رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 11 ساعت قبل، mohigh گفته است :

سعید جان ممنون از پاسخت واتر کولر جدید گرین چطور هست؟ وایا 1070 با توجه به قیمتش ارزش داره نسبت به480؟

نظر من  پیشنهاد آقای بهمنیان  thermalright true spirit  بگیر و گولشو بذار رو گرافیک 1070  این کولر از پس سی پی یو شما به راحتی بر میاد 

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 13 ساعت قبل، farvahr گفته است :

اینم  یه سیستم دیگه با مادربورد ضعیف تر و رم بیشتر . البت میشه مادربورد رو بازم همون هیرو آلپا انتخاب کرد فقط باید کیس رو z7 بردارم و پاورم 850گرین که بازم قیمت راه بده باسه هیرو آلپا ایسوس چون نمیخوام بره بالا 9میلیون

در مورد هارد 1ترابایت زیادم هست و درمورد SSD چیزی که من بعد حدود 1ماه تحقیق متوجه شدیم این SSD های  M.2 خیلی خفن تر از سری قبل هستن فقط 256 گیگش دیگه خیلی گرون میشه بنده 128 ورداشتم به نظر جنابان صاحب نظر خوبه ؟؟؟؟

در مورد گرافیک  فکر کنم زوتک آخرشه البت 1080 گالکس HOF کمی نظرم رو تغییر داد اما دوستان صاحب نظر از جمله جناب مگناتو گفتند 1080زوتک بهترین اورکلاک کارخانه ای رو داره ...

فقط یه سوال ارزش داره صبر کنم باسه GTX 1080 ti اصلا مدل ti چقدر اختلاف کارایی داره یعنی انقد این مدل ti فرق داره که خیلی جاها صحبتش هست

Screenshot (8).png

صبر تو خرید فایده نداره شما 1080 بخری یا سری تی آی همشون افت قیمت بعد از خرید دارند نظر من قطعات خوبی انتخاب کردی و راحت پاسخگوی همه چی هست ولی من باشم به جای واتر کولر  thermalright le grand macho rt  که آقای بهمنیان پیشنهاد دادن رو برمیدارم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mnbv172 گفته است :

نظر من  پیشنهاد آقای بهمنیان  thermalright true spirit  بگیر و گولشو بذار رو گرافیک 1070  این کولر از پس سی پی یو شما به راحتی بر میاد 

کیسو  زشت نشونمیده و سی پی یو رو اور خواهم کرد

لینک به دیدگاه

کیسو  زشت نشونمیده و سی پی یو رو اور خواهم کرد

چقدر آور میکنی؟ 

اگه سلیقه ای میخوای بگیری همون واتر گرین بخر 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mnbv172 گفته است :

چقدر آور میکنی؟ 

اگه سلیقه ای میخوای بگیری همون واتر گرین بخر 

مقدارش مد نظرم نیس ولی کلا از کیس خوب دیده نمیشهوبه نظرتون120 خوبه یا240 و همینطور گالاکس خوبه؟ و ار جی بی داره؟ گرفیکشو میگم

لینک به دیدگاه

مقدارش مد نظرم نیس ولی کلا از کیس خوب دیده نمیشهوبه نظرتون120 خوبه یا240 و همینطور گالاکس خوبه؟ و ار جی بی داره؟ گرفیکشو میگم

نظر منو در نظر نگیر من فقط پیشنهاد میدما  ولی  من باشم برای 80 تومن اگه پولم میرسید 240 میخریدم چون سطح تماس با هوا رو برای خنک کردن بالاتره

برای گرافیک زوتاک گرافیک خیلی خوبیه 

من اس اس دی و پاوری که میخوای بخری رو نمیپسندم چرا ؟ دلیل شخصیه  120 گیگ کافی نیست برات ؟  پاور کولرمستر یا کورسیر بهتره

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

سعید جان ممنون از پاسخت واتر کولر جدید گرین چطور هست؟ وایا 1070 با توجه به قیمتش ارزش داره نسبت به480؟

کولر مایع جدید گرین رو نیازموده‌ام.

برای گرافیک روز به روز خرید کارتهای نوبر انویدیا غیر منطقی‌تر می‌شه. به نظر من ۴۸۰ بگیر.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

کولر مایع جدید گرین رو نیازموده‌ام.

برای گرافیک روز به روز خرید کارتهای نوبر انویدیا غیر منطقی‌تر می‌شه. به نظر من ۴۸۰ بگیر.

استاد میشه کامل بگی تحویل نگرفتم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohigh گفته است :

استاد میشه کامل بگی تحویل نگرفتم

برای کولر پیشنهادم همون دو تایی هست که گفتم. برای افزایش کارایی و احیانا اورکلاک کردن می‌تونی فن دوم روش نصب کنی. ماچو که بدون فن دوم هم از پس هر کاری بر می‌آد.

برای گرافیک ۴۸۰ ارزش خرید بالاتری داره و در درازمدت به صرفه‌تره.

لینک به دیدگاه

برای کولر پیشنهادم همون دو تایی هست که گفتم. برای افزایش کارایی و احیانا اورکلاک کردن می‌تونی فن دوم روش نصب کنی. ماچو که بدون فن دوم هم از پس هر کاری بر می‌آد.

تفاوتش با 1070 چقدر هست ؟ ارزش پرداخت 1 میل اضافه رو داره؟ و این که 480 ارجی بی؟

ویرایش شده توسط mohigh
لینک به دیدگاه

درسته ولی بسیار زشت هست ایر کولینگ

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

درسته ولی بسیار زشت هست ایر کولینگ

من برای اشخاص زیادی کولر بادی اسمبل کرده‌ام و کسی تاکنون چنین چیزی نگفته. بستگی به دید شخص داره. به قول اون شاعر  هپروتی چشمها را باید شست!

از دید شخصی من زیبایی رایانه همبسته‌ی کارایی‌ش هست و ربطی به تعداد و تنوع چراغها و خورجین و منگوله‌هاش نداره.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

تعجب میکنم 480 رو پیشنهاد میکنید درسته در dx 12 کارت های amd خوب عمل میکنن ولی خب در بیشتر بازی ها 480 حتی از 1060 هم فریم پایین تری میده چه برسه 1070

بنده خودم جدیدا نسبت به کارت های amd علاقه خاصی دارم ولی خب 1070 قدرت خیلی بالایی داره

مقایسه رو هم یه نگاه بندازین

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-RX-480-vs-GeForce-GTX-1070

کارت 1070 تو گیمینگ 8.9 از 10 امتیاز داره اما 480 امتیازش 7.8 هستش

و در آینده هم میتونهتقریبا همه  بازی هارو با فریم بالا اجرا کنه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AnSaWR گفته است :

تعجب میکنم 480 رو پیشنهاد میکنید درسته در dx 12 کارت های amd خوب عمل میکنن ولی خب در بیشتر بازی ها 480 حتی از 1060 هم فریم پایین تری میده چه برسه 1070

بنده خودم جدیدا نسبت به کارت های amd علاقه خاصی دارم ولی خب 1070 قدرت خیلی بالایی داره

مقایسه رو هم یه نگاه بندازین

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-RX-480-vs-GeForce-GTX-1070

کارت 1070 تو گیمینگ 8.9 از 10 امتیاز داره اما 480 امتیازش 7.8 هستش

و در آینده هم میتونهتقریبا همه  بازی هارو با فریم بالا اجرا کنه

قیمت کمتری داره، در واقع کارایی به قیمت بالاتری داره و چیزی که دو سه سال اخیر نشان داده کارتهای amd آینده‌ی بهتری دارند.

لینک به دیدگاه

قیمت کمتری داره، در واقع کارایی به قیمت بالاتری داره و چیزی که دو سه سال اخیر نشان داده کارتهای amd آینده‌ی بهتری دارند.

به درست می فرمایین به صرفه تر هست خریدش اما ایشون توانایی خرید 1070 رو در کنار i5 دارن و میتونن با این سیستم هر بازی رو با آخرین جزئیات اجرا کنن

اینم درسته amd امسال خوب عمل کرد ولی دلیل بر این نیست nvidia همینطوری بمونه احتمال داره با اومدن ورژن جدید درایور nvidia هم پیشرفت کنه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AnSaWR گفته است :

به درست می فرمایین به صرفه تر هست خریدش اما ایشون توانایی خرید 1070 رو در کنار i5 دارن و میتونن با این سیستم هر بازی رو با آخرین جزئیات اجرا کنن

اینم درسته amd امسال خوب عمل کرد ولی دلیل بر این نیست nvidia همینطوری بمونه احتمال داره با اومدن ورژن جدید درایور nvidia هم پیشرفت کنه

بتونم ان شالله کنار 1070 6700k میگیرم

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، AnSaWR گفته است :

اینقدر تبلیغ 480 و 470 کردن که نسبت به قیمت دلاریشون تو ایران داره تا 400 بیشتر فروش میره

کف قیمت همون سافایر 250 دلاره اینجا 1300 فروخته میشه نسخه 8گیگ

1060 حدود 270-300 داره کف قیمت 1250-1300 پیدا میشه براش نسخه 6گیگ

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، alireza3dshadow گفته است :

اینقدر تبلیغ 480 و 470 کردن که نسبت به قیمت دلاریشون تو ایران داره تا 400 بیشتر فروش میره

کف قیمت همون سافایر 250 دلاره اینجا 1300 فروخته میشه نسخه 8گیگ

1060 حدود 270-300 داره کف قیمت 1250-1300 پیدا میشه براش نسخه 6گیگ

فکر کنم ربطی به تبلیغ نداره، به انتخاب ناگزیر بین چند گزینه مربوطه که هیچ یک حتی نزدیک به ایده آل نیستند.

لینک به دیدگاه

فکر کنم ربطی به تبلیغ نداره، به انتخاب ناگزیر بین چند گزینه مربوطه که هیچ یک حتی نزدیک به ایده آل نیستند.

من الان چی کار کنم؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

من الان چی کار کنم؟

حرف توی حرف زیاد شدپرسش چیه الان؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز، دارم سیستمی رو جمع میکنم اگه خدا بخواد و الان میخوام هارد بگیرم البته SSD از قبل تهیه شده، حالا میخوام برای شروع یک هارد 1TB بگیرم، میخواستم نظر دوستان رو راجع به سری جدید Seagate  یعنی Barracuda Pro بدونم؟ از نظر سرعت که مثل سری اول Barracuda هستش و 7200 دور بر دقیقس اگر کسی از دوستان استفاده کرده از این سری جدید ممنون میشم راهنماییم کنید.

اگر هم مدل دیگری مد نظرتون هست پیشنهاد بدید، ممنونم

لینک به دیدگاه

حرف توی حرف زیاد شدپرسش چیه الان؟

1070 با i5 یا 480 با i7

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

1070 با i5 یا 480 با i7

بین این دو تا اولی.

لینک به دیدگاه

بین این دو تا اولی.

دلیلش

ویرایش شده توسط mohigh
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

دلیلش

من با فرض کاربری بازی گفتم. اگر سرکار می‌ری و برای چیز دیگر استفاده می‌کنی وضع فرق می‌کنه. برای بازی از قدرت پردازنده کمتر استفاده می‌شه و برای کارت ۴۸۰ پردازنده‌ی i7 اسکایلیک  در بیشتر موقعیت‌ها تفاوت چندانی با i5 همین خانواده نداره. دوستان اهل بازی بهتر می‌تونند نظر بدن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...