رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

الان مشخصات کیس رو خوندم . تو بالاترین اسلات مادربورد میتونی تا 40 سانت هم بذاری کارت . مشکلی نداره . ولی فقط تو بالاترینش . روی محفظه هارد میمونه .

تو کار اصلا فرقی ندارن این دو چیپ.

خب من همین یه کارتو استفاده میکنم اونم تو بالاترین اسلات میزارم ، روی محفظه هارد میمونه که مشکلی نداره ؟ کلا این محدودیت واسه کارت ضرری نداره ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

راستی من هرچی گشتم نتونستم طول کارت 760 اسوس رو پیدا کنم ، میشه شما هم یه نگاهی بندازین ؟

سوال بعدیم اینست که یه فروشنده ای به من میگفت اگه مادربردت مثلا اسوس هست سعی کن گرافیکتم اسوس بگیری ، خیلی بهتره ، حرفش درسته ایا ؟

لینک به دیدگاه

راستی من هرچی گشتم نتونستم طول کارت 760 اسوس رو پیدا کنم ، میشه شما هم یه نگاهی بندازین ؟

سوال بعدیم اینست که یه فروشنده ای به من میگفت اگه مادربردت مثلا اسوس هست سعی کن گرافیکتم اسوس بگیری ، خیلی بهتره ، حرفش درسته ایا ؟

کسی نمیدونه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

خب من همین یه کارتو استفاده میکنم اونم تو بالاترین اسلات میزارم ، روی محفظه هارد میمونه که مشکلی نداره ؟ کلا این محدودیت واسه کارت ضرری نداره ؟

نه مشکلی نداره . 10 سانت پشتش فضا میمونه باز .

کارت ایسوس حدود 22 سانت طول داره . مدل DC2 .

این حرف الان درست نیست . قبلا روی کارتهای قدیمی تر ایسوس یک تکنولوژی داشت که روی مادربورد های ایسوس فقط فعال میشد . ولی الان دیگه اینطوری نیست .

لینک به دیدگاه

متاسفانه دوستان به من گفتن که کارت گرافیک گیگا 760 داخل کیس ایکس 3 جا میشه و منم به استناد حرف اونا گرفتم اما اشتباه بود چون که جا نمیشه

البته مقصرم نیستن چون تو سایت به اشتباه زده که که این کیس قابلیت ارتقا تا 400 میل رو هم داره ولی اینطور نیس

حالا من موندمو یه کیسی که کارت گرافیک توش جا نمیگیره ...

نمیدونم دیگه چی بگم 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

نگران نباشین

روی اسلات اول مادربردتون نمیشه نصبش کنید ؟

ویرایش شده توسط Hamid Parniyan
لینک به دیدگاه

دوست عزیز

نگران نباشین

روی اسلات اول مادربردتون نمیشه نصبش کنید ؟

موضوع اینه که خداروشکر من هنوز کارت گرافیکو نگرفتم ، فقط با دوستان که مشورت کردیم مثل اینکه نمیشه ، ولی خودم یه نگاهی به کیس و مادربرد کردم به نظر خودم میشه نصب کرد ولی بازم ریسکه دیگه ، اگه بگیرم نشه چی !

لینک به دیدگاه

مادربرد انتخابی شما چی هست؟

روی اسلات اول اگه بذارید اینطورکه خود سایت گرین گفته میشه تا 40 سانتی متر هم گرافیک بلند رو نصب کرد!

البته میره توی محفظه dvd rw ها!

لینک به دیدگاه

مادربرد انتخابی شما چی هست؟

روی اسلات اول اگه بذارید اینطورکه خود سایت گرین گفته میشه تا 40 سانتی متر هم گرافیک بلند رو نصب کرد!

البته میره توی محفظه dvd rw ها!

مادربرد من asus p8H77-V هستش ، اشکالی نداره که بره روی محفظه

حالا به نظرتون روی اسلات اول میشه گذاشت ؟

لینک به دیدگاه

بله میشه  و مشکلی نداره!

سایز مادربردشما استانداردATX هست وبا نب روی اسلات اول PCI-E میشه گرافیک تا ارتفاع 40 سانتی متر رو توش نصب کرد!

لینک به دیدگاه

بله میشه  و مشکلی نداره!

سایز مادربردشما استانداردATX هست وبا نب روی اسلات اول PCI-E میشه گرافیک تا ارتفاع 40 سانتی متر رو توش نصب کرد!

اقا مرسی خوش خبر باشی <3

من در اسرع وقت اقدام به خرید میکنم

لینک به دیدگاه

بله میشه  و مشکلی نداره!

البته من یه چیزیو یادم رفت بگم 

اینکه مادربرد تا 40 سانت قبول میکنه خب قبول ؛ ولی ایا کیس اجازه میده تا 40 سانت نصب بشه ؟

لینک به دیدگاه

اقا مرسی خوش خبر باشی <3

من در اسرع وقت اقدام به خرید میکنم

بسلامتی و مبارک باشه!

بازهم برای اطمینان بیشتر موقع خرید ازخود فروشنده راجب این قضیه یه اطلاعاتی بگیر(البته اگه وارد باشن که بعید میدونم فقط فروشنده هستن)

اگه بتونی خود کیس رو از توی ویترین برات دربیارن و از نزدیک بتونی سیینی و محل نصب مادربرد رو ببینی ، نوشته شده برای سایز atx کدوم پیشچ ها باید بسته بشه!کنارسوراخ ها شماره زده!

اونها رو با اندازه مادربرد ذهنی مقایسه کن و محل اسلات اول  pci-e مادربرد رو توی ذهن تجسم کن ببین با نصب گرافیک بلند مشکلی نیست؟

ببین وارد محفظه dvd rw ها میشه یا نه!

این توضیحات دیگه خیلی جامع و کلی بودن!امیدوارم متوجه منظور شده باشی!

موفق باشی

لینک به دیدگاه

بله میشه  و مشکلی نداره!

اقا اگه از اطلاعات سایت استفاده کردی باید بگم که غلطه ، اونجایی که زده up to 400 mm اشتباستا 

لینک به دیدگاه

البته من یه چیزیو یادم رفت بگم 

اینکه مادربرد تا 40 سانت قبول میکنه خب قبول ؛ ولی ایا کیس اجازه میده تا 40 سانت نصب بشه ؟

توضیحات رو دادم برای اینکه دیگه مطمئن مطمئن بشی!

قبل از خرید اگه بتونی این کیس رو از نزدیک توشو ببینی و سایز هاروبررسی کنی دیگه مشکلی نیست!

لینک به دیدگاه

اقا اگه از اطلاعات سایت استفاده کردی باید بگم که غلطه ، اونجایی که زده up to 400 mm اشتباستا 

چرا میگید غلطه؟

میشه یه توضیحی از دلیل غلط بودن توضیحات سایت بدین؟

لینک به دیدگاه

چرا میگید غلطه؟

میشه یه توضیحی از دلیل غلط بودن توضیحات سایت بدین؟

از خود مدیر پرسیدم ، گفتن که غلط زده ، در واقع اینا اطلاعات ایکس 5 رو با ایکس 3 یکی زدن در حالی که ایکس 5 رو میشه با برداشتن یه قسمت محفظه ی هارد تا 400 میل کرد اما ایکس 3 نمیشه که به اشتباه تو سایت زده میشه 

لینک به دیدگاه

توضیحات رو دادم برای اینکه دیگه مطمئن مطمئن بشی!

قبل از خرید اگه بتونی این کیس رو از نزدیک توشو ببینی و سایز هاروبررسی کنی دیگه مشکلی نیست!

من که کیسو دارم ، مادربردم دارم اما کارت گرافیکو هنوز نگرفتم

لینک به دیدگاه

من که کیسو دارم ، مادربردم دارم اما کارت گرافیکو هنوز نگرفتم

خب اگه کیس رو دارید که خیلی خوبه دیگه!

مادربرد رو داخل کیس بذارید و ببینید روی اسلات اول چقدر جلوش بازه!

این کار رو انجام دادین؟

لینک به دیدگاه

خب اگه کیس رو دارید که خیلی خوبه دیگه!

مادربرد رو داخل کیس بذارید و ببینید روی اسلات اول چقدر جلوش بازه!

این کار رو انجام دادین؟

خیلی دقیق انجام ندادم ولی اونطوری من دیدم میشد قرار داد ، میرفت روی محفظه ی هارد

ولی اقا مهدی دارن الان اندازه ی دقیق میگیرن قراره خبر بدن 

لینک به دیدگاه

عزیز من با خط کش چک کردم برای مین بورد شما نمیشه اگه اولین اسلات مین بورد پی سی ای اکسپرس 16 بود تا 400 میلی میشد ولی با اچ 77 وی نمیشه مگر اینکه کارت گرافیک تک اسلات باشه

لینک به دیدگاه

البته حمید جانم درست گفتن ولی اون تا 400 میلی شرایط داره که برای شما محیا نیست

لینک به دیدگاه

واقعا حیف شد ، خیلی کارت خوبی بود 

حالا باید دنبال اسوسش بگردم (مگه پیدا میشه حالا )

لینک به دیدگاه

میخواستم بپرسم فرق این دو مدل با هم چیه ؟

چون 200 تومان با هم اختلاف قیمت دارن 

ASUS GTX 660 Ti DCUII 2GB GDDR5

GIGABYTE GTX 660 Ti TOC WF2X OC 2GB GDDR5

لینک به دیدگاه

میخواستم بپرسم فرق این دو مدل با هم چیه ؟

چون 200 تومان با هم اختلاف قیمت دارن 

ASUS GTX 660 Ti DCUII 2GB GDDR5

GIGABYTE GTX 660 Ti TOC WF2X OC 2GB GDDR5

بخاطر تفاوت قیمت د*لا*ر برای واردات هستش

در ضمن 660 تی او سی قوی تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...