رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یه سیستم دارم مادر بردم گیگابایت 865 و سی پی یو 3 فول 1 مگ کش و 2 تا رم 512 دی دی آر وان... و یه کارت گرافیک 256 جی فورس 5500 و یه هارد 250 ولی اصلاً از این سیتسم راضی نیستم خیلی خیلی کند کار میکنه چند باری هم ویندوز عوض کردم و هاردم رو اف دیسک کردم ولی بازم ناراضی هستم... ویندوز دیر بالا میاد و دیر خاموش میشه... حالا بنظره شما من چه سیستم عاملی بخرم که تونه منو راضی کنه نمیخوام زیاد هزینه ور داره یه با یه هزینه معمولی به من چی پیشنهاد میکنین که خیلی خوب باشه و اصلاً هنگ و اینجور چیزا در کار نباشه؟؟؟

برد چه مارکی بخرم؟آمبرد بخرم یا غیر آمبرد؟؟؟ سی پی یو چی بخرم؟ اینتل یا ای ام دی؟؟؟ رم چی بخرم؟ و هارد چی بخرم؟؟؟ و اینکه کارت گرافیک چی بخرم؟؟؟

راستش رو سیستمم اصلاً گیم نصب نمیکنم... فقط از این سیستمم واسه اینترنت و اسکن گرفتن و پرینت و کار با فتو شاپ و آفیس و فلش کردن گوشی و نصب پی سوئیت گوشیها... از اینجور برنامه ها استفاده میکنم... فقط میخوام هنگ نکنه اطلاعات هم میخوام زیاد بزنم تو سیستم هاردم 1 ترا باشه... راستی هارد 500 خوبه یا 1 ترا و چه مارکی؟؟؟

بنظره شما با حداقل ترین و کمترین هزینه چی میتونم تهیّه کنم که هم با همدیگه سازگار باشن و هم مشکلی نداشته باشم اصلاً...

ببخشین سوالاتم زیاد شد ممنونم میشم به سوالاتم جواب بدین با تشکّر از شما

ویرایش شده توسط moderator
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود بر همگي

دوستاي خوبم من مي خواستم يه سيستم تا 600 جمع كنم ولي فقط موارد زير اگه لطف كنيد و منو راهنمايي كنيد خيلي خوبه

نمي دونم اينتل يا اي ام دي ببندم

در ضمن اهل اوركلاك هم تا حالا نبودم

M.B

CPU

VGA

HARD

POWER

MOUSE

MODEM ADSL

DVD RW

RAMمن از اين سيستم براي كارهاي خانگي تا حدودي گيم و بيشتر نرم افزارهاي فيزيك

و مموبايل استفاده مي كنم

ویرایش شده توسط ahmadmalaki
لینک به دیدگاه

ممنون مهندس حسینی عزیز نمیخوام زیاد هزینه کنم با هزینه کم چی میتونم خریداری کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

اخه من از چند نفر پرسيدم گفتن مادربوردهاي گيگا با سي پي يوهاي اي ام دي مشكل حرارت دارندالبته من خودم الان يه مين فاكسكان761 mx دارم كه اصلا ازش راضي نيستم

ویرایش شده توسط DRAGON
لینک به دیدگاه

درود بر همگي

دوستاي خوبم من مي خواستم يه سيستم تا 600 جمع كنم ولي فقط موارد زير اگه لطف كنيد و منو راهنمايي كنيد خيلي خوبه

نمي دونم اينتل يا اي ام دي ببندم

در ضمن اهل اوركلاك هم تا حالا نبودم

M.B

CPU

VGA

HARD

POWER

MOUSE

MODEM ADSL

DVD RW

RAMمن از اين سيستم براي كارهاي خانگي تا حدودي گيم و بيشتر نرم افزارهاي فيزيك

و موبايل استفاده مي كنم

درود

دوست عزیز پیشنهاد بنده با توجه به رنج قیمت مد نظرتون به شرح زیر هست که البته با این مبلغ مد نظرتون پلتفرم AMD کارایی بهتری رو داره براتون.

MB:MB DFI LP JR 790GX-M2RS=98000

cpu:phenom II X4 945/ 4 core/ 8mb cache/45 nm/3 GHZ=165000

VGA:Geforce 9800 GT 1 GiG DDR 3=130000

power:Green 535 A=57000

hard: 250 samsung F /16 mb= 44000

modem adsl: asus 602= 42000

dav rw: asus 22 x sata =29000

ram: 2gig DDr 2 1066 patriot=57000

لینک به دیدگاه

دوستان من زاید از سیستم استفاده میکنم و سیستم زاید باز میمونه اگه amd بگیرم به مشکلی بر نمیخورم؟؟؟

لینک به دیدگاه

بچه ها سلام نميدونم چيكاركنم مادربورد ايسوس بگيرم يا گيگا ميگن گيگا باamdخوب جواب نميده مشكل حرارتي داره لطفا كمكم كنيد

لینک به دیدگاه

بچه ها سلام نميدونم چيكاركنم مادربورد ايسوس بگيرم يا گيگا ميگن گيگا باamdخوب جواب نميده مشكل حرارتي داره لطفا كمكم كنيد

چه رنج قیمت و برای چه CPU میخواید روش بگذارید

لینک به دیدگاه

دوستان من زاید از سیستم استفاده میکنم و سیستم زاید باز میمونه اگه amd بگیرم به مشکلی بر نمیخورم؟؟؟

دوست من این کلمه یعنی چی ؟ زاید

لینک به دیدگاه

نه عزیز ولی اگر خواستید و خواهان اینتل هستید اینتل هم میشه بست .

لینک به دیدگاه

سي پي يوفنوم2 ايكس 4 965 140w براي مادربورد هم تا 300 ميتونم هزينه كنم

لینک به دیدگاه

cpu phenom iix4 965براي مادربورد هم تا300

درود

برای این پردازنده m4a89gtd pro asus مناسب تر هستش.

ضمنا پردازنده های فعلی 965 اکثرا رویژن C3 هستند که 125 وات هستند و البته با قابلیت اور بهتر و کارکرد خنک تر.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خيلي ممنون چون سيستمي كه دارم اعصابمو خراب كرده فقط هنگ ميكنه كار هميشگي lمادربورد=فاكسكان761mxسي پي يو اتلون5000 2/4 vga=xfx 9400gt ram=2gig kنميدونم چرا

لینک به دیدگاه

با سلام

یک سیستم تا 1.5 میخوام جمع کنم برای بازی بدون مانیتور ولی با تمامی وسایل موس واسپیکر و... هارد هم میخوام raid کنم .ممنون میشم یک سیستمی به من معرفی کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

یک سیستم تا 1.5 میخوام جمع کنم برای بازی بدون مانیتور ولی با تمامی وسایل موس واسپیکر و... هارد هم میخوام raid کنم .ممنون میشم یک سیستمی به من معرفی کنی

i5-750

Gigabyte P55 UD3L TPM

RAM ADATA 4GB 1600 Gaming dual

hdd samsung500GB

2x5870 SAPPHIRE

green 785

حدود 1630 1640 در میاد میتونی بجای دتا 5870 دوتا 5850 برداری که حدود 280 تومان کم میشه میتونی یه هارد دیگه یه کیس گرون و.. ولی برای گیم کمتر از این اگه مانیتورت full hd باشه پشیمون میشی

لینک به دیدگاه

با سلام

یک سیستم تا 1.5 میخوام جمع کنم برای بازی بدون مانیتور ولی با تمامی وسایل موس واسپیکر و... هارد هم میخوام raid کنم .ممنون میشم یک سیستمی به من معرفی کنید

دوست گلم پیشنهاد بنده هم اینها هستش در حال حاضر که هر تغییری میشه توش ایجاد کرد . با قیمتهای حدودی براتون مینویسم

M.B ASUS P6T = 275

CPU 920 i7 = 295

RAM 6GB 1600 = 240

hdd wd 500gb 32mb *2 = 114

VGA HD5850 = 340

CASE green infinity = 106

power 685 green = 110

dvd rw samsung = 27

s.p creative a500 = 72

K.B gaming G800 a4tech = 21

mouse gaming a4tech = 25

در خدمتیم

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

من قصد دارم یه سیستم جمع کنم(کیس+مانیتور) لطف کنید منو راهنمایی کنید بودجم 2 تومنه و کارم برنامه نویسی و برادرم باهاش بازی میکنه

لینک به دیدگاه

با سلام

از بابت سیستم بسیار ممنون.یک سوالی داشتم شما همین سیستم را می فروشید البته اسمبل شده.با یک سوال دیگه که سیستم را قسطی هم می فروشید.ببخشید اگه سوال ها زیاد شد

لینک به دیدگاه

باسلام اقا اين مادربورد ايسوس چي شد كي مياد ايران ماكه مرديم ازانتظار توقسمت فروشگاه كه نوشته بزودي بزودي يعني كي(يه هفته ديگه يه ماه ديگه يه سال ديگه )اگه ميشه يكي منوراهنمايي كنه:mad:

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

با سلام

از بابت سیستم بسیار ممنون.یک سوالی داشتم شما همین سیستم را می فروشید البته اسمبل شده.با یک سوال دیگه که سیستم را قسطی هم می فروشید.ببخشید اگه سوال ها زیاد شد

درود

هزینه اسمبل هم میشه 10 تومان .

متاسفانه ما سیستم بصورت اقساط نداریم و شرمندم .

لینک به دیدگاه

باسلام اقا اين مادربورد ايسوس چي شد كي مياد ايران ماكه مرديم ازانتظار توقسمت فروشگاه كه نوشته بزودي بزودي يعني كي(يه هفته ديگه يه ماه ديگه يه سال ديگه )اگه ميشه يكي منوراهنمايي كنه:mad:

درود

دوست گلم شما خریدارید ؟

مبلغ رو واریز کنید الان براتون ارسال کنم .

قبلا هم دوستان وقتی داشتم 785TD evo رو میاوردیم همچین پستهایی میدادن . ما همرو فروختیم ولی این دوستانی که دنبالش بودن نخریدن . این بار اولمون نیستش .

لینک به دیدگاه

باسلام اقاي حسيني اگه مادربورد m4a89gtd pro usb3 اومده بگين قيمتش چنده باز هم مزاحمتون ميشيم:mad:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...