رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز مثلا برای کلاک کردن cpu 4770 k خود به خود سوئیچ میکنه و کلاک میشه در بازی های سنگین یا نه توسط یک برنامه ولتاژ cpu رو بالا می بریم و بازده بهتری میده ?

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز مثلا برای کلاک کردن cpu 4770 k خود به خود سوئیچ میکنه و کلاک میشه در بازی های سنگین یا نه توسط یک برنامه ولتاژ cpu رو بالا می بریم و بازده بهتری میده ?

منظور شما اورکلاک هست؟

توی بازی فرکانس پردازنده به صورت اتوماتیک و حالت توربو به فرکانس 3900 میرسه و دربازی تفاوت فریم بین فرکانس 3900 تا مثلا 4500 خیلی محسوس هست و نیازبه اورکلاک نداره!

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیزم

یه نظر در رابطه با این قطعات بهم بدید یا پیشنهادی در حدود قیمت همین اقلام بهم بدید ممنون میشم

mb:asus h87pro===> 480toman

cpu:intel core i5 4670 ===>675

vga:giga 660 ti قیمتش یادم نیست حدود 900 تومان اگه اشتباه نکنم

یا

vga:saphire 7870 2GB ==>890 toman

یا

vga:giga 760 2GB===>1100 toman

به نظر شما مین بهتر در حدود قیمتش میشه پیدا کرد

گرافیک هم یه نظر لطف کنید بگید ممنون میشم  و سی پی یو هم بیشتر نمیخوام هزینه کنم چون .......

اگر جایی رو هم میشناسید معتبر که بتونم سیستم قبلی خودم رو بدم ممنون میشم  بهم پیام بدید

asus p8p67

intel core i5 2500K

EVGA 560ti OC 1GB

اینم سه قطعه تعویضیم

ارادت

علی

ویرایش شده توسط ali yazdi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به دوستان عزیزم

یه نظر در رابطه با این قطعات بهم بدید یا پیشنهادی در حدود قیمت همین اقلام بهم بدید ممنون میشم

یا

یا

گرافیک هم یه نظر لطف کنید بگید ممنون میشم  و سی پی یو هم بیشتر نمیخوام هزینه کنم چون .......

اگر جایی رو هم میشناسید معتبر که بتونم سیستم قبلی خودم رو بدم ممنون میشم  بهم پیام بدید

asus p8p67

intel core i5 2500K

EVGA 560ti OC 1GB

اینم سه قطعه تعویضیم

ارادت

علی

درود 

مادبرد رو میتونین از این مدل بردارین ASUS Z87M-Plus با قیمتی برابر با 569 تومن 

اگر سیستم رو برای کارای سنگیناز جمله رندر ، کارای 3 بعدی و ... نمیخاین استفاده کنین پس بهتر سی پی یو از همون مدل core i5 بگیرین . 

در مورد گرافیک بنظر سیستم رو برا کارای روزانه و اجارای بازی های امروزی میخاین خب یقینا gtx 760 انتخاب ایده ال تری خواهد بود . 

شما برای این سیستم نیاز به یک ssd هم خاهید داشت که اگر بودجتون به شما اجازه داد میتونین یه ssd 64GB بردارین . 

و درباره ی رم و پاور و اینا هم اگر کمکی خواستین در خدمتیم . 

____________________________________________________________________________________________

در مورد فروش قطعاتتونم در بخش بازارچه طبق قوانین تایپک بزنین انشالله ازتون میخرن .

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیزم

یا

یا

asus p8p67

intel core i5 2500K

EVGA 560ti OC 1GB

اینم سه قطعه تعویضیم

ارادت

علی

سلام .

اول عرض کنم که شما با این ارتقاء خیلی نمیتونی تفاوت احساس کنی . مخصوصا تو پردازنده . البته اگر سیستم رو برای بازی استفاده میکنی . برای نرم افزارهای حرفه ای ممکنه کمی تغییر زمان کار محسوس باشه . با این تغییر شما هزینه زیادی بابت تغییر بسیار جزئی باید پرداخت کنی. به نظر من پردازنده و مادربورد رو نگه دار و فقط گرافیک رو تغییر بده . البته اگر خیلی علاقه داری تغییری تو سیستم داشته باشی . اگر نه که همین گرافیک حداقل یک سال دیگه به راحتی جوابگو هست .

اما اگر بخوای تغییر بدی سیستم رو :

مادربورد انتخابی مدل خوبیه . پردازنده هم همینطور . میمونه گرافیک . شما میتونی گرافیک MSI GTX 760 OC 2GB GDDR5 با قیمت 1010 و یا MSI GTX 760 Gaming TF IV OC 2GB GDDR5 با قیمت 1175 تهیه کنی که خیلی بهتر هستن .

پاور سیستم باید حداقل 600 وات باشه . این مقدار حداقله و بهتره که بیشتر باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

این سیستمی که من براتون انتخاب کردم 

04416960044693788904.png

لینک به دیدگاه

سلام. کارت گرافیک ارزان ترین در بازار چیه؟ از 210 پایین تر موجود هست در بازار؟ قیمت؟

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون کارت نو هست نه پایین ترین کارت موجودgt210 و ati 5450 شاید موجود باشه!البته ازبرند های ارزان قیمت شاید پیدا کنید

لینک به دیدگاه

سلام.دنبال این سی پی یو هستم phenom 1100T x6 به نظر شما داخل بازار پیدا میشه؟ و قیمت حدودی ان چه قدر هست؟

لینک به دیدگاه

سلام.دنبال این سی پی یو هستم phenom 1100T x6 به نظر شما داخل بازار پیدا میشه؟ و قیمت حدودی ان چه قدر هست؟

سلام

کارکردش رو داخل فروم گذاشته بودن 400 که فروش رفت

لینک به دیدگاه

ببخشید اگه این cpu 4770 k بدون فن رو بگیرم و یک ماه بدون فن از این سی پی یو استفاده کنم مشکلی براش پیش نمیاد ودر اینده رو بازده تاثیری نمی گذاره????

لینک به دیدگاه

ببخشید اگه این cpu 4770 k بدون فن رو بگیرم و یک ماه بدون فن از این سی پی یو استفاده کنم مشکلی براش پیش نمیاد ودر اینده رو بازده تاثیری نمی گذاره????

شما اصلا نمیتونید بدون خنک کننده cpu از سیستم استفاده کنید.برای اینکه بتونین از سیستم استفاده کنین باید رو پردازنده هیت سینک و فن نصب کنید.شما مبتونین یک پردازنده با فن استوک تهیه کنین و یک ماه دیگه که بودجتون جور شد یک فن حرفه ای تهیه کنین.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

درود 

اگر قصد اورکلاک ندارید هیچ مشکلی نداره دوست عزیز.

از فن خودش استفاده میتونین بکنین بدون اورکلاک.

عجیبه!!!؟؟؟؟

دوست خوبم ایشون میخوان پردازنده بدون فن تهیه کنن یعنی tray و یک ماه بدون فن استفاده کنن شما میفرمایین مشکلی نداره!!؟؟

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما اصلا نمیتونید بدون خنک کننده cpu از سیستم استفاده کنید.برای اینکه بتونین از سیستم استفاده کنین باید رو پردازنده هیت سینک و فن نصب کنید.شما مبتونین یک پردازنده با فن استوک تهیه کنین و یک ماه دیگه که بودجتون جور شد یک فن حرفه ای تهیه کنین.

ویرایش

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجیبه!!!؟؟؟؟

دوست خوبم ایشون میخوان پردازنده بدون فن تهیه کنن یعنی tray شما میفرمایین مشکلی نداره!!؟؟

!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی بدون فن از سی پی یو استفاده کنن!!!!!!!!!!!!!

اخه دیگه سوال که نداشت

معذرت کسری جان 

لینک به دیدگاه

دوستان مادربورد من AM3 هست میشه یک سی پی یو معرفی کنید که در بازار موجود باشه و برای بازی های نسل بعد مثل بتلفید 4 به هیچ عنوان کم نیاره!

لینک به دیدگاه

دوستان مادربورد من AM3 هست میشه یک سی پی یو معرفی کنید که در بازار موجود باشه و برای بازی های نسل بعد مثل بتلفید 4 به هیچ عنوان کم نیاره!

به نظرم این دوتا بد نیستن 

AMD Phenom II X4 965 BE

AMD Phenom II X6 1100T BE AM3

لینک به دیدگاه

خب نمیگیرم همون 4770 معمولی با فن میگیرم ارزش نداره به دستگاهم صدمه بزنم.اخه تحقیق کردم زیاد بین 4770 k و4770 معمولی زیاد با هم تفاوت ندارن .

لینک به دیدگاه

مقدور هست که کلا مادربرد رو تعویض کنید؟

لینک به دیدگاه

خب نمیگیرم همون 4770 معمولی با فن میگیرم ارزش نداره به دستگاهم صدمه بزنم.اخه تحقیق کردم زیاد بین 4770 k و4770 معمولی زیاد با هم تفاوت ندارن .

عزیز تفاوت اونجا ایجاد میشه که 4770k قابلیت اورکلاک و افزایش فرکانس داره و قرت بیار خوبی رو دربرابر 4770 معمولی میتونه داشته باشه!

لینک به دیدگاه

عزیز تفاوت این دو پردازنده این هست که شما میتونین 4770k رو اور کلاک کنین(که البته برای این کار باید یک کولر خوب تهیه کنین) و فرکانس پردازندتون رو افزایش بدین که در نتیجه قدرت پردازندتون رو افزایش بدین.

اما 4770 معمولی رو نمیتونین اورکلاک کنین و قدرتش رو افزایش بدین.

دوما مساله صدمه نیست کلا بدون فن نشدنیه استفاده پردازنده بدون فن مثل اینکه شما ماشین بخرین بدون رادیاتور بخواین سوارش بشین و تو شهر بگردین!!30 ثانیه بعد ازینکه ماشین رو روشن کردین میترکه :lol:

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز منظور این دوست عزیز احتمالا این بوده که خود سی پی یو رو تهیه کنن ولی برای اون cpu cooler جدا تهیه نکنن و از فن خود همراه سی پی یو استفاده کنن!

دراین صورت امکان استفاده هست و مشکلی برای شما بوجود نمیاد عزیز(البته بدون اورکلاک و درشرایط عادی)

لینک به دیدگاه

مقدور هست که کلا مادربرد رو تعویض کنید؟

نه مادربورد رو نمیتونم عوض کنم. فقط سی پی یو رو میتونم عوض کنم! به نظر شما این سی پی یو تو بازار پیدا میشه AMD Phenom II X6 1100T BE و قیمت اکبندش حدودا چه قدر هست؟

لینک به دیدگاه

ببخشید اخه دوستان من تا حالا اور کلاک نکردم سیستم قبلیم هم قابلیت اور کلاک رو داشت ولی من نتونستم ازش بهره ببرم مثلا برای بالا بردن فرکانس cpu باید چیکار کنم .مثلا داخل بازی battlefild 3 میخواستم اور کلاک کنم cpu رو تا بازی روانتر بشه نشد?????

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...