رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

پس گارانتی شرکتی هم بود موردی نداره بگیرم؟

http://www.lapbuy.com

مطمئنا گارانتی معتبر بهتره . اگر مشکلی پیش بیاد ، گارانتی های شرکتی اکثرا پاسخگو نیستن .

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خیلی ممنون از راهنمایی

اهل اور هستم ولی فقط برای بازی و جلوگیری از افت فریم

یه سئوال بنده رو روشن نکردید تایمینگ رم چقدر در بازیها تاثیر داره؟

تاثیر زیادی نداره . محسوس نیست . مخصوصا روی سیستم اینتل . حجم تاثیر بیشتری داره تا فرکانس و تایمینگ .

لینک به دیدگاه

سلام.دوستان نظرتون رو درباره این سیستم بفرمائید:

فقط پاور رو نمیدونم چند وات بزارم.نظر خودم Corsair RM Series RM850 هست.حالا به نظرتون از نظر وات و برند مناسب هست؟؟در آبنده قصد اضافه کردن یک ssd رو هم دارم

i7 4790

gigabyte h97

سافایر r9 290 tri-x

-----------------------

قطعاتی که در حال حاضر دارم

دوتا رم 4 گیگ هایپر ایکس بلو که قبلا از لیون تهیه کردم.

کیس x6

مانیتور 23 اینچ فول اچ دی

هارد 1ترا سیگیت بارکودا

اگر مشکلی میبینید بفرمائید تا برطرف کنم

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه

سلام بین سه کارت زیر کدوم بهتره برای بازی ؟

MSI 7950 TF/OC

GIGABYTE 7950 WF3 REV 2.0

SAPPHIRE 7950 DUAL-X

ممنونم

لینک به دیدگاه

فقط پاور رو نمیدونم چند وات بزارم.نظر خودم Corsair RM Series RM850 هست.حالا به نظرتون از نظر وات و برند مناسب هست؟؟در آبنده قصد اضافه کردن یک ssd رو هم دارم

i7 4790

gigabyte h97

سافایر r9 290 tri-x

-----------------------

کیس x6

هارد 1ترا سیگیت بارکودا

پیشاپیش ممنون

پاور خوبیه البته پیشنهاد بنده این مدله

Power Green GP850B-OC

سلام بین سه کارت زیر کدوم بهتره برای بازی ؟

MSI 7950 TF/OC

GIGABYTE 7950 WF3 REV 2.0

SAPPHIRE 7950 DUAL-X

ممنونم

مورد اول و سوم

البته خیلی فرقی ندارن هر کدوم که گارانتی بیشتری دارن بگیرین

لینک به دیدگاه

دوستان یک توضیح در مورد گلوگاه می دید

مثلاً الان من می خوام گرافیک GTX 750 1 gig با سی پی یو core i3 530 بندازم می گن گلوگاه می شه

ایا منظور از این گلوگاه ایینه که به سی پی یو فشار می یاد ؟

لینک به دیدگاه

دوستان و مدیران خسته نباشید بنده با توجه به بودجه ای که دارم قصد دارم قطعات زیر رو خریداری کنم و چند سوال دارم

سوال اول اینه که ایا قطعات نام برده با هم مچ هستند و مشکل سخت افزاری پیش نمیاد؟

سوال دوم اینه که ایا این cpu برای بازی هایی مثل call of duty ghost یا crysis 3 یا بازی هایی از این دسته که در اینده منتشر خواهند شد کافیه و مشکلی ایجاد نمی کنه؟

سوال اخر این که یه پاور معمولی روی سیستم هستش و کیس هم تقریبا قدیمی هستش حالا خواستم بدونم نیازه پاور و کیس رو هم عوض کنم 

ممنون

M.B=Asus b75M-A

Cpu=intel G3220

VGA=Gigabyte GT630 2GB DDR3

Ram=Kingston HyperxFury 8GB 1866MH

ویرایش شده توسط persian10
لینک به دیدگاه

پاور خوبیه البته پیشنهاد بنده این مدله

Power Green GP850B-OC

ممنون رضا جان.زحمت کشیدی عزیز.فقط ای کاش در مورد قطعات دیگه هم نظرت رو میفرمودی و اینکه چرا این پاور رو شما پیشنهاد دادین؟؟

لینک به دیدگاه

i7 4790

gigabyte h97

سافایر r9 290 tri-x

-----------------------

کیس x6

هارد 1ترا سیگیت بارکودا

پیشاپیش ممنون

قطعات شما خوب هستن . مشکلی ندارن . میتونید مادربورد رو از سری H87 هم بردارید . مشکلی پیش نمیاد . قیمتش به صرفه تره . فرقی هم ندارن با هم . بقیه خوب هستن . پاور انتخابی شما هم خیلی خوبه . منتها قیمتش از 850 گرین بالاتره . البته سری گلد هست و فول مدولار که خیلی عالیه . اگر هزینه مهم نیست براتون و به گارانتی خیلی اعتقاد ندارید ، همین پاور رو بگیرید .

لینک به دیدگاه

دوستان و مدیران خسته نباشید بنده با توجه به بودجه ای که دارم قصد دارم قطعات زیر رو خریداری کنم و چند سوال دارم

سوال دوم اینه که ایا این cpu برای بازی هایی مثل call of duty ghost یا crysis 3 یا بازی هایی از این دسته که در اینده منتشر خواهند شد کافیه و مشکلی ایجاد نمی کنه؟

سوال اخر این که یه پاور معمولی روی سیستم هستش و کیس هم تقریبا قدیمی هستش حالا خواستم بدونم نیازه پاور و کیس رو هم عوض کنم 

ممنون

M.B=Asus b75M-A

Cpu=intel G3220

دوستان اگه وقت کردید جواب پست ما رو هم بدید سپاس

ویرایش شده توسط persian10
لینک به دیدگاه

ممنون

M.B=Asus b75M-A

Cpu=intel G3220

مادربورد و پردازنده خوب هستن .پردازنده برای بازی خیلی جالب نیست. ولی میتونه بازیها رو اجرا کنه . روی کیفیت متوسط . گرافیک برای اجرای بازیها ضعیفه . بهتره که یک کارت مناسبتر بگیری . این کارت فقط میتونه بازیها رو اجرا کنه . ولی تو بازی ممکنه مشکل ایجاد کنه و کمی کند کنه سیستم رو . مگر اینکه با کیفیت و جزئیات پایین بازی کنی . رم با این فرکانس برای این سیستم مناسب نیست . حداکثر فرکانسی که این سیستم میکشه ، 1600 هست . بهتره که 2 ماژول 4 گیگ تهیه کنی تا در حالت دو کاناله کار کنن . پاور و کیس باید استاندارد باشن. شما برای این سیستم به حداقل پاور با توان 350 وات واقعی نیاز داری . در غیر این صورت ممکنه قطعات آسیب ببینن .

لینک به دیدگاه

مادربورد و پردازنده خوب هستن .پردازنده برای بازی خیلی جالب نیست. ولی میتونه بازیها رو اجرا کنه . روی کیفیت متوسط . گرافیک برای اجرای بازیها ضعیفه . بهتره که یک کارت مناسبتر بگیری . این کارت فقط میتونه بازیها رو اجرا کنه . ولی تو بازی ممکنه مشکل ایجاد کنه و کمی کند کنه سیستم رو . مگر اینکه با کیفیت و جزئیات پایین بازی کنی . رم با این فرکانس برای این سیستم مناسب نیست . حداکثر فرکانسی که این سیستم میکشه ، 1600 هست . بهتره که 2 ماژول 4 گیگ تهیه کنی تا در حالت دو کاناله کار کنن . پاور و کیس باید استاندارد باشن. شما برای این سیستم به حداقل پاور با توان 350 وات واقعی نیاز داری . در غیر این صورت ممکنه قطعات آسیب ببینن .

ممنون دوست عزیز

میشه در باره پردازنده و گرافیک پیشنهاد بدید چی بگیرم؟ که قیمت هم مناسب باشه

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز

میشه در باره پردازنده و گرافیک پیشنهاد بدید چی بگیرم؟ که قیمت هم مناسب باشه

من یک اشتباه کردم . پردازنده انتخابی شما روی این بورد جواب نمیده . باید بورد سری 1150 بگیری . من بورد و گرافیک رو به شما پیشنهاد میدم . برای خرید پردازنده بهتر از این باید خیلی هزینه کنی که فکر کنم از بودجه شما خارجه .

مادربورد MSI B85M-P32 با قیمت 246

گرافیک Sapphire R7 250 1GB GDDR5 With BOOST با قیمت 315 . این گرافیک از گرافیک انتخابی شما بهتره . ولی انتظار خیلی زیادی ازش نداشته باش .

پاور 400 وات برای این سیستم نیاز دارید .

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته، نباشید

من ظرف یک ماه دیگر پول به دستم میرسه و قصد خرید سیستم با بودجه پنج میلیون رو دارم

حالا نیاز های من معمولی و گیم بخش اعضمش گیمه دی

من اهل اورکلاک نیستم ولی شاید کار احمقانه ای از سوی من باشه اما دوست دارم مین زد با سی پی یو ضریب باز بخرم چون ممکنه چند سال آینده سیستم کم آورد شاید آور کردم و بیشتر نظرم آینه که چون بر پایه اور ساخته شده قطعات بهتری کار شده و عمر مفید بیشتری خواهد داشت مین شاید غلط باشه اما دیگه بخودم قبولاندم هی هر چی نگاه میکنم میبینم پولم کم میآد

در نظرم بود هارد یک بگیرم میبینم دو ترا نود تومان تقریبا بیشتره دو ترا بهتره

میبینم کارت 760 در مقایسه با 770 خیلی تفاوت داره ولی بودیم نمیرسه

اینم اضافه کنم که این سیستم رو بخرم شاید یک سال دیگه قدیمی که چه عرض کنم اسقاطی شه ولی بیشتر مد نظرم باتل فیلد 4 رو اجرا کنه حله گرچه من نسخه 3 م رو هم تجربه نکردم اما مهم برا من نسخه 4ره

که، با کیفیت خوب اجرا شه من بازی آنلاين خوشم میاد

بازی های دیگه هم دوست دارم این سیستم اجرا کنه سی پی یو رو دوس دارم کورآی 7 بردارم میدانیم بازی ها 4رشته بیشتر کارایی ندارد اما باز متذکر میشم نميتونم در آینده خرج کنم و، ارتقاع بدم دوست دارم ولی اوعضام طوری هست که شاید تا چند سال نتونم واسه همین دوست دارم آی7 بخرم چون در آینده همه میدانیم که با 4 رشته که کمه شاید 12 رشته هم نیاز شه

حالا هم از عید دست دست کردم قطعات گرون ‌شد البته زیاد برا من تاثیر نداشت به عللی و اینکه هاسول رفرش اومد که میدونستم ولی انتظار سوخت رو نداشتم که رکب خوردم

سوکت 97 برا من جذابیتی نداره چون قیمتش تو ایران نامعقوله

نسبت به 87 با سطح انتظارم نیست

شرمنده ام دوستان هم زیاد تایپ کردم سرتونو درد آوردم و شرمنده ام که سیستمی که میخواهم رو تقریبا میدانم چی میخوام اما بازم دوست دارم نظرتون رو بدونم شاید مخمو بزنید بازم من شرمنده ام سیستمی که میخوام

شاید اسماشو دقیق و یا اشتباه نوشته باشم

Cpu i7 4770k

Asus Z87a

Ram 2*4 gig 1600 kingston

ASUS 760GTX dcII

Psu green 700

Hdd 2t or 1t

Dvd/rw

Mouse&keyboard

Monitor

حالا میخوام موس و کیبورد بیشتر از دویست نشه بیشتر روی موس هزینه شه

هارد در صورت کمبود بودجه همون یک ترا برمیدارم

مانیتور دوست دارم فول اچ دی بگیرم ولی با کمبود بودجه مشکل ندارم کوچکتر و ارزانتر بردارم شاید دست دوم البته اهل دست دوم نیستم تا ببینم چی می‌شه

Case rid max raptor

Cooler Cpu thermal right!! Hr02?! همون 150 تومنه :D

دوستان پاور کم نميآد؟ مثلا یک هارد اکسترنال وصل شه یک pci کارت اضافه شه و 5 الا6 تا USB ها موس و کیبورد و... وصل باشه؟!

میدانم سطح انتظارم بالاست و بودجم کم ولی هر نظری دارید بگید و دلیلم بگید عالیه که مثلا z97 بردارم چرا!

ممنونم وقت گذاشتید و خوندید

Sent from taptalk

لینک به دیدگاه

ممنون رضا جان.زحمت کشیدی عزیز.فقط ای کاش در مورد قطعات دیگه هم نظرت رو میفرمودی و اینکه چرا این پاور رو شما پیشنهاد دادین؟؟

خواهش میکنم همه قطعات عالی هستن

پاور پیشنهادی بنده به دلیل قیمت پایین تر و گارانتی بهتر انتخاب شده کیفیتش هم عالیه

لینک به دیدگاه

عرض سلام و خسته، نباشید

من ظرف یک ماه دیگر پول به دستم میرسه و قصد خرید سیستم با بودجه پنج میلیون رو دارم

حالا نیاز های من معمولی و گیم بخش اعضمش گیمه دی

من اهل اورکلاک نیستم ولی شاید کار احمقانه ای از سوی من باشه اما دوست دارم مین زد با سی پی یو ضریب باز بخرم چون ممکنه چند سال آینده سیستم کم آورد شاید آور کردم و بیشتر نظرم آینه که چون بر پایه اور ساخته شده قطعات بهتری کار شده و عمر مفید بیشتری خواهد داشت مین شاید غلط باشه اما دیگه بخودم قبولاندم هی هر چی نگاه میکنم میبینم پولم کم میآد

در نظرم بود هارد یک بگیرم میبینم دو ترا نود تومان تقریبا بیشتره دو ترا بهتره

میبینم کارت 760 در مقایسه با 770 خیلی تفاوت داره ولی بودیم نمیرسه

اینم اضافه کنم که این سیستم رو بخرم شاید یک سال دیگه قدیمی که چه عرض کنم اسقاطی شه ولی بیشتر مد نظرم باتل فیلد 4 رو اجرا کنه حله گرچه من نسخه 3 م رو هم تجربه نکردم اما مهم برا من نسخه 4ره

که، با کیفیت خوب اجرا شه من بازی آنلاين خوشم میاد

بازی های دیگه هم دوست دارم این سیستم اجرا کنه سی پی یو رو دوس دارم کورآی 7 بردارم میدانیم بازی ها 4رشته بیشتر کارایی ندارد اما باز متذکر میشم نميتونم در آینده خرج کنم و، ارتقاع بدم دوست دارم ولی اوعضام طوری هست که شاید تا چند سال نتونم واسه همین دوست دارم آی7 بخرم چون در آینده همه میدانیم که با 4 رشته که کمه شاید 12 رشته هم نیاز شه

حالا هم از عید دست دست کردم قطعات گرون ‌شد البته زیاد برا من تاثیر نداشت به عللی و اینکه هاسول رفرش اومد که میدونستم ولی انتظار سوخت رو نداشتم که رکب خوردم

سوکت 97 برا من جذابیتی نداره چون قیمتش تو ایران نامعقوله

نسبت به 87 با سطح انتظارم نیست

شرمنده ام دوستان هم زیاد تایپ کردم سرتونو درد آوردم و شرمنده ام که سیستمی که میخواهم رو تقریبا میدانم چی میخوام اما بازم دوست دارم نظرتون رو بدونم شاید مخمو بزنید بازم من شرمنده ام سیستمی که میخوام

شاید اسماشو دقیق و یا اشتباه نوشته باشم

Cpu i7 4770k

Asus Z87a

Ram 2*4 gig 1600 kingston

ASUS 760GTX dcII

Psu green 700

Hdd 2t or 1t

Dvd/rw

Mouse&keyboard

Monitor

حالا میخوام موس و کیبورد بیشتر از دویست نشه بیشتر روی موس هزینه شه

هارد در صورت کمبود بودجه همون یک ترا برمیدارم

مانیتور دوست دارم فول اچ دی بگیرم ولی با کمبود بودجه مشکل ندارم کوچکتر و ارزانتر بردارم شاید دست دوم البته اهل دست دوم نیستم تا ببینم چی می‌شه

Case rid max raptor

Cooler Cpu thermal right!! Hr02?! همون 150 تومنه :D

دوستان پاور کم نميآد؟ مثلا یک هارد اکسترنال وصل شه یک pci کارت اضافه شه و 5 الا6 تا USB ها موس و کیبورد و... وصل باشه؟!

میدانم سطح انتظارم بالاست و بودجم کم ولی هر نظری دارید بگید و دلیلم بگید عالیه که مثلا z97 بردارم چرا!

ممنونم وقت گذاشتید و خوندید

Sent from taptalk

سلام پیشنهاد بنده این سیستم هست 

گرافیک خیلی بهتره 

موس هم کیفیت خوبی داره

رم 2 تا 4 باشه

فقط میمونه گرافیک که بنده دقیق نمیدونم تو این کیس جا میشه یا نه  :D

مانیتور هم اگه 250 بزارید روی پولتون میتونید 22 فول اچ دی بگیرید

پاور هم کافیه فقط اگه بخواین اور کنید شاید کم بیاد

post-12316-0-14073500-1403780335_thumb.jpg

ویرایش شده توسط RezaYa_67
لینک به دیدگاه

بین این ستا مادربرد کدوم بهتره قصد خرید دارم

GIGABYTE Z97X-SLI LGA1150

GIGABYTE GA-Z97X-SLI

GIgabyte Z87X-UD3H LGA1150 Z87 MB

به سواله بعدیم در مورده رمه الان بهترین مارک رم تو بازار چیه میخوام یه رم سینگل دی دی ار 3 بگیرم بعدا دوتاش کنم  یکی از دوستان رم g.skill 8 gig 2600 بهم بیشنهاد کردن قیمتش 390 تومن بود تو بازار ممنون میشم جواب سوالمو بدین

ویرایش شده توسط mrdehghani
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم همه قطعات عالی هستن

پاور پیشنهادی بنده به دلیل قیمت پایین تر و گارانتی بهتر انتخاب شده کیفیتش هم عالیه

ممنون رضا عزیز..صددرصد فرمایش شما درست و متین هست.من الان روی سیستم فعلیم یه پاور 330 گرین رو دارم و واقعا ازش راضیم..والا من چنتا بررسی از پاور های کورسیر دیدم،از لحاظ ظاهر و جنس بدنه و جنس سیم ها و بسته بندی و اینکه اساتیدی مثل شما و استاد حامد و آرمین عزیز همیشه تاکید بر یک پاور خوب دارن یک جستجو کردم و دیدم تفاوت قیمتی توی این دو برند توی 850 وات فقط 100 تومن اختلاف قیمتی دارن و از لحاظ گارانتی هم کورسیر 2 سال گارانتی داره.

قطعات شما خوب هستن . مشکلی ندارن . میتونید مادربورد رو از سری H87 هم بردارید . مشکلی پیش نمیاد . قیمتش به صرفه تره . فرقی هم ندارن با هم . بقیه خوب هستن . پاور انتخابی شما هم خیلی خوبه . منتها قیمتش از 850 گرین بالاتره . البته سری گلد هست و فول مدولار که خیلی عالیه . اگر هزینه مهم نیست براتون و به گارانتی خیلی اعتقاد ندارید ، همین پاور رو بگیرید .

حامد عزیز هم که مثل همیشه با راهنمایی ها خوبشون باعث میشن من بهترین انتخاب ها رو داشته باشم.استاد حامد من قرار بود یک مین asus h87 پلاس رو در لیست قرار بدم و وقتی دیدم سری جدید امکانات بیشتر و قیمت یکسانی داره نظرم روی h97 سوق پیدا کرد

اینم امکانات مادربورد سری 8 که قصد انتخابش رو داشتم و امکانات سری 9 مادربورد گیگا

sy64u5p8aknqeqjy8jiz.png

از نظر گارانتی پاور هم فروشنده گفت کورسیر دو سال گارانتی داره.ولی در کل تا الان 1 بار هم از گارانتی استفاده نکردم و تقریبا اعتقادی هم بهش ندارم.

بازم از عزیزان ممنونم که روی سوال بنده وقت گذاشتن و پاسخگو بودن. @};-

ویرایش شده توسط ali hidden
لینک به دیدگاه

سلام پیشنهاد بنده این سیستم هست 

گرافیک خیلی بهتره 

موس هم کیفیت خوبی داره

رم 2 تا 4 باشه

فقط میمونه گرافیک که بنده دقیق نمیدونم تو این کیس جا میشه یا نه  :D

مانیتور هم اگه 250 بزارید روی پولتون میتونید 22 فول اچ دی بگیرید

پاور هم کافیه فقط اگه بخواین اور کنید شاید کم بیاد

ممنون رضا جان  سیستم مثبت تاپیک گویا امتیازیه من مجوز ندارم ~x(

ببخشید پست قبلی گاها کتابی و گاها اشتباه تایپی داشت چون کیبرد گوشیم خودسره من نوشتم مشکل بودجه دارم اینوشته ندارم و نوشتم بودجه این نوشته بودید :D و...

مخ منو تو گرافیک زدی فعلا :دی :D

من همش فکرم رو انویدیا بود چون فکر میکردم  amd تو دما و مصرف زیادی بالاست رفتم تو گوگل دیدم با 770 فرق زیادی نداره

لینک البته مدل مرجع یا رفرنس

لینک 280x دما

خوشحال شدم میتونم کارت بالاتر بگیرم  :x

اما مینبرد چه برتری ای داره آخه به نظر من 600 تومان زیاده واسه مین دیگه 820 تومان خیلی زیادی البته جسارت نشه اما میشه برتریش نسبت به z87a بگی ؟ :-?

و کیس x3 میدونم اینا چینیه یا حالا هرچی که به سفارش ایران میشه گرین اما شاید خندت بگیره ولی تو کشور ما  شرکتا از  کیک و کلوچه  و ... نمیگذرن هم گرون میکنن هم کیفیتشو کم میکنن دیگه کیس که جای خود داره 

حالا ممکنه قبلا کیفیتش عالی بوده ولی فکر نمیکنم الان مثل قدیم باشه حالا این حرفم جای پاور هم علامت سوال میزاره که فعلا فاکتور میگیرم پاورو :)

کیس ریدم مکس که تو سایت  ها دیدم جالبه خوش استیله ولی معایبی هم داره مثلا فیلتر نداره اما فکر کنم گرین ها هم که فیلتر غبار دارن زیاد هم کارامد نباشه !نمیدونم شاید باشه!!! :laughing: (با خودم چند چندم؟ =)) )

قیمتش تو لیون زده 295 حالا 300  زیاده واسه کیس, خودم اول میخواستم گرین x1 بگیرم (مد نظرم بود :D ) ولی دیدم سیستم حیفه خفه میشه مثل اینکه موتور پورشه (بوگاتی نه حالا) بزاری رو شاستی پراید یا پیکان

راستی اگه پاور کم میآد میشه از مین و کیس بزنم پاور 750oc بردارم. (کیسم همون x1 :( )

چون پاور میگن زیاد باشه خوبه کم باشه عمر قطعات کم مشه  

کیبرد هم من وایرلس دوس ندارم الان یک موس دارم هی فرت و فرت باطری میخواد کلی پول باطری الکالین دادیم ولی الان باطری شارژی دارم فعلا راحتیم ولی دیگه باطری خور چیزی نمیخوام 

ممنون از لطفت آقا رضا @};-  @};-  @};-   :x

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

بین این دو مادربرد کدوم بهتره؟MSI B85-G41 PC Mate LGA1150 B85 و GIGABYTE H87-D3H LGA1150؟ GIGABYTE H87-D3H LGA1150 توبازار هستش؟

ویرایش شده توسط ali mohades
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من تا الان دوتا سیستم از اینجا گرفتم و واقعا راضی بودم

الان یه سیستم دیگه میخوام بگیرم سقف بودجه ۶ تومن

استفاده هم برا بازی و فیلم و بقیه استفاده های خانگی

فقط میخوام برای طولانی مدت نیاز به تغییر نداشته باشه

مونیتور هم ترجیحا 27 یا 28 و یه مدل خوب

ممنون

لینک به دیدگاه

من یک اشتباه کردم . پردازنده انتخابی شما روی این بورد جواب نمیده . باید بورد سری 1150 بگیری . من بورد و گرافیک رو به شما پیشنهاد میدم . برای خرید پردازنده بهتر از این باید خیلی هزینه کنی که فکر کنم از بودجه شما خارجه .

مادربورد MSI B85M-P32 با قیمت 246

گرافیک Sapphire R7 250 1GB GDDR5 With BOOST با قیمت 315 . این گرافیک از گرافیک انتخابی شما بهتره . ولی انتظار خیلی زیادی ازش نداشته باش .

پاور 400 وات برای این سیستم نیاز دارید .

عزیز ممنون 

دیگه مجبورم بیشتر هزینه کنم

الان سیستم انتخابی بنده اینه ببینید مشکلی نداره؟ همچنین بین این سه برد کدوم رو پیشنهاد میدید؟

M.B=Msi B75A-G43 LGA 1155

M.B=Asus B75M-A LGA 1155

M.B=Asus H81-Plus LGA 1150

Cpu=Intel Core i5-4570

VGA=Msi GTX 750 Ti OC TF Gaming 2GB DDR5

Ram=Adata XPG v2 8GB 4GB*2 1600MH

Case=Green X3

Power=Green 700A-HP

لینک به دیدگاه

GIGABYTE GA-Z97X-SLI

به سواله بعدیم در مورده رمه الان بهترین مارک رم تو بازار چیه میخوام یه رم سینگل دی دی ار 3 بگیرم بعدا دوتاش کنم  یکی از دوستان رم g.skill 8 gig 2600 بهم بیشنهاد کردن قیمتش 390 تومن بود تو بازار ممنون میشم جواب سوالمو بدین

لینک به دیدگاه

بین این دو مادربرد کدوم بهتره؟MSI B85-G41 PC Mate LGA1150 B85 و GIGABYTE H87-D3H LGA1150؟ GIGABYTE H87-D3H LGA1150 توبازار هستش؟

گیگا بهتره . ولی فکر نکنم گیر بیاد . میتونی برد دیگه ای از چیپ H87 بگیری . امکانات چیپ H87 بیشتر از B85 هست .

لینک به دیدگاه

GIGABYTE GA-Z97X-SLI

دوتای اولی که یکی هستن .

برد GIgabyte Z87X-UD3H بهتره . امکانات و کیفیت بهتری داره .

اگر رم رو برای اورکلاک میخوای سری ترایدنت جی اسکیل از همه بهتره . ولی اگر برای استفاده معمولی و بازی میخوای خیلی فرق ندارن . میتونی مدلهای دیگه رو هم بگیری با فرکانس کمتر که ارزونترن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...