رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام اقاي حسيني اگه مادربورد m4a89gtd pro usb3 اومده بگين قيمتش چنده باز هم مزاحمتون ميشيم:mad:

210 تومان عزیز

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.4k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام به همه

من میخوام یه کیس جمع کنم +مانیتور کارم برنامه نویسی و بازیه بین 2 تا نهایت 2.300 پول دارم

کارت گرافیک اگه nvidia باشه بهتره ممنون میشم منو راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام به همه

من میخوام یه کیس جمع کنم +مانیتور کارم برنامه نویسی و بازیه بین 2 تا نهایت 2.300 پول دارم

کارت گرافیک اگه nvidia باشه بهتره ممنون میشم منو راهنمایی کنید

درود

دوست گلم پیشنهاد بنده اینه :با قیمتهای حدودی

M.B asus P6t = 275

CPU 920i7 = 280

RAM patriot viper ii 6gb 1600 = 265

VGA 275GTx = 290

HDD samsung 1TB f3 = 94

DVD RW samsung = 27

modem dlink = 10

case green infinity = 106

power 685w green = 110

k.b + microsoft wirless = 45

s.p eacan 505s = 37

lcd lg 2261vp = 216

این سیتسم حدودا 1760000 براتون تموم میشه که میشه تغییرات مختلفی توش داده

لینک به دیدگاه

درود

M.B asus P6t = 275

CPU 920i7 = 280

VGA 275GTx = 290

HDD samsung 1TB f3 = 94

DVD RW samsung = 27

modem dlink = 10

power 685w green = 110

s.p eacan 505s = 37

lcd lg 2261vp = 216

جناب حسینی خیلی ممنون فقط چند مورد هست

1-cpu اگه بشه میخوام i7 930 یا i7 860 بردارم کدوم بهتره به نظر شما

2-اگه لطف کنید یه M.B کامل تر معرفی کنید که از sata3 و usb3 پشتیبانی کنه

3-کارت های سری gtx400 nvidia کی به بازار میان شما وارد میکنید قیمتاش حدود چقدر خواهد بود

ممنون میشم به این موارد هم جواب بدید

لینک به دیدگاه

درود

M.B asus P6t = 275

CPU 920i7 = 280

VGA 275GTx = 290

HDD samsung 1TB f3 = 94

DVD RW samsung = 27

modem dlink = 10

power 685w green = 110

s.p eacan 505s = 37

lcd lg 2261vp = 216

جناب حسینی خیلی ممنون فقط چند مورد هست

1-cpu اگه بشه میخوام i7 930 یا i7 860 بردارم کدوم بهتره به نظر شما

2-اگه لطف کنید یه M.B کامل تر معرفی کنید که از sata3 و usb3 پشتیبانی کنه

3-کارت های سری gtx400 nvidia کی به بازار میان شما وارد میکنید قیمتاش حدود چقدر خواهد بود

ممنون میشم به این موارد هم جواب بدید

درود

دوست گلم 930 و 870 تفاوتی اساسیشون در سوکتشون هستش که 930 سوکت 1366 هستش و 870 1156 از نظر کارایی فکر میکنم که زیاد تفاوت با هم نداشته باشن . این مبنا رو هم حساب کنید که چیپ P55 با X58 تفاوت دارن .

2 - مادربورد میتونید P6X58 D premium حدودا قیمت 430 تومان ببرید .

3 - اینو میخوایم بیاریم و یه نظر سنجی امروز تو سایت میگذاریم

لینک به دیدگاه

سلام اقاي حسيني واقعا مادربوردجديدايسوس 210 تومنه (M4A89GTD PRO USB3) واقعا ارزونه من يكي سفارش دادم:mad:

لینک به دیدگاه

سلام اقاي حسيني واقعا مادربوردجديدايسوس 210 تومنه (M4A89GTD PRO USB3) واقعا ارزونه من يكي سفارش دادم:mad:

من مخلص شما هم هستم چون واردات خودمونه این قیمت میتونید تقدیم کنیم . که اگر خدا بخواد فردا یا پس فردا امید به خدا ترخیص میشه و حتما اینجا اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

ببخشيد كه اينقدر سوال ميكنم بااين مادربورد وسي پي يو 1090t وگرافيك 5850 چه رم وپاوروكيس روپيشنهاد ميكنيد براي گيم ودركل ميخواهم سيستم توهيچ كاري كم نياره وتا4 ال5سال ديگه هم قصد ارتقا ندارم ببخشيد فن سي پي يو يادم رفت يه فن با قدرت خنك كنندگي بالالطفا بگيد قيمت اين وسايل رو هم بگيد

ویرایش شده توسط DRAGON
لینک به دیدگاه

با سلام

Ram:2x2GB DDR3 1600 Patriot Viper II

Power:Green 885W

Case:CoolerMaster CM690

قیمتهای همه قطعات رو هم میتونید از صفحه ی اصلی چک کنید.

با تشکر:mad:

لینک به دیدگاه

باتشكر ازراهنمايتون ميشه يه كيس ديگه كه داراي سيستم تهويه قويتري باشه ومشكلي هم بااين كارتهاي گرافيك (5850)ازنظرنصب نداشته باشه معرفي كنيد

ویرایش شده توسط DRAGON
لینک به دیدگاه

دوست من CM690 تهویه خوبی داره مخصوصا اگه فنهای جداگانه براش تهیه و نصب کنید.در ضمن 5850 خیلی کارت عریضی هم نیست که کیسها باهاش مشکل داشته باشن مخصوصا CM690...

در هر صورت میتونید Green Infinity رو هم در نظر داشته باشید.:mad:

لینک به دیدگاه

اقاي حسيني سلام من يه كيس خريدم از سايت ليون حالا بايد چيكار كنم منتظر تماس شما بمونم اگه ميشه منو راهنمايي كنيددكمه خريد زدم كيس رفت توي سبد سفارش ديگه بايد چيكار كنم منو ميبخشيد اخه من تاحالا اينترنتي خريد نكردم

ویرایش شده توسط DRAGON
لینک به دیدگاه

اقاي حسيني سلام من يه كيس خريدم از سايت ليون حالا بايد چيكار كنم منتظر تماس شما بمونم اگه ميشه منو راهنمايي كنيددكمه خريد زدم كيس رفت توي سبد سفارش ديگه بايد چيكار كنم منو ميبخشيد اخه من تاحالا اينترنتي خريد نكردم

درود

ممنون از خرید شما . دوست گلم کیش شما 106 تومان و به اضافه 4.5 هزینه تو شهری تا باربری جمعا میشه 110500 تومان که شما 110 تومان واریز میکنید و شماره حسابها در راهنمای خرید سایت هستش و به من خبر میدید و ما براتون سریع کالا رو ارسال میکنیم .

لینک به دیدگاه

باسلام وخسته نباشيد اقاي حسيني من دچاراشتباه شدم وپاورگرين 2باردرسبدسفارشات ثبت شد براي پاك كردن يكي ازاين ثبت ها چيكار بايد كردچون من عجله دارم اگه مادربورد جديد ايسوس اومده بگين تاپول مادربرد رو هم واريز كنم (روش انتقال كارت به كارت)

ویرایش شده توسط DRAGON
لینک به دیدگاه

باسلام وخسته نباشيد اقاي حسيني من دچاراشتباه شدم وپاورگرين 2باردرسبدسفارشات ثبت شد براي پاك كردن يكي ازاين ثبت ها چيكار بايد كردچون من عجله دارم اگه مادربورد جديد ايسوس اومده بگين تاپول مادربرد رو هم واريز كنم (روش انتقال كارت به كارت)

پیشنهاد من اینه که شما صبر کنید تا مادربورد هم بیاد به محض اینکه اومد به شماره 88947927 - 8 تماس بگیرید و یا کالاهاتون رو برام پیغام خصوصی کنید .

لینک به دیدگاه

باسلام اقاي حسيني مااگه بخواهيم يه كارت5850 بگيريم چيكاربايد بكنيم توفروشگاه سايت نداشتين امكان داره اين كالارو بياريد(تااخرهمين ماه)

لینک به دیدگاه

باسلام اقاي حسيني مااگه بخواهيم يه كارت5850 بگيريم چيكاربايد بكنيم توفروشگاه سايت نداشتين امكان داره اين كالارو بياريد(تااخرهمين ماه)

سلام عزیزم

الان 5850 forc3d هستش 315 تومان و MSI 340 تومان

لینک به دیدگاه

باتشكرازشمااقاي حسيني گرافيك برند ايسوس نداريد ودرضمن اگه ميشه ميخواستم يه هارد500 بردارم ميشه شما به من يك يا چند تا مدل خوب معرفي كنيد

لینک به دیدگاه

باتشكرازشمااقاي حسيني گرافيك برند ايسوس نداريد ودرضمن اگه ميشه ميخواستم يه هارد500 بردارم ميشه شما به من يك يا چند تا مدل خوب معرفي كنيد

5850 ایسوس ندارم ولی تو بازار هستش و خیلی گرونه و حدود 400 تومانه و هارد 500 خوب WD 500 green 32MB حدودا 58 تومان

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز . می دونم سرت شلوغه ولی یه زحمت داشتم. من یه سیستم می خوام حدود 1 میلیون تومن . گرافیک کار می کنم گیم نیز هم! یه سیستم پیشنهاد می دید همراه با قیمت. ممنون می شم.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز . می دونم سرت شلوغه ولی یه زحمت داشتم. من یه سیستم می خوام حدود 1 میلیون تومن . گرافیک کار می کنم گیم نیز هم! یه سیستم پیشنهاد می دید همراه با قیمت. ممنون می شم.

سلام دوست عزیز

فقط کیس یا با مانیتور و .....؟

لینک به دیدگاه

اساتيد محترم سلام ميخواهم براي سيستمم رم بگيرم لطفا مراراهنمايي كنيد كه براي سيستم من چه نوع رمي بهتر است (براي گيم)

mb=asus M4A89GTDPROUSB3

CPU=PHENOMII X6 1090T

VGA=ATI 5850 1GIG DDR5

POWER=GREEN 880 W

HDD=WD GREEN500GIG 32MB

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...