رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به نظر شما کارت 770 حالا از هر برندی میتونه تا پایان این نسل بازی ها که تازه شروع شده جواب بده؟

(رزولوشین مانتیورم 1440x900 هستش.)

برای این روزلیشن بعید میدونم کوچکترین موردی بخوره و کاملاً جوابگو هستش

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بستگی داره تعریف شما از «جواب دادن»چی باشه.اگه منظور این هست که بازی فقط بالا بیاد و رو تنظیمات متوسط یا پایین بازی رو انجام بدید و متوسط ۳۰ فریم بگیرید باید بهتون بگم که بله.

ولی اگه تعریفتون ار جواب دادن این هست که بازی رو الترا بزارید و ۶۰ فریم بگیرید باید بگم که خیر.

بله تو اون رزولوشین مانیتورم و تو کیفیت Ultra و 60 فریم میشه جواب بده؟

لینک به دیدگاه

با این  روزلیشن و با سیستم تان بله تا پایان این نسل می تونه جواب گو باشه . شما می توانید بعضی بازی ها را روی high  و یا ultra , و بعضی ها را رو medium  اجرا کنید @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

برای این روزلیشن بعید میدونم کوچکترین موردی بخوره و کاملاً جوابگو هستش

بله برای این رزولوشین تو کیفیت الترا.

پس جواب میده یعنی تو این رزولوشین میتونه 60+ (یعنی خود 60 فریم و بالاتر )رو تو بازی های سنگین راحت بده؟

لینک به دیدگاه

مادر برد من به صورت Triple-channel هستش و الان 3 ماژول 2gb روش نصب کردم.خواستم بدونم اگر من یک یا دو رم دیگه با یک ظرفیت متفاوت مثلا یک ماژول 4gb  ولی با همان برند و تایمینگ بخرم میتونم رم های خودم رو افزایش بدم یا اینجور به مشکل برمیخورم؟ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.این سیستم بنده هست

ram : 8gb 1333

vga : gtx 470

cpu: g645 2.9 3m

من 200 تومن بودجه دارم به نظرتون سی پی یو دست دوم چی بخرم بهتر جواب میگیرم برا این سیستم تو بازیها. فریم مناسب اجرای روان. میدونم گرافیکمم شاخ نیس

لینک به دیدگاه

من مثلا بازی کرایسیس 3 رو بازی میکنم تو تنظیمات های ولی کمی گیر داره و تصویر بعضی جاها پخش میشه یه لحظه از گرافیکه یا سی پی یو؟ تنظیماتو اوردم پایین ولی باز گیر داشت

لینک به دیدگاه

دوستان مین 1150 تا 300 چی مناسبه.

ترجیحا اک نظری نداره >؟

به نظر من هزینه نکن . مین 300 تومانی چیزی به اون صورت نمیده بهت . فرق زیادی نمیکنه با اینی که داری .

لینک به دیدگاه

دوستان كيس X7 دكمه ى Reset داره؟

زیر چراغ LED هارد هست . با دست نمیشه زد . باید با یک وسیله نوک تیز مثل خودکار بزنی .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.این سیستم بنده هست

ram : 8gb 1333

vga : gtx 470

cpu: g645 2.9 3m

من 200 تومن بودجه دارم به نظرتون سی پی یو دست دوم چی بخرم بهتر جواب میگیرم برا این سیستم تو بازیها. فریم مناسب اجرای روان. میدونم گرافیکمم شاخ نیس

مادربورد شما چی هست عزیز ؟

تا 200 توامن پردازنده دست دوم خیلی خوبی نمیتونید تهیه کنید . شاید تا 250 تومان بتونید یک مدل i3 بگیرید . ولی 200 تومان میشه یه چیزی مثل پردازنده خودتون . البته کمتر در میاد .

لینک به دیدگاه

من مثلا بازی کرایسیس 3 رو بازی میکنم تو تنظیمات های ولی کمی گیر داره و تصویر بعضی جاها پخش میشه یه لحظه از گرافیکه یا سی پی یو؟ تنظیماتو اوردم پایین ولی باز گیر داشت

مشخصات کامل سیستمتون رو بفرمایید تا بشه راهنمایی کرد .

لینک به دیدگاه

مادربورد شما چی هست عزیز ؟

تا 200 توامن پردازنده دست دوم خیلی خوبی نمیتونید تهیه کنید . شاید تا 250 تومان بتونید یک مدل i3 بگیرید . ولی 200 تومان میشه یه چیزی مثل پردازنده خودتون . البته کمتر در میاد .

msi p61h-p35 میخوام بدونم این سی پی یو برا کارت من میتونه گلوگاه ایجاد کنه؟ برا بهتر شدن سیستمم چه قطعاتی پیشنهاد میکنین

لینک به دیدگاه

بین مادربرد های X99   مدل  mis gamings 7 گرون تر هست یا mis sli plus ؟؟

و این که چرا رم های DDR4 ابن همه قیمت هاش بالا هست !!!! 4X4 برای corsair  قیمت 350 دلار  البته باس 2400

و این که چرا به صورت 8X2 نیست؟؟؟

و در آخر این نسل با Z97 از نظر کارایی و آینده نگری برای بازی تفاوت خیلی زیادی داره؟

هنوز این بوردها نیومده تو بازار که بشه قیمت گفت .

قیمتشون فعلا بالاست چون تازه اومدن . مطمئنا کم میشه . به صورت 4 کاناله برای چیپ X99 دادن . چون 4 کاناله کار میکنه .

این سری نسل جدید چیپ های X79 هست . سوکت جدید که برای سیستم های اکستریم طراحی شده . پردازنده های اون خیلی پرقدرت هستن و بیشتر به کار پردازش های خیلی سنگین میان تا بازی . ولی برای بازی هم مسلما سیستم پرقدرتی میشه . البته بیش از نیاز بازیهای امروزیه .

لینک به دیدگاه

همینم مشخصاتیه که تو پست بالا گفتم.

سوکت 1155 هستش مادربوردم

پاور شما چیه ؟

با فرض اینکه پاور شما برای کارت 470 مناسبه ، پردازنده شما فوق العاده تاثیر بدی روی سیستم داره . شما باید حداقل از یک پردازنده i3 و ترجیحا از i5 استفاده کنید . اگر پاور شما برای کارت 470 مناسب نباشه ، میتونه تاثیر منفی این هم باشه که با افت پاور سیستم دچار مشکل میشه . این مورد خیلی بده و باعث خراب شدن سیستم هم میشه .

لینک به دیدگاه

پاور شما چیه ؟

با فرض اینکه پاور شما برای کارت 470 مناسبه ، پردازنده شما فوق العاده تاثیر بدی روی سیستم داره . شما باید حداقل از یک پردازنده i3 و ترجیحا از i5 استفاده کنید . اگر پاور شما برای کارت 470 مناسب نباشه ، میتونه تاثیر منفی این هم باشه که با افت پاور سیستم دچار مشکل میشه . این مورد خیلی بده و باعث خراب شدن سیستم هم میشه .

پاورم تراست 420 وات ریل هستش. کافیه؟ به نظرتون بهترین سی پی یو با حداقل هزینه با سوکت 1155 چی میشه تهیه کرد؟

گرافیکم در چه حدیه؟

خیلی ممنون برا پاسخ دهی سریعتون 

ویرایش شده توسط godworld
لینک به دیدگاه

Crysis need gtx 560

ویرایش شده توسط BLACK SKIPPER
لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید دوباره

اگه کلافتون می کنم به لطفتون ببخشید. :)

دوستان من می خوام یه تغییراتی تو سیستم امضام ایجاد کنم ویا بودجه ام رو افزایش بدم.

حالا کارت XFX R9 290 4GB Black Double Dissipation Edition کارت خوبی هست واسه گیم و قدرتش نسبت به 770 و 780 چطوره؟

ارزش خرید داره یعنی تا پایان این نسل بازی تو رزولوشین 1440x900 بازی هارو تو کیفیت الترا و با +60 میتونه اجر کنه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و خسته نباشید دوباره

اگه کلافتون می کنم به لطفتون ببخشید. :)

دوستان من می خوام یه تغییراتی تو سیستم امضام ایجاد کنم ویا بودجه ام رو افزایش بدم.

حالا کارت XFX R9 290 4GB Black Double Dissipation Edition کارت خوبی هست واسه گیم و قدرتش نسبت به 770 و 780 چطوره؟

ارزش خرید داره یعنی تا پایان این نسل بازی تو رزولوشین 1440x900 بازی هارو تو کیفیت الترا و با +60 میتونه اجر کنه؟

با سلام

دوست گرامی رزولیشن مورد نظر شما کارت زیاد قوی نمیخوادش

توی این عکس همه چیز کاملاً مشخص هستش و اصلاً نیاز به توضیح نیستش

l2h0dca10yhrjvoqr.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی رزولیشن مورد نظر شما کارت زیاد قوی نمیخوادش

توی این عکس همه چیز کاملاً مشخص هستش و اصلاً نیاز به توضیح نیستش

l2h0dca10yhrjvoqr.jpg

یعنی حتی یه کارت GTX 750 هم جواب میده؟

داداش اخه میدونی من این دفعه سیستم ببندم  دیگه بعدش موند تا قیامت واسه همین یه کارت قوی برمیدارم که اگه مانیتور هم عوض کردم جواب بده. :]

والا با کمک شما دوستان و یه گشت و گذار فهمیدم تو رنج قیمت 1.680 اینا کارت ASUS R9 290 OC DCII 4GB gddr5 بهترین کارت هستش نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر میتونید از برند MSI بردارید تا کولینگ بهتری داشته باشه دوست گرامی ولی در کل زیاد تفاوتی ندارن برند های مختلف

لینک به دیدگاه

پاورم تراست 420 وات ریل هستش. کافیه؟ به نظرتون بهترین سی پی یو با حداقل هزینه با سوکت 1155 چی میشه تهیه کرد؟

گرافیکم در چه حدیه؟

خیلی ممنون برا پاسخ دهی سریعتون 

نه عزیز . به هیچ عنوان . شما کارت 470 رو با کارت 420 وات استفاده میکنی ؟ برای برق هاش تبدیل زدی ؟ پدر کارت در میاد . 470 مصرفش بالاست . حداقل 600 وات باید بذاری براش .

بهترین پردازنده 1155 سری i7 3770 هست . منتها خیلی گرون میشه . اگر هزینه برات مهمه i3 2120 ، i3 3220 و یا مشابه اینها رو بگیر . دست دوم هم میتونی کمی ارزونتر تهیه کنی .

گرافیک از نظر قدرت خوبه . ولی از نظر مصرف و حرارت نه . باید پاور و کیس مناسب داشته باشی .

لینک به دیدگاه

یعنی حتی یه کارت GTX 750 هم جواب میده؟

داداش اخه میدونی من این دفعه سیستم ببندم  دیگه بعدش موند تا قیامت واسه همین یه کارت قوی برمیدارم که اگه مانیتور هم عوض کردم جواب بده. :]

والا با کمک شما دوستان و یه گشت و گذار فهمیدم تو رنج قیمت 1.680 اینا کارت ASUS R9 290 OC DCII 4GB gddr5 بهترین کارت هستش نظر شما چیه؟

کارت خوبیه . تو این رنج قیمت قدرت خوبی داره . منتها همون طور که دوستمون گفتن MSI با حدود 50 تومان هزینه بیشتر ، خنک کننده بهتری داره .

لینک به دیدگاه

با سلام به همه ی دوستان و جناب bravo.  چون سری r9  ای ام دی جز گرمترین gpu های دنیا هست سعی کن مارکی انتخاب کنی که کولر خوبی رو کارت  r9  گذاشته باشه و از لحاظ قیمتی هم مناسب باشه   مثل = Sapphire و asus و msi .   اینم مقایسه r9 290 و  gtx 770   http://www.anandtech.com/bench/product/1037?vs=1068

لینک به دیدگاه

نه عزیز . به هیچ عنوان . شما کارت 470 رو با کارت 420 وات استفاده میکنی ؟ برای برق هاش تبدیل زدی ؟ پدر کارت در میاد . 470 مصرفش بالاست . حداقل 600 وات باید بذاری براش .

بهترین پردازنده 1155 سری i7 3770 هست . منتها خیلی گرون میشه . اگر هزینه برات مهمه i3 2120 ، i3 3220 و یا مشابه اینها رو بگیر . دست دوم هم میتونی کمی ارزونتر تهیه کنی .

گرافیک از نظر قدرت خوبه . ولی از نظر مصرف و حرارت نه . باید پاور و کیس مناسب داشته باشی .

Trust P4-1300 این مدل پاورمه. پاور 600 وات چه مارکی پیشنهاد میکنین و قیمتش چیه؟

والا یدونه 6 پین خودش داره و اون یکی 6پینشم تبدیل زدم. پس افت فریم واسه پاورمه؟

و اینکه i3 3220 گلوگاه ایجاد نمیکنه میتونم از تمامی قدرت کارت استفاده کنم؟

ببخشید سوالام زیاده.هرچقدم میخوام امتیاز مثبت بدم نمیتونم میگه دسترسی لازم رو ندارین

ویرایش شده توسط godworld
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...