رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان نظرتون در مورد اين رم چيه؟ارزش خريدن داره؟

kingeston hyperx fury ddr3 1866mhz

آره مارک خوبی هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یک سوال میارزه بودجه رو تا 1100 افزایش بدم!
و یک دست دوم r9 290x 4 گیگ یا 770 بگیرم؟؟؟
اون گرافیک چند سال بی هیچ موردی بازی های روز رو های میکشه روی 1600*900

بقیه سیستم هم همون قبلی

ویرایش شده توسط hassan-m
لینک به دیدگاه

پاور رو چیکار میکنی اون وقت.

بعدش ضعف سی پی یو رو نمیشه حل کرد. 770 و 290 ایکس براحتی گلوگاه ایجاد میکنه

خب پاور رو افزایش میدیم اون قدری نمیشه پولش که!

یعنی 4510 ضعیفه براشون و گلوگاه ایجاد میکنه؟

لینک به دیدگاه

پاورم درست کنی

باز مناسب نیست.خیالت راحت باشه 4150 برا 290 ایکس 770 اصلا مناسب نیست

میشه بگید چرا 4150 برای 770 کافی نیست؟ تشکر :)

لینک به دیدگاه

دوستان میشه یه راهنمایی بکنین

این مادربوردا کدومشون ارزش بیشتر بره خرید دارن؟

MSI H97-Gaming 3
MSI Z87-G43 Gaming
MSI Z97-Gaming 3
و با توجه اینکه برند MSI فک کنم تازه وارد شده منظورم h97 و z97 هست امکان اینکه قیمتش بیاد پایین هست؟
درضمن سی پی یو هم 4690 هست. مرسی
لینک به دیدگاه

MSI H97-Gaming 3

MSI Z87-G43 Gaming

MSI Z97-Gaming 3

MSI GTX 750 Ti OC TF IV Gaming

Intel Core i5-4690

Kingston HyperX FURY 4GB 1866Mhz *2

Kingston HyperX FURY 4GB 1600Mhz *2

Seagate Barracuda 1TB 

Corsair CS750M 80Plus Gold

Samsung 20C325

Green X4

ASUS 24X DVD-RW

Green GK-501 Multimedia Keyboard

Green GM-701 Optical Gaming Mouse

این قطعه ها رو از خود لیون میخوام بگیرم. قیمتشم حدود 3و450 دادن. مادربورد z87 آقای حسینی گفتن با سی پی یو دچار مشکل میشه که البته گفتن قابل حله( یه چیزایی گفتن که من سر در نمیارم!!) به نظر شما با قیمت خوبی که داره بهتر نیست z87 بگیرم با رم با باس1866؟ این باس رم چقدر تفاوت داره؟ در کل با توجه به قیمت پیشنهاد میدین z با رم 1866 بگیرم یا h97 با رم 1600؟ ممنون میشم راهنماییم کنین حسابی گیج شدم!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

یکسری قطعات رو عوض کنید بهتر هستش دوست گرامی

اگر میتونید حتماً مین سری Z97 بردارید

در مورد گرافیک حتماً مدل رو تغییر بدید. اصلاً صرفه خرید نسبت به قیمتش نداره

CPU رو مدل پایینتر بردارید اگر براتون مقدور هست خیلی توی هزینه تون صرفه جویی میشه

رم هر کدوم رو بردارید تفاوت زیادی حس نخواهید کرد

و مهمتر از همه اینها کمبود یک SSDبا ظرفیت 120-128 کاملاً توی این سیستم احساس میشه اگه نگیرید مطمئن باشید سیستم دلچسبی نمیشه از هر قسمتی از این سیستم میتونید بزنید و هزینه کنید برای خرید یکعدد SSD

لینک به دیدگاه

بین مادربرد های X99   مدل  mis gamings 7 گرون تر هست یا mis sli plus ؟؟

و این که چرا رم های DDR4 ابن همه قیمت هاش بالا هست !!!! 4X4 برای corsair  قیمت 350 دلار  البته باس 2400

و این که چرا به صورت 8X2 نیست؟؟؟

و در آخر این نسل با Z97 از نظر کارایی و آینده نگری برای بازی تفاوت خیلی زیادی داره؟

جواب ما رو هم بدید  ترجیها آقا حامد :D

لینک به دیدگاه

با سلام

یکسری قطعات رو عوض کنید بهتر هستش دوست گرامی

اگر میتونید حتماً مین سری Z97 بردارید

در مورد گرافیک حتماً مدل رو تغییر بدید. اصلاً صرفه خرید نسبت به قیمتش نداره

CPU رو مدل پایینتر بردارید اگر براتون مقدور هست خیلی توی هزینه تون صرفه جویی میشه

رم هر کدوم رو بردارید تفاوت زیادی حس نخواهید کرد

و مهمتر از همه اینها کمبود یک SSDبا ظرفیت 120-128 کاملاً توی این سیستم احساس میشه اگه نگیرید مطمئن باشید سیستم دلچسبی نمیشه از هر قسمتی از این سیستم میتونید بزنید و هزینه کنید برای خرید یکعدد SSD

ممنون بابت راهنمایی اما همونطور که گفتم نهایت 3ونیم میتونم هزینه کنم! وگرنه کارت رو 760 درنظر داشتم. این کارت هم فعلا تا 6 ماه نگه میدارم. بعدش سری 800 میگیرم احتمالا. در مورد SSD هم حق با شماس اما الان فکرشم نمیتونم بکنم!

فقط ممنون میشم یه کم در مورد مادربورد و رم بیشتر توضیح بدین. قشنگ هنگ کردم  ~x(

ویرایش شده توسط Amir1377
لینک به دیدگاه

سلام . ازبین اون  3 تا مادر بوردی که نوشتی  این مدل را بر دار MSI Z97-Gaming 3 و رم هم Kingston HyperX FURY 4GB 1866Mhz *2 این مدل چون  هم بصرفه تر از مدل 1600Mhz است  و هم دارای سرعت بلا تر است . :cool: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون بابت راهنمایی اما همونطور که گفتم نهایت 3ونیم میتونم هزینه کنم! وگرنه کارت رو 760 درنظر داشتم. این کارت هم فعلا تا 6 ماه نگه میدارم. بعدش سری 800 میگیرم احتمالا. در مورد SSD هم حق با شماس اما الان فکرشم نمیتونم بکنم!

فقط ممنون میشم یه کم در مورد مادربورد و رم بیشتر توضیح بدین. قشنگ هنگ کردم  ~x(

باسلام

دوست گرامی در مورد مین من نمیدونم جناب حسینی چی خدمتتون فرمودن، من توضیحات خودم رو میدم

اگه قرار باشه من این سیستم رو بگیرم اینجوری میگیرم که CPU رو حتماً پایینتر بر میدارم (البته نمیدونم کاربردتون دقیقاً چی هست ولی اگه بتونید 4590 بردارید صرفه جویی میشه در هزینه تون و انتخاب من بدون شک 4590 خواهد بود

در مورد مین هم زیاد تفاوتی در کارایی بین Z97  و H97 وجود نداره (البته بجز مبحث اورکلاکینگ) فقط سریH8X رو نگیرید چون CPU های آینده رو ساپورت نمیکنند

در مورد رم هم توضیح خاصی وجود نداره و تفاوت کارایی اون دو مدل برای این سیستم شما بعید میدونم محسوس باشه

در آخرهم فکر میکنم نظر شما روی گرافیک های انویدیا هستش؟ درسته ؟

اگه آره که هیچ کاریش نمیشه کرد و باید به همون 750Ti اکتفا کرد ولی اگه بتونید CPU رو ارزونتر بردارید و بجاش کارت R9 270X سافایر رو بگیرید قطعاً کاراییتون میره بالاتر

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سلام به همه و خسته نباشید

دوستان یه نظری هم به سیستم من بیفکنید!!

در اینده میخوام اینو بگیرم اگه کم و کسری هست بگین تکمیل کنم فقط SSD فعلا نمیخوام.

کارت گرافیک تو رنج قیمت 1.200 چی بردارم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه و خسته نباشید

دوستان یه نظری هم به سیستم من بیفکنید!!

در اینده میخوام اینو بگیرم اگه کم و کسری هست بگین تکمیل کنم فقط SSD فعلا نمیخوام.

کارت گرافیک تو رنج قیمت 1.200 چی بردارم ؟

با سلام

اگر سیستم امضاء رو میفرمائید که دارید و منظور اون هستش

باید خدمتتون بگم که نمیدونم چرا SSD نمیخواهید تاثیر زیادی توی سرعت سیستم ایجاد میکنه

برای گرافیک فکر میکنم GTX770 گزینه معقولی باشه و با افزایش بودجه میتونید به R9 290از برند MSI فکر کنید (چون بسیار کولر با کیفیتی برای 290 گزاشته و دما رو کاملاً کنترل میکنه)

لینک به دیدگاه

از توضیحات همه ممنونم.

به نظرم مادر بورد رو H97 بگیرم به صرفه تره. چون فکر نکنم تفاوت زیادی داشته باشه با Z97 به جز اورکلاک که من کاری باهاش ندارم  :D  و باس رم که فکر نکنم تاثیر خیلی زیادی داشته باشه. درمورد گرافیک  r9 270x رو هم دیدم. اما همونطور که گفتم پولم محدوده و قطعا چند وقت دیگه عوضش میکنم. و فکر کنم همین کارت750 تا چند وقتی با رزولوشن مانیتور مورد نظرم جواب بده.

بازم ممنون از همه دوستان گلم  @};-  :x

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر سیستم امضاء رو میفرمائید که دارید و منظور اون هستش

باید خدمتتون بگم که نمیدونم چرا SSD نمیخواهید تاثیر زیادی توی سرعت سیستم ایجاد میکنه

برای گرافیک فکر میکنم GTX770 گزینه معقولی باشه و با افزایش بودجه میتونید به R9 290از برند MSI فکر کنید (چون بسیار کولر با کیفیتی برای 290 گزاشته و دما رو کاملاً کنترل میکنه)

پس سیستم کم و کسری نداره ؟(SSD بعدا میگیرم)

نه به هیچ وجه نمیتونم بودجه رو افزایش بدم فقط یه چیزی من کارت 770 از برندی پیدا نکردم که قیمت 1.200 داشته باشه!! :(

لینک به دیدگاه

اگه با اورکلاک سر و کار نداری و سیستم را برای گیم می خوای این مادربورد را بردار http://lioncomputer.ir/product/4292/MSI+H97-Gaming+3+LGA1150+H97+Mainboard/ واگه  میخوای در اینده گرافیک را به سری 800 اnvidia اپدیت کنی یه کارتی بگیر که تا موقع ایی که سری 800 میاد بدردت بخوره . اون دیگه نظر خودت هست که چه گرافیکی بگیری ولی همون 750 رو بگیر تا موقعی که کارت خود را اپدیت کردی . @};- 

لینک به دیدگاه

اگه با اورکلاک سر و کار نداری و سیستم را برای گیم می خوای این مادربورد را بردار http://lioncomputer.ir/product/4292/MSI+H97-Gaming+3+LGA1150+H97+Mainboard/ واگه  میخوای در اینده گرافیک را به سری 800 اnvidia اپدیت کنی یه کارتی بگیر که تا موقع ایی که سری 800 میاد بدردت بخوره . اون دیگه نظر خودت هست که چه گرافیکی بگیری ولی همون 750 رو بگیر تا موقعی که کارت خود را اپدیت کردی . @};- 

این 750ti به نظرتون تا چند وقت جواب میده؟ اصلا کارت خوبی هست؟ از برند MSI تو همین رنج قیمت 600 تومن پیشنهاد دیگه ای دارین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس سیستم کم و کسری نداره ؟(SSD بعدا میگیرم)

نه به هیچ وجه نمیتونم بودجه رو افزایش بدم فقط یه چیزی من کارت 770 از برندی پیدا نکردم که قیمت 1.200 داشته باشه!! :(

بله دوست گرامی خودم میدونم این قضیه رو ولی بهتر هست به دنبال افزایش هزینه باشید ، الان ارزونترین 770 بازار 1235-1300 قیمتش هست تازه اگه بتونید پیدا کنید از برند MSI و ASUS

در غیر اینصورت باید به فکر Asus R9 280X DCII TOP 3GB GDDR5 باشید که حدود 1180 پولش هست اون هم باید و بازار بگردید تا بتونید پیداش کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این 750ti به نظرتون تا چند وقت جواب میده؟ اصلا کارت خوبی هست؟ از برند MSI تو همین رنج قیمت 600 تومن پیشنهاد دیگه ای دارین؟

چند تا موضوع هستش دوست گرامی

یکی اینکه اگه قرار هست در آینده کارت های نسل بعد رو بگیرید بهتر هست الان هزینه زیاد نکنید

دوم اینکه معلوم نیست کارتهای سری 8 کی عرضه بشن و تازه چند وقت بعدش وارد ایران بشن اونهم معلوم نیست با چه قیمتی

پس در اخر خدمتتون میگم زیاد روش حساب باز نکنید چون اکثر کسایی که سیستم رو هر چند سال یکدفعه تعویض میکنند بعید هستش از این عادت ها داشته باشن یا اصلاً طاقت بیارن تا عرضه شدن نسل بعدی

لینک به دیدگاه

چند تا موضوع هستش دوست گرامی

یکی اینکه اگه قرار هست در آینده کارت های نسل بعد رو بگیرید بهتر هست الان هزینه زیاد نکنید

دوم اینکه معلوم نیست کارتهای سری 8 کی عرضه بشن و تازه چند وقت بعدش وارد ایران بشن اونهم معلوم نیست با چه قیمتی

پس در اخر خدمتتون میگم زیاد روش حساب باز نکنید چون اکثر کسایی که سیستم رو هر چند سال یکدفعه تعویض میکنند بعید هستش از این عادت ها داشته باشن یا اصلاً طاقت بیارن تا عرضه شدن نسل بعدی

در هر صورت مجبورم صبر کنم! الان 200 تومنم بیشتر نمیتونم بدم بره کارت. فقط شرمنده میشه سایت بهم بگین ک فریم ب دست اومده با این کارتا رو داشته باشه؟ ممنون

ویرایش شده توسط Amir1377
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

من  2 تا سایت  معرفی میکنم 1 http://gpuboss.com/graphics-card/MSI-GeForce-GTX-750-Ti-Gaming برای دریافت قدرت کارت و مقا یسه با کارت های دیگر و این یکی که خیلی معتبره http://www.anandtech.com/bench/product/1130 در این سایت هم میتوانید گرافیک مورد نظر خود را با هم قیمت هایش مقایسه کنید. @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به نظر شما کارت 770 حالا از هر برندی میتونه تا پایان این نسل بازی ها که تازه شروع شده جواب بده؟

(رزولوشین مانتیورم 1440x900 هستش.)

ویرایش شده توسط Bravo
لینک به دیدگاه

به نظر شما کارت 770 حالا از هر برندی میتونه تا پایان این نسل بازی ها که تازه شروع شده جواب بده؟

(رزولوشین مانتیورم 1440x900 هستش.)

بستگی داره تعریف شما از «جواب دادن»چی باشه.اگه منظور این هست که بازی فقط بالا بیاد و رو تنظیمات متوسط یا پایین بازی رو انجام بدید و متوسط ۳۰ فریم بگیرید باید بهتون بگم که بله.

ولی اگه تعریفتون ار جواب دادن این هست که بازی رو الترا بزارید و ۶۰ فریم بگیرید باید بگم که خیر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...