رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان مادربردهای H97-Z97پردازنده های سری برادول هم ساپورت میکنه ? یعنی سوکت برادول 1150خواهد بود یا نه ?

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یه کیس تا 1600 بدون هارد و گرافیک (گرافیک و هارد دارم) برا استفاده معمول و گیم های سبک مثل pes معرفی کنید

لینک به دیدگاه

بعد تعطیلات قیمتا میره بالا یکم صبر میکنم تا قیمتا بیاد پایینتر الان این قیمتایی که نوشتم مال قبل عید بود  (اوایل اسفند) که قیمتا خوب بود. ولی در کل تو رنج 3 تومن بنظرم این عالی هستش. بعدا هم یک SSD اضافه بشه که عالی میشه :D

در ضمن برای این پردازنده واتر کولر نیاز هست؟

و اینکه میشه روی مادربورد بعد ها 4770 ببندیم؟ منظورم آینده نگری کنیم!

بنده هم احتمال میدم قیمت ها بره پایین

اگه اورکلاک نکنید واتر کولر نیاز نیست و یک کولر 50 تا 60 تومانی هم کافیه

بله 4770 هم میشه بست 

و این مادربرد قابلیت اور نداره همونطوری که اقا حامد گفتند

لینک به دیدگاه

یه کیس تا 1600 بدون هارد و گرافیک (گرافیک و هارد دارم) برا استفاده معمول و گیم های سبک مثل pes معرفی کنید

خدمت شما میتونید یک عدد رم دیگه اضاف کنید تا بشه 1500

یا سی پی یو i5 بگیرید بشه 1600

post-12316-0-41403500-1397984184_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان عزیز کدام کارت بهتره(قیمت به کارایی و گارانتی معتبر)؟

ASUS R9 290 OC DCII 4GB GDDR5

MSI GTX 780 3GB GDDR5

خودم اولی رو ترجیح میدم ولی گفتم مشورت کنم.کراس r9 270x خوبه یا یکی از این دو تا کارت بالا ؟(پاور و برد ساپورت میکنن)

قیمتشون برابره ولی ایسوس 512 بیته و 4 گیگ،این کارت زیاد داغ میکنه؟

از لطف همگی ممنون @};- 

لینک به دیدگاه

Kingston HyperX Red 2x8GB 2600 DDR3 یا Gskill TridentX 16GB 8GBx2 2666Mhz DDR3 ؟؟

و این که رفتم بازار رضا و مرکز کامپیوتر ایران و داشتم قیمت میگرفتم ولی همه میگفتن پاور گیرین اصلا خوب نیست،چنتا شکایت دارم نوسان داشته قطعه های دیگه رو سزونده و.....(1000-oc)    این حرفها درست هست؟؟؟

اگر آره شما چه پاوری معرفی میکنید؟؟؟

و این که تفاوت کیس X7 وX9 در چه حد هست؟؟؟

لینک به دیدگاه

و این که رفتم بازار رضا و مرکز کامپیوتر ایران و داشتم قیمت میگرفتم ولی همه میگفتن پاور گیرین اصلا خوب نیست،چنتا شکایت دارم نوسان داشته قطعه های دیگه رو سزونده و.....(1000-oc)    این حرفها درست هست؟؟؟

دوست عزیز این حرف رو به من هم زدن تقریبا سال پیش همین موقع بود که میخواستم سیستم فعلیمو جمع کنم رفتم واسه پاور ، فروشنده میگفت آقا پاور گرین نگیری که چنین میشه و چنان میشه و میزنه سیستمت رو میسوزونه و.......  از این حرفا ....منم خیلی ریلکس رفتم یه GREEN 650 OC گرفتم و تا الان که دارم ازش استفاده میکنم و خدا رو شکر که خوبه ....پاور قبلیم هم 530 گرین بود که یه چیزی حدود 3 یا 4 سال باهاش کار کردم و آخ نگفت و بعدشم که کل سیستم قبلیمو فروختم اونم دادم رفت....پس زیاد رو حرف فروشنده های عزیز حساب نکن و از تو نت تحقیق کن که خیلی بهتره......

لینک به دیدگاه

من یک هارد 2 ترا خریده بودم (اینترنتی) آکبند بود وقتی که دستم رسید دیدم 6 ماه از گارانتیش گذشته! چرا اینجوریه؟ یعنی طرف 6 ماه هارد رو دستش بوده و نفروخته؟

پ.ن: راستی محصولات گرین رو کجا تولید میکنه؟ آخه تو سایت Amazon و Ebay  جنساشو ندیدم!

ویرایش شده توسط Masrour
لینک به دیدگاه

دوستان مادربردهای H97-Z97پردازنده های سری برادول هم ساپورت میکنه ? یعنی سوکت برادول 1150خواهد بود یا نه ?

کسی اطلاعی نداره ‏‏?! اگه این مادربردا برادول رو ساپورت نمیکنه و فقط واسه هاسول رفرش زده شده من الکی واسه ورودشون صبر نکنم‏! یه زد87با ‏4670رو بگیرم.
لینک به دیدگاه

یه سیستمی (بدون اورکلاک) که 900 وات مصرف برقش باشه 1000 وات کافیه؟ اگر سیستم رو اورکلاک کنیم از 1000 وات بیشتر میشه مصرفش؟

لینک به دیدگاه

خدمت شما میتونید یک عدد رم دیگه اضاف کنید تا بشه 1500

یا سی پی یو i5 بگیرید بشه 1600

سلام ممنون از شما دوست عزیز

من یه تغییر در قطعات دادم یه نگاه بندازید ببینید چطوره؟

22831718470797607616.png

ویرایش :

یه سیستم هم بر مبنای AMD گذاشتم اینم ببینید:

06951141608456937884.png

اگه در انتخاب قطعات اشتباهی صورت گرفته تصحیح کنید/

ویه سوال من سیستم intel رو بردارم یا amd ؟

ویرایش شده توسط HOSS3IN
لینک به دیدگاه

سلام ممنون از شما دوست عزیز

من یه تغییر در قطعات دادم یه نگاه بندازید ببینید چطوره؟

22831718470797607616.png

ویرایش :

یه سیستم هم بر مبنای AMD گذاشتم اینم ببینید:

06951141608456937884.png

اگه در انتخاب قطعات اشتباهی صورت گرفته تصحیح کنید/

ویه سوال من سیستم intel رو بردارم یا amd ؟

سیستم اینتل سی پی یو قوی تری داره و بهتره اگه مادربرد هم همونی که گفتم بگیرید به نظرم بهتره

لینک به دیدگاه

سیستم اینتل سی پی یو قوی تری داره و بهتره اگه مادربرد هم همونی که گفتم بگیرید به نظرم بهتره

باشه پس همون سیستم اینتل رو انتخاب میکنم

اما در مورد مادربورد میشه بگید چه تفاوتی دارن؟

لینک به دیدگاه

باشه پس همون سیستم اینتل رو انتخاب میکنم

اما در مورد مادربورد میشه بگید چه تفاوتی دارن؟

از لحاظ ورودی و خروجی ها و انبرد اچ دی ام ای هم داره اونی که گفتم میتونید عکس پنل پشت رو تو سایت لیون ببنید

لینک به دیدگاه

من یک هارد 2 ترا خریده بودم (اینترنتی) آکبند بود وقتی که دستم رسید دیدم 6 ماه از گارانتیش گذشته! چرا اینجوریه؟ یعنی طرف 6 ماه هارد رو دستش بوده و نفروخته؟

پ.ن: راستی محصولات گرین رو کجا تولید میکنه؟ آخه تو سایت Amazon و Ebay  جنساشو ندیدم!

اره میشه همون موضوع نفروختنش رو گفت که رو دستش مونده باید موقع خرید دقت میکردید

گرین هم تا جایی که بنده میدونم شرکت ایرانیه پس تو سایتای خارجی دنبالش نباشید

لینک به دیدگاه

سلام

MSI GTX 780 3GB GDDR5

خودم اولی رو ترجیح میدم ولی گفتم مشورت کنم.کراس r9 270x خوبه یا یکی از این دو تا کارت بالا ؟(پاور و برد ساپورت میکنن)

از لطف همگی ممنون  @};- 

ویرایش شده توسط ***sniper***
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

می خوام کیبورد بگیرم حدود 250 تومان ، اولویت اول هم گیم  دوستان نظرتون راجع به LOGITECH G110 چی ؟

کیفیت قطعات ؟ نرمی کلیدها ؟ .... یا مدل دیگه تو این محدوده ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

سلام

MSI GTX 780 3GB GDDR5

از لطف همگی ممنون  @};- 

سلام دوست عزیز اینم یه مقایسه کامل

http://www.anandtech.com/bench/product/1068?vs=1036

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اینم یه مقایسه کامل

http://www.anandtech.com/bench/product/1068?vs=1036

این مقایسه واسه وقتی که درایو جدید انویدیا نیومده بود و الان با اومدنش کاراییش از 290 بهتر

و این که amd  فیزیک نداره

درکل هم amd ارزشش به انویدیا نمیرسه

لینک به دیدگاه

ASUS ROG GeForce GTX 760X2 بهتر هست یا asus 780 dc2 oc ؟

ASUS ROG GeForce GTX 760X2 فكر كنم اين بهتر باشه يا توجه به پهنايي باند دو برابر و حجم دو برابر و كارايي دو برابر

لینک به دیدگاه

ASUS ROG GeForce GTX 760X2 بهتر هست یا asus 780 dc2 oc ؟

راستش بنده 780 رو ترجیح میدم اولا 270 تومان اختلاف قیمت دارن و چون 2 تا جی پی یو دار احتمالا دماش هم بیشتره و مصرف برق بیشتر البته نظر شخصی است

لینک به دیدگاه

از لحاظ ورودی و خروجی ها و انبرد اچ دی ام ای هم داره اونی که گفتم میتونید عکس پنل پشت رو تو سایت لیون ببنید

ممنون از شما

یه سوال دیگه اگه من بخوام از لیون سفارش بدم به کی بگم؟ و اینکه آیا سیستم رو اسمبل هم میکنن یانه؟ و ارسال چطوری هست؟

لینک به دیدگاه

احتمالا برادول هم از 1150 استفاده میکنه ولی با چیپ های سری 9 . پس مادربورد های سری Z97 و یا H97 ساپورت میکنن . البته ممکنه اینتل نظرش رو عوض کنه و یک سوکت جدید بده . ولی تا الان که برادول روی 1150 هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...