .

مرسی آقا حامد با این حساب force gs میگیرم با قیمت بهتر و سرعت بالاتر تازه تو فروشگاه سایتم موجوده B)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.با 800تا1 تومن میخوام یه گرافیک بگیرم.مینم SLI هم ساپورت میکنه.میشه چند تا گزینه با قیمت معرفی کنید؟موندم بین AMD وNvidia کدوم مناسبتره.اهل اور نیستم

ممنون

اینتل با انویدیا و ای ام دی هم با ای ام دی یا همون ای تی آی

لینک به دیدگاه

اینتل با انویدیا و ای ام دی هم با ای ام دی یا همون ای تی آی

الزاما همچین تزکیبی بهتر نیست . اینتل نباید حتما با انویدیا مچ بشه و یا AMD با AMD . شما میتونید هر کارت گرافیکی رو با هر پردازنده ای استفاده کنید . فقط باید در نظر داشته باشید که هر دو رو در یک سطح تهیه کنید . نه اینکه پردازنده ضعیف و کارت قوی بگیرید و یا برعکس .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان يه سوال دارم به نظر شما بهترين 7770 از كدوم شركته...

من خودم نظرم روي اينه..

http://www.asus.com/Graphics_Cards/HD7770DC1GD5/#specifications

خوبه يا بده..؟

بهتر از اين داريم.

عزیز...

کارت گرافیکهایی که با چیپ 7770 تولید میشن در کارایی تفاوت چندانی با هم ندارن...

این کارت از برند asus هم فقط 20 هرتز در Core Clock نسبت به بقیه 7770 ها اور شده و Effective Memory Clock نسبت به بقیه 25 هرتز بیشتر هست. که در بازیها نهایتاً 1 تا 2 فریم بیشتر خواهد داد.

از لحاظ سیستم خنک کننده هم برابر ادعای خود asus بیست درصد خنک تره.

در کل میشه گفت برتریش نسبت به بقیه کارتها بیشتر به خاطر برند ابسوس هست.

لینک به دیدگاه

یه کارت گرافیک 1GB حداقل 128 بیت GEFORCE تا 240تومن میخوام چی بگیرم؟مادربوردم P5G41T و سی پی یو CORE 2 QUAD Q8300 هستش.بدرد بازی بخوره بیشتر.ممنون میشم کمک کنید.یکم قیمتش بالاتر باشه هم بگین چی خوبه؟؟؟

لینک به دیدگاه

یه کارت گرافیک 1GB حداقل 128 بیت GEFORCE تا 240تومن میخوام چی بگیرم؟مادربوردم P5G41T و سی پی یو CORE 2 QUAD Q8300 هستش.بدرد بازی بخوره بیشتر.ممنون میشم کمک کنید.یکم قیمتش بالاتر باشه هم بگین چی خوبه؟؟؟

با این قیمت کارتی که به درد بازی بخوره گیر نمیاد . بهترین چیزی که میتونی بگیری Biostar GT430 2GB DDR3 هست که برای بازی چندان مناسب نیست . میتونه اجرا کنه بازیها رو . ولی با کیفیت کم .

لینک به دیدگاه

قیمتش چنده الان؟؟بدرد بازیهای جدید نمیخوره یا کلا بدرد بازی نمیخوره؟من PES زیاد بازی میکنم یعنی روی HIGH جواب نمیده؟؟؟بازی ها کند هستن یا کیفیت خوبی ندارن؟؟؟

گرافیک 1GB XFX DDR5 196BIT چطوره؟؟

ویرایش شده توسط Mostafa71
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قیمتش چنده الان؟؟بدرد بازیهای جدید نمیخوره یا کلا بدرد بازی نمیخوره؟

با اجازه آقا حامد

عزیز با این بودجه اگه با کالای دست دوم مشکلی نداری .... بهتره دنبال کارت دسته دو باشی که به مراتب انتخابهای بهتری خواهی داشت.

لینک به دیدگاه

مثلا چی داداش؟؟؟بازم میگم من بیشترین بازی که میکنم PES میخوام راحت اجرا بشه بقیه بازیها هم حداقل رو MEDIUM جواب بدن

لینک به دیدگاه

قیمتش چنده الان؟؟بدرد بازیهای جدید نمیخوره یا کلا بدرد بازی نمیخوره؟من PES زیاد بازی میکنم یعنی روی HIGH جواب نمیده؟؟؟بازی ها کند هستن یا کیفیت خوبی ندارن؟؟؟

ببینید هر چقدر که کیفیت رو بیشتر کنید سرعت کمتر میشه

حالا این قضیه تو کارت های قوی مثل 680 یا بالاتر محسوس نیست ولی روی کارتای ضعیف کاملا محسوسه

اگه 280 تومن بتونی خرج کنی میتونی 6670 بخری که باز از 430 بهتره !!

و همینطور که دوستمون گفتن اگه با جنس دسته دوم مشکلی ندارید میتونید روی گزینه های قویتر هم فکر کنید

مثل 440 یا 6670 یا 630

لینک به دیدگاه

مشخصاتشو بزار تا نگاه نگاه کنم داداش؟؟؟مادربوردم گرافیک انبوردش چنده؟؟ بدرد بخور هست؟؟؟هنوز مادربوردم و استفاده نکردم دارم قطعات رو تکمیل میکنم فقط مونده گرافیک

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما میتونی یه کارت gt440 ddr5 128bit کارکرده اما با گارانتی گیر بیاری

که توی این رنج قیمتی کارت بسیار عالی هستش

و بهترین گزینه

تا جایی که اطلاع دارم قیمت آکبند این محصول 305تومن هست (اگه اشتباه نکرده باشم)

لینک به دیدگاه

مشخصات دقیقشو بزار؟؟؟از کجا میتونم گیربیارم بنظرت؟؟؟مارکش چیه؟؟؟گرافیک مادربوردم چنده کسی میدونه؟مادربوردم P5G41T هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
مشخصات دقیقشو بزار؟؟؟از کجا میتونم گیربیارم بنظرت؟؟؟مارکش چیه؟؟؟گرافیک مادربوردم چنده کسی میدونه؟مادربوردم P5G41T هستش

گرافیک مادربردتون Integrated Intel GMA X4500 graphics هست. که گرافیک آنبرد بدی نیست و میتونین Pes رو low detail بازی کنین.

ولی برای خرید گرافیک دست دوم که شاید ندونین کاملاً سالمه یا نه دقت داشته باش که کارتنش و گرافیکش موجود باشه و تعمیری نباشه..

مدلهای gt440 و 6750 با بودجه شما قابل خرید هستن... ترجیحاً یک گیگ و گارانتی دار باشه. برندش مهم نیست.

http://forum.persiantools.com اینجا عضو شو پیدا میکنی

لینک به دیدگاه

یعنی تا 240گیرمیاد داداش؟؟؟گرافیک مادربوردم 1GB هستش؟مشخصات دقیق این دوتایی که میگی رو میزاری؟توسایت پرشین تولز تو کدوم بخش باید برم تا بتونم پیداشون کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یعنی تا 240گیرمیاد داداش؟؟؟گرافیک مادربوردم 1GB هستش؟مشخصات دقیق این دوتایی که میگی رو میزاری؟

بله عزیز. کمترهم گیر میاد...

نه گرافیک مادربردتون 1 گیگ اختصاصی (dedicated) نیست و اصولاً گرافیکهای آنبرد از حافظه ram شما استفاده میکنن و اصطلاحاً share میکنن.

عزیز مدل دقیق همونی بود که گفتم

کارت گرافیک gt 440 انویدیا 1 گیگ هر برندی بود فقط گارانتی دار باشه و تعمیری نباشه...

کارت گرافیک 6750 ati یا 5770 ati هر کدوم شد ترجیحاً 1 گیگ گارانتی دار باشه و تعمیری نباشه...

شما کارت تو این رنج قیمت پیدا کردی بیا همین جا مشخصاتشو بذار دوستان راهنماییت میکنن/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من هیچوقت با گرافیک های ATI کارنکردم سرعتش پایین نیست؟کیفیتش خوبه؟؟؟

خیالتون راحت گرافیکهای ati هم خوبن..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...