رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بهترین کولر با قیمت زیر 500 تومن که به کیسم("Couger Evoloution "X7) بخوره چیه؟

میخوام واتر ببندم ولی اگه عادی هم بود توجه کنید که شونه رم هام خیلی خیلی بلنده.

درضمن سنگین هم نباشه اونقدری که تو استفاده طولانی به کیسم آسیب بزنه.

با تشکر.

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.4k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان من رفتم چن تا ویدیو یوتیوب دیدم از 7770 و 750 و چند تای دیگه یه مسئله که اکثر کارتای AMD داشتن و حالمو گرفت این بود که وقتی گرافیک بازی سنگین میشه مثلا تو انفجار های بازی far cry 4 ویا AW  بازی یه لحظه گیر میکنه ( استپ میشه ) و راه میفته و فریم هم به نسبت کارتای nvdia از ثبات خیلی کمتری برخوردار بود بین مثلا 14 تا 27 . این حالگیریا چرا فقط تو ATI  وجود داره مختص این کارتای بوده که دیدم یا بسته به بازیش بوده یا چی الان کلا دودل شدم که ATI بگیرم یا نه ! چن مورد دست دو هست اما اگه کارتا از این قاعده پیروی میکنن اصلا خوشم نیمد ...

ولی تو بازی CRYSIS 3 مشکلی نداشتن :-?

درضمن تستای که دیدم اکثر توی 1080*1920 بود اما من کیفیت 768*1366 مد نظرمه .

ممنون میشم راهنماییم کنید @};-

لینک به دیدگاه

با تشکر.

مدلی نبود دوستان؟

لینک به دیدگاه

هیچی ارزششو نداری 

همین

عزیز من اصلا انتقاد پذیر نیستی.

من تو این پست کارمو جبران کردم چون بهت برخورد ولی اگه تخصصی نداری یا سوال رو متوجه نشدی جواب نده.

میدونی من چقد سر بعضی از همین نوع مشاوره دهنده ها ضرر کردم؟

لینک به دیدگاه

اشتباه دوبار اومد

:|

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

هیچی ارزششو نداری 

همین

جانم ؟؟؟؟؟؟ :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

با تشکر.

درود

توی کیس ایکس 7 فقط برای بستن واتر های 240 میلی متری محدودیت دارید.

با توجه به مدل رمها و محدودیت از سمت اونها و با توجه به کولری که در حال حاضر دارید بهتون پیشنهاد میکنم در حال حاضر دست به کولرتون نزنید و از همون تاور اکستیریم استفاده کنید.

ولی اگر دوست دارید تغییری ایجاد کنید یه واتر کولینگ Corsair H60 یا Maelstrom 120 تهیه کنید به همراه یه فن قوی اضافه.

لینک به دیدگاه

درود

با توجه به مدل رمها و محدودیت از سمت اونها و با توجه به کولری که در حال حاضر دارید بهتون پیشنهاد میکنم در حال حاضر دست به کولرتون نزنید و از همون تاور اکستیریم استفاده کنید.

ولی اگر دوست دارید تغییری ایجاد کنید یه واتر کولینگ Corsair H60 یا Maelstrom 120 تهیه کنید به همراه یه فن قوی اضافه.

اولا تشکر میکنم از جوابتون.

یعنی اینا بهترینن؟

پس H80i چی؟

و اینکه H90 جا میشه یعنی؟کجاش؟

الآن نمیخوام بخرم و عجله ندارم و حدود یکی دوماه بعد میخوام ولی میخوام یکدفعه بهترین رو بگیرم.

کولر الآنم تو زمستون که خوبه و دماها به زور به 60 میرسن ولی تو فصل گرما فک کنم کم بیاره.

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

درود

یعنی اینا بهترینن؟

پس H80i چی؟

و اینکه H90 جا میشه یعنی؟کجاش؟

الآن نمیخوام بخرم و عجله ندارم و حدود یکی دوماه بعد میخوام ولی میخوام یکدفعه بهترین رو بگیرم.

کولر الآنم تو زمستون که خوبه و دماها به زور به 60 میرسن ولی تو فصل گرما فک کنم کم بیاره.

بگیر Noctua DH-15
لینک به دیدگاه

بگیر Noctua DH-15

رم هام شانه بلند هستن.

این کولر هم خیلی سنگینه و بهتر از این هم در زمینه ایرکولینگ هست مثله Silver Arrow SB-Extreme.

به خاطر اسمبلینگ زیباتر هم که شده میخوام واتر کولینگ ببندم و خودمو راحت کنم.

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

بگیر Noctua DH-15

رم هام شانه بلند هستن.

این کولر هم خیلی سنگینه و بهتر از این هم در زمینه ایرکولینگ هست مثله Silver Arrow SB-Extreme.

به خاطر اسمبلینگ زیباتر هم که شده میخوام واتر کولینگ ببندم و خودمو راحت کنم.

فقط این رو یادآوری کنم که واترکولینگ ها الزاما همیشه بهتر از ایرکولینگ ها نیستن، مثلا H100i در مقایسه با DH-15 هم صدای بیشتری داره و هم بعد از استفاده طولانی مدت بازدهیش کم میشه
لینک به دیدگاه

فقط این رو یادآوری کنم که واترکولینگ ها الزاما همیشه بهتر از ایرکولینگ ها نیستن، مثلا H100i در مقایسه با DH-15 هم صدای بیشتری داره و هم بعد از استفاده طولانی مدت بازدهیش کم میشه

متاسفنه اینم میدونم.

لینک به دیدگاه

رم هام شانه بلند هستن.

به خاطر اسمبلینگ زیباتر هم که شده میخوام واتر کولینگ ببندم و خودمو 

سلام

دوستمون دقیقاً درست میگن.

من خودم زمانی که سیستم رو بستم فکر میکردم واتر کولینگ خنک کنندگی بهتری داره و حتی فکر میکردو صدایه کمتری تولید کنه برا همین Corsair H50 گرفتم.

ولی الان میبینم ایر کولینگ خیلی بهتر عمل میکند.

البته تو زیبایی حق با شماست.

اگه از من میشنوی Deep Cool Assassin بگیر دو سوم قیمت Noctua DH-15 را داره ولی عمکرد مشابه و حتی بهتری داره.

این نظر منطقیه من بو ولی اگه واتر کولینگ میخوای همون H80i خیلی خوبه :) 

ویرایش شده توسط iROG
لینک به دیدگاه

دوستان من رفتم چن تا ویدیو یوتیوب دیدم از 7770 و 750 و چند تای دیگه یه مسئله که اکثر کارتای AMD داشتن و حالمو گرفت این بود که وقتی گرافیک بازی سنگین میشه مثلا تو انفجار های بازی far cry 4 ویا AW  بازی یه لحظه گیر میکنه ( استپ میشه ) و راه میفته و فریم هم به نسبت کارتای nvdia از ثبات خیلی کمتری برخوردار بود بین مثلا 14 تا 27 . این حالگیریا چرا فقط تو ATI  وجود داره مختص این کارتای بوده که دیدم یا بسته به بازیش بوده یا چی الان کلا دودل شدم که ATI بگیرم یا نه ! چن مورد دست دو هست اما اگه کارتا از این قاعده پیروی میکنن اصلا خوشم نیمد ...

ولی تو بازی CRYSIS 3 مشکلی نداشتن :-?

درضمن تستای که دیدم اکثر توی 1080*1920 بود اما من کیفیت 768*1366 مد نظرمه .

ممنون میشم راهنماییم کنید @};-

اقا سوال ما گم شد تو صفحات قبلی ! خوهشا فراموش نشه جواب مارو هم بدین :x @};-

لینک به دیدگاه

اقا سوال ما گم شد تو صفحات قبلی ! خوهشا فراموش نشه جواب مارو هم بدین :x @};-

این مشکلاتی که شما نوشتید به عوامل زیادی بستگی داره و کلی نیست

یعنی نمیشه گفت همه ی کارت های AMD توی بازی ها ثبات فریم کمی دارند!

ممکنه اون بازی های که شما کلیپ هاشون رو نگاه میکردید برای کارت های AMD خوب بهینه نشده باشند

یا شاید هم AMD با درایور های بعدیش این مشکلات رو برطرف کرده باشه یا شاید شرکت های سازنده اون بازی ها،با اپدیت های بعدی فریم بازی رو روی کارت های AMD افزایش داده باشن

در کل بهتره زیاد برای خرید به این موارد کوچیک توجه نکنید...شما بنچ مارک ها رو به طور کلی(نه توی یک بازی خاص) نگاه کن بعد هم توی رنج قیمتی که مد نظرت هست،کارتی رو انتخاب کن که بیشترین کارایی رو داشته باشه

صرف نظر از این که AMD باشه یا Nvidia :)

@};-

ویرایش شده توسط DarkSoldier
لینک به دیدگاه

سلام بین مین های h81 تو بازار کدوم بهترین هست و ارزش خرید در قبال پول پرداختی رو داره؟؟؟

و یک سوال دیگه مین h81-c ایسوس با همین مدل فقط جای c پلاس باشه چیه؟؟

لینک به دیدگاه

main : ga-p31-es3g

cpu : intel pentum 4 3.2 gh

ram : 2g ddr2

power : tsco 550 w

nvidia geforce 7300 se/7200 gs

من نهایتا تا 200تا 250 میتونم هزینه کنم.

دوستان من هم چنان معطلما....

لطفا یه کارت گرافیک قوی واس بازی رو معرفی کنین.

متشکرم

لینک به دیدگاه

سلام بین مین های h81 تو بازار کدوم بهترین هست و ارزش خرید در قبال پول پرداختی رو داره؟؟؟

?????????

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از گیگا H81M-S2PH مدل خوبیه و همین طور H81 plus و H81 MC از ایسوس

فرقشون تو تعداد PCI هست . پلاس سه تا PCI داره و H81 MC یه دونه

لینک به دیدگاه

تا 100 تومن چه کیسی بهترین تهویه رو داره و کدوم کیس بهترین زیبایی رو؟

تا ۱۵۰ چی

لینک به دیدگاه

دوستان بنده یه WD blue گرفتم الان از اون پلاستیکش در آوردمیش .  میتونم وصل کنم  چون یه جایی داره بجز محل برق و محل STAT  او نمی دونم چیه 8 نت پین داره .

من الان میتونم این رو وصل کنم به این سیستم قدمی و ویندوز بریزم تا وقتی فردا برم بیش آقا مهدی زیاد وقتش رو نگیرم؟ بعد بگذارم روی سیستم جدید مشکلی پیش نمیاد؟؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

بچه ها من الان 770 دو گیگ دارم . تعریف 970 g1 رو زیاد شنیدم . تقریبا باهم هم قیمت هستن . میخوام بدون ارزش خرید داره این کارت برام ؟ چقدر قوی تره ؟ چون من الان بازی هایی مثل تام رایدر و اساسین بلک فلگ رو روی حالت اولترا روون بازی میکنم ولی این قیمت پایین کارته و تعریفات وسوسم کرده بگیرمش . نظرتون چیه ؟ ارزش داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

بچه ها من الان 770 دو گیگ دارم . تعریف 970 g1 رو زیاد شنیدم . تقریبا باهم هم قیمت هستن . میخوام بدون ارزش خرید داره این کارت برام ؟ چقدر قوی تره ؟ چون من الان بازی هایی مثل تام رایدر و اساسین بلک فلگ رو روی حالت اولترا روون بازی میکنم ولی این قیمت پایین کارته و تعریفات وسوسم کرده بگیرمش . نظرتون چیه ؟ ارزش داره ؟

زیاد هم قیمت نیستن، شما این رو نهایت یه تومن بفروشید باید حدود ۶۰۰ بذارید روش. اگر این کارت جوابتون رو میده، بنظرم کار اشتباهیه خرید کارت جدید.
لینک به دیدگاه

دوستان برای 1.500.000 چی پیشنهاد میدن

گرافیک-مادربورد-سی پی یو-رم-پاور

البته فعلا کار که کنم و اذیتم کردش بتونم ارتقا بدم که بازم مچ باشن.

حالا 100تومن هم بالاتر رفت موردی نداره

مادربورد مثلا یکی قیمتش 400 تومن هستش یکی هم 800 چه فرقی میکنن؟از نظر کارکردن منظورم بودش تاثیر زیادی داره؟

چون من بیشتر باید گرافیک و سی پی یو قوی باشه از این نظر گفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...