رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض خسته نباشید

من کیس زیر رو شهریور ماه خریداری کردم استفاده ام هم گیمینگ (dota2,csgo) هست که هر دو بازی رو روی مانیتور 1600x900 شصت هرتزی با settings ماکسیمم cs go حدود 250 فریم و dota 2 هم 140 فریم بازی میکنم.

میخواستم نظر دوستان رو راجع به انتخابم و قیمت قطعات (که مناسب گرفتم یا نه) و کولینگ کیس بدونم. مشکلی ندارم راضی هستم از کامپیوتر فقط میخواستم ببینم نیاز به خرید SSD دارم یا خیر و اینکه کیسم 3 عدد FAN 120mm دیگه جا داره آیا نیازه بگذارم و water cooling یا Fan Custom برای cpu نیازه ؟

جواب بدید خیلی خیلی ممنون میشم.  :)

پ.ن : گرافیکم رو اسفند ماه 93 خریدم به قیمت 604 هزار تومان و از قبل روی سیستم قبلیم داشتم و gt 730 رو برای داداشم خریداری کردم جداگانه ربطی به سیستمم نداره.

مشخصات:

Motherboard: ASUS Z170-A LGA1151

Cpu:Intel Core i5-6600k 3.5ghz

ram:g-skill FC 2400mhz 2x4gb 8gb DDR4 Ripjaws4

VGA:Asus Gefore GTX 750TI-2GB OC GDDR5

Case : Raidmax Cobra Z Red

Power : CoolerMaster Elite 550W

Hard: WD 1TB BLUE 7200RPM

skyey2kt06ykjxw3zquk.jpg

پ.ن 2 : لینک کیسم از وبسایت ریدمکس برای دیدن دوستان http://www.raidmax.com/chassis_cobra-z-.html

پ.ن 3: فن cpu استاندارد intel هست.
ویرایش شده توسط arvinb
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام و عرض خسته نباشید

من کیس زیر رو شهریور ماه خریداری کردم استفاده ام هم گیمینگ (dota2,csgo) هست که هر دو بازی رو روی مانیتور 1600x900 شصت هرتزی با settings ماکسیمم cs go حدود 250 فریم و dota 2 هم 140 فریم بازی میکنم.

میخواستم نظر دوستان رو راجع به انتخابم و قیمت قطعات (که مناسب گرفتم یا نه) و کولینگ کیس بدونم. مشکلی ندارم راضی هستم از کامپیوتر فقط میخواستم ببینم نیاز به خرید SSD دارم یا خیر و اینکه کیسم 3 عدد FAN 120mm دیگه جا داره آیا نیازه بگذارم و water cooling یا Fan Custom برای cpu نیازه ؟

جواب بدید خیلی خیلی ممنون میشم.  :)

پ.ن : گرافیکم رو اسفند ماه 93 خریدم به قیمت 604 هزار تومان و از قبل روی سیستم قبلیم داشتم و gt 730 رو برای داداشم خریداری کردم جداگانه ربطی به سیستمم نداره.

مشخصات:

Motherboard: ASUS Z170-A LGA1151

Cpu:Intel Core i5-6600k 3.5ghz

ram:g-skill FC 2400mhz 2x4gb 8gb DDR4 Ripjaws4

VGA:Asus Gefore GTX 750TI-2GB OC GDDR5

Case : Raidmax Cobra Z Red

Power : CoolerMaster Elite 550W

Hard: WD 1TB BLUE 7200RPM

skyey2kt06ykjxw3zquk.jpg

پ.ن 2 : لینک کیسم از وبسایت ریدمکس برای دیدن دوستان http://www.raidmax.com/chassis_cobra-z-.html

پ.ن 3: فن cpu استاندارد intel هست.

قیمت هایی که گرفتی با قیمت لیون مقایسه کن.

ssd هم برای هر سیستمی لازمه, یک 256 گیگ samsung evo با قیمت 340 تومن تهیه کنید و برنامه ها و بازی ها و ویندوز رو روی اون بریزین

لینک به دیدگاه

سلام بر همه عزیزان خسته نباشید
من یک  کامپیوتر کامل با مانیتور میخواستم قیمت نهاییش برسه به 5 میلیون تومن سوالاتی از جاهای دیگه کردم هنوز دقیق به مراد خودم نرسیدم

من کامپیوتر رو برای کار با نرم افزارهای افترافکت.سینما فوردی.تری دی مکس .فتوشاپ. وجلوه های ویژه و  امثالهم اینها میخوام

گاهی هم ممکنه بازی کنم

به نظر شما چه سیستمی میتونم با این قیمت بردارم بعضی ها پردازنده cori7 6700k  اسکای لیگ پیشنهاد دادن

لطفا قطعات و قیمتشون رو بگید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

دوستان بهترین مادربورد با قیمت حدود 350 تومن با سوکت 1151 چیه؟ 

سلام

لینک به دیدگاه

سلام 

لطفا راهنمایی کنید برای خرید یک سیستم کامل برای کار کردن با وگاس و ادیوس (تا اونجایی که من تحقیق کردم بیشتر CPU مورد نیاز این نرم افزارها هست، اگر اطلاعات دقیقتری دوستان داشته باشند که بهتر)، پروژهها اکثرا کنفرانس و سخنرانیهای1-2 ساعته هستند که نیاز به ویرایش دارند. 

هزینه هم هر چقدر کمتر بهتر ولی اولویت اینکه ویرایش پروژههای ذکر شده رو به راحتی انجام بده (حداکثر بودجه 3)

سیستم کامل باشه، هزینه ظاهر کیس و کیبرد و مانیتور حداقل باشه بیشتر تمرکز روی پرفورمنس باشه

یک SSD کوچیک (حدود 120 گیگ) فکر میکنم خیلی به ران کمک کنه، لذا اون رو هم محاسبه کنید

یکی از دوستان این سیستم رو پیشنهاد کرده که البته VGA نداره میخوام حداقل یک vga با حافظه 1 یا 2 گیگ داشته باشد و نظر چند نفرم در موردش بدونم.

CPU : Intel Core i5 6400 : 610.000

M.B : ASUS H110M-C : 240.000

RAM : G.Skill Ripjaws V 2*4 2133 : 210.000

HDD : Western 1TB Blue : 170.000

SSD : Samsung Evo 850 120GB : 220.000

DVD/RW : 50.000

Power : Green 480A-EU : 180.000

Case : 100.000

Monitor : Samsung 20R325 20Inch : 360.000

All : 2.140.000

با تشکر
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 
لطفا راهنمایی کنید برای خرید یک سیستم کامل برای کار کردن با وگاس و ادیوس (تا اونجایی که من تحقیق کردم بیشتر CPU مورد نیاز این نرم افزارها هست، اگر اطلاعات دقیقتری دوستان داشته باشند که بهتر)، پروژهها اکثرا کنفرانس و سخنرانیهای1-2 ساعته هستند که نیاز به ویرایش دارند. 
هزینه هم هر چقدر کمتر بهتر ولی اولویت اینکه ویرایش پروژههای ذکر شده رو به راحتی انجام بده (حداکثر بودجه 3)
سیستم کامل باشه، هزینه ظاهر کیس و کیبرد و مانیتور حداقل باشه بیشتر تمرکز روی پرفورمنس باشه
یک SSD کوچیک (حدود 120 گیگ) فکر میکنم خیلی به ران کمک کنه، لذا اون رو هم محاسبه کنید
یکی از دوستان این سیستم رو پیشنهاد کرده که البته VGA نداره میخوام حداقل یک vga با حافظه 1 یا 2 گیگ داشته باشد و نظر چند نفرم در موردش بدونم.
CPU : Intel Core i5 6400 : 610.000
M.B : ASUS H110M-C : 240.000
RAM : G.Skill Ripjaws V 2*4 2133 : 210.000
HDD : Western 1TB Blue : 170.000
SSD : Samsung Evo 850 120GB : 220.000
DVD/RW : 50.000
Power : Green 480A-EU : 180.000
Case : 100.000
Monitor : Samsung 20R325 20Inch : 360.000
All : 2.140.000

با تشکر

همینا خوبه فقط پاور با این مدل تعویض کنید که خروجی بیشتری داره و استاندارد بهتری و دستتون تو ارتقا بازتره

http://lioncomputer.ir/product/7673/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86+530+%D9%88%D8%A7%D8%AA++GP530A-ES/

گرافیک خود سی پی یو در حد یه گرافیک 250 الی 300 تومنی عمل میکنه و خوبه و اگه بخواین گرافیک بگیرین حداقل gtx 750ti با قیمت 480 میخواین ، پایینتر از اون ارزش نداره

باقیمانده پول هم میتونی سی پی یو i7 بردارین که تو پردازشهای مبتنی بهتر عمل میکنه و رم 16 گیگ

این پیشنهاد منه هارد موجود نبود 1 ترا بردارین قیمت حدودی 165 و موس وکیبورد معمولی کارتونو راه میندازه

بازم منتظر پیشنهادات بقیه دوستان باشید

5.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

سلام دوستان
من میخواستم یک مودم ADSL ایسوس رو خریداری کنم
بین این چند مدل نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم

ASUS DSL-N55U_C1 N600 Wireless Modem Router
Asus DSL-N55U Annex A Dual-Band Wireless-N600 Gigabit ADSL Modem Router
Asus DSL-N66U Stylish Concurrent Dual-Band Wireless-N900 Gigabit Modem Router

Asus DSL-AC68U Dual-Band Wireless-AC1900 Gigabit ADSL/VDSL Modem Router

از لحاظ بودجه زیاد مشکلی ندارم برای کار خاصی هم نمیخوام استفاده عادی فقط آنتن دهی برام مهمه

1. تفاوت مودم اولی و دومی در چیه؟

2.آنتن این مودم ها چند dBi هست و کدوم قویتره؟

3.کدوم یک از این ها قابلیت دانلود داره بدون اینکه سیستم روشن باشه

4. قیمت این مودم ها چقدر و آیا مدل جدیدتر از این ها هم هست؟

من خودم بین n55u و n66u موندم اگر زیاد تفاوت ندارن من هزینه بیشتر نمیکنم و مدل پایینتر رو میگیرم اما اگه تفاوت خیلی دارن میتونم بیشتر هزینه کنم و AC68u رو هم بخرم

مدل n66u سه انتن داخلی داره آیا انتن دهیش ضعیفتر از n55u نیست چون یه جا نوشته بود n66u سه آنتن 2 دسی بل داره

از دوستان با تجربه ممنون میشم من رو راهنمایی کنن

ویرایش شده توسط dragon2010
لینک به دیدگاه

در سوکت 3-2011 تفاوت این دو نوع پردازنده در چی هست؟

Intel Xeon® E5-2650 v3 Haswell-EP Processor

Intel® Core i7-5960X Haswell-E Processor

من اکثرا دیدم برای بازی i7-5960X رو میبندن تا اینکه Xeon® E5-2650 v3 رو استفاده کنن. و همچنین Xeon رو بری پردازش های سنگین و رندرینگ میبندن. دلیلش چیه؟ Xeon® E5-2650 v3 که 10 تا هسته داره و رشته های بیشتری داره. آیا فقط به خاطر فرکانس i7-5960 است؟ از لحاظ تکنولوژی هر دو Haswell هستن دیگه؟

لینک به دیدگاه

در سوکت 3-2011 تفاوت این دو نوع پردازنده در چی هست؟

Intel Xeon® E5-2650 v3 Haswell-EP Processor

Intel® Core i7-5960X Haswell-E Processor

من اکثرا دیدم برای بازی i7-5960X رو میبندن تا اینکه Xeon® E5-2650 v3 رو استفاده کنن. و همچنین Xeon رو بری پردازش های سنگین و رندرینگ میبندن. دلیلش چیه؟ Xeon® E5-2650 v3 که 10 تا هسته داره و رشته های بیشتری داره. آیا فقط به خاطر فرکانس i7-5960 است؟ از لحاظ تکنولوژی هر دو Haswell هستن دیگه؟

همون فرکانس که گفتید ، یکی از تفاوت هاش هست فرکانس رمی که می تونن پشتیبانی بکنن یکی دیگه از فرق هاشون هست، اون چیزی که برای گیمر ها مهمه مادربردهایی که می تونن این cpu ها رو پشتیبانی بکنن، مادربرد های که برای end user طراحی شده می شه گفت فقط در x99 ها یک مدل Asus و asrock هست،( x99 ws) که می تونه Xeon رو پشتیبانی کنه، وگرنه از مادر بورد های super micro و از این دست استفاده می شه. تفاوت های دیگه هم داره اگر خواستید می گم، ولی همین کافیه.

فرستاده شده از D6633ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

همون فرکانس که گفتید ، یکی از تفاوت هاش هست فرکانس رمی که می تونن پشتیبانی بکنن یکی دیگه از فرق هاشون هست، اون چیزی که برای گیمر ها مهمه مادربردهایی که می تونن این cpu ها رو پشتیبانی بکنن، مادربرد های که برای end user طراحی شده می شه گفت فقط در x99 ها یک مدل Asus و asrock هست،( x99 ws) که می تونه Xeon رو پشتیبانی کنه، وگرنه از مادر بورد های super micro و از این دست استفاده می شه. تفاوت های دیگه هم داره اگر خواستید می گم، ولی همین کافیه.

پس XEON ها مادربورهای کمتری رو ساپورت میکنن... XEON ها رو فکر میکنم برای سرور ها مناسب باشه و برای کاربرد عادی مثل کاربران خانگی و گیمیر ها مناسب نیست. پس برای گیم نهایت i7-5960X بسته میشه و مناسبه؟

لینک به دیدگاه

پس XEON ها مادربورهای کمتری رو ساپورت میکنن... XEON ها رو فکر میکنم برای سرور ها مناسب باشه و برای کاربرد عادی مثل کاربران خانگی و گیمیر ها مناسب نیست. پس برای گیم نهایت i7-5960X بسته میشه و مناسبه؟

بله من خودم 5960x دارم ولی به بقیه 5820k پیشنهاد می دم. از این بیشتر در گیم تاثیری نداره.

ویرایش شده توسط martyr10
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه بازی i7 6700k کافیه بیشتر از اون تاثیری نداره فقط تو چند کارت که اونم باید 5930 به بالا بگیری

واسه رندر میرن سراغ سوکت x99

لینک به دیدگاه

سلام یه سیستم دارم با مشخصات زیر می خوام بفروشم و یه سیستم گیم تا مبلغ چهار میلیون ببندم.اول سیستم چقدر بفروشم خوبه .دوما یه سیستم بهم پیشنهاد کنید.
سیستم خودم 
m.b/asus p7h57d-v evo
ram /16(2*8)d3 bus 1600 corsair
vag /msi gtx 560ti1gd5 512bit
cpu /i5 760
hdd/1t
dvd /lg
power /green gp885b
case green 
راستی سیتم پیشنهادی شما نمیخوام هارد .دی وی دی و پاور داشته باشه خودم اینها رو دارم.مرسی از شما .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام یه سیستم دارم با مشخصات زیر می خوام بفروشم و یه سیستم گیم تا مبلغ چهار میلیون ببندم.اول سیستم چقدر بفروشم خوبه .دوما یه سیستم بهم پیشنهاد کنید.

سیستم خودم 

m.b/asus p7h57d-v evo

ram /16(2*8)d3 bus 1600 corsair

vag /msi gtx 560ti1gd5 512bit

cpu /i5 760

hdd/1t

dvd /lg

power /green gp885b

case green 

راستی سیتم پیشنهادی شما نمیخوام هارد .دی وی دی و پاور داشته باشه خودم اینها رو دارم.مرسی از شما .

راجب قیمت سیستمون باید دوستان بازارچه نظر بدن

اما راجب سیستم پیشنهادی

میشه هزینه ها رو کم و سی پی یو i5 برداشت مدل 6500 که حدود 400 تومن صرفه جویی میشه و برد پایینتری برداشت که اونم حدود 140 تومن میمونه تو جیبت و برد ایسوس ب 150 پرو با قیمت 350

راستی پاورتون باید حداقل خروجی 500 وات ریل داشته باشه

7.jpg

لینک به دیدگاه

سلام،میخواستم کارت گرافیک سیستمم رو ارتقا بدم و این مدل مدنظرمه GIGABYTE GTX 750 Ti WF 2X OC 2GB GDDR5

دو تا سوال: 1)اصلا با سایر قطعات سیستم جور در میاد؟ 2)فایده ای تو قدرت سیستم واسه اجرای بهتر بازی ها داره؟!(فعلا نمیخوام زیاد خرج سیستم کنم)

سیستم فعلی من:

cpu:intel core 2 quad q9550

gpu:gigabyte geforce gtx 550ti

mainboard:gigabyte ep43t-ud3l

ram:2x2gb pqi ddr3 1333 + 2x2gb elexir ddr3 1333

power:green 680

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام،میخواستم کارت گرافیک سیستمم رو ارتقا بدم و این مدل مدنظرمه GIGABYTE GTX 750 Ti WF 2X OC 2GB GDDR5

دو تا سوال: 1)اصلا با سایر قطعات سیستم جور در میاد؟ 2)فایده ای تو قدرت سیستم واسه اجرای بهتر بازی ها داره؟!(فعلا نمیخوام زیاد خرج سیستم کنم)

سیستم فعلی من:

با تشکر

مشکلی وجود نداره دوست من و تاثیر زیادی خواهد داشت. @};-

لینک به دیدگاه

دوستان مشخصات سیستم فعلیم اینه :

Green 650w

Gskill ripjaws x 8GB Dual channel 1600 DDR3

Zotac GTX 950 AMP!

i5 2500k 

Gigabyte  P61A-D3

Evo 250GB ssd

با بودجه 2 تومان قصد ارتقا CPU و Motherboard و رم به 16 گیگ دارم.

بیشتر برای رندر در آینده نچندان دور و بازی قصد ارتقا دارم.

برای GPU تا پاسکال صبر میکنم دیگه قصد بستن یه کیس های اند دارم که کم نداشته باشه خسته شدم از آپگرید های جزئی.

حالا به نظر شما چه سوکت و فرکانس رم و ... بگیرم خوبه و آیا این بودجه برای اینکار کافیه یا باید افزایش بدم.

ممنون

لینک به دیدگاه

سیستم فعلی من:

با تشکر

سلام

1 بله مشکلی نیست.

2 بله تاثیر خوبی داره.

پیشنهاد:قیمت کارتی که میخای بخری 480ت هستش.با حدود 500ت میشه کارت 760 کارکرده خرید که از این کارتی که میخرین قویتره.موقع فروش هم ضرر کمتری متحمل میشین.

لینک به دیدگاه

سیستم فعلی من:

با تشکر

سلام . به نظرم 950 یا 960 بگیری بهتره . شاید 750 Ti جوابگو نباشه دوباره تو فکر ارتقا باشی .

رم رو به 8 ارتقا  بده بیشتر بازی ها الان 4 کم میاره . Lag تصویر یا افت FPs

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

خرید سیستم کامل از لیون به غیر از قیمت وسایل چقدر هزینه اضافه میشه ? هزینه اسمبل و ارسال و ... ??

Sent from my LG-V500

لینک به دیدگاه

سلام اینم سیستم نهایی دوستان پیشنهادتون رو مطرح کنید برای 60 درصد گیم و 40 درصد استفاده دیگر (وبگردی فیلم میکس و منتاژ و ...)

نظرتون رو بفرمایید ممنون میشم. تایید شما حس بهتری بهم میده برای خرید.

لینک به دیدگاه

دوستان مشخصات سیستم فعلیم اینه :
Green 650w
Gskill ripjaws x 8GB Dual channel 1600 DDR3..........120t
Zotac GTX 950 AMP!...........550t
i5 2500k .....420t
Gigabyte  P61A-D3....110t
Evo 250GB ssd

با بودجه 2 تومان قصد ارتقا CPU و Motherboard و رم به 16 گیگ دارم.
بیشتر برای رندر در آینده نچندان دور و بازی قصد ارتقا دارم.
برای GPU تا پاسکال صبر میکنم دیگه قصد بستن یه کیس های اند دارم که کم نداشته باشه خسته شدم از آپگرید های جزئی.
حالا به نظر شما چه سوکت و فرکانس رم و ... بگیرم خوبه و آیا این بودجه برای اینکار کافیه یا باید افزایش بدم.

ممنون

سلام

اگه قطعات فعلی رو بفروشی حدود 1200ت میشه(قیمت دقیق رو از دوستان بازارچه بگیر) و با 400ت که از این 2 تومن بودجه خودت مونده،1600ت میشه که میتونی یه gtx1070 بگیری.

ier5k4sx08inj2iwg1.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام. خدمت دوستان عزیز. ایام نوروز وفصل بهار را تبریک عرض میکنم
این سیستم بنده هستش و خیلی واضع میخوام بدونم تا کی می تونم بازیها را با بالاترین تنظیمات اجرا کنم؟
سوال دیگه این هستش که من در بعضی از بازیها مشکل افت فریم دارم. حالا نمیدونم از باگ بازی و کرکش هستش یا مربوط به سی پی یو یا قطعات دیگه میشه

من خودم فکر میکنم  سیستمم قوی نیست مخصوصا قطعاتی ( رم .مادربرد. و سی پی یو ) اگه نیاز به ارتقا باشه البته بعد از نظر دوستان تا مبلغ 1 تا 1.5 میلیون تومان رم و مادربرد و سی پی یو چی پیشنهاد میکنید که به پاور و گرافیکم هم بخونه. و  نیاز به تعویض گرافیک و پاور هستش یا نه. ببخشید سوالام زیاد شد. اگه قرار بر تعویض مادر برد و رم و سی پی یو هستش  این سه قطعه فعلی که الان روی سیستم هستش حدودا چقدر قیمت میخوره .با تشکر
cpu: i5 3570k soket 1155
main: asus p8b75-v ddr3 2133 soket 1155
ram: 16 gb kingeston 1600
vga: evga gtx 970 ssc 4gb
power: green 685
case: green x3 viper
ssd: samsung evo 850 120 gb
hdd: 1tb

ویرایش شده توسط avd1367
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اینم سیستم نهایی دوستان پیشنهادتون رو مطرح کنید برای 60 درصد گیم و 40 درصد استفاده دیگر (وبگردی فیلم میکس و منتاژ و ...)

نظرتون رو بفرمایید ممنون میشم. تایید شما حس بهتری بهم میده برای خرید.

عکس قطعات بود اومدم دوباره صفحه رو لود کنم عکسه غیب شد !

عکسی که دیدم قطعات اوکی بود فقط هارد اگه 2ترا برمیدارین سگیت بگیرین که سرعت بیشتری داره و نگران آمار خرابی نباشین من خودم 2تا دارم استفاده میکنم

با سلام. خدمت دوستان عزیز. ایام نوروز وفصل بهار را تبریک عرض میکنم

این سیستم بنده هستش و خیلی واضع میخوام بدونم تا کی می تونم بازیها را با بالاترین تنظیمات اجرا کنم؟

سوال دیگه این هستش که من در بعضی از بازیها مشکل افت فریم دارم. حالا نمیدونم از باگ بازی و کرکش هستش یا مربوط به سی پی یو یا قطعات دیگه میشه

من خودم فکر میکنم  سیستمم قوی نیست مخصوصا قطعاتی ( رم .مادربرد. و سی پی یو ) اگه نیاز به ارتقا باشه البته بعد از نظر دوستان تا مبلغ 1 تا 1.5 میلیون تومان رم و مادربرد و سی پی یو چی پیشنهاد میکنید که به پاور و گرافیکم هم بخونه. و  نیاز به تعویض گرافیک و پاور هستش یا نه. ببخشید سوالام زیاد شد. اگه قرار بر تعویض مادر برد و رم و سی پی یو هستش  این سه قطعه فعلی که الان روی سیستم هستش حدودا چقدر قیمت میخوره .با تشکر

cpu: i5 3570k soket 1155

main: asus p8b75-v ddr3 2133 soket 1155

ram: 16 gb kingeston 1600

vga: evga gtx 970 ssc 4gb

power: green 685

case: green x3 viper

ssd: samsung evo 850 120 gb

hdd: 1tb

سیستم شما اوکی هستش و مشکلی از بابت ضعف قطعات ندارید . در رابطه با اجرای بازیها ، سیستم شما فعلا قادر بازیهارو رو high یا بالاتر اجرا کنه اما زمانش معلوم نیست شاید یه سال دیگه مجبور به تعویض کل سیستم بشید حداقل گرافیک

و از من میشنوید به نظرم هزینه ارتقا سه قطعه ای که گفتید از سوکت جدید amd یا اینتل که سال بعد عرضه میشن استفاده کنید . اینتل هر ساله 5 درصد قدرت سی پی یوهاشو بیشتر میکنه و یه کم ، کم مصرف تر میشن

فعلا دست نگه دارید و سال بعد اقدام به تعویض کنید

افت فریم احتمال از درایور یا کرک بازی باشه

سلام

اگه قطعات فعلی رو بفروشی حدود 1200ت میشه(قیمت دقیق رو از دوستان بازارچه بگیر) و با 400ت که از این 2 تومن بودجه خودت مونده،1600ت میشه که میتونی یه gtx1070 بگیری.

سری جدید هنوز معرفی نشدن چه برسه به عرضه ، چجوری قیمت خوردن ؟! :-?

لینک به دیدگاه

با سلام

من الان گرافیک ASUS GTX 660 Ti  رو دارم و میخوام بقیه قطعات سیستمو بگیرم

اساتید پیشنهادی هست؟ مادر برد تا 350 تومن و پردازنده هم I5 نسل جدید . رم هم 16 گیگ میخوام بردارم

VGA : GTX 660 Ti

CPU : I5 Skylake 6400 ?

Ram : 16GB... DDR3 ?

Power : Green 530-EU ?

( Case : ? ( Green X1

MainBoard : ? اورکلاک نمیکنم و انتظاری ندارم

ویرایش شده توسط FARZAD2
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...