رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما برا کیس میتونی x1 رو هم به گزینهات اضافه کنی و با قرار دادن چنتا فن 12 سانتی معمولی تهویه خوبی خواهد داشت .

هم در پنل جلو پورت usb3 رو داره  که اگه مادر بوردت درگاه usb3 برا پنل جلو داشته باشه گزینه خوبیه.

و اینکه 760 بهتر هست ولی از لحاظ تناسب قدرت با قیمت 270x گزینه بهتری هست چون تفاوت قدرت 760 به 270x ان چنان زیاد نیست ولی تفاوت قیمت قابل توجه!!

بخوام 4تا فن دیگه اضافه کنم چند در میاد؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بخوام 4تا فن دیگه اضافه کنم چند در میاد؟

من خودم x1 گرفتم 5 تا فن 12 سانتی معمولی گرفتم دونه ای 6 تومن

دتاشو تو پنل جلو گذاشتم برا کشیدن هوا به داخل 2 تاشو بالای کیس  برا بیرون دادن هوا از داخل کیس یکی هم رو در کیس که باز هوا رو داخل کیس میکشه و یکی هم که خوش داره فن خیلی خوبی هست که به مادر بورد وصل میشه و هوا رو از پشت به بیرون هدایت میکنه!

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

من اولی رو ترجیح میدم . بورد خیلی خوبیه . امکانات خوبی برای سیستم گیم داره .

حالا اگر اختلاف چيپست و امكانات گيمينگ مث كارت صدا و lan قوي تر رو در نظر نگيريم كدوم رو توصيه ميكينين؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من یه کارت amd 6870 خریدم آیا پاور green 430 براش کافیه؟؟؟یه سی پی یو fx 8350 و رم 8 گیگ میخوام بخرم یه مادربورد بگین در کل این قطعات:

Ram:8gb

vga:amd 6870

Power:430 green

cpu:fx 8350

mother board:?????

لینک به دیدگاه

:-?  :-?  :-?  :-?  :-?

دماش رو دقیق نمیدونم . ولی فکر نکنم بیشتر از 70 بشه . اگر اور نکنی ، کولر همراه خودش کفایت میکنه .

لینک به دیدگاه

منظور از  خیلی زود چقدره؟

حداکثر 1 ماه . تو این مدت هم خیلی کار نکشی از سیستم و بهش فشار نیاد .

لینک به دیدگاه

حالا اگر اختلاف چيپست و امكانات گيمينگ مث كارت صدا و lan قوي تر رو در نظر نگيريم كدوم رو توصيه ميكينين؟؟؟؟؟

ایسوس Z87-A

لینک به دیدگاه

من یه کارت amd 6870 خریدم آیا پاور green 430 براش کافیه؟؟؟یه سی پی یو fx 8350 و رم 8 گیگ میخوام بخرم یه مادربورد بگین در کل این قطعات:

Ram:8gb

vga:amd 6870

Power:430 green

cpu:fx 8350

mother board:?????

شما حداقل یک پاور 600 وات نیاز داری . البته اگر اورکلاک نمیکنی . بهتره یک مادربورد با چیپ 990 یا 970 بگیری .

لینک به دیدگاه

معلوم نیست کی بیاد

سوال پرسیدی ؟

اگر سوال پرسیدی ، جوابش میشه نه :D

لینک به دیدگاه

معلوم نیست کی بیاد

سلام اگه قصد خرید دارید یا علی

http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/category&path=87

لینک به دیدگاه

حداکثر 1 ماه . تو این مدت هم خیلی کار نکشی از سیستم و بهش فشار نیاد .

نه پس نمیشه 

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

بهت قول میدم یه ماه نشده کل سیستم رو به ... میدی.

کم کم باس 600 وات ریل داشته باشی

کم کم 600

اگر cpu :core i5 3330 باشه چطور؟؟؟

لینک به دیدگاه

پاور مورد نیاز این سیستما بگین پاور green 430 کافیه؟؟؟

ram :8gb

cpu:core i5 3330

vga:amd 6850

لینک به دیدگاه

پاور مورد نیاز این سیستما بگین پاور green 430 کافیه؟؟؟

ram :8gb

cpu:core i5 3330

vga:amd 6850

سلام دوست عزیز حداقل 500 وات به قول سایت سافایر

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز حداقل 500 وات به قول سایت سافایر

یه پاور خودتون معرفی کنین

لینک به دیدگاه

یه پاور خودتون معرفی کنین

شما برای 6850 نیاز به یک پاور با توان حداقل 500 وات واقعی داری . میتونی گرین 530 وات بگیری که 195 تومانه حدودا .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

من چند وقتی هست مطالب این انجمن رودنبال میکنم ولی نازه عضو شدم وسوالم این هست بنده با کامپیوتر ادیت عکس انجام میدم وسیستم زیر رو با توجه به بودجم تهیه کردم البته در حد متوسط کار ادیت انجام میدم نه حرفه ای

CPU:i5 4690

ram:corsair(2*4gb)1600

mainboard:Asus z87-a

had:1 Tera wd

با توصیه دوستان به خاطر این که کار پردازش سه بعدی و بازی انجام نمیدم از گرافیک آنبورد سی پی یو استفاده میکنم به نظرتون این سیستم جواب کار منو میده

ممنون ازتون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

من چند وقتی هست مطالب این انجمن رودنبال میکنم ولی نازه عضو شدم وسوالم این هست بنده با کامپیوتر ادیت عکس انجام میدم وسیستم زیر رو با توجه به بودجم تهیه کردم البته در حد متوسط کار ادیت انجام میدم نه حرفه ای

CPU:i5 4690

ram:corsair(2*4gb)1600

mainboard:Asus z87-a

had:1 Tera wd

با توصیه دوستان به خاطر این که کار پردازش سه بعدی و بازی انجام نمیدم از گرافیک آنبورد سی پی یو استفاده میکنم به نظرتون این سیستم جواب کار منو میده

ممنون ازتون

سلام دوست عزیز .

سیستم شما کاملا جواب میده . منتها اگر از برنامه ای مثل فتوشاپ استفاده میکنید ، بهتره که کارت گرافیک هم بذارید . چون وجود کارت گرافیک خوب باعث بالا رفتن سرعت و کیفیت کار شما میشه .

قطعات دیگه سیستم شما مثل کیس و پاور چیه ؟ اونها جوابگو هستن ؟

لینک به دیدگاه

برتريش نسبت به ازراك z87 extreme 4 رو لطف ميكنين 

از نظر کیفیت و اطمینان به برند بهتره خب . اما از نظر امکاناتی ازراک بالاتره . شما هم کیفیت بیشتر مد نظرت بود دیگه .

لینک به دیدگاه

با تشکر پاسخ شما دوست عزیز پاور و کیسم گرین هست پاور در حد ۵۰۰-۶۰۰ وات هست.بله اتفاقا کار من یه قسمت زیادش با فتوشاپ هست واینجور که از بعضی از دوستانم که در کار ادیت عکس حرفه ای اند شنیدم برنامه ای مثل فتوشاپ بیشتر از رم و سی پی یو کار میکشه و حقیقتا توان هزینه کردن بیشتر رو در حال حاضر ندارم البته یه کارت گرافیک انویدیا ۵۱۲ برا ۴،۵ سال قبلو دارم که فکر کنم آمبرد سی پی یو قدرتش بیشتر باشه به نظرتون چاره چیه؟

لینک به دیدگاه

با تشکر پاسخ شما دوست عزیز پاور و کیسم گرین هست پاور در حد ۵۰۰-۶۰۰ وات هست.بله اتفاقا کار من یه قسمت زیادش با فتوشاپ هست واینجور که از بعضی از دوستانم که در کار ادیت عکس حرفه ای اند شنیدم برنامه ای مثل فتوشاپ بیشتر از رم و سی پی یو کار میکشه و حقیقتا توان هزینه کردن بیشتر رو در حال حاضر ندارم البته یه کارت گرافیک انویدیا ۵۱۲ برا ۴،۵ سال قبلو دارم که فکر کنم آمبرد سی پی یو قدرتش بیشتر باشه به نظرتون چاره چیه؟

منظور من این نبود که نمیتونید کار کنید . منظورم اینه که کارت گرافیک اگر باشه بهتره .

ورژن های قدیمیتر فوتوشاپ از کارت گرافیک استفاده نمیکردن . ولی از فوتوشاپ CS2 به بعد کارت گرایک هم تو فوتوشاپ تاثیر داره .

کارتی که دارید چیه ؟ مدل دقیقش . اگر سری 8000 انویدیا به بعد باشه ، فعلا از همون استفاده کنید . ولی پایینتر از اون و یا کارت AMD به کار نمیاد و تاثیری نمیذاره . کارت گرافیک هم ممکنه همه جا تاثیرش محسوس نباشه . ولی تو اکثر رندرهای تصویر به کار میاد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...