رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

چون تفاوت قیمتشون کمه من زد رو پیشنهاد میکنم موقع فروش هم راحت تر هستید

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان عزیز.کدوم پاور رو پیشنهاد میکنید؟

Corsair CX750M 80 PLUS® Bronze 

Cooler Master GX-750W 

Enermax REVOLUTION X’t 730W 

لینک به دیدگاه

سلام من تصمیم گرفتم این سیستم پایین رو بخرم نظر شما چیه 

mb:ASUS Maximus VI Formula LGA1150 Z87 MB

hhd:WD Caviar Black 1 TB 7200Rpm 64MB HDD

cpu:Intel® Core i7-4770K Haswell Processor

ram:f3-2400c10d-8gtx

ssd:Samsung 840 Series 512GB SATA3 SSD

vga:ASUS ROG Poseidon GTX 780 Platinum 3GB GDDR5

case:corsair 900d

power:Enermax Platimax 1000W

بودجه 7 میلیون

لینک به دیدگاه

ram:f3-2400c10d-8gtx مدل دقیق رو بگید

ssd:Samsung 840 Series 512GB SATA3 SSD اگه سیستم رو واسه گیم میخواین 512 زیاده و 128 کافیه

vga:ASUS ROG Poseidon GTX 780 Platinum 3GB GDDR5 گرافیک رو هم 780 معمولی بگیرید

power:Enermax Platimax 1000W پاور رو اگه میخواین sli کنین خوبه وگرنه زیاده و هزینه اضافیه

بودجه 7 میلیون

سلام سیستم رو واسه چی میخواین؟

به یه واتر کولر یا ایر کولر هم نیاز دارید.

ویرایش شده توسط RezaYa_67
لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان عزیز.کدوم پاور رو پیشنهاد میکنید؟

Corsair CX750M 80 PLUS® Bronze 

Cooler Master GX-750W 

Enermax REVOLUTION X’t 730W 

سلام بنده از پاور های خارجی سر در نمیارم و پاور گرین رو توصیه میکنم چون از کیفیت و گارانتیش راضی هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ram:f3-2400c10d-8gtx

ssd:Samsung 840 Series 512GB SATA3 SSD

vga:ASUS ROG Poseidon GTX 780 Platinum 3GB GDDR5

power:Enermax Platimax 1000W

بودجه 7 میلیون

سلام عزیزم 

سیستم خوبی رو انتخاب کردید ولی چند تا مورد رو من دیدم که لازمه بهتون تذکر بدم بهتون پیشنهاد میکنم که ssd رو 512 تهیه نکنین همانطور که دوستمون گفتن هزینه ی زیادیه و برای نصب یک ویندوز و نرمافزارهای دیگه 128 گیگ کافیه و شما هارد هم که دارید برای نصب بازی و... همچنین پیشنهاد میکنم سری PRO بگیرین و سامسونگ معمولی انتخاب نکنین .

اگه میخاین سیستمی داشته باشین که در آینده فکرتون روی پاور نباشه و با خیال راحت سیستم رو ارتقاء بدید پاور انتخابی پاور کاملا منابیه و به این سیستم میخوره که در آینده ارتقاء دلاشته باشه 

همچنین گرافیک انتخابی گرافیک خوبیه اما من بودم EVGA کلاسفید یا لایتینگ برمیداشتم چون دارای کیفیت عالی هستند اما ایسوس هم عالیه و حرفی به ویژه در این مدلی که شما گفتین برا گفتن نزاشته همنین دارای کولر فوق العاده ایه .

کیس انتخابی برای افردایه که میخان تو کیس لووله کشی های واتر کولینگهای XSPC و کارهای مودینگ روش انجام بدن دارای فضای بسیار بسیار زیادیه و همچنین قیمتی حدود 1700 تومن داره پیشنهاد میدم این کیسو انتخاب نکنین چون قصد کولینگ XSPC و... رو ندارین و یه کیس سبکترم میتتونه کارتونو راه بندازه برای شما خرید این کیس خرج اتضافه خواهد بود . 

کولر برای 4770K صد در صد نیاز خواهد بود بنده پیشنهاد میکنم کولر CORSIR H100I بردارین کولر خوبیه یا H110 بردارین .

لینک به دیدگاه

ram:f3-2400c10d-8gtx مدل دقیق رو بگید

ssd:Samsung 840 Series 512GB SATA3 SSD اگه سیستم رو واسه گیم میخواین 512 زیاده و 128 کافیه

vga:ASUS ROG Poseidon GTX 780 Platinum 3GB GDDR5 گرافیک رو هم 780 معمولی بگیرید

power:Enermax Platimax 1000W پاور رو اگه میخواین sli کنین خوبه وگرنه زیاده و هزینه اضافیه

بودجه 7 میلیون

____________________________________________________________________________________________________________________

سلام سیستم رو واسه چی میخواین؟

به یه واتر کولر یا ایر کولر هم نیاز دارید.

سیستم رو برای گیم و اورکلاک میخوام اما نه اورکلاک برای رکود و حرفه ای برای عمل کرد بهتر در بازی.بله واتر کولینگ میخوام استفاده کنمپ

در این پایین هم میخوام به اون سوالات قرمز جواب بدم:

مدل دقیق رم رو ندارم اما این لینک سایتشhttp://www.gskill.com/en/product/f3-2400c10d-8gtx

ssdهم باشه 128 گیگ بر میدارم

برای کارت گرافیک هم چون میخوام واتر کولینگ استفاده کنم و این کارت گرافیک خودش بلوک داره اینو برمیدارم

پاور رو هم برای sli برداشتم ایا جواب گو هست برای دوتا gtx780

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم 

سیستم خوبی رو انتخاب کردید ولی چند تا مورد رو من دیدم که لازمه بهتون تذکر بدم بهتون پیشنهاد میکنم که ssd رو 512 تهیه نکنین همانطور که دوستمون گفتن هزینه ی زیادیه و برای نصب یک ویندوز و نرمافزارهای دیگه 128 گیگ کافیه و شما هارد هم که دارید برای نصب بازی و... همچنین پیشنهاد میکنم سری PRO بگیرین و سامسونگ معمولی انتخاب نکنین .

اگه میخاین سیستمی داشته باشین که در آینده فکرتون روی پاور نباشه و با خیال راحت سیستم رو ارتقاء بدید پاور انتخابی پاور کاملا منابیه و به این سیستم میخوره که در آینده ارتقاء دلاشته باشه 

همچنین گرافیک انتخابی گرافیک خوبیه اما من بودم EVGA کلاسفید یا لایتینگ برمیداشتم چون دارای کیفیت عالی هستند اما ایسوس هم عالیه و حرفی به ویژه در این مدلی که شما گفتین برا گفتن نزاشته همنین دارای کولر فوق العاده ایه .

کیس انتخابی برای افردایه که میخان تو کیس لووله کشی های واتر کولینگهای XSPC و کارهای مودینگ روش انجام بدن دارای فضای بسیار بسیار زیادیه و همچنین قیمتی حدود 1700 تومن داره پیشنهاد میدم این کیسو انتخاب نکنین چون قصد کولینگ XSPC و... رو ندارین و یه کیس سبکترم میتتونه کارتونو راه بندازه برای شما خرید این کیس خرج اتضافه خواهد بود . 

کولر برای 4770K صد در صد نیاز خواهد بود بنده پیشنهاد میکنم کولر CORSIR H100I بردارین کولر خوبیه یا H110 بردارین .

ssd رو میخوام سامسونگ پرو بردارم اونجا یادم رفت بنویسم pro.پس اگه 128 گیگ کافیه 128 گیگ برمیدارم.پاور رو هم برای sli دو کارت gtx780 برداشتم.کارت evga مدلی نداره که هم واتر بلاک داشته باشه هم ایر کولر به خواطر این من این مدل از ایسوز را برداشتم چون میخوام از واتر کولینگ اسفاده کنم و گاهی هم اگه مشکلی برای واتر کولینگ افتاد با ایر کولر خنک بشه.کیس 900dروهم برای واتر کولینگ برداشتم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ssd رو میخوام سامسونگ پرو بردارم اونجا یادم رفت بنویسم pro.پس اگه 128 گیگ کافیه 128 گیگ برمیدارم.پاور رو هم برای sli دو کارت gtx780 برداشتم.کارت evga مدلی نداره که هم واتر بلاک داشته باشه هم ایر کولر به خواطر این من این مدل از ایسوز را برداشتم چون میخوام از واتر کولینگ اسفاده کنم و گاهی هم اگه مشکلی برای واتر کولینگ افتاد با ایر کولر خنک بشه.کیس 900dروهم برای واتر کولینگ برداشتم 

evga مدل هیدورکوپر یکی از بهترین کارتاست که میشه شما شیلنگو اینا بهش وصل کنین ;)

لینک به دیدگاه

evga مدل هیدورکوپر یکی از بهترین کارتاست که میشه شما شیلنگو اینا بهش وصل کنین ;)

این کارته دلمو برده http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=03G-P4-3789-KR

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مصرف 2 تا 780  :cool:

لینک به دیدگاه

ram:f3-2400c10d-8gtx مدل دقیق رو بگید

ssd:Samsung 840 Series 512GB SATA3 SSD اگه سیستم رو واسه گیم میخواین 512 زیاده و 128 کافیه

vga:ASUS ROG Poseidon GTX 780 Platinum 3GB GDDR5 گرافیک رو هم 780 معمولی بگیرید

power:Enermax Platimax 1000W پاور رو اگه میخواین sli کنین خوبه وگرنه زیاده و هزینه اضافیه

بودجه 7 میلیون

____________________________________________________________________________________________________________________

سیستم رو برای گیم و اورکلاک میخوام اما نه اورکلاک برای رکود و حرفه ای برای عمل کرد بهتر در بازی.بله واتر کولینگ میخوام استفاده کنمپ

در این پایین هم میخوام به اون سوالات قرمز جواب بدم:

مدل دقیق رم رو ندارم اما این لینک سایتشhttp://www.gskill.com/en/product/f3-2400c10d-8gtx

ssdهم باشه 128 گیگ بر میدارم

برای کارت گرافیک هم چون میخوام واتر کولینگ استفاده کنم و این کارت گرافیک خودش بلوک داره اینو برمیدارم

پاور رو هم برای sli برداشتم ایا جواب گو هست برای دوتا gtx780

رمی که انتخاب کردید زیباست اما الان رم باس 2666 هم هست جل

پاور رو گرین بگیرید ارزونتره گارانتی خوبی هم داره

کیس هم اگه 1700 باشه بودجه شما کم میاد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رمی که انتخاب کردید زیباست اما الان رم باس 2666 هم هست جل

پاور رو گرین بگیرید ارزونتره گارانتی خوبی هم داره

کیس هم اگه 1700 باشه بودجه شما کم میاد 

پاورهای گرین رو من اصلا پیشنهاد نمیدم پاور انتخابی ایشون پلاتینیوم 1000 وات هست جزو بهترین پاورهای دنیا هست و اصلا پیشنهاد نمیدم با گرین عوض کنن بازم تصمیم با خودشونه اما از للحاظ کیفیت پلاتینیم حرف نداره 

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

نیاز به یک پاور حداقل 760 وات دارم با قیمت حدود 650 ت

نظر خودم رو  Corsair RM850 80Plus Gold Full Modular  هست اما بررسی هایی که خوندم هنوز آنچنان راضی نیستم

یک عدد پاور Coolermaster M1000 کارکرده هم موجوده به قیمت 400 آیا ارزش خرید داره ؟ (فنش رفته گارانتی)

لطفا نظرات خودتون رو بفرمایید

سپاس

لینک به دیدگاه

پاورهای گرین رو من اصلا پیشنهاد نمیدم پاور انتخابی ایشون پلاتینیوم 1000 وات هست جزو بهترین پاورهای دنیا هست و اصلا پیشنهاد نمیدم با گرین عوض کنن بازم تصمیم با خودشونه اما از للحاظ کیفیت پلاتینیم حرف نداره 

والا بنده خودم تا حالا دوتا گرین داشتم یه سیستم واسه پسر عموم بستم یکی واسه دوستم بستم دوتا از دوستای دیگه هم سیستم دارن هممون گرین داریم و عالیه ....

لینک به دیدگاه

عنوان گارانتی قیمت با گارانتی بدون گارانتی تعداد حذف از سبد 1 Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3 خرید این کالا به همراه گارانتی 2,850,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 2 Kingston HyperX Blu 1600MHz 4GB DDR3 خرید این کالا به همراه گارانتی 1,290,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 3 Intel® Core i5-4440 Haswell Processor خرید این کالا بدون گارانتی موجود نیست 7,150,000 ریال delete.png حذف 4 Sapphire R9 270X OC DUAL-X 4GB D5 BOOST خرید این کالا به همراه گارانتی 9,290,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 5 Green X6 Black Case خرید این کالا به همراه گارانتی Green 3,190,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 6 Green 700A-HP Power Supply Unit خرید این کالا به همراه گارانتی گرین 3,190,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 7 ASUS 24X DVD-RW Internal Drive خرید این کالا به همراه گارانتی 650,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 8 Cooler Master X6 CPU Cooler خرید این کالا به همراه گارانتی 2,350,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 9 MSI Z87-G43 LGA1150 Z87 Mainboard خرید این کالا به همراه گارانتی ماتریکس 4,650,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 10

AData Premier Pro SP600 64GB SATA3 SSD

خرید این کالا به همراه گارانتی 1,990,000 ریال موجود نیست delete.png حذف

نظرتون راجب این سیستم چیه دوستان

لینک به دیدگاه

عنوان گارانتی قیمت با گارانتی بدون گارانتی تعداد حذف از سبد 1 Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3 خرید این کالا به همراه گارانتی 2,850,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 2 Kingston HyperX Blu 1600MHz 4GB DDR3 خرید این کالا به همراه گارانتی 1,290,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 3 Intel® Core i5-4440 Haswell Processor خرید این کالا بدون گارانتی موجود نیست 7,150,000 ریال delete.png حذف 4 Sapphire R9 270X OC DUAL-X 4GB D5 BOOST خرید این کالا به همراه گارانتی 9,290,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 5 Green X6 Black Case خرید این کالا به همراه گارانتی Green 3,190,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 6 Green 700A-HP Power Supply Unit خرید این کالا به همراه گارانتی گرین 3,190,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 7 ASUS 24X DVD-RW Internal Drive خرید این کالا به همراه گارانتی 650,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 8 Cooler Master X6 CPU Cooler خرید این کالا به همراه گارانتی 2,350,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 9 MSI Z87-G43 LGA1150 Z87 Mainboard خرید این کالا به همراه گارانتی ماتریکس 4,650,000 ریال موجود نیست delete.png حذف 10

AData Premier Pro SP600 64GB SATA3 SSD

خرید این کالا به همراه گارانتی 1,990,000 ریال موجود نیست delete.png حذف

نظرتون راجب این سیستم چیه دوستان

سلام دوست عزیز بعضی از قطعات رو اشتباه انتخاب کردید مثلا اون مادربرد واسه اور کلاک هست ولی سی پی یو شما اور نمیشه

کولری هم که انتخاب کردید واسه این سی پی یو اضاف هست و نیازی نداره بهش 

من اونایی که لازم بود کم کردم و یه سیستم خوب بهتون پیشنهاد میدم با یه گرافیک خوب

post-12316-0-78445900-1398977718_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

بنظر شما خرید کارت گرافبک 6870 بدون گارانتی با قیمت 370مناسب تره یا کارت 7770اکبند

بنظر خودم 6870 بهتره اما چون PCIe2 هستش نمیدونم سرعت سیستم رو کند میکنه یا تاثیری نداره

مادر برد من z87a و cpu4130

اگه ممکن بیشتر توضیح بدید که از سردرگمی بیرون بیام و زودتر خرید کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظر من دنبال یه 650ti  استوک باشید که همین حدودا قیمتشه 

از هردوشون بهتره 

HD7770.png

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

سلام دوستان به نظرتون کولر Deepcool gammaxx 300 واسه پردازنده AMD FX 8320 کفایت میکنه یا نه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان به نظرتون کولر Deepcool gammaxx 300 واسه پردازنده AMD FX 8320 کفایت میکنه یا نه؟

دمای سیپیو رو چک کن ببین چند درجه هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...