رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

الان يه چهار بگيرم بعد وقتي پول دستم اومد يه چهار ديگه از همون مدل بگيرم بندازم كنارش ميشه ديگه؟

چند تا كيس از tsco ديدم كه شصت تومن قيمت داشتن يو اس بي يك بودن ولي زياد به دلم ننشست. حالا اگه كيس كوچيك باشه چه اتفاقي ميفته كيس wee خودش يه فن داره دوتا ديگه هم ميشه انداخت از نظر گرما ممكنه مشكل بوحود بياد؟

بله میتونی . ولی از همون مدل باشه حتما .

من منظورم کیس های استاندارد بود . tsco یک کیس معمولیه .

اسمبل قطعات تو کیس کوچک سخته . شما نمیتونی هر مدل مادربوردی رو توش بذاری . هر گرافیکی رو نمیتونی ، تعداد هارد و درایور هایی که میتونی بذاری محدوده . فضای کوچکی داره و تهویه هوا توش کمتره . درسته 3 تا فن میخوره . ولی جریان هوا توش ضعیفتره . اما همونطور که گفتم ، اگر بودجه نیست ، چاره ای نیست . از کیسهایی مثل tsco بهتره .

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کیس اورامان هم سایز خوبی داره و هم خنک کنندگی مناسب در کنار قیمت مناسب و رقابتی 

لینک به دیدگاه

بله میتونی . ولی از همون مدل باشه حتما .

من منظورم کیس های استاندارد بود . tsco یک کیس معمولیه .

اسمبل قطعات تو کیس کوچک سخته . شما نمیتونی هر مدل مادربوردی رو توش بذاری . هر گرافیکی رو نمیتونی ، تعداد هارد و درایور هایی که میتونی بذاری محدوده . فضای کوچکی داره و تهویه هوا توش کمتره . درسته 3 تا فن میخوره . ولی جریان هوا توش ضعیفتره . اما همونطور که گفتم ، اگر بودجه نیست ، چاره ای نیست . از کیسهایی مثل tsco بهتره .

تشكر

بقيه چيزا خوبه ديگه يه جايي شنيدم esonic واسه گرافيك خيلي بده نظر شما چيه؟

بقيه چيزا مثل هارد و اس اس دي و سي پي يو و گرافيك رو مادربورد asus h81m-k ميخورن ديگه چون خودم ميخوام دونه دونه بخرن اسمبل كنم تجربه خيلي زياد هم ندارم

لینک به دیدگاه

کیس اورامان هم سایز خوبی داره و هم خنک کنندگی مناسب در کنار قیمت مناسب و رقابتی

بله دقیقا"

تازه از USB ‎3.0 هم ساپورت میکنه، قیمتش هم فکر کنم حدودا" 80 تومن باشه.

لینک به دیدگاه

تشكر

بقيه چيزا خوبه ديگه يه جايي شنيدم esonic واسه گرافيك خيلي بده نظر شما چيه؟

بقيه چيزا مثل هارد و اس اس دي و سي پي يو و گرافيك رو مادربورد asus h81m-k ميخورن ديگه چون خودم ميخوام دونه دونه بخرن اسمبل كنم تجربه خيلي زياد هم ندارم

من این برند رو کار نکردم ، اصلا هم چیزی در موردش نشنیدم . به نظر من برند Galax بهتر از اینه . حداقل کار شده روش و مشخصه وضعیتش .

بله همه اونها نصب میشن روی بود ، مشکلی نیست .

اگر تجربه اسمبل نداری ، توصیه میکنم انجام ندی . چون اگر مشکلی پیش بیاد سر اسمبل ، گرفتاریش زیاده .

لینک به دیدگاه

كيس اورامان عجب كيسيه با قيمت هشتاد فوق العادس فقط گفته گرافيك تا عمق 27 سانت پشتيباني ميكنه gtx 750 رو يعني ميشه انداخت روش ؟

لینک به دیدگاه

750 که خیلی راحت 

27 سانت به صورت استانداردش هست 

اگه قسمت هارد جلوی گرافیک خالی بشه فکر کنم بشه کارت های درازتر از 30 سانت هم جاگذاری کرد داخل کرد .

لینک به دیدگاه

گفته كيس اورامان يو اس بي سه داره اگه مادر بورد ساپورت كنه اين مادربوردي كه من ميخوام asus h81m-k ساپورت ميكنه؟

لینک به دیدگاه

نه آخه رم 3000 برداشته بودی واسه گیم بیخودی گرونه واسه همون گفتم

ولی چون برنامه نویسی داری کمکت میکنه ولی زیاد موثر نیست

صحیح

چی پیشنهاد میکنی؟

لینک به دیدگاه

گفته كيس اورامان يو اس بي سه داره اگه مادر بورد ساپورت كنه اين مادربوردي كه من ميخوام asus h81m-k ساپورت ميكنه؟

بله 

http://www.gitec.ge/content/images/thumbs/0029500_aa59641.jpeg

لینک به دیدگاه

درود

این مادربورد مدار 19 پین usb3 رو داره ولی درگاهش رو نه. باید درگاه رو خودتون روی برد لحیم کنید که گارانتی باطل می شه.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که مانیتور ASUS PA238Q IPS 23inch LED Monitor خوبه و حرفه ایه یا نه و مصرف هم گیم است خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

درود

این مادربورد مدار 19 پین usb3 رو داره ولی درگاهش رو نه. باید درگاه رو خودتون روی برد لحیم کنید که گارانتی باطل می شه.

مگه پایین مادربرد پین های usb3 نداره ؟

اون قسمت که نوشته usb3 نزدیک اسلات PCI آخری 

لینک به دیدگاه

مگه پایین مادربرد پین های usb3 نداره ؟

اون قسمت که نوشته usb3 نزدیک اسلات PCI آخری

جاش هست ولی خودش نیست. علت هم احتمالا این ه که با مدل مشابهی که usb3 جلو داره مشترکا در یک خط تولید می شن و برای این یکی به دلایل تجاری درگاه رو نگذاشته اند. اگر توی یکی از نمایندگی ها آشنا داشته باشید با حدود 15 هزار تومان درگاه رو به برد لحیم می کنند و اگر خودتون این کار رو بکنید گارانتی باطل می شه، تازه اگر درگاهش گیرتون بیاد.

توی بخش مشخصات بند usb ports, اگر دقت کنی فقط usb3 پشت رو نوشته:https://www.asus.com/Motherboards/H81MK/specifications/

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که مانیتور

ASUS PA238Q IPS 23inch LED Monitor خوبه و حرفه ایه یا نه و مصرف هم گیم است خیلی ممنون

درود دوست عزیز

این مانیتور اصلا تاکید میکنم اصلا برای گیم طراحی نشده و بخاطر کیفت بالای صفحه ای که داره برای ادیتورهای حرفه ای و گرافیک کارها طراحی شده.

شادکام باشید.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که مانیتور ASUS PA238Q IPS 23inch LED Monitor خوبه و حرفه ایه یا نه و مصرف هم گیم است خیلی ممنون

نمایشگر های pro art در اصل برای طراحی و عکاسی ساخته شده اند و به دلیل تاخیر زیاد معمولا برای بازی به کار نمی رن.

لینک به دیدگاه

نمایشگر های pro art در اصل برای طراحی و عکاسی ساخته شده اند و به دلیل تاخیر زیاد معمولا برای بازی به کار نمی رن.

یعنی به نظر شما برای گیم خوب نیست چون تنها گزینه ای که دارم اینه 

لینک به دیدگاه

با این هزینه می تونی نمایشگر با تاخیر کمتر از برند ایسوس یا بنکیو بگیری که با کاربردت تناسب بیشتری داشته باشه.

چرا تنها گزینه است؟

لینک به دیدگاه

هینطور که بنده و آقای بهمنیان گفتیم این مانیتور اصلا بدر گیم نمی خوره!!!

می تونم بپرسم برای چی انتخاب دیگه ای ندارید؟

آخه زیر 1 میلیون مانیتور های خوب زیادی برای تمام نیاز ها هست تقریبا".

لینک به دیدگاه

با این هزینه می تونی نمایشگر با تاخیر کمتر از برند ایسوس یا بنکیو بگیری که با کاربردت تناسب بیشتری داشته باشه.

چرا تنها گزینه است؟

چون من خودم نمیتونم برم بگیرم و به کسی گفتم و اون هم گفته که جای که اون میخواد واسم تهیه کنه این مانیتور رو داره و الجی 29 اینج و این الجی رو نمیتونم بگیرم چون زیادی بزرگه و من تو یوتیوب چنتا ویدیو دیدم که با این مانیتور گیم هم بازی میکردن ولی اصلا من متوجه تاخیرش نشدم

لینک به دیدگاه

كيس اورامان عجب كيسيه با قيمت هشتاد فوق العادس فقط گفته گرافيك تا عمق 27 سانت پشتيباني ميكنه gtx 750 رو يعني ميشه انداخت روش ؟

با توجه به قیمتش امکانات خوبی داره، اما بدنه ضعیف و به دلیل اسکلت معکوس بودن یا پاور پایین بودن در کنار کمبود فضا اسمبل شلوغی خواهد داشت. همچنین در مادربردهای 24x30 مادربرد یا بخشهای از آن با پاور مماس می شن که ایمنی رایانه رو کم می کنه.

این موردها برای کیس mac1 که شاسی مشابهی داره هم صادق ه.

لینک به دیدگاه

چون من خودم نمیتونم برم بگیرم و به کسی گفتم و اون هم گفته که جای که اون میخواد واسم تهیه کنه این مانیتور رو داره و الجی 29 اینج و این الجی رو نمیتونم بگیرم چون زیادی بزرگه و من تو یوتیوب چنتا ویدیو دیدم که با این مانیتور گیم هم بازی میکردن ولی اصلا من متوجه تاخیرش نشدم

خب چرا مستقیم از لیون خرید نمیکنید و خودتون رو محدود به چند مانیتور که بدرد شما نمیخوره کردید؟

لینک به دیدگاه

نه این که نشه باهاش بازی کرد. منتها برای قابلیتهای هزینه می کنی که به کارت نخواهد آمد، از جمله پنل 8 بیتی و روشنایی 300 پنل ips و کارتخوان و هاب usb. در کنار اینها تاخیر واقعی بالای 10ms داره که برای نمایشگرهای بازی و حتی tn کمتر از نصف این مقدار هست. پیشنهاد می کنم از بنکیو سری xl یا ایسوس vx238 و یا سری mg و vg گزینه هات رو بررسی.

اگر نمایشگری می خوای که قابلیتهای بینابین داشته باشه پنل va رو برگزین که از خانواده ی ips هست منتها با تاخیر کمتر.

لینک به دیدگاه

با توجه به قیمتش امکانات خوبی داره، اما بدنه ضعیف و به دلیل اسکلت معکوس بودن یا پاور پایین بودن در کنار کمبود فضا اسمبل شلوغی خواهد داشت. همچنین در مادربردهای 24x30 مادربرد یا بخشهای از آن با پاور مماس می شن که ایمنی رایانه رو کم می کنه.

این موردها برای کیس mac1 که شاسی مشابهی داره هم صادق ه.

مرسي داداش
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...