رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

واسه گیم به نطر من 1150 ولی واسه رندرینگ 2011

4770 چون با گرافیک اینتل مجتمع ست تا اونجا که دوستان توی همین تاپیک گفتن میتونه به گرافیک کمک کنه با کارت گرافیک با هم کار کنن ولی 4820 نداره اما بجاش 4 کاناله هست که بیشتر توی رندرینگ به درد میخوره تا گیم

اگر هم خواستی با 2011 ببندی x79 delux رو پیشنهاد میکنم یکم کمیابه...

چیپستش با 4820 و کلا سری ivy بهینه تر هست و تا باس 2800 ساپرت میکنه...

اما سوکت 2011 آینده دار تره  :D اگه یه روز خواستی یه CPU قویتر بندازی روش واسه 2011 قویتر هست ولی واسه 1150 از 4770 قویتر وجود نداره

خودت تصمیم بگیر دیگه...

حالا اگه چیزی اشتباه گفتم استید تصحیح کنن

داداش با توجه به توضیحات داده شده یک عکس از یک سیستم می زارم میشه دوستان نظر بدن آیا برای کار رندرینگ خوبه؟  یا آرزونتزشم جوابگو هست؟

می خوام بین 4 تا 6 میلیون هزینه کنم  آیا سیستم زیر خوبه برای رندرینگ معماری ؟

01482305_544391248987884_1405432294_n_13

یا این سیستمم برای رندرینگ معماری خوبه؟؟؟   این سیستم 5 میلیونه 

11422787_544391222321220_1384217013_n_18

دوستان سیستم اولی 6 میلیون قیمتشه دومی 5 میلیون ...آیا مناسب تر از این سراغ دارید؟  کدام یک را برای کار رندرینگ معماری توصیه می کنید؟

و اگر سیستم پیشنهادی هم سراغ دارید ممنون می شوم ذکر کنید؟؟؟

بهترین مادربورد  و سی پی یو برای کار معماری (رندرینگ)چی پیشنهاد می کنید؟  آیا rampage IV extreme خوبه یا مدل جدیدتر و بهتر از اینم هست؟ سی پی یو 4930 چطور??? ممنون میشم یکم بحث را باز تر کنید تا بتونم بهترین مادربورد و سی پی یو را انتخاب کنم و بتونم بهترین سیستم را در رنج قیمت 5 الی 6 میلیون ببندم؟؟؟

Asus Rampage IV Black Edition (X79) Motherboard

یا

Asus Rampage IV extreme Motherboard

ممنون میشم اگر تو شیراز کسی تو انجمن هست آدرس فروشگاه را بدهد تا بیام خرید کنم؟

خیلی گشتم این شماره بنده هست کارم گیر هست  ممنون میشم خبر دهید  09373296209

ویرایش شده توسط mahdizd
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود دوست عزیز

سیستم اول  برای کارشما بهتر هست!

همه چیز خوب هست فقط میتونید رم های ارزون تر رو تهیه کنید ولی باهمین فرکانس یا حتی فرکانس بالاتر نظیر 2133 ولی با قیمت مناسب تر!

لینک به دیدگاه

داداش با توجه به توضیحات داده شده یک عکس از یک سیستم می زارم میشه دوستان نظر بدن آیا برای کار رندرینگ خوبه؟  یا آرزونتزشم جوابگو هست؟

می خوام بین 4 تا 6 میلیون هزینه کنم  آیا سیستم زیر خوبه برای رندرینگ معماری ؟

01482305_544391248987884_1405432294_n_13

یا این سیستمم برای رندرینگ معماری خوبه؟؟؟   این سیستم 5 میلیونه 

11422787_544391222321220_1384217013_n_18

دوستان سیستم اولی 6 میلیون قیمتشه دومی 5 میلیون ...آیا مناسب تر از این سراغ دارید؟  کدام یک را برای کار رندرینگ معماری توصیه می کنید؟

و اگر سیستم پیشنهادی هم سراغ دارید ممنون می شوم ذکر کنید؟؟؟

بهترین مادربورد  و سی پی یو برای کار معماری (رندرینگ)چی پیشنهاد می کنید؟  آیا rampage IV extreme خوبه یا مدل جدیدتر و بهتر از اینم هست؟ سی پی یو 4930 چطور??? ممنون میشم یکم بحث را باز تر کنید تا بتونم بهترین مادربورد و سی پی یو را انتخاب کنم و بتونم بهترین سیستم را در رنج قیمت 5 الی 6 میلیون ببندم؟؟؟

Asus Rampage IV Black Edition (X79) Motherboard

یا

Asus Rampage IV extreme Motherboard

ممنون میشم اگر تو شیراز کسی تو انجمن هست آدرس فروشگاه را بدهد تا بیام خرید کنم؟

خیلی گشتم این شماره بنده هست کارم گیر هست  ممنون میشم خبر دهید  09373296209

100% سیستم اول نمیدونم چه اسراری داری روی  Corsair

http://www1.fafait.ir/fafa-computer-eshop.html

ادرس اینجا رو تو سایتش هست شیزازه

حتی به تهرانم جنس میده مستقیم جنس وارد میکنه

سایت کامل نیست حضوری برو

منم شیزازم

حتی اگه بخوای cpu زئون هم میاره!!!

ویرایش شده توسط wi-fi
لینک به دیدگاه

واسه گیم به نطر من 1150 ولی واسه رندرینگ 2011

4770 چون با گرافیک اینتل مجتمع ست تا اونجا که دوستان توی همین تاپیک گفتن میتونه به گرافیک کمک کنه با کارت گرافیک با هم کار کنن ولی 4820 نداره اما بجاش 4 کاناله هست که بیشتر توی رندرینگ به درد میخوره تا گیم

اگر هم خواستی با 2011 ببندی x79 delux رو پیشنهاد میکنم یکم کمیابه...

چیپستش با 4820 و کلا سری ivy بهینه تر هست و تا باس 2800 ساپرت میکنه...

اما سوکت 2011 آینده دار تره  :D اگه یه روز خواستی یه CPU قویتر بندازی روش واسه 2011 قویتر هست ولی واسه 1150 از 4770 قویتر وجود نداره

خودت تصمیم بگیر دیگه...

حالا اگه چیزی اشتباه گفتم استید خیلی از راهنمایی شما ممنونم

لینک به دیدگاه

برای این سیستم زیر چه کارت گرافیکی پیشنهاد میدین؟ حتما 2GB GDDR5 باشه. از 800 تومن گرونتر نباشه. قدرتمند در برابر قیمت خرید باشه.

Intel Core i5-4430
ASUS H87-Plus
Kingston HyperX Blu 1600MHz 2x4GB DDR3
GREEN GP600A-EU

سوال دیگه: کیـسم معمولی هست. این قطعات بالا میخورن بهش یا باید کیس رو هم عوض کنم؟؟

لینک به دیدگاه

برای این سیستم زیر چه کارت گرافیکی پیشنهاد میدین؟ حتما 2GB GDDR5 باشه. از 800 تومن گرونتر نباشه. قدرتمند در برابر قیمت خرید باشه.

Intel Core i5-4430

ASUS H87-Plus

Kingston HyperX Blu 1600MHz 2x4GB DDR3

GREEN GP600A-EU

سوال دیگه: کیـسم معمولی هست. این قطعات بالا میخورن بهش یا باید کیس رو هم عوض کنم؟؟

اگر بتونی Sapphire R9 270X OC DUAL-X 2GD5 BOOST گیر بیاری خیلی خوبه . به نسبت قیمت حدود 750 تومانیش کارایی خیلی بالایی داره .

اگر گیر نیاد SAPPHIRE HD 7870 GHz Edition 2GB GDDR5 با حدود قیمت 750 تومان هست که از کارت قبلی ضعیفتره .

بهتره که یک کیس مناسب بگیری . استاندارد باشه تا تهویه مناسبی برای این قطعات داشته باشه .

لینک به دیدگاه

سلام

مادربوردي هست كه چهار تا اسلات

PCI Express x 16 slot

داشته باشه

براي نصب كارت گرافيك ميخواهم

اگر هست لطفا چند مدل از ايسوس يا ماركهاي ديگه بهم معرفي كنيد.

تشكر

لینک به دیدگاه

سلام

مادربوردي هست كه چهار تا اسلات

PCI Express x 16 slot

داشته باشه

براي نصب كارت گرافيك ميخواهم

اگر هست لطفا چند مدل از ايسوس يا ماركهاي ديگه بهم معرفي كنيد.

تشكر

مادربوردهای سری ماکسیموس اکستریم ایسوس این قابلیت رو دارن.مادربوردهای سری اسنایپر گیگا هم همینطور.

لینک به دیدگاه

با سلام! میخواستم بپرسم که رم 4 گیگ برای 5 یا 6سال اینده کافیست؟؟ چون من بازی و کارهای سنگین کامپیوتری انجام نمیدهم و فیلم و برنامه نویسی متلب و جاوا ونت گردی فقط کار میکنم! ممنون..

لینک به دیدگاه

کسی جواب نمیده؟!! جواب این سوال خیلی برام مهم هست!ممنون

ویرایش شده توسط hamid123456789
لینک به دیدگاه

با سلام! میخواستم بپرسم که رم 4 گیگ برای 5 یا 6سال اینده کافیست؟؟ چون من بازی و کارهای سنگین کامپیوتری انجام نمیدهم و فیلم و برنامه نویسی متلب و جاوا ونت گردی فقط کار میکنم! ممنون..

بله دوست عزیز کافی هست من دارم با 4 گیگ همه بازی ها رو انجام میدم  :D

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز کافی هست من دارم با 4 گیگ همه بازی ها رو انجام میدم  :D

واقعا؟!! من بین لپتاپ me 864 و me865 نمیدونم کدومو بگیرم! me65 یک ملیون بیشتر است ولی رم8 داره/ ولی me64 رم 4 چون میخوام این دستگاهو برا 4 5 سال دیگه نگه دارم! نمیدونم این پول اضافه رو برای هارد 256 بدم یا نه؟! شما اگه بودید رم 8و میگرفتید؟ یا رم 4؟؟!

لینک به دیدگاه

از دوتاش لینک بزارید تا مقایسه کنیم هر دو رو

لینک به دیدگاه

واقعا؟!! من بین لپتاپ me 864 و me865 نمیدونم کدومو بگیرم! me65 یک ملیون بیشتر است ولی رم8 داره/ ولی me64 رم 4 چون میخوام این دستگاهو برا 4 5 سال دیگه نگه دارم! نمیدونم این پول اضافه رو برای هارد 256 بدم یا نه؟! شما اگه بودید رم 8و میگرفتید؟ یا رم 4؟؟!

مشکل لپ تاپ های اپل اینه که ارتقاء اونها خیلی مشکله . قطعات مورد نیاز سخت پیدا میشن . اگر هم پیدا بشن خیلی گرون هستن . اگر لپ تاپ دیگه ای بود خیلی راحت میگفتم ارتقاء میدی بعدا . ولی این نه . منتها این اختلاف قیمت هم برای 4 گیگ رم و 128 گیگ SSD زیاده . اگر اپل واجب نیست بیخیالش شو . ولی اگر واجبه به نظر من همون ارزونتره رو بگیر . رم برای کارت مشکلی ایجاد نمیکنه . هارد هم میتونی یک اکسترنال استفاده کنی برای آرشیو .

لینک به دیدگاه

بنده چک کردم حرف اقا حامد درسته 

یک سوال چرا اپل؟ الکی گرون نیست؟ لپتاپ مارک های دیگه هم موجوده بهتر هم هست

لینک به دیدگاه

مشکل لپ تاپ های اپل اینه که ارتقاء اونها خیلی مشکله . قطعات مورد نیاز سخت پیدا میشن . اگر هم پیدا بشن خیلی گرون هستن . اگر لپ تاپ دیگه ای بود خیلی راحت میگفتم ارتقاء میدی بعدا . ولی این نه . منتها این اختلاف قیمت هم برای 4 گیگ رم و 128 گیگ SSD زیاده . اگر اپل واجب نیست بیخیالش شو . ولی اگر واجبه به نظر من همون ارزونتره رو بگیر . رم برای کارت مشکلی ایجاد نمیکنه . هارد هم میتونی یک اکسترنال استفاده کنی برای آرشیو .

ممنون ولی برای چند سال بعد از نظر نرم افزاری یا برنامه نویسی مشکل ایجاد نمیکنه؟ چون تو سایتهای دیگه میگن رمو بالا بگیر که تو اینده مشکل نداشته باشی/! ممنون:

لینک به دیدگاه

بنده چک کردم حرف اقا حامد درسته 

یک سوال چرا اپل؟ الکی گرون نیست؟ لپتاپ مارک های دیگه هم موجوده بهتر هم هست

واقعا دیگه از ویندوزو لپتاپای شکستنیو سنگینو صفحه نمایش کم کیفیت! و... خسته شدم!!! میخوام یه لپتاپ نو و یه سبک جدیدو تجربه کنم خسته شدم واقعا از ویندوز و تکراری بودنش

لینک به دیدگاه

واقعا دیگه از ویندوزو لپتاپای شکستنیو سنگینو صفحه نمایش کم کیفیت! و... خسته شدم!!! میخوام یه لپتاپ نو و یه سبک جدیدو تجربه کنم خسته شدم واقعا از ویندوز و تکراری بودنش

نمیتونید سیستم بگیرید؟

لینک به دیدگاه

سلام آقا من می خوام یک هارد 1T بگیرم تا ازش به عنوان هارد PS3 استفاده کنم . می خواهم حتما usb 3 باشه خودم گشتم و چند تا نمونه نظرم را جلب کرد اما انتخاب خیلی سخته .می خواهم عمر طولانی داشته باشه ظاهرش اهمیتی نداره .اما سرعتش مهمه . حدود قیمت 260- 250مد نظرمه ارزون تر بود که چه بهتر.

لینک به دیدگاه

درود پیشنهاد بنده sh710 adata هست!

لینک به دیدگاه

درود پیشنهاد بنده sh710 adata هست!

به نظرت

western Digital My Passport Ultra

بهتر نیس بد نیازی نیس حتما ضد اب و ضربه باشه

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان کدوم مانیتور زیر بهتره

اول برای بازی میخوام بعد برای فیلم و نت وغیره...

Asus led-vn247h

Lg 23EA63V-ips

اساتید اگه تا یک تومن مانیتور بهتری هست معرفی کنین

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان کدوم مانیتور زیر بهتره

اول برای بازی میخوام بعد برای فیلم و نت وغیره...

Asus led-vn247h

Lg 23EA63V-ips

اساتید اگه تا یک تومن مانیتور بهتری هست معرفی کنین

فکر نمیکنم مانیتور ایسوس که شما میگی تا 1 میلیون باشه . مانیتور 24 اینچ با زمان پاسخدهی 1 میلی ثانیه مطمئنا گرونتره .

تا 1 میلیون هم ین LG مانیتور خوبیه . ایسوس ML229H هم فکر کنم بتونی تو همین حدود قیمت گیر بیاری . اگر باشه خیلی عالیه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...