رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پیشنهاد من اینهاست :با قیمتهای حدودی که میتونید تصمیم بگیرید که کدوم قطعه رو تغییر بدید

M.B biostar g41 = 58

CPU E5300 = 66

RAM 2GB 800 = 54

HDD 250gb = 41

case GREEN robin = 31

power 380W green = 28

DVD RW samsung = 27

modem = 6 تومان که فکر میکنم اکثر شرکتها نیاز ندارن که میتونید از سیستم کمش کنید

K.B a4tech = 10

mouse a4tech = 5

LCD 19" samusng or lg = 160

در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام

مي خوام يه سيستم جمع كنم با نهايت 700-600 فقط كيس ( كيس - مادر بورد - سي پي يو - رم - پاور - گرافيك )

مابقي رو دارم

2 : به نظر شما الان اگه از سوكت 775 بخرم دو هسته اي براي آينده چه طور ميشه ؟ ( در ضمن اينتل باشه )

فقط مادر بورد DDR3 باشه - گرافيكم براي بازي مناسب باشه - يه چهار سالي خوب عمر كنه ،بعد بشه ارتقا داد يا نداد مهم نيست ، اون وقت يكي ديگه مي خرم

به نظر بنده سوکت 775 رو خدا بیامرزه و اگر بودجه داره حتما از سوکت 1156 یا 1366 استفاده کنه .

پیشنهاد بنده هم اینه :

case green orbit= 58

M.B H55 giga or asus = 135

CPU i3 530 = 145

RAM 2GB*2 1333 corsair= 145 رمهای دیگه هم میشه بست ولی با خیلی از رمها این مادروبرد رو تست کردم و متاسفانه بلو اسکرین میدادن

VGA 240GT 1gb = 117

power 585w green = 90

این سیستم حدودا 690 در میادش

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینهاست :با قیمتهای حدودی که میتونید تصمیم بگیرید که کدوم قطعه رو تغییر بدید

M.B biostar g41 = 58

CPU E5300 = 66

RAM 2GB 800 = 54

HDD 250gb = 41

case GREEN robin = 31

power 380W green = 28

DVD RW samsung = 27

modem = 6 تومان که فکر میکنم اکثر شرکتها نیاز ندارن که میتونید از سیستم کمش کنید

K.B a4tech = 10

mouse a4tech = 5

LCD 19" samusng or lg = 160

در خدمتم

جناب حسینی می خواستم بدونم این مادربورد برای ارتقا CPU و رم تا چقدر ساپورت میکنه

نظرتون در مورد CPU های AMD چی هست ؟

لینک به دیدگاه

جناب حسینی می خواستم بدونم این مادربورد برای ارتقا CPU و رم تا چقدر ساپورت میکنه

نظرتون در مورد CPU های AMD چی هست ؟

برای مشخصات این مادربورد به لینک زیر مراجعه کنید یا اینکه به سایت خودش مراجعه کنید http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1621

ولی در مورد AMD باید بگم که یه سری مزایایی داره که اینتل نداره و دقیقا بر عکس از نظر کارایی و ساپورت AMD یه مقدار سخت گیر تره نسبت به اینتل . ولی در مورد قیمت کم قدرت خودب AMD انتخاب خوبیه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من می خواستم قطعات زیر رو بخرم می خواستم بدونم اینا با هم مچ میشنو اگه شما پیشنهاد بهتری دارید خوشحال می شم بدونم

power:green gp480a

cpu:phenom 2 x4 945

mb:asrock m3a785gxh

vga:ati hd 4770

یه رم 2 گیگ هم اگه میشه معرفی کنین در ضمن سقف بودجه من 500000 تومانه حالا یه 20 تومن بالا پایین عیبی نداره راستی می خواستم بدونم این power جواب گوی سیستم هست

لینک به دیدگاه

سلام

یه سیستمم میخوام جمع کنم تا حدود600 تومن و این قطعات.

ابتدا بگم که مورد استفاده اینترنت تماشای سریال استفاده ازکارت دی V بی برای دانلود افلاین و گاه گداری بازی.. یعنی خیلی اهل بازی نیستم اما خب جوری باشه که بتونه بیشتربازیهای موجود دربازاررو هم ساپورت کنه..

هارد و مانیتوردارم و درلیست قیمت قرارداده نشه..

مین بورد فقط گیگا ودارای سیستمusb3 باشه..

سیستم برپایه اینتل باشه..

رمddr2یاddr3 فرقی نداره..

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من می خواستم قطعات زیر رو بخرم می خواستم بدونم اینا با هم مچ میشنو اگه شما پیشنهاد بهتری دارید خوشحال می شم بدونم

power:green gp480a

cpu:phenom 2 x4 945

mb:asrock m3a785gxh

vga:ati hd 4770

یه رم 2 گیگ هم اگه میشه معرفی کنین در ضمن سقف بودجه من 500000 تومانه حالا یه 20 تومن بالا پایین عیبی نداره راستی می خواستم بدونم این power جواب گوی سیستم هست

درود

دوست عزیز در رنج قیمتی که میخواید هزینه کنید قطعات مناسبی هستن فقط به جای 480 مدل 435B اکتیو PFC هستش بخرید و 4770 هم اگر سراغ دارید کارت خوبیه ولی متاسفانه فکر نمیکنم که در بازار موجود باشه و اگر نبود میتونید 240 GT بخرید . که مصرفش هم کمه .

لینک به دیدگاه

سلام

یه سیستمم میخوام جمع کنم تا حدود600 تومن و این قطعات.

ابتدا بگم که مورد استفاده اینترنت تماشای سریال استفاده ازکارت دی V بی برای دانلود افلاین و گاه گداری بازی.. یعنی خیلی اهل بازی نیستم اما خب جوری باشه که بتونه بیشتربازیهای موجود دربازاررو هم ساپورت کنه..

هارد و مانیتوردارم و درلیست قیمت قرارداده نشه..

مین بورد فقط گیگا ودارای سیستمusb3 باشه..

رمddr2یاddr3 فرقی نداره..

دوست عزیزم پیشنهاد من اینه با قیمتهای حدودی :

M.B giga P43T USB3 = 127

CPU intel E7500 = 118

HDD = دارید

RAM 2GB 1333 kingmax = 65

VGA 240GT 1GB = 118

power 435B green = 54

case green magnim 2 = 42

DVD RW samusng = 27

modem giga = 9.5

k.b a4tech = 10

mouse a4tech = 5

s.p eacan 505s = 38

این سیستم حدوا 615 تومان در میادش براتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم پیشنهاد من اینه با قیمتهای حدودی :

M.B giga P43T USB3 = 127

CPU intel E7500 = 118

HDD = دارید

RAM 2GB 1333 kingmax = 65

VGA 240GT 1GB = 118

power 435B green = 54

case green magnim 2 = 42

DVD RW samusng = 27

modem giga = 9.5

k.b a4tech = 10

mouse a4tech = 5

s.p eacan 505s = 38

این سیستم حدوا 615 تومان در میادش براتون

ممنون اقای حسینی

قیمت این فطعات رو روی cpu--vga--mainboared بذارید و مدل اونارو کمی بالاتر ببرید..

DVD RW samusng = 27

modem giga = 9.5

k.b a4tech = 10

mouse a4tech = 5

s.p eacan 505s = 38

سوال بعدی

من دریه پست دیگه درخواست داده بودم در مورد cpu : E8400 دوستان نظر بدند ولی شما فرمودیدن اصلا پیشنهاد نمی دیدن و انتخابم کاملا اشتباه بوده ولی الان میبینم شما یه مدل پایینترازاونو برام نوشتید!!!!!!!!!!

اگر ممکنه CPU رو بر اساسi3 بنویسید .. ببینم بودجه تا چند بالا میره و می تونم هزینه کنم یا نه..

لینک به دیدگاه

ممنون اقای حسینی

قیمت این فطعات رو روی cpu--vga--mainboared بذارید و مدل اونارو کمی بالاتر ببرید..

DVD RW samusng = 27

modem giga = 9.5

k.b a4tech = 10

mouse a4tech = 5

s.p eacan 505s = 38

سوال بعدی

من دریه پست دیگه درخواست داده بودم در مورد cpu : E8400 دوستان نظر بدند ولی شما فرمودیدن اصلا پیشنهاد نمی دیدن و انتخابم کاملا اشتباه بوده ولی الان میبینم شما یه مدل پایینترازاونو برام نوشتید!!!!!!!!!!

اگر ممکنه CPU رو بر اساسi3 بنویسید .. ببینم بودجه تا چند بالا میره و می تونم هزینه کنم یا نه..

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-w8-}:)

لینک به دیدگاه

با اجازه اقای حسینی این سیستم که i3 باشه صنم

i3 530

foxconn p55-a

2x2gb drr3 1333 patriot or king max

graphic gts250 1gb club 3d

poewr green 585b

این حدود 660 در میاد میشه پاورم 535 برداشت یه 40 تومان کم میشه اما نمی ارزه

این سیستم شدیدا قابلیت به روز اوری داره

لینک به دیدگاه

ممنون اقای حسینی

DVD RW samusng = 27

modem giga = 9.5

k.b a4tech = 10

mouse a4tech = 5

s.p eacan 505s = 38

سوال بعدی

دوست گلم من متوجه نشدم که واقعا چه کاری باید براتون انجام بدم .

شما مقدار هزینه رو مشخص میکنید طبق روال و کارایی تون رو میگید ما هم پیشنهاد میدیم همین .

لینک به دیدگاه

دوست گلم من متوجه نشدم که واقعا چه کاری باید براتون انجام بدم .

شما مقدار هزینه رو مشخص میکنید طبق روال و کارایی تون رو میگید ما هم پیشنهاد میدیم همین .

سلام

جناب حسینی من قبلا اینجا یه لیستی برای خرید پیشنهاد داده بودم و شما اینچنین پاسخ دادید.. خب منم اومدم همون جاییکه شما فرموردین نوشتم و درخواست دادم یه نگاه به این لینک بفرمایید متوجه عرض بنده خواهید شد..

لینک شما

خب الان من اینجوری نظرم با توجه به فرمایش شما برا خرید عوض شد هزینه هم تا750 تومن می تونم بذارم...

برای مین و پردازنده هم 350 تومن کناربدارید..

مین انتخابی یا ایسوس باشه یا گیگا

مورد استفاده اینترنت تماشای سریال استفاده ازکارت دی V بی برای دانلود افلاین و گاه گداری بازی.. یعنی خیلی اهل بازی نیستم اما خب جوری باشه که بتونه بیشتربازیهای موجود دربازاررو هم ساپورت کنه و با رزیولوشن خوبی اجرا کنه نمیخواد هم بصورت حرفه ای باشه....

هارد و مانیتوردارم وسایر قطعات رو دارم فقط فطعات درلیست رو با این هزینه ببندید

مین بورد دارای سیستمusb3 باشه..

قطعات پیشنهادیم

main: Giga hp57-

CPU: core i3 540 3.06 ghz

Ram: King max 2*1GB 1333

VGA: ati 5770 radeon hd1gb

Power: Green 535 wat

Case: Green magnum

DVDRW:Plextor PX-751A or philips 22x

اگر فکر میکنید با هزیته 750 میتوان فطعات بهتری انتخاب کرد لطفا پیشنهاد بدید..

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام لطفا یک سیستم کامل باقیمت 700-800 هزار تومن . سیستم واسه اداره میخوام اولویت اول هم سرعت هست .با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

جناب حسینی من قبلا اینجا یه لیستی برای خرید پیشنهاد داده بودم و شما اینچنین پاسخ دادید.. خب منم اومدم همون جاییکه شما فرموردین نوشتم و درخواست دادم یه نگاه به این لینک بفرمایید متوجه عرض بنده خواهید شد..

لینک شما

خب الان من اینجوری نظرم با توجه به فرمایش شما برا خرید عوض شد هزینه هم تا750 تومن می تونم بذارم...

برای مین و پردازنده هم 350 تومن کناربدارید..

مین انتخابی یا ایسوس باشه یا گیگا

مورد استفاده اینترنت تماشای سریال استفاده ازکارت دی V بی برای دانلود افلاین و گاه گداری بازی.. یعنی خیلی اهل بازی نیستم اما خب جوری باشه که بتونه بیشتربازیهای موجود دربازاررو هم ساپورت کنه و با رزیولوشن خوبی اجرا کنه نمیخواد هم بصورت حرفه ای باشه....

هارد و مانیتوردارم وسایر قطعات رو دارم فقط فطعات درلیست رو با این هزینه ببندید

مین بورد دارای سیستمusb3 باشه..

قطعات پیشنهادیم

main: Giga hp57-

CPU: core i3 540 3.06 ghz

Ram: King max 2*1GB 1333

VGA: ati 5770 radeon hd1gb

Power: Green 535 wat

Case: Green magnum

DVDRW:Plextor PX-751A or philips 22x

اگر فکر میکنید با هزیته 750 میتوان فطعات بهتری انتخاب کرد لطفا پیشنهاد بدید..

ممنون

قطعاتی که انتخاب کردید به نظر من مناسبه .

لینک به دیدگاه

با سلام لطفا یک سیستم کامل باقیمت 700-800 هزار تومن . سیستم واسه اداره میخوام اولویت اول هم سرعت هست .با تشکر

کسی پیشنهاد نداد خودم به خودم پیشنهاد میدم ;)

این چطوره آقای حسینی؟

MB; DFI DK 790 GX M2rs

Ram: DDR3 ADATA 1333 2*1G

5770 his

AMD phenom II X6 1055 اینو گفتید 198 دیگه؟

hdd green wd64

با مانیتور بیشتر از 700میشه؟

ویرایش شده توسط i-man
لینک به دیدگاه

کسی پیشنهاد نداد خودم به خودم پیشنهاد میدم ;)

این چطوره آقای حسینی؟

MB; DFI DK 790 GX M2rs

Ram: DDR3 ADATA 1333 2*1G

5770 his

AMD phenom II X6 1055 اینو گفتید 198 دیگه؟

hdd green wd64

با مانیتور بیشتر از 700میشه؟

ایمان جان حتما میخوای AMD باشه یا اینتل هم پیشنهاد بدم ؟

لینک به دیدگاه

نه اسراری ندام amd باشه همونطور که گفتم من از بازاردور بودم. منتظر پیشنهاد شما هستم فقط محدودیت قیمت وجود داره کل سیستم بیشتر از 700 نشه

ویرایش شده توسط i-man
لینک به دیدگاه

نه اسراری ندام amd باشه همونطور که گفتم من از بازاردور بودم. منتظر پیشنهاد شما هستم فقط محدودیت قیمت وجود داره کل سیستم بیشتر از 700 نشه

ایمان جان شما نمیتونی با هزینه 700 تومان یک سیستم کامل با قطعات بالا برداری و من اینها ور پیشنهاد میکنم : با قیمتهای حدودی

M.B biostar h55 = 132

CPU i3 530 = 140

RAM DDR3 1333 = 65

HDD 500GB = 52

VGA HD4670 1GB = 90

case green magnom ii = 41

power 435B = 54

dvd rw samsung = 27

k.b = 10

mouse = 5

s.p eacan 181= 28

lcd aoc 16 = 120

لینک به دیدگاه

سلام آقاي حسيني . ببخشيد چندتا سوال داشتم .

بنده قطعات زير رو واسه ارتقا انتخاب كردم .

Intel Core i3 530

MSI 5770 1GB GDDR5

BIOSTAR TP55

RAM Patriot 4GB 1333 viper II

Green Magnum2

Liteon 24X sata

H.D.D W.D Green 500GB 32MB

GREEN GP585B

حالا سوالام :

1 - پاور 535 جواب اين سيستمو ميده يا بايد 585 بگيرم ؟

2 - رم رو شما چي پيشنهاد ميديد ؟ اين برندي كه انتخاب كردم خوبه ؟ رم رو 1333 بگيرم يا 1600 ؟

3 - خودتون چه برندي رو واسه كارت گرافيك قبول داريد ( شايد كمي اهل اور هم باشيم )

4 - الان Core i3 530 با Core i3 540 نزديك به 33 تومن اختلاف دارن . حالا ارزش داره 33 تومن نسبت به 530 واسه 540 بيشتر بديم ؟

5 - رم هاي جديد ADATA كه Gaming هستن بهترن با اين رم هايي كه انتخاب كردم ؟

پيشاپيش ممنون .

ویرایش شده توسط MoHaMaD
لینک به دیدگاه

محمد جان ببخشید که دیر شد .

نظرم رو به ترتیب میگم :

1 - 585 بگیر تا خیالت راحت باشه .

2 - این مدلی از رم که انتخاب کردی تامینگش پایینه و مدل خوبی هم هستش خوب معلومه که اگر 1600 بگیری بهتره ولی باید ببینید مقدار هزینتون باهاش جور در میادش یا نه

3 - اکثر برندها مثل همن و باید به مشخصات ریزشون مثل مموری کلاک و فن و اینجرو چیزها که اکثرا مثل همن و ریفرنس خود شرکت ATI هستن .

4 - من بجای شما بودم همون 530 رو برمیداشتم و اگر بلد بودم اورش میکردم

5 - رمهای ADATA خوبن ولی همیشه در انتخاب رم به مشخصات ریز مثل تامیگن و باس و امکان اور پذیریش که رم پاتریوت هم خوبه

باز هم در خدمتیم

لینک به دیدگاه

با سلام من تازه وارد هستم ويك سوال از شما اساتيد محترم داشتم ازبين اين مادربردها كدوم يكي براي فنوم 2 ايكس 4 بهتره گيگا ga-890gpa-ud3h يا usb3asus با تشكرm4a89gtd pro

لینک به دیدگاه

با سلام من تازه وارد هستم ويك سوال از شما اساتيد محترم داشتم ازبين اين مادربردها كدوم يكي براي فنوم 2 ايكس 4 بهتره گيگا ga-890gpa-ud3h يا usb3asus با تشكرm4a89gtd pro

در تستها و بنچ مارکهایی که از هر دو دیدم فرق چندانی با هم ندارن و برای اطلاعات ریزش میتونید به بنچمارهایی که تامس هارد ویر گذاشته مراجعه کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...