رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

گرافیک 970 کدوم مارک مد نظر دارید ؟ اگه گیگا انتخاب کنید تو کیس x2 جا نمیشه باید زوتاک بگیری

پاور هم 600 تا کافیه اما اگه بتونی 700 خیلی خوب میشه واسه آینده (اضافه کردن ssd . سی پی کولر و...)

زوتاک میخرم قیمتش مناسبه. کیس هم x2 یا x6 پاور هم 700 چون در اینده ssd و دو تا هارد 4 ترا برای ارشیو اضافه خواهم کرد

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کارت Zotac GTX 970 قیمت جهانیش 319 دلاره که با دلار 3450 تومنی میشه 1100 تومن چرا باید 1360 بخریم؟ 260 تومن گرونتر! تازه 319 دلاری که توی خارج از کشور فروخته میشه بازم قیمت فروششه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت Zotac GTX 970 قیمت جهانیش 319 دلاره که با دلار 3450 تومنی میشه 1100 تومن چرا باید 1360 بخریم؟ 260 تومن گرونتر! تازه 319 دلاری که توی خارج از کشور فروخته میشه بازم قیمت فروششه!!

:D  مجبوریم عزیز 

یا باید نخریم یا .... 

لینک به دیدگاه

:D مجبوریم عزیز

یا باید نخریم یا ....

من حتی پول حجم دانلود ویدیو های تریلر بازیها رو ندارم. کیس فوق حرفه ای یه آرزو هست! :(

بابانوعل ام نداریم بیاد 2 گیگ اینترنت مارو شارژ کنه دم عیدی lol

.

ویرایش شده توسط Masrour
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من حتی پول حجم دانلود ویدیو های تریلر بازیها رو ندارم. کیس فوق حرفه ای یه آرزو هست! :(

بابانوعل ام نداریم بیاد 2 گیگ اینترنت مارو شارژ کنه دم عیدی lol

.

خیلی ها دارن 

(این بحث رو این جا ادامه ندید) 

:x

لینک به دیدگاه

با توجه به لیست قطعات زیر برای گیم تا 699 تومن (بالای 700 نشه) بهترین مادربورد چیه؟ نکته: sli نمیکنم و اینکه اگر خرج اضافه هست برای مادربورد نیازی هست به تهیه برد این قیمت؟ چون من باور دارم پاور و مادربورد دو قطعه ای هستند که باید یک Level بالاتر از بقیه باشند چون در آینده به درد میخورن.

کاربرد استفاده بنده بدین صورت هست که:

1. سیستم زیاد روشن میزارم حتی شب ها که تا صبح دانلود میزارم

2. بازی

3. فیلم فول اچ دی

4. 24 ساعتم پشت اینترنتم واسه همین مانیتور باید آسیبش به چشم خیلی کمتر باشه نسبت به سایر مانیتورها

لیست قطعات:

CPU Intel Core i5 4460

VGA Geforce GTX 970 Zotac

RAM GSkill 2x4 GB 1600

Power Green 700 HP

Case Green X6

Monitor ASUS VX229H AH-IPS

HDD Seagate 2x2TB Baracuda 64MB 7200

DVD-RW Samsung 24x

SSD Samsung EVO 850 120GB

در اخر هم یه سوال آیا این سیستم انتخابی من بازی GTA V که تا یک ماهه دیگه میاد با کیفیت و جزعیات خوب میتونم بازی کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با توجه به لیست قطعات زیر برای گیم تا 699 تومن (بالای 700 نشه) بهترین مادربورد چیه؟ نکته: sli نمیکنم و اینکه اگر خرج اضافه هست برای مادربورد نیازی هست به تهیه برد این قیمت؟ چون من باور دارم پاور و مادربورد دو قطعه ای هستند که باید یک Level بالاتر از بقیه باشند چون در آینده به درد میخورن.

2. بازی

3. فیلم فول اچ دی

4. 24 ساعتم پشت اینترنتم واسه همین مانیتور باید آسیبش به چشم خیلی کمتر باشه نسبت به سایر مانیتورها

لیست قطعات:

CPU Intel Core i5 4460

RAM GSkill 2x4 GB 1600

Power Green 700 HP

Case Green X6

DVD-RW Samsung 24x

در اخر هم یه سوال آیا این سیستم انتخابی من بازی GTA V که تا یک ماهه دیگه میاد با کیفیت و جزعیات خوب میتونم بازی کنم؟

http://lioncomputer.ir/product/5070/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9+%D9%81%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%DB%8C+%D8%B2%D8%AF+97+%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%84/#prettyPhoto

انتخاب من  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی از MSI Z97 Gaming 5 امکاناتش بیشتره؟

نظره من رو اون هست قطعات بکار رفته توش از بهترن هاست 

مگر استوک بخای 

یه Maximius VII GENE دارم 2 ماه کار 700 . 3 سال گارانتی با 2 تا کارت صدای Super Me یکی ماله خودش یکی اشانتیون  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2. بازی

3. فیلم فول اچ دی

لیست قطعات:

CPU Intel Core i5 4460

RAM GSkill 2x4 GB 1600

Power Green 700 HP

Case Green X6

DVD-RW Samsung 24x

برد اگه واسه روشن بودن زیاد سیستم بخوای برد تو امضاء خیلی توپیه 168 ساعت زیر فشار تست شده (مثل بردهای سرور) قیمتشم در حدود 700 تومنه

لینک به دیدگاه

سام خدمت لیونی های عزیز من میخوام یه سیستم ببندم که همه گیم های روزو تو کیفیته خوب و تا چند سال بعدم بتونه اجرا کنه مانیتور و کیبردو موس رو دارم.

من بین این ۳ تا مینبرد موندم ، کدوم از هر لحاظی بهتره ؟

۱)GIGABYTE Z97X-Gaming 5 LGA1150 Z97 Mainboard

۲)ASUS Maximus VII Ranger LGA1150 Z97 MB

۳)

ASRock FATAL1TY Z97 Professional LGA1150 Z97 Mainboard

یه سوال دیگه من فکر نکنم اور کنم سی پیو رو با این حال میصرفه که ۴۷۹۰k بگیرم؟

اینم یه شات از چیزایی که مد نظر خودمه اگه چیزای بهتری بود تو همون رنج قیمت ممنون میشم راهنمایی کنین.

b628b9df1483bc79b325eea48c1330c8.jpg

در مورد کیس من بین کیس x4 / x6 / x7 کدومو انتخاب کنم از نظر کولینگ و قابلیتایی که دارن کدوم بهتره میصرفه که یه کیس بزرگ و سنگین مثله x8 بگیرم؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا نگفتید این gtx 690 رو بخرم یا نه؟

690 ماله 2 نسل پیشه 

اگر برای گیم میخای که زیاد ارزش نداره 

چون فکر کنم با پولش بتونی یه 970 بگیری که راندمان بالاتر و مصرف کمتر داره کارایی هم خوبه 

قیمتی که گفته چقده 

لینک به دیدگاه

690 ماله 2 نسل پیشه 

اگر برای گیم میخای که زیاد ارزش نداره 

چون فکر کنم با پولش بتونی یه 970 بگیری که راندمان بالاتر و مصرف کمتر داره کارایی هم خوبه 

قیمتی که گفته چقده 

داداش قیمت حدود یک و 800 و خورده ای ولی تمام بنچمارک ها رو نگاه کردم خیلی از 970 بهتره و تو بعضی جاها حتی از 980 هم قویتره.کارت 4 گیگ هم هست یعنی هر gpu دو گیگ حافظه داره که با اومدن دایرکس 12 این حافظه ها با هم share میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش قیمت حدود یک و 800 و خورده ای ولی تمام بنچمارک ها رو نگاه کردم خیلی از 970 بهتره و تو بعضی جاها حتی از 980 هم قویتره.کارت 4 گیگ هم هست یعنی هر gpu دو گیگ حافظه داره که با اومدن دایرکس 12 این حافظه ها با هم share میشه

214960.png

214961.png

214962.png

214963.png

214964.png

214966.png

کمی بهتره 

ولی دلیلی که میگم نخرید اینه که 

بعدا حتی سره چند ماه استفاده زیان زیادی میکنید 

ولی 970 یا 980 دسته 2 هنوز تازه هستن و خریدا زیاد دارن 

تازه مصرف کارت 690 2 برابر 970 هست

در کل اگر مشکلی با این هایی که گفتم ندارید انتخاب خوبی هست 

زیاد روی DX12 حساب نکنید تا زمانی که اون بیاد شاید یکی 2 نسل سخت افزار ارتقا داشته باشه و معلوم نیست بازی ها و .. به کجا برسه 

در کل 1.800 حیفه 

اگر دسته 2 گیر بیارید ه حدود 1.300 باز بهتره حد اقل موقع فروش کمتر زیان میکنید 

باز هم این نظره من هست شاید دوستان نظره دیگه ای داشته باشن  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سام خدمت لیونی های عزیز من میخوام یه سیستم ببندم که همه گیم های روزو تو کیفیته خوب و تا چند سال بعدم بتونه اجرا کنه مانیتور و کیبردو موس رو دارم.

من بین این ۳ تا مینبرد موندم ، کدوم از هر لحاظی بهتره ؟

۳)

ASRock FATAL1TY Z97 Professional LGA1150 Z97 Mainboard

یه سوال دیگه من فکر نکنم اور کنم سی پیو رو با این حال میصرفه که ۴۷۹۰k بگیرم؟

اینم یه شات از چیزایی که مد نظر خودمه اگه چیزای بهتری بود تو همون رنج قیمت ممنون میشم راهنمایی کنین.

b628b9df1483bc79b325eea48c1330c8.jpg

در مورد کیس من بین کیس x4 / x6 / x7 کدومو انتخاب کنم از نظر کولینگ و قابلیتایی که دارن کدوم بهتره میصرفه که یه کیس بزرگ و سنگین مثله x8 بگیرم؟

ممنون.

گرافیکت که به درد نمیخوره میتونی با این گرافیک بازی های تو سطح متوسط بازی کنی

این پیشنهاد بنده

خواستی هم تهویه کیسو بهتر 2 تا فن بهش اضافه کن این کیس هم زیباست و هم جادار و مقرون به صرفه .با این سیستم هم میتونی به راحتی فول اچ دی بازی کنی و سی پی یو هم ضریب بازه با 2 تاکلیک اوور میشه

post-18285-0-16703800-1424972021_thumb.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

یه سوال من اگر کیبورد و ماوس بی سیم باهم بگیرم برای اتصال هر دو تاشون یه دونه دانگل میخواد؟ یا واسه هر کدوم جدا جداست؟ په مدلی پیشنهاد میشه؟ صفحه کلید استاندارد باشه و حروف فارسی هم داشته باشه کلیداشت با کیفیت و کم صدا باشه. موس هم خوش دست باشه و خیلی سایز کوچیک نباشه. و اونم کلیک هاش کم صدا باشن

لینک به دیدگاه

حالا بین این سه تا کدوم بهتره ؟

۳)ASRock FATAL1TY Z97 Professional LGA1150 Z97 Mainboard

الان کارت گرافیک برام مهم نیست فقط یه کارتی میخوام بگیرم کارمو راه بندازه بقیه قطعاتو میخوام بهتر بگیرم بعدن یه کارت گرافیک gtx 970 روش بندازم الان من بین این مینبردا و کیس هایی که گفتم نمیدونم کدومو انتخواب کنم.

کیس ریدمکس کبرا به دلم نشسته.

ویرایش شده توسط AmirMohammad
لینک به دیدگاه

یه سیستم پیشنهاد بدین که 1080 رو با بالاترین کیفیت و جزعیات بخوای بازی کنی

لینک به دیدگاه

214960.png

214961.png

214962.png

214963.png

214964.png

214966.png

کمی بهتره 

ولی دلیلی که میگم نخرید اینه که 

بعدا حتی سره چند ماه استفاده زیان زیادی میکنید 

ولی 970 یا 980 دسته 2 هنوز تازه هستن و خریدا زیاد دارن 

تازه مصرف کارت 690 2 برابر 970 هست

در کل اگر مشکلی با این هایی که گفتم ندارید انتخاب خوبی هست 

زیاد روی DX12 حساب نکنید تا زمانی که اون بیاد شاید یکی 2 نسل سخت افزار ارتقا داشته باشه و معلوم نیست بازی ها و .. به کجا برسه 

در کل 1.800 حیفه 

اگر دسته 2 گیر بیارید ه حدود 1.300 باز بهتره حد اقل موقع فروش کمتر زیان میکنید 

باز هم این نظره من هست شاید دوستان نظره دیگه ای داشته باشن  :x

ممنون از راهنماییت فقط من نمیدونم دست دوم خوب از کجا گیر بیارم؟خیلی رفتم تو نخ ابن کارت شاید دو تاش رو sli کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا بین این سه تا کدوم بهتره ؟

۳)ASRock FATAL1TY Z97 Professional LGA1150 Z97 Mainboard

الان کارت گرافیک برام مهم نیست فقط یه کارتی میخوام بگیرم کارمو راه بندازه بقیه قطعاتو میخوام بهتر بگیرم بعدن یه کارت گرافیک gtx 970 روش بندازم الان من بین این مینبردا و کیس هایی که گفتم نمیدونم کدومو انتخواب کنم.

کیس ریدمکس کبرا به دلم نشسته.

ارزاک پیشنهاد میشه البته همه بردهای بالا خوب هستن اما نسبت به قیمت و کارایی ارزاک بهتره

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ارزاک پیشنهاد میشه البته همه بردهای بالا خوب هستن اما نسبت به قیمت و کارایی ارزاک بهتره

با احترام به نظر دوستان

اما ازراک آمار خرابی بالایی داره و کیفیت ساختش پایین

من به عنوان یک تعمیر کار پیشنهاد میدم ایسوس یا گیگابایت بخرین که در دراز مدت دچار مشکل نشین

لینک به دیدگاه

با احترام به نظر دوستان

اما ازراک آمار خرابی بالایی داره و کیفیت ساختش پایین

من به عنوان یک تعمیر کار پیشنهاد میدم ایسوس یا گیگابایت بخرین که در دراز مدت دچار مشکل نشین

کاملا تایید میشه کیفیت ساخت گیگابایت و ایسوس با ازراک اصلا قابله مقایسه نیست

لینک به دیدگاه

GIGABYTE P85-D3 LGA1150 B85 چه جور بردیه؟ pci-e3 داره؟ کارت 270x رو پشتیبانی میکنه؟ برای گیم خوبه؟

برد Asus H81 mc اسلاتش pci express 2 هست ایا با گرافیک های قوی مشکلی ندارند؟ ورژن 2 و 3 این اسلات های اکپرس چه تفاوتی با هم دارند؟

ویرایش شده توسط Masrour
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...