رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من عرض کیس من 18cm هست کولرهایی با عرض 160mm مثل macho و hyper 212 evo توش جا میشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من عرض کیس من 18cm هست کولرهایی با عرض 160mm مثل macho و hyper 212 evo توش جا میشه

مدل دقیق کیس!

معمولااین طوری نمیشه اندازه گرفت!چون پایه های زیرمادربرد این ارتفاع رو کم میکنه ! زیف سی پی یو  و ... بازهم تاثیرداره

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون یه سوال درباره تفاوت 3pin  و 4pin بودن فن کانکتور روی مادربورد اینکه میشه فن سه پین رو به مادربورد 4 پین وصل کرد 

بله میشه 

تمام مین های جدید اگه نگاه کنید 4 پین میخورن برای سی پی یو ولی ممکن فنش 3 پین باشه . پین چهارم برای کنترولینگ فن هستش که قابلیت تنظیم فن رو به یوزر میده تا چایی که من اطلاع دارم . ولی از اینکه میشه فن 3 پین رو روی 4پین سوار کرد مطمئنم .

لینک به دیدگاه

سلام من ميخواستم يه واتر كولر بخرم كه در كيس GREEN X3 جا بشه لطفا راهنمايي كنييد متشكر ميشم

واتركولر در نظر گرفته شده بنده H100iوH105

قيمت حدود 500 باشه

لینک به دیدگاه

2120 اصلا قابلیت اورکلاک نداره عزیز...

بله دوست عزیز فقط سری کا قابلیت اور دارند منظور بنده هم همین بود

لینک به دیدگاه

سلام من ميخواستم يه واتر كولر بخرم كه در كيس GREEN X3 جا بشه لطفا راهنمايي كنييد متشكر ميشم

قيمت حدود 500 باشه

درود

این نوع واترکولینگ ها توی x3 جا نمیشه!

باید از واترکولینگ های تک فن نظیر thermaltake یا enermax موجود درفروشگاه لیون تهیه کنید!

لینک به دیدگاه

آقا دستت درد نكنه كه خيلي زود جواب دادي

يه چيز ديگه البته ببخشيد

من وقت توي نت سرف ميكنم دماي CPU ام حدود 38 هست و وقتي بازي ميكنم در حدود 48 ميره اور هم تا 3.8 هست آيا اين مسئله جدي هست بايد يه واتر كولر بخرم تا 4.4 اور كنم

ویرایش شده توسط FATA1TY
لینک به دیدگاه

يه چيز ديگه البته ببخشيد

من وقت توي نت سرف ميكنم دماي CPU ام حدود 38 هست و وقتي بازي ميكنم در حدود 48 ميره اور هم تا 3.8 هست آيا اين مسئله جدي هست بايد يه واتر كولر بخرم تا 4.4 اور كنم

برای بازی همین فرکانس هم کافیه نیازی نیست به اور 

دمای 48 هم زیاد نیست دوست عزیز

لینک به دیدگاه

قيمت حدود 500 باشه

واتر کولر هایی که نام بردید رادیات عریض دارند و داخل کیس شما جا نمیشن و اکر هم جا بشن به هیت سینک مین گیر میکنند.

واتر کولینگ های تک رادیات(رادیات کوچیک)میتونید انتخاب کنید و به راحتی در کیستون نصبش کنید.

لینک به دیدگاه

يه چيز ديگه البته ببخشيد

خرید خنک کننده ی مناسب تر بله اولویت داره ولی این که خنک کننده مایع باشه یا ایر فرقی نمیکنه....

بهون پیشنهاد میکنم ایر کولینگ مناسب با عرض کیستون انتخاب کنید که صرفه ی بازدهی به قیمتش نسبت به واتر کولینگ خیلی بالاتره...

لینک به دیدگاه

درود

این نوع واترکولینگ ها توی x3 جا نمیشه!

باید از واترکولینگ های تک فن نظیر thermaltake یا enermax موجود درفروشگاه لیون تهیه کنید!

آقا حميد

اين واتر كولرها را كه گفتيد پس به اندازه اون واتر كولر H100iجواب ميده يا نه!

يعني من ميتونم با اين ها تا 4.4 اور كنم

و الان من با استوك 4.4 بكنم stabale نيست الان هم روي 3.8 هستم با دما 48 حد اكثر

لینک به دیدگاه

سلام. یک پرینتر HP Laserjet Pro CM1415 FN  قیمت نو در بازار چند هست؟

قیمت کارکرده این پرینتر که فقط تونرش تموم شده و سلام هست چند می ارزه؟؟
و قیمت شارژ کارتریجش؟

قیمت کارتریج نو چند؟

لینک به دیدگاه

نظر بنده اینه که گرافیک رو عوض کنید سی پی یو شما خیلی هم بد نیست گرافیک رو عوض کنید تو گیم بهتر جواب میده

اگر یک ssd بگیرم به جای همه این ها تغییری در عملکرد سیستم می بینم محسوسه؟ ارزش داره؟

لینک به دیدگاه

دمای core i3 2120 با فن استوک درحالت عادی 32 درجه و در حالت لود تا 62 درجه بالا میره حالا با یه ایر کولر مثل coolermaster hyper TX3 و    zalman 10X optima و  thermalright AXP-100 دمای سی پی یو چند درجه کم میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

دمای core i3 2120 با فن استوک درحالت عادی 32 درجه و در حالت لود تا 62 درجه بالا میره حالا با یه ایر کولر مثل coolermaster hyper TX3 و    zalman 10X optima و  thermalright AXP-100 دمای سی پی یو چند درجه کم میشه ؟ 

درود

امکان داره 6تا8 درجه خنک تربشه!بیشتربستگی به دمای محیط هم داره!

هرچند نیازی به خنک کننده برای اون پردازنده نیست!

لینک به دیدگاه

اگر یک ssd بگیرم به جای همه این ها تغییری در عملکرد سیستم می بینم محسوسه؟ ارزش داره؟

درعملکرد مطمئنا تاثیرداره تاثیرخوبی هم داره ولی اگه بازی هدف شماست ارتقا گرافیک منطقی ترهست!

لینک به دیدگاه

بنده هم پردازندشو داشتم هم کولر tx3...

دما بالای 40 فراتر نمیر یعنی 22 درجه کمتر!!!

لینک به دیدگاه

با سلام یه ایرکولر برای این کیس معرفی کنید :                                                                           case:Redmax ca-V05                                                                                                                                                                      cpu:core i3 2120                      main:Asus p8h61 R2.0

لینک به دیدگاه

با سلام یه ایرکولر برای این کیس معرفی کنید :                                                                           case:Redmax ca-V05                                                                                                                                                                      cpu:core i3 2120                      main:Asus p8h61 R2.0

عزیزم من بهت گفتم با اون کولر دما از کمترین حد مجاز هم بالاتر نمیره...

اگه قصد ارتقا سی پی یو نداری TX3 بهترین گزینه براتون هست.

لینک به دیدگاه

بنده هم پردازندشو داشتم هم کولر tx3...

دما بالای 40 فراتر نمیر یعنی 22 درجه کمتر!!!

ممنون دوست عزیز  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

آقا حميد

بله عزیز میتونید با واترکولینگ های کوچک تر که قید کردم ، تا 4.4 اورکنید البته بازبه ولتاژمورد نیاز سی پی یو بستگی داره!

با فن استوک اورکلاک نکیند دما بالای 80 میره!!!

لینک به دیدگاه

ssd سرعت بالا اومدن ویندوز و بعضی از نرم افزارها رو زیاد میکنه شما اگه میخواین گیم بازی کنید گرافیک رو عوض کنید

لینک به دیدگاه

آقا حميد

گرامی

بنده واتر کولر H110 داشتم و هم ایر کولر Noctua NH-D14

به شخصه بنابر پولی که میپردازیم ایر کولر فوقالعاده قدرتمند Noctua NH-D14 بهتون پیشنهاد میکنم و قیمتش حدود 300 ت هست

میتونیدReview هایی که در سایتهای معتبر هست هم مطالعه بفرمایید

مدیربخش کولینگ سایت آورکلاک : اگه چندبار دیگه هم بخوام کولینگ برای سیستم هایی که زیر 4.9 بخواد آور بشه بخره باز هم Noctua NH-D14 میخره

موفق باشید

ویرایش شده توسط m343
لینک به دیدگاه

سلام پاور های گلد چه فرقی با پلاتنیوم دارن و کدومشون بهترن

این لقب ها در واقع دسته بندی راندمان پاور هست . برنز ، سیلور ، گلد و پلاتینیوم . یک سری هم لقبی ندارن . پلاتینیوم از همه راندمان بییشتری داره و برنز کمتر . البته اونهایی هم که لقب ندارن کمتر از برنز . هر چقدر راندمان پاور بیشتر باشه مصرف انرژی کمتر میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...