رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با تشکر دوباره گرافیک کارت amd فک کنم باشه شما کیس و پاور متناسب با این سیستم اگر میخواستید پیشنهاد بدید چی میگفتین؟خدا کنه گرافیکه مشکل ساز نشه چون سیستم اسمبل شده و ویندوز هم در حال نصب شدنه

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا حامد من واقعا ت انتخاب مادربورد و سي پي يو موندم 

براي كاربري گيم خريد پردازنده k و مادربورد z و رم فركانس بالا رو با توجه به اضافه پرداخت توصيه ميكنين؟؟؟؟؟

تاثيرش حدودا چقدر هست ؟؟؟؟؟ ارزشش رو داره با نه؟؟؟

لینک به دیدگاه

ببخشید من قصد جم کردن یه سیستم حرفه ای داشتم ولی شنیدم الان جم کردن سیستم کار عاقلانه ای نیست یک بخاطر اینکه چند وقت دیگه شاهد  ورود رمهایه ddr4 وبه همراه ان مادربرهایه مخصوص خودش هستیم دو این که با وروداین نسل جدید

قیمتهایه نسل قبل به شدت بایین میاد نظره شما چیه فکر کنم تا سه ماه دیگه رمهایه ddr4 عرضه میشن

ویرایش شده توسط mrdehghani
لینک به دیدگاه

دوستان من یک سی پی یو می خواستم بگیرم که موجودیش تمام شد و حالا سعید حسینی به من اینو معرفی کرد و گفت بگیرم  Intel Core™ i5-4690 Haswell Processor 

مادر بردم ASUS TUF B85 VANGUARD LGA1150  هست یعنی با خرید این سی پی یو نیاز به اپدیت بایوس هست

حالا اگه بایوس اپدیت نشه و این سی پی یو رو بذارم چی میشه؟ چجوری بایوس رو اپدیت کنم برای مادربرد مشکلی پیش نمیاد ورژن بایوس عوض بشه؟ ایا این اپدیت همیشه هست یا با تعویض ویندوز دوباره نیاز به اپدیت هست؟

حالا به نظرتون همون 4670 معمولی رو بخرم یا 4690

کارم گیم هست

لینک به دیدگاه

براي كاربري گيم خريد پردازنده k و مادربورد z و رم فركانس بالا رو با توجه به اضافه پرداخت توصيه ميكنين؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز واسه گیم سری کا و رم با باس بالا پیشنهاد نمیشه 

شما چه قطعاتی میخواین و چقدر میخواین هزینه کنین؟

لینک به دیدگاه

سلام

یه سیستم میخواستم بگیرم تا 3200000 تومان

فقط کیس 

قطعات بگید 

ممنون

لینک به دیدگاه

ببخشید من قصد جم کردن یه سیستم حرفه ای داشتم ولی شنیدم الان جم کردن سیستم کار عاقلانه ای نیست یک بخاطر اینکه چند وقت دیگه شاهد  ورود رمهایه ddr4 وبه همراه ان مادربرهایه مخصوص خودش هستیم دو این که با وروداین نسل جدید

قیمتهایه نسل قبل به شدت بایین میاد نظره شما چیه فکر کنم تا سه ماه دیگه رمهایه ddr4 عرضه میشن

خوب اگه عجله ندارید 3 ماه رو صبر کنید ببینید بازار چی میشه 

اما اینم هست که در چند ماه اول اونا شاید قیمتاشون خیلی زیاد باشه

لینک به دیدگاه

دوستان من یک سی پی یو می خواستم بگیرم که موجودیش تمام شد و حالا سعید حسینی به من اینو معرفی کرد و گفت بگیرم  Intel Core™ i5-4690 Haswell Processor 

مادر بردم ASUS TUF B85 VANGUARD LGA1150  هست یعنی با خرید این سی پی یو نیاز به اپدیت بایوس هست

حالا اگه بایوس اپدیت نشه و این سی پی یو رو بذارم چی میشه؟ چجوری بایوس رو اپدیت کنم برای مادربرد مشکلی پیش نمیاد ورژن بایوس عوض بشه؟ ایا این اپدیت همیشه هست یا با تعویض ویندوز دوباره نیاز به اپدیت هست؟

کارم گیم هست

خوب شما از اقای حسینی بپرسین بدون اپدیت مادربرد این سی پی یو کار میکنه یا نه ایشون حتما میدونن اگه کار نمیکنه 4670 بگیرین

سلام

یه سیستم میخواستم بگیرم تا 3200000 تومان

فقط کیس 

قطعات بگید 

ممنون

سیستم رو واسه چه کاری میخواین؟

ویرایش شده توسط RezaYa_67
لینک به دیدگاه

یه کیس واسه سیستم گیمینگ میخوام.

تا 400 یا 500 تومن

کارت گرافیکم r9 290 هستش

میخوام اینو خوب خنک نگه داره

لینک به دیدگاه

یه کیس واسه سیستم گیمینگ میخوام.

تا 400 یا 500 تومن

کارت گرافیکم r9 290 هستش

میخوام اینو خوب خنک نگه داره

سلام پیشنهاد بنده

CASE GREEN X9 PREDATOR

برای گیم و کار فتوشاپ

خدمت شما

post-12316-0-99275700-1404213563_thumb.jpg

ویرایش شده توسط RezaYa_67
لینک به دیدگاه

خوب اگه عجله ندارید 3 ماه رو صبر کنید ببینید بازار چی میشه 

اما اینم هست که در چند ماه اول اونا شاید قیمتاشون خیلی زیاد باشه

یه سوال داشتم این سریه جدید هاوسل رفرش i54690k i74790k  که قراره یه ماه دیگه بیان تو بازار ایران از  ddr4 بشتیبانی میکنند یا نه یعنی میشه با یکی از این cpu ها و بردهایه جدیدLGA2011-3  که قراره همزمان با ورود ddr4 عرضه بشن ورمهایه ddr4 یه سیستم خوب جم کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سوال داشتم این سریه جدید هاوسل رفرش i54690k i74790k  که قراره یه ماه دیگه بیان تو بازار ایران از  ddr4 بشتیبانی میکنند یا نه یعنی میشه با یکی از این cpu ها و بردهایه جدیدLGA2011-3  که قراره همزمان با ورود ddr4 عرضه بشن ورمهایه ddr4 یه سیستم خوب جم کرد

تو اینجا چیزی در مورد ddr4  نگفته

http://ark.intel.com/products/80811/Intel-Core-i5-4690K-Processor-6M-Cache-up-to-3_90-GHz

لینک به دیدگاه

سلام.یکی از دوستانم 200 تومن داره و میخواد یه هارد 500 اینترنال بگیره.چه مدلی رو بهش پیشنهاد میدید؟؟ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من یک سی پی یو می خواستم بگیرم که موجودیش تمام شد و حالا سعید حسینی به من اینو معرفی کرد و گفت بگیرم 

Intel Core™ i5-4690 Haswell Processor 

مادر بردم 

ASUS TUF B85 VANGUARD LGA1150  هست یعنی با خرید این سی پی یو نیاز به اپدیت بایوس هست

کارم گیم هست

سلام

بروزرسانی یاوس اصلا کار پیچیده ای نیست.

خیلی راحت به آخرین نسخه آپدیت کنید.

بسته به نسخه فعلی ممکنه نیاز باشه قبل از نصب 4670 یا4690 با پردازنده فعلی آپدیت کنید.

فایل رو دانلود و استخراج کنید سپس Update.exe اجرا و فایل بایوس 2005.capرو انتخاب کنید.

برنامه آپدیت: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1150/VANGUARD_B85/VANGUARD-B85-ASUS-2004-and-BIOS_updater.zip

آخرین بایوس: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1150/VANGUARD_B85/VANGUARD-B85-ASUS-2005.zip

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

با تشکر دوباره گرافیک کارت amd فک کنم باشه شما کیس و پاور متناسب با این سیستم اگر میخواستید پیشنهاد بدید چی میگفتین؟خدا کنه گرافیکه مشکل ساز نشه چون سیستم اسمبل شده و ویندوز هم در حال نصب شدنه

پاور شما که اگر استاندارد باشه و توانش حداقل همون 500 وات باشه کافیه . کیس هم میتونید یک کیس اسناتدارد در حد 140-150 تومان بگیرید . البته اگر ندارید . کیس مگنوم 2 و یا X1 گرین خوبن .

گرافیک مشکل ساز نمیشه . گفتم که فقط در حد سرعت تاثیر داره .

لینک به دیدگاه

برای گیم در واقع هیچ کدوم اینها تاثیر ندارن . مگر اینکه بخوای اورکلاک کنی و بیشتر ازشون کار بکشی . در این صورت فقط تاثیر دارن . اگر اهل اورکلاک نیستی ، نیازی هم به این هزینه ها نداری .

لینک به دیدگاه

کارم گیم هست

حتما باید آپدیت بشه . اگر نشه تصویر نمیده سیستم و بالا نمیاد .

لینک به دیدگاه

نه عزیز . پشتیبانی نمیکنن . این پردازنده ها روی بوردهای 2011-3 نصب نمیشن .

لینک به دیدگاه

به نظرتون سی پی یو amd بهتره یا intel ?بین این دو تا cpu کدوم بهتره؟؟/

fx 8320 یا core i 5 3330

لینک به دیدگاه

به نظرتون سی پی یو amd بهتره یا intel ?بین این دو تا cpu کدوم بهتره؟؟/

fx 8320 یا core i 5 3330

برای بازی مطمئنا اینتل . به نظر من i5 رو بگیر .

لینک به دیدگاه

درود به همگی دوستان مشاوره دهنده.(مخصوصا حامد خان و دوستانی و دوستانی که بدون وقفه در حال مشاور دادنن)

من چنتا سوال دارم!

مادر بوردی داریم که عین لپ تاپ ها قابلیت استفاده همزمان 2 گرافیک(هم گرافیک سی پی یو و هم گرافیک اصلی )رو به کار بر بده و با سویچ بتونی گرافیک رو تغییر بدی؟

کدم چیپ این کارو انجام میده؟

مدلهاش هم لطف بفرمایید بگید ممنون میشم.

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

سلام

جان خودتون جوابه منم بدین

من میخوام مادربورد بخرم اما موندم و نظرم هم روی مادربورد GIGABYTE Z97X-UD5H  اما میترسم بخرم چند ماه بعد مادربورد Z97X-GAMING G1 &&&& Z97X-GAMING GT

بیاد بعد از کاری که کردم پشیمون بشم نظر شما چیه بزارم همون مادربوردها بیان

یه CPU خوب هم اینتل , بهم معرفی کنید (((((( کلن برای گیم کمی هم کارای گرافیکی)))))) هزینه هم تا 2 نیم ملیون میتونم بدم

بقیه قطعات رو دارم

لینک به دیدگاه

آیا این مادر بورد خوبه Gigabyte GA-H61M-S2PV تمام سی پی یو هارا ساپورت میکنه برا این سیستم مشکلی نداره:

ram:8gb

Cpu:core i 5 3330

vga:amd 6870

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...