رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ...دوستان یک سیستم با بودجه تقریبی 1200 تا 1600 .. مین ..cpu  هارد رایتر پاور متناسب برای کار فتوشاپ و icdl گردش اینترنت ...بازی  خیلی معمولی معرفی نماید 

با تشکر از دوستان .... سیستم  فاقد گرافیک هست از گرافیک پردازنده استفاده میکنم ..... کیس هم اضافه میکنم

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام ...دوستان یک سیستم با بودجه تقریبی 1200 تا 1600 .. مین ..cpu هارد رایتر پاور متناسب برای کار فتوشاپ و icdl گردش اینترنت ...بازی خیلی معمولی معرفی نماید

با تشکر از دوستان .... سیستم فاقد گرافیک هست از گرافیک پردازنده استفاده میکنم ..... کیس هم اضافه میکنم

دوست عزیز با گرافیک i3 های معمولی نمیشه کاری کرد٬حتی شاید تو فیلم HD هم کم بیارن.اگه میخواید از گرافیک سی پی یو استفاده کنید بهتره apu های اینتل رو بگیرید که پیشنهاد نمیشه!

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با گرافیک i3 های معمولی نمیشه کاری کرد٬حتی شاید تو فیلم HD هم کم بیارن.اگه میخواید از گرافیک سی پی یو استفاده کنید بهتره apu های اینتل رو بگیرید که پیشنهاد نمیشه!

ینی شما میگی با ای 3 4150 که اچ دی 4600 روشه نمیشه اچ دی پخش کرد !!!

اگه بگم میتونه بازی رو اچ دی اجرا کنه چی میگی ؟

جدی میگید؟من خودم i3 نداشتم و پنتیوم داشتم.راستیش ویندوز رو به زور بالا میاورد!شما با چشم پیکسل هارو میدیدی!اگه اینطوره که شما میگید پس همون i3 خوبه.

لینک به دیدگاه

جدی میگید؟من خودم i3 نداشتم و پنتیوم داشتم.راستیش ویندوز رو به زور بالا میاورد!شما با چشم پیکسل هارو میدیدی!اگه اینطوره که شما میگید پس همون i3 خوبه.

اصلا و ابدا ای 3 و اینتل 4600 رو دست کم نگیر.

واقعا شاهکارن.

حتی یکی از دوستان سایت با گرافیک مجتمع سی پی یو اینتل بازی گرید اتو اسپرت رو با جزئیات و گرافیک بالا اجرا کرده بود

ممنون از اطلاعاتتون.

فقط یک نکته باید بگم که گرید برای گرافیک های اینتل بهینه سازی شدن و علت اینکه گرید رو خیلی خوب اجرا میکنه همینه.

لینک به دیدگاه

ممنون از اطلاعاتتون.

فقط یک نکته باید بگم که گرید برای گرافیک های اینتل بهینه سازی شدن و علت اینکه گرید رو خیلی خوب اجرا میکنه همینه.

رفيقم با Intel hd graphics 2000 بازي NFS Most wanted 2012 رو بازي مي كرد!! اين كه دوهزاره! 4600 تا 4000 حدود 50درصد بهبود داشته!!! ویرایش شده توسط 13lack-13lood
لینک به دیدگاه

i3 4150 هم میتونه انتخاب دیگه باشه!! :D  همچنین بدلیل واردات بیشترش اندکی ارزونتره!!

دوست عزیز مادربردتون رو بفرمایید چی هست تا بشه نظری داد

سوکت 1150 ...من خودم تو 4130و 4150 موندم کدومش برا بازی بهتره؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

برای خرید مادربورد کمک میخواستم -- -- من 600 ت برای خرید کنارش کنار گذاشتم

گیمرم و برای گیم میخوام  - از نظر امکانات عالی باشه -

ویرایش شده توسط king-baxx
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

برای خرید مادربورد کمک میخواستم -- -- من 600 ت برای خرید کنارش کنار گذاشتم

گیمرم و برای گیم میخوام - از نظر امکانات عالی باشه -

دوست من سی پی یو تون چه مدلیه؟چه سوکتیه؟

لینک به دیدگاه

سوکت 1150 ...من خودم تو 4130و 4150 موندم کدومش برا بازی بهتره؟

صددرصد 4150بهتره !! فقط شايد بايوس مادربردت نياز به آپديت داشته باشه!!

لینک به دیدگاه

من 4690 - یا اگه نشد همون 4150

لینک به دیدگاه

دوست من شرایط این دو سی پی یو باهم فرق داره.

برای 4150 و کلن i3 ها چیپست h81 پیشنهاد میشه ولی برای 4690 چیپست z87 پیشنهاد میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر اهل اورکلاک نیستید 

و از حالت دیفالت سیستم استفاده میکنید 

بهترین انتخاب برای گیم مادربورد سریه B85  هست  

و اگر خیلی اصرار بر مادربورد بالاتر دارید بدونید یه مادربورد B85 با یه سیپیو i5  بیشتر به درد یه گیمر میخوره تا یه مادربورد بالا و یه سیپیو پایین 

لینک به دیدگاه

بچه ها پس یه مادررد برای گیم که با cpu 4150 بهترین سازگاری رو داره معرفی کنید..مرسی

لینک به دیدگاه

ببین بستگی داره چقدر خرج کنی یه اچ 81 هم کارت رو به خوبی راه میندازه.

ولی باس قبلش بایوس مین رو با یه سی پی یو دیگه اپ کنی وگرنه به خودی خود از 4150 پشتیبانی نمیکنه.

من به شما مین زیر رو پیشنهاد می کنم.

http://lioncomputer.ir/product/3798/MSI+B85M-P32+LGA1150+B85+Mainboard/

داداش ببخشید اگه برند asus باشه بهتره تو asus چیزی نداری معرفی کنی؟

لینک به دیدگاه

اگر اهل اورکلاک نیستید 

و از حالت دیفالت سیستم استفاده میکنید 

بهترین انتخاب برای گیم مادربورد سریه B85  هست  

و اگر خیلی اصرار بر مادربورد بالاتر دارید بدونید یه مادربورد B85 با یه سیپیو i5  بیشتر به درد یه گیمر میخوره تا یه مادربورد بالا و یه سیپیو پایین 

دوست من شرایط این دو سی پی یو باهم فرق داره.

برای 4150 و کلن i3 ها چیپست h81 پیشنهاد میشه ولی برای 4690 چیپست z87 پیشنهاد میشه.

دوستان ممنون از راهنماییتون

-

من دانشجویم - الان یکم دستم تنگه برای خرید cpu ولی بعدا میخوام ارتقا بدم - دستم باز باشه

یه مادر برد عالی  با یه cpu  فعلا معمولی باشه -

اینو یکی از بچه ها  پیشنهاد داره

http://lioncomputer.ir/product/4116/ASRock+FATAL1TY+Z97+Killer+LGA1150+Z97+MB/

-

نظرتون رو بگید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه کیس میخوام تا سقف 2 میلیون که کارت گرافیکش r9270 x باشه و سی پی یو هم core i 5 برای گیم لطفا یه دونه کیس بگین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان یه کیس میخوام تا سقف 2 میلیون که کارت گرافیکش r9270 x باشه و سی پی یو هم core i 5 برای گیم لطفا یه دونه کیس بگین

این ۲ تا قلم جنسی که شما گفتی قیمتشون میشه ۱۳۵۰. بعید میدونم با ۶۵۰ بشه بقیه قطعات رو در خور حال این دو قطعه تهیه کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این ۲ تا قلم جنسی که شما گفتی قیمتشون میشه ۱۳۵۰. بعید میدونم با ۶۵۰ بشه بقیه قطعات رو در خور حال این دو قطعه تهیه کرد

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا یک کیس و مانیتور تا قیمت 1300000 به من معرفی کنید 

کاربری عادی بازی هم در حد فیفا

مانیتور را خودم فکر میکنم X.Vision XL1610S LED که قیمت 277 تومان داره بردارم میماند 1023000 با این بودجه چه قطعاتی میتوان جمع کرد؟

لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

مانیتور را خودم فکر میکنم X.Vision XL1610S LED که قیمت 277 تومان داره بردارم میماند 1023000 با این بودجه چه قطعاتی میتوان جمع کرد؟

تا يه تومن بنده پيشنهادي ندارم!!

فقط يه چيزي:

بعضي از فروشگاه ها ديدم كه تو اين رنج قيمت سي پي يو رو intel pentiuum G3220 ميذارن و گرافيك رو 5450 يا GT210 !!

خواستم عرض كنم كه به هيچ وجه همچين اشتباهي مرتكب نشو!

بجاي خريدن گرافيك بي كاربرد تا اين حد ، پولشو بزار رو cpu و يه i3 بگير كه گرافيك مجتمع اش از اينا قويتره !!

موفق باشيم

لینک به دیدگاه

سلام 

با این خرید این دو مورد پولی واسه بقیه قطعات نمیمونه،سیستم زیر مناسب بودجه شماست و با اسمبل و ویندوز و ارسال حدودا 2000ت میشه،همه قطعات هم موجوده توی فروشگاه.

g5g9gmfxqejtyii5ia3.jpg

پاور رو اینده نگرانه انتخاب کردم تا موقع ارتقای سیستم  به مشکل نخورین،کیس هم معمولیه ولی نسبت به حلبی هایی که بعنوان کیس(تارگت،نکست و...) تو بازار 50ت فروخته میشن هزاران شرف داره.کارت گرافیک هم بازیهای روز رو میتونه توی 720 با جزئیات نسبتا خوب و توی 1080 هم با جزئیات کم و متوسط اجرا کنه(در کل راضی کننده هست ومثل کارتهای 210 و 610 و 630 و 5450 آدمو دق مرگ نمیکنه) و مصرف کمی دارد.

تو اینده میتونین وقتی پول دستتون اومد کارت گرافیک رو به 280x  یا هر کارتی که دوست دارین ارتقا بدین.

لینک به دیدگاه

سلام

مانیتور را خودم فکر میکنم X.Vision XL1610S LED که قیمت 277 تومان داره بردارم میماند 1023000 با این بودجه چه قطعاتی میتوان جمع کرد؟

سلام.

CPU:G3220:۲۰۰حدودا

VGA:GT 640:حدودا۳۵۰

VGA:Asus h81-c:حدودا ۲۰۰

Ram:4G 1600:۱۳۰ حدودا

PSU:Green 480A:۱۷۰ حدودا

در مجموع:یک و پنجاه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام.

CPU:G3220:۲۰۰حدودا

VGA:GT 640:حدودا۳۵۰

VGA:Asus h81-c:حدودا ۲۰۰

Ram:4G 1600:۱۳۰ حدودا

PSU:Green 480A:۱۷۰ حدودا

در مجموع:یک و پنجاه.

موفق باشید.

فرمایش شما متینه! فقط این قطعات رو باید رو هوا ببنده؟:Dینی نیاز به قاب کیس نی؟؟  تازه اگه هارد رو بیخیال شیم!!

یه چیز کوچولو ! یه 20 یا 30 تومن بزاره میشه پاور رو 530وات گرین بگیره که آینده بهتری داره!!

.

سلام

دادا مشخص کن هارد و قاب کیس هم میخوای یا خیر! شایان به ذکره که اگه هارد IDE داشته باشی بلا استفاده خواهد شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...