رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان . 

یک مشاوره برای انتخاب کارت وایرلس نیاز دارم . 

بنده اخیرا یک مودم TP-link 8951ND خریدم .

این مودم را در اتاق کامپیوتر استفاده میکنم ، اما دوستان شاکی میشند که چرا بورد وایرلس به اتاقهای دیگر نمیرسه .

بجز کامپیوتر 2 عدد گوشی از طریق بیسیم از اینترنت استفاده میکنند. 

میخاستم این مودم را اتاق حال نصب کنم و برای سیستم یک گیرنده وایرلس بخرم . 

چی پیشنهاد میدید ؟ 

قیمت زیاد گران نباشه ، کارایی خوبی داشته باشه . لیاقت سیستم بنده را هم داشته باشه . 
biggrinsmiley.gif
با تشکر از عزیزان.

ویرایش شده توسط ___SMOKE___
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان . 

این مودم را در اتاق کامپیوتر استفاده میکنم ، اما دوستان شاکی میشند که چرا بورد وایرلس به اتاقهای دیگر نمیرسه .

چی پیشنهاد میدید ؟ 

قیمت زیاد گران نباشه ، کارایی خوبی داشته باشه . لیاقت سیستم بنده را هم داشته باشه . 

biggrinsmiley.gif

با تشکر از عزیزان.

up..........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان . 

چی پیشنهاد میدید ؟ 

biggrinsmiley.gif

با تشکر از عزیزان.

فاصله اتاقها مگر چقدره که بردش نمیرسه ؟

لینک به دیدگاه

دوستان و مهندسان عزیز من یک مشاوره برای خرید یک سیستم برای کارهای معماری (رندر گرفتن) می خوام

1- ممنون می شوم یک سیستم قوی که بعدا بشود تا رم 64 ساپورت کنه. بودجه بنده 4 میلیون تومان می خوام رم و سی پی یو و مادربورد و گرافیک مارک و کیفیت خوب داشته باشه...

منتظر پاسختان هستم مشخصات زیر را ببینید بعدا سیستم پیشنهادی خودتان نیز به من بدهید سیستم زیر 6 میلیون میشود :

ASUS Rampage IV Extreme LGA 2011 Intel X79 SATA 6Gb/s USB 3.0 Extended ATX Intel Motherboard  

Intel i7-4930K LGA 2011 64 Technology Extended Memory CPU Processors BX80633I74930K  

Corsair Dominator Platinum 32GB (4x8GB) DDR3 2133 MHz (PC3 17000) Desktop Memory (CMD32GX3M4A2133C9)

Gigabyte GTX 770 GDDR5-4GB 2xDVI/HDMI/DP OC WINDFORCE 3X Graphics Card GV-N770OC-4GD

Seagate Barracuda 3 TB HDD SATA 6 Gb/s NCQ 64MB Cache 7200 RPM 3.5-Inch Internal Bare Drive ST3000DM001   

ویرایش شده توسط mahdizd
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان و مهندسان عزیز من یک مشاوره برای خرید یک سیستم برای کارهای معماری (رندر گرفتن) می خوام

1- ممنون می شوم یک سیستم قوی که بعدا بشود تا رم 64 ساپورت کنه. بودجه بنده 4 میلیون تومان می خوام رم و سی پی یو و مادربورد و گرافیک مارک و کیفیت خوب داشته باشه...

منتظر پاسختان هستم مشخصات زیر را ببینید بعدا سیستم پیشنهادی خودتان نیز به من بدهید سیستم زیر 6 میلیون میشود :

ASUS Rampage IV Extreme LGA 2011 Intel X79 SATA 6Gb/s USB 3.0 Extended ATX Intel Motherboard  

Intel i7-4930K LGA 2011 64 Technology Extended Memory CPU Processors BX80633I74930K  

Corsair Dominator Platinum 32GB (4x8GB) DDR3 2133 MHz (PC3 17000) Desktop Memory (CMD32GX3M4A2133C9)

Gigabyte GTX 770 GDDR5-4GB 2xDVI/HDMI/DP OC WINDFORCE 3X Graphics Card GV-N770OC-4GD

Seagate Barracuda 3 TB HDD SATA 6 Gb/s NCQ 64MB Cache 7200 RPM 3.5-Inch Internal Bare Drive ST3000DM001   

من فقط اینو میگم که اگر برای رندر کردن میخواین این گرافیک به کار شما نمیاد

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان . 

چی پیشنهاد میدید ؟ 

biggrinsmiley.gif

با تشکر از عزیزان.

ارزونترین کارت وایرلس اینترنال D-Link DWA-525 هست که 51 تومانه . N150 هم هست . مدلهای USB ارزونتر هم هستن که D-Link DWA-123 با قیمت 33 تومان ارزونترینه . اما پیشنهاد نمیکنم . هر چند مدلهای USB یک خوبی داره که با سیم میتونی وصل کنی به سیستم و خود گیرنده رو بیرون اتاق هم بذاری . اگر USB خواستی بگیری حداقل D-Link DWA-140 بگیر که 59 تومانه . اما به نظر من اکسس پوینت بهتره . مثلا TP-Link TL-WR740N با قیمت 85 تومان . یکی از کاربرها هم یک اکسس پوینت خیلی خوب داره که اشتباهی خریده و میخواد بفروشه : http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=24579 این رو هم ببین . البته قیمتش کمی بالاست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فاصله اتاقها مگر چقدره که بردش نمیرسه ؟

زیربنای منزل 300 متر هست . 

لینک به دیدگاه

مادربورد رو X79 Delux بگیر سری جدید هست با سری ivy brige مچ شده تا باس 2800 هم رم ساپرت میکنه کلا بهتره قیمتشم 1350 هست دیروز از تهران خودم گرفتم
رم هم یا G-skill یا kingstone باس 2400 وردار 4x8
گرافیک 770 خوبه مخصوصا 4 گیگش چون تعداد مانیتورا 2 به بالاس حتما همین 4 وردار البته اگه 1 مانیتور هستی 2 گیگ وردار چون فرقی به حالت نمیکنه توی یه مانیتور
یه SSD هم میتونی بعدا اضافش کنی

ویرایش شده توسط wi-fi
لینک به دیدگاه

سلام دوستان،کیس x6 گرین همه براکتها را همراه دارد یا فقط نارنجی دارد؟ ان شش عدد دیگر غیب شده اند؟ 

لینک به دیدگاه

منظورت مال جلوی کیس هست ؟ اگر اونه که همراهش نیست و اگر بخوای باید جدا تهیه کنی . ممکنه داشته باشه شرکت .

لینک به دیدگاه

منظورت مال جلوی کیس هست ؟ اگر اونه که همراهش نیست و اگر بخوای باید جدا تهیه کنی . ممکنه داشته باشه شرکت .

بله بجز نارنجی،شش رنگ دیگه داره طبق این باید موجود باشه ولی نمیدونم هست یا نه!دوستانی که این کیس رو دارن لطفا کمک کنن

لینک به دیدگاه

بله بجز نارنجی،شش رنگ دیگه داره طبق این باید موجود باشه ولی نمیدونم هست یا نه!دوستانی که این کیس رو دارن لطفا کمک کنن

فکر کنم منظورش اینه که میتونی جداشون کنی و بعد از رنگ آمیزی به هر شکلی که میخوای دوباره وصلشون کنی .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال داشتم.

از بین این دو مادربورد و سی.پی.یو

کدومشون برای گیم و کار های سنگین و بردن زیر فشار مناسب تر؟؟

لطفا دلایل برتری رو هم ذکر کنید...

ASUS Rampage IV Extreme LGA2011 X79 MB + Intel Core i7-4820K Ivy Bridge-E Processor

و 

ASUS Maximus VI Formula LGA1150 Z87 MB + i7-4770k haswell

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال داشتم.

از بین این دو مادربورد و سی.پی.یو

کدومشون برای گیم و کار های سنگین و بردن زیر فشار مناسب تر؟؟

لطفا دلایل برتری رو هم ذکر کنید...

ASUS Rampage IV Extreme LGA2011 X79 MB + Intel Core i7-4820K Ivy Bridge-E Processor

و 

ASUS Maximus VI Formula LGA1150 Z87 MB + i7-4770k haswell

با تشکر.

واسه گیم به نطر من 1150 ولی واسه رندرینگ 2011

4770 چون با گرافیک اینتل مجتمع ست تا اونجا که دوستان توی همین تاپیک گفتن میتونه به گرافیک کمک کنه با کارت گرافیک با هم کار کنن ولی 4820 نداره اما بجاش 4 کاناله هست که بیشتر توی رندرینگ به درد میخوره تا گیم

اگر هم خواستی با 2011 ببندی x79 delux رو پیشنهاد میکنم یکم کمیابه...

چیپستش با 4820 و کلا سری ivy بهینه تر هست و تا باس 2800 ساپرت میکنه...

اما سوکت 2011 آینده دار تره  :D اگه یه روز خواستی یه CPU قویتر بندازی روش واسه 2011 قویتر هست ولی واسه 1150 از 4770 قویتر وجود نداره

خودت تصمیم بگیر دیگه...

حالا اگه چیزی اشتباه گفتم استید تصحیح کنن

ویرایش شده توسط wi-fi
لینک به دیدگاه

واسه گیم به نطر من 1150 ولی واسه رندرینگ 2011

4770 چون با گرافیک اینتل مجتمع ست تا اونجا که دوستان توی همین تاپیک گفتن میتونه به گرافیک کمک کنه با کارت گرافیک با هم کار کنن ولی 4820 نداره اما بجاش 4 کاناله هست که بیشتر توی رندرینگ به درد میخوره تا گیم

اگر هم خواستی با 2011 ببندی x79 delux رو پیشنهاد میکنم یکم کمیابه...

چیپستش با 4820 و کلا سری ivy بهینه تر هست و تا باس 2800 ساپرت میکنه...

اما سوکت 2011 آینده دار تره  :D اگه یه روز خواستی یه CPU قویتر بندازی روش واسه 2011 قویتر هست ولی واسه 1150 از 4770 قویتر وجود نداره

خودت تصمیم بگیر دیگه...

حالا اگه چیزی اشتباه گفتم استید تصحیح کنن

توضیحات کاملا مناسب هست!

مرسی

پیشنهاد بنده 1150 و 4770k هست!

لینک به دیدگاه

فکر کنم منظورش اینه که میتونی جداشون کنی و بعد از رنگ آمیزی به هر شکلی که میخوای دوباره وصلشون کنی .

نه حامد جان به رنگ آمیزی نیست :دی

براکت هاش در رنگ های مختلف هستش ! که به صورت معمولی رنگ نارنجیش رو کیس هساتش ...

ولی میشه رنگ های دیگه رو هم از شرکت گرفت ... (من رفته بودم کیس x6 بگیرم این سوال رو پرسیدم گفتن به صورت جدا سفارش میدیم از تهران میفرستن ...یعنی از شرکت گرین :دی)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان،کیس x6 گرین همه براکتها را همراه دارد یا فقط نارنجی دارد؟ ان شش عدد دیگر غیب شده اند؟ 

سلام . کامل باید موجود باشه.

این از سیستم  قراضه ی خودم . 

16878866469709138585_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

نه حامد جان به رنگ آمیزی نیست :دی

براکت هاش در رنگ های مختلف هستش ! که به صورت معمولی رنگ نارنجیش رو کیس هساتش ...

ولی میشه رنگ های دیگه رو هم از شرکت گرفت ... (من رفته بودم کیس x6 بگیرم این سوال رو پرسیدم گفتن به صورت جدا سفارش میدیم از تهران میفرستن ...یعنی از شرکت گرین :دی)

پس اگر گرین داره میشه تهیه کرد . آخه معمولا شرکتهای وارد کننده اینطور لوازم جانبی رو نمیارن . چون خیلی خریدار نداره .

لینک به دیدگاه

پس اگر گرین داره میشه تهیه کرد . آخه معمولا شرکتهای وارد کننده اینطور لوازم جانبی رو نمیارن . چون خیلی خریدار نداره .

آره اینطوره ! خودشون وارد نمیکنن ! سالی یکی میاد یه x6 میخره !!! حالا اون یکی هم رنگ دیگه بخواد ... احتمالش کمه ... برای همین در صورت خواست مشتری از شرکت گرین سفارش میدن

در ضمن به نظر من رنگ نارنجی بهترین رنگ برای این کیس هستش ... (سبز فسفوری هم زیباست :دی)

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون در مورد کیس X5 چیه؟ عمقش 250 هست در صورتی که X9 عمقش 235 هست یعنی واسه کولر به هیچ مشکلی بر نمیخوره

کارت گرافیک هم تا 290 جا میشه اگه محفظه هارد هم جدا بشه تا 400 جاش میشه (یعنی همه مدل کارتی جا میشه)

5تا هم فن داره قیمتش هم 300 تومنه...

لینک به دیدگاه

سلام اقا حامد و دوستان عزیز

بنده میخوام یه سیستم واسه دوستم که داره واسه کنکور میخونه جمع کنم طرف اهل بازی نیست و فقط میخواد Pes2014 رو سیستمش اجرا بشه

قطعات رو بنده انتخاب کردم فقط توی این موندم مادربرد رو با سی پی یو i3 و گرافیک انبرد بگیرم یا سوکت 775 سی پی یو E8600 و گرافیک GTS250 به نظر شما کدوم قوی تر و بهتره؟

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون در مورد کیس X5 چیه؟ عمقش 250 هست در صورتی که X9 عمقش 235 هست یعنی واسه کولر به هیچ مشکلی بر نمیخوره

کارت گرافیک هم تا 290 جا میشه اگه محفظه هارد هم جدا بشه تا 400 جاش میشه (یعنی همه مدل کارتی جا میشه)

5تا هم فن داره قیمتش هم 300 تومنه...

عمقش فکر نکنم 25 باشه.عرضش 25 هست.اون هم به خاطر طراحیشه که از دو طرف بیرون زدگی داره.

کیس خوبیه.ولی کوچکه و به نظر من مثل اسباب بازی می‌مونه.از نزدیک ببینی متوجه میشی چی میگم.اگر x9 نمیخوای،میتونی x6 بگیری.از x5 بهتره به نظرم.

لینک به دیدگاه

سلام اقا حامد و دوستان عزیز

بنده میخوام یه سیستم واسه دوستم که داره واسه کنکور میخونه جمع کنم طرف اهل بازی نیست و فقط میخواد Pes2014 رو سیستمش اجرا بشه

قطعات رو بنده انتخاب کردم فقط توی این موندم مادربرد رو با سی پی یو i3 و گرافیک انبرد بگیرم یا سوکت 775 سی پی یو E8600 و گرافیک GTS250 به نظر شما کدوم قوی تر و بهتره؟

به نظر من مادربورد با پردازنده g2030 بگیر.یا مشابه اون.کارت گرافیک هم میتونی براش بگیری.

لینک به دیدگاه

عمقش فکر نکنم 25 باشه.عرضش 25 هست.اون هم به خاطر طراحیشه که از دو طرف بیرون زدگی داره.

کیس خوبیه.ولی کوچکه و به نظر من مثل اسباب بازی می‌مونه.از نزدیک ببینی متوجه میشی چی میگم.اگر x9 نمیخوای،میتونی x6 بگیری.از x5 بهتره به نظرم.

اخه لامصب x9 همین که من نیت کردم بگیرم قحطی زد تو تهران شیراز گیر نمیاد دیگه...

لینک به دیدگاه

اخه لامصب x9 همین که من نیت کردم بگیرم قحطی زد تو تهران شیراز گیر نمیاد دیگه...

میتونید از اینترنت بخرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...