رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام گرافیک 700 تومانی مطمئن باشد از ایکس باکس بهتره

بنده هم داشتم با کینکت فروختم 1 تومان 1 سال پیش

ولی یه چیزایی رو در نظر بگیرید مثلا اینکه بازی ها برای کنسول زودتر میان و بیشتر هم هستن

مثلا جی تی ای وی رو ببینید همه روی کنسول تمام کردن ولی هنوز واسه کامپیوتر نیومده!

بازی های این جوری بازم هست البته چون نسل جدید اومده فکر کنم زودتر بفروشید بهتره.

والا برام زیاد مهم نیست که بازی هالا کمی دیرتر بیاد،بیشتر مهم اینه که یه چیزی برای بازی کردن باشه که آدم رو سرگرم کنه. البته نه هر بازیی.

شما تو این رنج میتونید ASUS GTX 660 DCII 2GB GDDR5 

یا ASUS GTX 650 Ti Boost OC DCII 2GB GDDR5 

بردارین 

البته باید ببینید توقع از اجرایه بازی یعنی چی 

اگه میخاین با بالاترین تنظیمات باشه که بهترین کارت ها عموما 1 سال هم عمر نمیکنند ولی کیفیت متوسط میتونید رویه 3 سال روش حساب کنید 

من زیاد وسواس ندارم که حتما روی 60فریم اجرا کنه همون 30فریم هم برام کافیه ، در واقع یه چیزی باشه در سطح الان Xbox. که خواب مثلما باید کمی قوی تر باشه که تا بتونه تا 3سال دیگه دووم بیاره.

دوستان نظری ندارید من xboxم رو چند میتونم بفروشم؟

اسلیم 4گیگ با فریمویر lt3 به همراه 2تا دسته.

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.4k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

والا برام زیاد مهم نیست که بازی هالا کمی دیرتر بیاد،بیشتر مهم اینه که یه چیزی برای بازی کردن باشه که آدم رو سرگرم کنه. البته نه هر بازیی.

من زیاد وسواس ندارم که حتما روی 60فریم اجرا کنه همون 30فریم هم برام کافیه ، در واقع یه چیزی باشه در سطح الان Xbox. که خواب مثلما باید کمی قوی تر باشه که تا بتونه تا 3سال دیگه دووم بیاره.

دوستان نظری ندارید من xboxم رو چند میتونم بفروشم؟

اسلیم 4گیگ با فریمویر lt3 به همراه 2تا دسته.

فکر کنم بین 550 تا 650

لینک به دیدگاه

اون در مورد کولر رفرنس بود ، وگرنه الان Saphire R9 290 Tri-X اومده که یکی از بهترین ایر کولر ها رو داره . Asus R9 290X DCU ii هم کولینگ عالی داره و هم دیگه حتی رفرنس 780ti رو رد کرده !

البته نه تا حد 780ti رفرنس ;)  اما اختلاف کمتر شده:

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/sapphire-r9-290x-tri-x-oc-review-1600p-ultra-hd-4k/18/

مثلا اینجا فک کنم فقط تونسته تو دو تا تیتل 780ti رو پشت سر بزاره:

http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_radeon_r9_290x_directcuii_oc_review,4.html

ولی قیمتشم بهتره دیگه

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

این پین همون -5  هست که در پاورهایه جدید حذف شده 

این چه پینی هست و چرا حذف شده ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ کل برق مادربرد رو میتونه تامین کنه من میخوان باهاش بازیه ای خفن بکنم برق کم نیاد یا گلوگاه نشه مادربرد پل هاش bridge بسوزه ؟

لینک به دیدگاه

این چه پینی هست و چرا حذف شده ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ کل برق مادربرد رو میتونه تامین کنه من میخوان باهاش بازیه ای خفن بکنم برق کم نیاد یا گلوگاه نشه مادربرد پل هاش bridge بسوزه ؟

درود

عزیز مطمئن باشین که مشکلی پیش نمیاد ، چون شرکت تولید کننده فکرهمه جارو میکنه!

شما هرچقدرمیخاین بازی خفن انجام بدین و نگران پاورنباشین

لینک به دیدگاه

به نظر شما وزن یه خنک کننده پردازنده مثل فریو که نزدیک به 1 کیلو هست. روی مادر برد در کیسهای ایستاده اثر قابل ملاحظه ای به مرور زمان خواهد گذاشت!

به نظر شما برای core i7 4770 که روی فرکانس و ولتا ژ تعریف شده خودش کار میکنه نیازی به بستن چنین فنهای سنگینی هست یا نه؟

نظرتو در مورد دوتا فن زیر چیه؟

ThermalRight AXP-100 CPU Cooler

ThermalRight True Spirit 120M CPU FAN

ویرایش شده توسط mysepideh
لینک به دیدگاه

دوستان برای مادربرد ASUS TUF B85 Vangard LGA1150 B85 MB چه فن کولری رو پیشنهاد می کنید که مزاحم گرافیک هم نباشه؟

لینک به دیدگاه

به نظر شما وزن یه خنک کننده پردازنده مثل فریو که نزدیک به 1 کیلو هست. روی مادر برد در کیسهای ایستاده اثر قابل ملاحظه ای به مرور زمان خواهد گذاشت!

به نظر شما برای core i7 4770 که روی فرکانس و ولتا ژ تعریف شده خودش کار میکنه نیازی به بستن چنین فنهای سنگینی هست یا نه؟

نظرتو در مورد دوتا فن زیر چیه؟

ThermalRight AXP-100 CPU Cooler

ThermalRight True Spirit 120M CPU FAN

سلام دوست عزیز اگه اور نکنید و دیفالت باشه کولر گرون و خیلی سنگین نیازی نیست

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اگه اور نکنید و دیفالت باشه کولر گرون و خیلی سنگین نیازی نیست

نظر دوستان در مورد کولرهای پیشنهادی چیه؟

اور نمیکنم ولی پردازنده با تمام قدرت کاریش برای مدت زمان زیاد بار خواهد بود  شاید یه ماه یا کمی بیشتر. و خلاصه دائم روشن بمونه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر دوستان در مورد کولرهای پیشنهادی چیه؟

اور نمیکنم ولی پردازنده با تمام قدرت کاریش برای مدت زمان زیاد بار خواهد بود  شاید یه ماه یا کمی بیشتر. و خلاصه دائم روشن بمونه!!

نظره من CPU Cooler Thermalright HR-02 Macho هست 

البته اگه مشکله فضا نداشته باشید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان برای مادربرد ASUS TUF B85 Vangard LGA1150 B85 MB چه فن کولری رو پیشنهاد می کنید که مزاحم گرافیک هم نباشه؟

فکر کنم این خوب باشه 

ThermalTake SpinQ VT CPU Cooler 

البته شاید نظره بهتری هم باشه 

لینک به دیدگاه

فکر کنم این خوب باشه 

ThermalTake SpinQ VT CPU Cooler 

البته شاید نظره بهتری هم باشه 

ولی سوکت 1150 رو ساپورت نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی سوکت 1150 رو ساپورت نمیکنه

سوکته 1156   1155   1150 یک براکت نیاز دارن و مشکلی نداره  به هم میخورن 

لینک به دیدگاه

به نظر شما وزن یه کولر سی پی یو( مثل فریو که نزدیک به 1 کیلو هست) روی مادر برد در کیسهای ایستاده اثر قابل ملاحظه ای به مرور زمان خواهد گذاشت!؟

کسی در این زمینه تجربه ای داره یا از کسی چیزی شنیده؟

ویرایش شده توسط mysepideh
لینک به دیدگاه

دوستان به نظر شما کدوم ؟

GTX 780 SLI

or

GTX 780ti + SSD +Corsair h100i

به احتمال قوی تا 3 سال دیگه هیچ نوع آپگریدی نمیشه . برای گیمینگ .

لینک به دیدگاه

به نظر شما وزن یه کولر سی پی یو( مثل فریو که نزدیک به 1 کیلو هست) روی مادر برد در کیسهای ایستاده اثر قابل ملاحظه ای به مرور زمان خواهد گذاشت!؟

کسی جوابی نداره؟

لینک به دیدگاه

کسی جوابی نداره؟

اگر مادربرد شکم بده شاید بشه گفت در اینده مشکلی خواهد شد اما در غیر این صورت فکر نمیکنم و گرنه شرکت سازنده حتما قبل از من و شما به فکر این چیز ها بود

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.ایا استفاده از کولرbuffalo 100 برای پردازندهi5-4570 مناسب است???

برای بازی میخوام که قاعدتا پردازنده درگیره.ایا بازدهی خوب و مناسبی داره برای این ار???

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان.ایا استفاده از کولرbuffalo 100 برای پردازندهi5-4570 مناسب است???

برای بازی میخوام که قاعدتا پردازنده درگیره.ایا بازدهی خوب و مناسبی داره برای این ار???

بد نیست ولی با 10 ت بیشتر میتونید Deepcool Iceedge 400 XT رو بردارین که انتخاب بهتری هست 

http://lioncomputer.ir/product/279/Deepcool%20Iceedge%20400%20XT/#!prettyPhoto

لینک به دیدگاه

این کولرها تحت استانداردهایی ساخته شدن . اگر وزن کولر به اندازه ای باشه که باعث ایجاد مشکل در مادربورد بشه ، برای اون یک بک پلیت میذارن که از پشت مادربورد بسته میشه زیر کولر و وزن کولر رو نگه میداره . پس نگران نباش .

لینک به دیدگاه

شما برای چه پردازنده ای میخوای ؟ چه کاری انجام میدی با سیستم ؟

لینک به دیدگاه

دوستان به نظر شما کدوم ؟

GTX 780 SLI

or

GTX 780ti + SSD +Corsair h100i

به احتمال قوی تا 3 سال دیگه هیچ نوع آپگریدی نمیشه . برای گیمینگ .

گزینه دوم به مراتب بهتره . SSD الان دیگه برای سیستم ها خیلی مهم شده . خنک کننده تا این حد هم نیازی نیست . میتونی ارزونتر برداری . البته اگر اورکلاک نمیکنی .

لینک به دیدگاه

بد نیست ولی با 10 ت بیشتر میتونید Deepcool Iceedge 400 XT رو بردارین که انتخاب بهتری هست 

http://lioncomputer.ir/product/279/Deepcool%20Iceedge%20400%20XT/#!prettyPhoto

خیلی ممنون از راهنمایی شما..

لینک به دیدگاه

سلام.اگر کارت گرافیکgtx 650ti رو در حد کارتgtx650ti boost اور کنیم، مشکلی برای کارت بوجود نمیاد??? از عمر کارت کم نمیشه??? لطفا اگه نکته ای هست راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام.اگر کارت گرافیکgtx 650ti رو در حد کارتgtx650ti boost اور کنیم، مشکلی برای کارت بوجود نمیاد??? از عمر کارت کم نمیشه??? لطفا اگه نکته ای هست راهنمایی کنید.

با تشکر

اورکلاک استهلاک قطعه رو بالا میبره و مسلما روی طول عمر اون تاثیر منفی داره . ولی اگر شرایط مناسب رو ایجاد کنی این تاثیر کمتر میشه . منظورم دفع حرارت بالاتری که بعد از اورکلاک ایجاد میشه هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...