رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

نه همون گرین بهتره و ارزونتر

در ضمن استاندارد 80 برنز داره که ترمال نداره.

در ضمن فک کنم ترمال ماژولار نیس.

گرین رو بگیر

ممنون از راهنماییت.

لینک به دیدگاه

سلام  می خواستم بدونم از کارت شبکه D-Link DWA-123 Wireless N USB Adapter میشه برا به اشتراگ گذاری اینترنت pc برای استفاده در موبایل استفاده کرد ممنون میشم کمک کنید

در صورت امکان چند کارت شبکه که این قابلیت را داشته باشه هم معرفی کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

خدا قوت

یک سوال فنی داشتم!

میخواستم از یکی از دوستان رم کارد کرده(در اصطلاح دست دوم) بخرم و میخواستم بدونم برای خریدش باید به چه چیزهایی دقت کنم؟؟

برای تست سالم بودنش با چکار کنم؟ یعنی اینکه از سلامت کاملش مطمئن بشم باید چکار کنم؟؟

آیا طول عمر کار کردن رم هم در انتخاب اون مهم است؟؟؟

ممنون :)

ویرایش شده توسط Mahdi2000
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

خدا قوت

یک سوال فنی داشتم!

میخواستم از یکی از دوستان رم کارد کرده(در اصطلاح دست دوم) بخرم و میخواستم بدونم برای خریدش باید به چه چیزهایی دقت کنم؟؟

برای تست سالم بودنش با چکار کنم؟ یعنی اینکه از سلامت کاملش مطمئن بشم باید چکار کنم؟؟

آیا طول عمر کار کردن رم هم در انتخاب اون مهم است؟؟؟

ممنون :)

ببین آسیب فیزیکی ندیده باشه . اثر سوختگی روی بورد نباشه .

رم قطعه ایه که یا کار میکنه ، یا کار نمیکنه . چیزی نیست که مشکل داشته باشه و بعدا خودش رو نشون بده .اگر کار کنه ، یعنی سالمه . طول عمرش هم با کار کردن کم نمیشه .

لینک به دیدگاه

سلام  می خواستم بدونم از کارت شبکه D-Link DWA-123 Wireless N USB Adapter میشه برا به اشتراگ گذاری اینترنت pc برای استفاده در موبایل استفاده کرد ممنون میشم کمک کنید

از برنامه  Virtual router plus استفاده کن ! خیلی خوبه 

لینک به دیدگاه

درود

فکر میکنم یکی از کارای اصلیه کارت شبکه وایرلس همینه که اینترنت از روی کامپیوتر رو شیر کنه به صورت بی سیم . پس قاعدتا میتونین از طریق گوشی استفاده بفرمایین.

لینک به دیدگاه

ببین آسیب فیزیکی ندیده باشه . اثر سوختگی روی بورد نباشه .

رم قطعه ایه که یا کار میکنه ، یا کار نمیکنه . چیزی نیست که مشکل داشته باشه و بعدا خودش رو نشون بده .اگر کار کنه ، یعنی سالمه . طول عمرش هم با کار کردن کم نمیشه .

البته فرمایش شما درست هستش. ولی ممکنه که رم گاهی وقتا یه سگمنتش مثه  memory manager  مشکل داشته باشه که سیستم رو روشن میکنه بی مشکل ولی ویندوز نمیتونه روش استیبل باشه و در نتیچه رم مشکل داره و باید تعویض شه .

لینک به دیدگاه

البته فرمایش شما درست هستش. ولی ممکنه که رم گاهی وقتا یه سگمنتش مثه  memory manager  مشکل داشته باشه که سیستم رو روشن میکنه بی مشکل ولی ویندوز نمیتونه روش استیبل باشه و در نتیچه رم مشکل داره و باید تعویض شه .

دوست عزیز برای این مورد راهی هست برای تشخیصش؟؟

از برنامه میم تست میشه تمام ایرادات رم رو تشخیص داد؟؟؟

لینک به دیدگاه

برنامه که خیلی زیاده . اونی که فرمودین هم یکیش. stability  رو تست کنین ببینین چقدر پایداره . ولی وقتی مموری منیجمنت مشکل داشته باشه توی ویندوز نمیره معمولا و توی لودینگ میجهه  بیرون :دی مال من البته با کاهش دادن فرکانس یخورده استیبل میشد ولی بازم ریستارت میکرد سیستم رو . شما با همون برنامه یه تست پایداری بزنین اگه اوکی بود مشکلی نیست. معمولا رم اگه مشکلی داشته باشه خودشو سریع نشون میده پس اگه رمی رو جا زدین و دیدن که داره صحیح و سلامت کار میکنه پس نگران تایمش نباشین که چقدر باید تستش کرد.

لینک به دیدگاه

سلام من یه سوال دارم وقتی واچ داگز بازی میکنم در حالت ایستاده و دویدن اصلا بازی تیک نمیزنه ولی وقتی  ماشین سوار میشه و پلیس دنبالش میکنه کمی تیک میزنه و اینکه من بازی ولفنشتاین و بتلفید 4 هم دارم بازی میکنم عالی روی 1366 اجرا میکنه بدون تیک باید کدوم یک از قطعات رو عوض کنم که واچ داگز دیگه اون کمی تیکش از بین بره مشخصات سیستم من در ضمن انبرد هست

Screenshot_12_.png

ویرایش شده توسط amin33zagros
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من یه سوال دارم وقتی واچ داگز بازی میکنم در حالت ایستاده و دویدن اصلا بازی تیک نمیزنه ولی وقتی ماشین سوار میشه و پلیس دنبالش میکنه کمی تیک میزنه و اینکه من بازی ولفنشتاین و بتلفید 4 هم دارم بازی میکنم عالی روی 1366 اجرا میکنه بدون تیک باید کدوم یک از قطعات رو عوض کنم که واچ داگز دیگه اون کمی تیکش از بین بره مشخصات سیستم من در ضمن انبرد هست

Screenshot_12_.png

اگه نمیخای پلتفرم رو عوض کنی کلا و هزینه زیادی کنی بهتره cpu رو بفروشی و حداقل یه a8 5600k بگیری اگه مدل مین رو هم بگی و احتمالا کولر cpu رو بهتر راهنمایی میشی

لینک به دیدگاه

بله انتخاب کردن پاور بیشتر خوبه ولی اختلاف 100هزاری بینشون یکمی دستمو  میبنده

gp700a مشکلی که ایجاد نمیکنه؟اگه مشکلی داره و کم میاره  چاره ای نیست oc بگیرم ولی اگه جنبه ی اینده نگری داره که خرج اضافه نکنم چون خیلی رو فشارم  فعلا 

سلام

مشکلی نیست،کم نمیاره هر کدوم رو دوس داری تهیه کن،خوبی سری oc اینه که دارای استاندارد ssi eps هست و 80plus gold داره و تعداد کابل بیشتری داره و گارانتی بیشتری داره ومقاوم تره،اینم لینک پاور ها برای بررسی بیشتر:

gp700hp

gp750oc

لینک به دیدگاه

دوستا یکی میشه بگه چرا 4150 با فرکانس بالاتر از 4130 اروزنتره؟!

لینک به دیدگاه

سلام
1.من اول میخواهم یک هارد اکسترنال بگیرم بین این سه تا موندم لطفا راهنمایی کنید

Silicon Power Armor A30 External Hard Drive - 1TB

Silicon Power Armor A80 External Hard Drive - 1TB

Silicon Power Armor A60 External Hard Drive - 1TB

بعد اگر هارد بهتری میشناسید لطفا معرفی کنید

2. میخواهم یک کولر برای cpu بگیرم مدل cpu من cor i3 2120 هست میدونم احتیاج به کولر نداره اما دوست دارم داشته باشم

خودم نظرم روی DEEPCOOL CPU Cooler GAMMAXX S40 هست برای یکی از دوستان گرفتم خوشم اومده ازش.  کیس هم گرین هانتر هست 
لطفا در مورد این کولر هم راهنمایی کنید

با تشکر از تمامی دوستان

ویرایش شده توسط S.HAMID.M
لینک به دیدگاه

دوستا یکی میشه بگه چرا 4150 با فرکانس بالاتر از 4130 اروزنتره؟!

چون 4130 تو بازار کمتره . برای همین قیمتش کمی بالاتره .

لینک به دیدگاه

سلام

1.من اول میخواهم یک هارد اکسترنال بگیرم بین این سه تا موندم لطفا راهنمایی کنید

Silicon Power Armor A30 External Hard Drive - 1TB

Silicon Power Armor A80 External Hard Drive - 1TB

Silicon Power Armor A60 External Hard Drive - 1TB

بعد اگر هارد بهتری میشناسید لطفا معرفی کنید

2. میخواهم یک کولر برای cpu بگیرم مدل cpu من cor i3 2120 هست میدونم احتیاج به کولر نداره اما دوست دارم داشته باشم

خودم نظرم روی DEEPCOOL CPU Cooler GAMMAXX S40 هست برای یکی از دوستان گرفتم خوشم اومده ازش.  کیس هم گرین هانتر هست 

لطفا در مورد این کولر هم راهنمایی کنید

با تشکر از تمامی دوستان

یا 60 رو بگیر و یا 80 . هر دو مشابه هم هستن . 80 کمی باریکتره و چند گرم سنگین تر . البته مثل اینکه فقط مدل 60 ضد خش هم هست .

اون مدل کولر فکر نکنم به راحتی گیر بیاد . قدیمی شده . این دو تا مدل رو ببین . مخصوصا دومی :

http://lioncomputer.ir/product/281/Deepcool+Iceedge+400+FS/

http://lioncomputer.ir/product/1572/CPU+Cooler+Deepcool+Ice+Wind+Pro/

لینک به دیدگاه

یا 60 رو بگیر و یا 80 . هر دو مشابه هم هستن . 80 کمی باریکتره و چند گرم سنگین تر . البته مثل اینکه فقط مدل 60 ضد خش هم هست .

اون مدل کولر فکر نکنم به راحتی گیر بیاد . قدیمی شده . این دو تا مدل رو ببین . مخصوصا دومی :

http://lioncomputer.ir/product/281/Deepcool+Iceedge+400+FS/

http://lioncomputer.ir/product/1572/CPU+Cooler+Deepcool+Ice+Wind+Pro/

ممنون از پاسخ شما

من این مدل کولر DEEPCOOL CPU Cooler GAMMAXX S40  پیدا کردم با یک سال گارانتی تعویض 72000 تومان به نظرتون خوب نیست بگیرمش؟

این دو مدلی که شما معرفی کردید بهتر هست؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ شما

من این مدل کولر DEEPCOOL CPU Cooler GAMMAXX S40  پیدا کردم با یک سال گارانتی تعویض 72000 تومان به نظرتون خوب نیست بگیرمش؟

این دو مدلی که شما معرفی کردید بهتر هست؟

با تشکر

کولر دومی که گفتم بهتر از اینه . ولی اولی ضعیفتره . 16 تومان اختلاف قیمت دارن . اگر قیمت برات مهمه ، همون S40 رو بگیر . اختلافشون خیلی زیاد نیست .

لینک به دیدگاه

با سلام

میخوام کارت دسته دو تا 400 تومن بخرم تو این ستا کارت موندم لطفا راهنمایی بفرمایید

5870

6870

gtx 560

سیستمم:

power 1050w

ram 8gig

cpu i5 750

mb:p7p55d deluxe

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان یه سوالی دارم

من یک مین برد B85 PLUS ASUS دارم میخوام یک سی پی یو i5 4440 بندازم روش خوب سوال اینه که آیا بدون اپدیت بایوس سیستم کار میکنه صفحه میاد بالا یا نه؟

ویرایش شده توسط Mehran-Gamer
لینک به دیدگاه

با سلام

میخوام کارت دسته دو تا 400 تومن بخرم تو این ستا کارت موندم لطفا راهنمایی بفرمایید

5870

6870

gtx 560

سیستمم:

power 1050w

ram 8gig

cpu i5 750

mb:p7p55d deluxe

اگر 560ti هست این رو بگیر . اگر نه 6870 رو بگیر .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان یه سوالی دارم

من یک مین برد B85 PLUS ASUS دارم میخوام یک سی پی یو i5 4440 بندازم روش خوب سوال اینه که آیا بدون اپدیت بایوس سیستم کار میکنه صفحه میاد بالا یا نه؟

باید بایوس آپدیت بشه قبل از نصب پردازنده جدید . قبل از آپدیت ، با این پردازنده تصویر نمیده که بخوای آپدیتش کنی .

لینک به دیدگاه

باید بایوس آپدیت بشه قبل از نصب پردازنده جدید . قبل از آپدیت ، با این پردازنده تصویر نمیده که بخوای آپدیتش کنی .

خوب حامد جان اگه با این پردازنده تصویر نده با چه پردازنده ای تصویر میده?

تو این سایت نشون میده حتی پردازندا G3220 و Core i3 4130 هم از اپدیت 0706 استفاده میکنن که Core i5 4440 هم از اپدیت 0706 استفاده میکنه

http://support.asus.com/cpusupport/list.aspx?SLanguage=en&p=1&s=45&m=B85-PLUS&os=&hashedid=OQhUkmwWTnz7HF4n

ویرایش شده توسط Mehran-Gamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...