رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هارد WD Caviar Green 1 TB SATA HDD به قیمت 193 تومان  علت اینکه رنگ سبز خیلی ارزونه چیه یعنی بیخودیه عمرش کمه؟؟؟؟؟

برای مادربرد asus p8z77 v-lk خوبه؟

سلام

رفیق بنده خودم از این هارد دارم هارد خوبیه 

و علت اینکه نسبت به هاردای سیاه ارزون تره اینه ک تو هاردای سیاه الویت اول سرعته و سرو صدا و حرارت بیشتره و این هاردا بیشتر برا کارای تدوین تهیه میشه

ولی تو هاردای گرین مصرف برق کمتر و نویز کمتر هست و الویت دوم سرعت هستش بخاطر همین ارزونتر هست اگه برای سیستم خونگی میخواید من ب شما این هاردو پیشنهاد میکنم

ویرایش شده توسط Alirezaa
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برای مادربرد ddr3 با پردازنده فنوم 1055 چه کارت گرافیکی رو پیشنهاد میدید نهایتاتا200تومن ،اگه چیزی باشه که دست دوش هم بشه 200تومن پیشنهاد بدید ممنون

امثال w5000 fire pro که gdr5 هستند روی این مین جواب میدن ؟asrock 880g pro3 ضمنا gt220 اگیگ دارم الان اگه مورد ی پیشنهاد میدی بهترباشه وگرنه همین رو نگه دارم 

قیمت رو ببرید روی 300 دست دو یانو کارت گرافیک معرفی کنید .

ضمنا دوتاهارد 1ونیم ترا سیگیت ووسترن سبز هست  باتوجه به عدم اختلاف زیاد مدلها کدوم بهتره بنظرتون سلامت برام مهمتره ؟

لینک به دیدگاه

قیمت رو ببرید روی 300 دست دو یانو کارت گرافیک معرفی کنید .

ضمنا دوتاهارد 1ونیم ترا سیگیت ووسترن سبز هست  باتوجه به عدم اختلاف زیاد مدلها کدوم بهتره بنظرتون سلامت برام مهمتره ؟

Inno3D GT 640 1GB GDDR5 با قیمت 265 تومان هست . البته اگر تموم نشده باشه . به نسبت قیمت کارت خوبیه . از کارت شما خیلی بهتره . اما اگر دست دوم بتونی گیر بیاری مدلهایی مثل 650 یا 7770 رو میتونی تا 300 تومان بگیری . حتی ممکنه 7790 هم گیر بیاد .

اگر سیگیت مدل باراکودا باشه که سرعت 7200 داره ، بهتره که سیگیت رو نگه داری . اما اگر سرعت پایین باشه ، همون وسترن بهتره . البته سلامت در اولویته . با HD Tune چک کن که مشکلی نداشته باشن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این تست واقعا درست هست 

و فکر میکنید تا چند وقت دیگه میشه از 930 برایه گیم و کارهایه روز مرره استفاده کرد

sr4%20proz.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان این تست واقعا درست هست 

و فکر میکنید تا چند وقت دیگه میشه از 930 برایه گیم و کارهایه روز مرره استفاده کرد

sr4%20proz.jpg

تست که درسته و احتمالا تا 6 ماه یا یکسال ینده هم جوابگو باشه!

البته بازهم دقیق نمیشه نظر داد باید دید برنامه ها و بازی های آینده به چه سمتی میرن!

لینک به دیدگاه

دوستان سلام؛  من بودجم 700تومنه و میخوام باهاش یه  "کیس اسمبل شده"  متوسط برای گیم و کارهای روزانه بخرم.حالا میخواستم شما راهنماییم کنید و مشخصات سخت افزار هایی که با این پول میشه خرید رو پیشنهاد کنید(RAM,CPU,HArd,GC و....)    :D  :wacko:  :huh: 

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز نظرتون راجع به پاور های جدید گرین سری HP چی هست؟

من میخوام 700 واتشو بخرم.

Green 700A-HP Power Supply Unit

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز نظرتون راجع به پاور های جدید گرین سری HP چی هست؟

من میخوام 700 واتشو بخرم.

Green 700A-HP Power Supply Unit

اگر قصد اورکلاک کردن نداری خیلی خوبه . تو اورکلاک سبک هم مشکلی پیش نمیاره . چون برای اورکلاک طراحی نشده این سری . در مجموع برای یک سیستم کاربردی خیلی مناسبه .

لینک به دیدگاه

دوستان سلام؛  من بودجم 700تومنه و میخوام باهاش یه  "کیس اسمبل شده"  متوسط برای گیم و کارهای روزانه بخرم.حالا میخواستم شما راهنماییم کنید و مشخصات سخت افزار هایی که با این پول میشه خرید رو پیشنهاد کنید(RAM,CPU,HArd,GC و....)    :D  :wacko:  :huh: 

با 700 تومان نمیشه کیس مناسبی خرید . فقط پردازنده ، مادربورد و نهایتا هارد میتونی تهیه کنی . گرافیک ، رم ، کیس ، پاور و درایو نوری میمونه .

لینک به دیدگاه

اگر قصد اورکلاک کردن نداری خیلی خوبه . تو اورکلاک سبک هم مشکلی پیش نمیاره . چون برای اورکلاک طراحی نشده این سری . در مجموع برای یک سیستم کاربردی خیلی مناسبه .

من از سیستم برای بازی استفاده می کنم. کابل هاش هم مشکی و تخت هست که برای مدیریت کابل خیلی عالیه.

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستم رو بگو شاید 600 وات هم جوابگو باشه.دیگه لازم نباشه بری 700 وات بخری

دارم قطعات انتخاب میکنم میخوام پاوری بخرم که برای ارتقا بعدیم جوابگو باشه.

قطعاتی که میخوام بخرم

i5 4670k

main z87

GTX 770

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتتون به خیر 

یه سوال داشتم :

میخواستم بدونم که کارت گرافیک های HD7850 2GB GDDR5 یا R7 260X 2GB GDDR5 برای استفاده در مادربرد foxconn m61 مشکلی پیش میاره یا نه ...

اگه مشکل داره میشه بگید قویترین کارت گرافیک موجود برای این مادر برد چیه ؟

و یه سوال دیگه قوی ترین سی پی یو موجود در بازار برای این مادربرد چیه ؟ 

با سپاس فراوان .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتتون به خیر 

یه سوال داشتم :

میخواستم بدونم که کارت گرافیک های HD7850 2GB GDDR5 یا R7 260X 2GB GDDR5 برای استفاده در مادربرد foxconn m61 مشکلی پیش میاره یا نه ...

اگه مشکل داره میشه بگید قویترین کارت گرافیک موجود برای این مادر برد چیه ؟

و یه سوال دیگه قوی ترین سی پی یو موجود در بازار برای این مادربرد چیه ؟ 

با سپاس فراوان .

اگر منظور شما H61 هست باید بگم که تمام کارتهای PCI-E روش نصب میشن . ولی اونهایی که PCI-E3.0 هستن با سرعت PCI-E2.0 کار میکنن . مشکلی بابت نصب کارت گرافیک ندارید . هر دوی این مدلها رو میتونید نصب کنید . فقط همون مسئله که گفتم وجود داره .

در مورد پردازنده شما میتونید پردازنده های سندی بریج رو روی اون نصب میشن . پردازنده های آیوی بریج هم با آپدیت بایوس نصب میشن روش . تماما پردازنده های 1155 رو ساپورت میکنه .

اما اگر منظور شما مادربورد AMD هست قضیه فرق داره . مادربورد M61 پردازنده های بالاتر از سری Phenom رو ساپورت نمیکنه . سوکت AM2+ هست . نسخه PCI-E1.0 هم هست که برای نصب کارت های جدید مناسب نیست و در واقع میشه پول دور ریختن .

لینک به دیدگاه

دارم قطعات انتخاب میکنم میخوام پاوری بخرم که برای ارتقا بعدیم جوابگو باشه.

قطعاتی که میخوام بخرم

i5 4670k

main z87

GTX 770

سلام ، z87 کدام مارکشو می خواهید بخرید؟

لینک به دیدگاه

با 700 تومان نمیشه کیس مناسبی خرید . فقط پردازنده ، مادربورد و نهایتا هارد میتونی تهیه کنی . گرافیک ، رم ، کیس ، پاور و درایو نوری میمونه .

خب پس اینایی که گفتید میمونه رو با چقدر میشه جمع وجور کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

خب پس اینایی که گفتید میمونه رو با چقدر میشه جمع وجور کرد؟؟؟

دوست عزیز سیستم واسه چه کاری میخواین؟

لینک به دیدگاه

سلام من خریداره گرافیک R9 280X لازم دارم کسی داره

سلام اینجا جای این سوال نیست

لینک به دیدگاه

سلام

من با توجه به بودجه ای که دارم این قطعات رو مد نظر گرفتم.

Vga :asus GTX 680 OC DC2

CPU:intel core i5 4670K

Ram: kingmax beast 2*4GB 2400MHZ

Main: GiGABYTE z87 OC force

PSU: GREEN 750watt OC

حالا نزدیک ۹۰۰ تومن پول مونده یه کیس میخوام با یه سیستم کولینگ برای سی پی یو.

اوورکلاک‌ هم میکنم.

خودم کیس گرین ایکس ۷ در نظر دارم ممنون میشم یه واتر کولر مناسب با فضای کیس و تا سقف ۴۵۰-۵۰۰ معرفی کنید.

یه سوال دیکه هم داشتم : به نظرتون ایر کولینگ thermal light subtle silverجوابگو‌هست یا نه.

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اوورکلاک‌ هم میکنم.

خودم کیس گرین ایکس ۷ در نظر دارم ممنون میشم یه واتر کولر مناسب با فضای کیس و تا سقف ۴۵۰-۵۰۰ معرفی کنید.

یه سوال دیکه هم داشتم : به نظرتون ایر کولینگ thermal lهight subtle silverجوابگو‌هست یا نه.

خیلی ممنون

درود دوست گلم 

یکی از نکاتی که دوست عزیز از یاد بردین انتخاب ssd هست ایا از قبل ssd داشتین؟

نکته ی دیگه شما اگر اورکلاکر در سطح معمولی هستین ک کولر h100i کاملا براتون منطقی هست.

اول تکلیف ssd رو روشن کنین تا بریم سر بقیه قضیه ها !

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

سلام

اوورکلاک‌ هم میکنم.

یه سوال دیکه هم داشتم : به نظرتون ایر کولینگ thermal light subtle silverجوابگو‌هست یا نه.

خیلی ممنون

درود پیشنهاد میشه کارت 770 2G گیگابایت رو تهیه کنید قیمت بسیار ایدآل هست!

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم 

یکی از نکاتی که دوست عزیز از یاد بردین انتخاب ssd هست ایا از قبل ssd داشتین؟

نکته ی دیگه شما اگر اورکلاکر در سطح معمولی هستین ک کولر h100i کاملا براتون منطقی هست.

اول تکلیف ssd رو روشن کنین تا بریم سر بقیه قضیه ها !

درود

ایول بابا سرعت پاسخگویی

نه ssd ندارم ولی هارد WD Black دارم در حال حاضر نه قصد دارم ssd بگیرم نه پولشو

اوورکلاک هم در حال حاضر فقط در حد مبتدی ولی بعدا حتما به صورت پیشرفته هم کار میکنم

نمیخوام سیستم کم و کسری داشته باشه آخه دفه قبل بیشتر خرجمو رو سی پی یو و کارت و مادربرد انجام دادم و نه رم مناسب گرفتم نه کیس و پاور و کولر خوب.

کل بودجه هم حدود ۴۷۰۰ هستش بعد از فروش سیستم فعلی

راستی سیستم فعلی هم اینه

CPU : intel core i5 3570

Main:GiGABYTE z77x-d3h

Vga : asus GTX 670 OC DC2

Ram: kingmax 2*4GB 1333MHZ(چون پولم نرسید از پاور و رم‌های قبلی استفاده کردم)

Power : green 500watt

لینک به دیدگاه

درود پیشنهاد میشه کارت 770 2G گیگابایت رو تهیه کنید قیمت بسیار ایدآل هست!

اینم گزینه خوبیه ولی اون مدل ۶۸۰ از خیلی از کارت های ۷۷۰ اوور کلاک شده حدود ۱۰٪ قویتره و تو فروشگاه لیون ۶۰ تومن ارزون تره.

راستش خودم بیشتر ۶۸۰ رو میپسندم با ۷۷۰ هم کار کردم زیاد فرقی با ۶۷۰ خودم نداره تو بعضی از بازیا یه چیزی بین ۳ تا ۷ فریم بیشتر میده.

لینک به دیدگاه

اینم گزینه خوبیه ولی اون مدل ۶۸۰ از خیلی از کارت های ۷۷۰ اوور کلاک شده حدود ۱۰٪ قویتره و تو فروشگاه لیون ۶۰ تومن ارزون تره.

راستش خودم بیشتر ۶۸۰ رو میپسندم با ۷۷۰ هم کار کردم زیاد فرقی با ۶۷۰ خودم نداره تو بعضی از بازیا یه چیزی بین ۳ تا ۷ فریم بیشتر میده.

کارت 770 گیگابایت  اورکلاک کارخونه هست و دررقایت برابر نسبت با Asus 680 ، حدود10 درصد قوی ترهست

بازهم هرطور شما مایلین

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطف می کنید برای خرید یک سیستم راهنمایی بفرمایید

سقف بودجه 1.800 میباشد که شامل نمایشگر، اسپیکر ماوس وکیبورد هم می باشد

کاربرد هم معمولی گیم متوسط ونرم افرارهای مثل اتوکد و ...

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...