رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 18 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

سیستم بر پایه معماریه ddr4 تا سقف ۴۵۰۰ معرفی کنید.

(فقط کیس)

ممنونم?

سلام

acwcw.thumb.JPG.ffd793e128ab6f8fc5e222fd38c9327a.JPG

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.4k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱ ساعت قبل، miladfi گفته است :

سلام دوستای گلم
امیدوارم حالتون خوب باشه
و سال جدید کنار خونوادتون بخوبی بگذرونید
- من میخوام یه کیس اسمبل 2.5 تا 3میلیون بخرم ک باهاش بشه بازی کرد
بازیهای مثل battelfield 4 و pes2017 و ....دیگه اسماشون نمیدونم ....gta iv
آیا امکانش هست با این پول _2.5 تا 3.0_  کیسی خرید ک باهاش بشه این بازیهارو اجرا کرد؟
اگه اره
لطفا و خواهشا میشه قطعاتشو واسم معرفی کنین ک بهترین نتیجه رو  ازش بگیرم؟
بازم تشکر

Screenshot_25.thumb.png.df33e5795b7bca3dd453559762d42ec8.png

این سیستم فکر میکنم برای شما مناسب باشه

و یه چیز دیگه اینکه به نطرم 50 تومن بیشتر هزینه کنین و مادربرد مدل زیر رو تهیه کنین (به نطرم ارزشش رو داره)

http://lioncomputer.ir/product/10677/مادربرد+ام+اس+ای+B250+PC+MATE/#prettyPhoto

بعدا هم اگه 8 گیگ رم برای بازی ها کم بود میتونین یه رم دیگه از همین مدل تهیه کنین و اضافه کنین

و اگه میخواین سرعت استفاده از ویندوز و بالا اومدن و غیره بالا بره میتونین یه درایو ssd تهیه کنین (که هر موقعی میشه اضافش کرد)

سیستم آینده نگرانه ای هست با توجه به سی پی یو قوی و جای خالی برای ارتقا در آینده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/27, 14:07:37، nikghalb گفته است :

خب من قطعا هیچوقت بودجم اونقدری نمیشه که بتونم ssd nvme raid کنم! ولی خب این مادربورد از ssd nvme ساپورت میکنه.

والا من گفتم که تجربه اولمه برای همین هم شناخت کاملی از محصولات ندارم و محصولات گرین رو هم که هیچ بررسی ازش تو سایت های معتبر خارجی پیدا نکردم. فکر کنم مدل مدنظر شما سری Glacier evo باشه که منم تعریفشو شنیدم. اگه واقعا اندازه کولرمستر کارایی داشته باشه حتما میره تو انتخابام.

این پاوری که شما معرفی کردید از نظر قیمتی قیمت مناسبی داره و 75 تومن گرونتر از مدل کولرمستره اگه به نظرتون مدل بهتریه حتما این مدل رو تهیه خواهم کرد (خودم تعریف محصولات EVGA رو در سطح جهانی خیلی شنیدم)

دوست عزیز خیلی ممنون بابت نظراتتون.

الان که دیدم متوجه شدم سیپیو 7700 کا خیلی گرون شده 150 تومن بیشتر از معمولی از طرفی رمی هم که برداشتید خیلی گرونه و تاثیر خاصی تو کارای شما نداره من پیشنهاد میکنم تغیرات زیرو انجام بدید(البته منظورم الانه اگ موقع خرید باز قیمت 7700کا خوب شد همونو بخرید)

1-سیپیو 7700 با قیمت 1290 که 150 تومان سود میکنید و فرقی با 7700کا نداره ولی اگ قیمتش نزدیک بود میشه روش فکر کرد

2-رم که بنظرم 600 تومن زیادی گرونه واسه اون رم میتونید adata 16gb 2400 رو به قیمت 370 بخرید البته از دیجی..کالا

3-کارایی کولر گرین خیلی خوبه ولی قرار نیست در حد کولر مستر باشه و نبایدم باشه ولی اطمینان بهتون میده که حداقل از کولر های بادی بهتره که خودش تحسین داره و اگر شمام اورکلاک نکنی در حقیقت فرقی با کولر مستر نداره و تو فرکانسای بالا خودشو نشون میده

4-مادربردم اگر sli نمیکنید یا اور نمیکنید یا بیشتر از 2400 رم استفاده نمیکنید که هیچکدوم از اینا طبق گفته هاتون فایده ای براتون نداره و خرج بیخوده H270 Pro Carbon رو بگیرید امکانات و قیافه خوبی داره

5-پاور حیقیتا اگر بخوایم مقایسه کنیم با v750 کولر مستر باید مقایسه کنیم که در ظاهر تو یه سطحن ولی evga ریویو های بهتری داره تو اینترنت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، M!L4D-DX گفته است :

با سلام به اساتید

بین این دو موس گیر کردم

http://lioncomputer.ir/product/4776/موس+گیمینگ+لاجیتک+G402/

http://lioncomputer.ir/product/9254/موس+گیمینگ+کوگار+COUGAR+600M/

و قرار با این کیبورد خریداری کنم

http://lioncomputer.ir/product/9924/کیبورد+گیمینگ+ایسوس+Cerberus+With+Arabic+Letters/

برای بازی کدوم بهتره.

لطفا راهنمایی کنید عجله دارم

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

الان که دیدم متوجه شدم سیپیو 7700 کا خیلی گرون شده 150 تومن بیشتر از معمولی از طرفی رمی هم که برداشتید خیلی گرونه و تاثیر خاصی تو کارای شما نداره من پیشنهاد میکنم تغیرات زیرو انجام بدید(البته منظورم الانه اگ موقع خرید باز قیمت 7700کا خوب شد همونو بخرید)

1-سیپیو 7700 با قیمت 1290 که 150 تومان سود میکنید و فرقی با 7700کا نداره ولی اگ قیمتش نزدیک بود میشه روش فکر کرد

2-رم که بنظرم 600 تومن زیادی گرونه واسه اون رم میتونید adata 16gb 2400 رو به قیمت 370 بخرید البته از دیجی..کالا

3-کارایی کولر گرین خیلی خوبه ولی قرار نیست در حد کولر مستر باشه و نبایدم باشه ولی اطمینان بهتون میده که حداقل از کولر های بادی بهتره که خودش تحسین داره و اگر شمام اورکلاک نکنی در حقیقت فرقی با کولر مستر نداره و تو فرکانسای بالا خودشو نشون میده

4-مادربردم اگر sli نمیکنید یا اور نمیکنید یا بیشتر از 2400 رم استفاده نمیکنید که هیچکدوم از اینا طبق گفته هاتون فایده ای براتون نداره و خرج بیخوده H270 Pro Carbon رو بگیرید امکانات و قیافه خوبی داره

5-پاور حیقیتا اگر بخوایم مقایسه کنیم با v750 کولر مستر باید مقایسه کنیم که در ظاهر تو یه سطحن ولی evga ریویو های بهتری داره تو اینترنت

خیلی ممنون دوست عزیز خیلی کمک کرد حرفاتون تشکر

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/27, 14:56:37، AliReza-Lion گفته است :

بله .خیلی هم خوب میتونه اجرا کنه

acw.thumb.JPG.3d4d1003733060510dd5c1c82b7a500b.JPG

فقط در نظر داشته باشید کارت گرافیک الان بخاطر عید 100 تومن آف خورده .بهتره الان تهیه کنید که اف  شامل شما بشه

موفق باشید!

سلام عزیزم
مرسی و خیلیی ممنونم بابت راهنماییت
من اطلاعاتم خیلی کم و مقدماتی.
و همینی ک شما معرفی کردی و اون دوستی  ک تو پست بعدی معرفی کردن وی مقایسه کنم و بخرم .
1-  گرافیک تو  رنج 900تومن ،مدلی هست ک ازهمین قدرتمندتر باشه؟من گرافیکایی ک داشتم انویدیا بود رفتم سرچ کردم دیدم گیگابایت،توی اپدیت کردن درایورش مشکلی ندارن؟ مثلا تحریم.....؟

2-جالب اینجاس دوستی ک بعد پست شماهم راهنماییم کرد ،همینو معرفی کرد،دلیلش چیه؟

3-من رفتم تو مشخصات مادربردی ک معرفی کردی،نوشته DDR3 - 1866

Memory

Number of Memory Slots
4×240pin
Memory Standard
DDR3 1866(O.C.)/1600/1333

بعدش شما ی رم معرفی کردی ک DDR4 هستش و 3000mhz
یعنی رم قوی تر از مادربرد.? مشکلی ایجاد نمیکنه؟ منظورم اینکه اون مادربرد میتونه تمام قدرت یه رم DDR4 به کاربر بده یا نه؟چطوری؟

4- مثلا نمیشه با 700 800تومن یه سی پی یو i7 خرید؟

5- فرق i5 , i7 چیه؟ تعداد هسته؟

6- فرق بین سی پی یو اینتل "sky lake" و " kaby lake" چیه؟
7- شما ی پاور 650 وات معرفی کردی . دوس بعدی ی پاور 500وات . فرقش تو مصرف  قطعاتی ک معرفی کردین؟یا چیز دیگس؟

8- ی سوال دیگه ک مثل سوالای خنده دار دیگم :| اینکه به این کارت میشه یه مانیتور ال جی CRT وصل کرد؟ (منظورم دیگه مانیتور نخرممم پوول ندارم) :(
-- ببخشید سوالام اگر خنده دار :\خواهش میکنم جواب بدین . چون من کسی و نمیشناسم ک بتونه به سوالاتم جواب بده و میخوام ی خرید با اطمینان داشته باشم... باز هم ممنون.

ویرایش شده توسط miladfi
لینک به دیدگاه

در در 1395/12/27, 15:23:06، Cantaver گفته است :

Screenshot_25.thumb.png.df33e5795b7bca3dd453559762d42ec8.png

این سیستم فکر میکنم برای شما مناسب باشه

و یه چیز دیگه اینکه به نطرم 50 تومن بیشتر هزینه کنین و مادربرد مدل زیر رو تهیه کنین (به نطرم ارزشش رو داره)

http://lioncomputer.ir/product/10677/مادربرد+ام+اس+ای+B250+PC+MATE/#prettyPhoto

بعدا هم اگه 8 گیگ رم برای بازی ها کم بود میتونین یه رم دیگه از همین مدل تهیه کنین و اضافه کنین

و اگه میخواین سرعت استفاده از ویندوز و بالا اومدن و غیره بالا بره میتونین یه درایو ssd تهیه کنین (که هر موقعی میشه اضافش کرد)

سیستم آینده نگرانه ای هست با توجه به سی پی یو قوی و جای خالی برای ارتقا در آینده

موفق باشید

سلام عزیزم
مرسی واس راهنماییت
من سوالایی ک داشتم و توی نقل پست دوست قبلی پرسیدم.
هرکدوم از شما جواب دادین قبوله
من فقط به همینی ک شما و دوست قبلی معرفی کرد میخرم. چون میشه گفت تقریبا هیچ اطلاعاتی ندارم....فقط اسمشون شنیدم
خیلی ممنونم و دمت گرم

ویرایش شده توسط miladfi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، miladfi گفته است :

سلام عزیزم
و همینی ک شما معرفی کردی و اون دوستی  ک تو پست بعدی معرفی کردن وی مقایسه کنم و بخرم .
1-  گرافیک تو  رنج 900تومن ،مدلی هست ک ازهمین قدرتمندتر باشه؟من گرافیکایی ک داشتم انویدیا بود رفتم سرچ کردم دیدم گیگابایت،توی اپدیت کردن درایورش مشکلی ندارن؟ مثلا تحریم.....؟

Memory

Number of Memory Slots
4×240pin
Memory Standard

یعنی رم قوی تر از مادربرد.? مشکلی ایجاد نمیکنه؟ منظورم اینکه اون مادربرد میتونه تمام قدرت یه رم DDR4 به کاربر بده یا نه؟چطوری؟

7- شما ی پاور 650 وات معرفی کردی . دوس بعدی ی پاور 500وات . فرقش تو مصرف  قطعاتی ک معرفی کردین؟یا چیز دیگس؟

8- ی سوال دیگه ک مثل سوالای خنده دار دیگم :| اینکه به این کارت میشه یه مانیتور ال جی CRT وصل کرد؟ (منظورم دیگه مانیتور نخرممم پوول ندارم) :(
-- ببخشید سوالام اگر خنده دار :\خواهش میکنم جواب بدین . چون من کسی و نمیشناسم ک بتونه به سوالاتم جواب بده و میخوام ی خرید با اطمینان داشته باشم... باز هم ممنون.

درود دوست عزیز

1و 2- بهترین گرافیک تو این رنج قیمت همین هست  و مشکلی نیست واسه درایور ( میتونین همیشه جدیدترین نسخه رو از سایتای ایرانی دانلود کنین)

3-بله دچار مشکل میشه ;دوست عزیزی که معرفی کرد احتما حواسش نبوده (واسه ddr3 بودن وگرنه فرکانس بالاتر در ddr4 مشکلی نداره )

4- باید دنبال دسته دو بگردین اونم ماله دو سه نسل پیش که کلا به شما که اطلاعات زیادی درباره کامپیوتر ندارین توصیه نمیکنم

5-تعداد هسته ها یکی هست ولی i7 به ازای هر هسته دو رشته پردازشی داره که باعث میشه سی پی یو قوی تر کار کنه(میدونم متوجه نشدین :D خلاصه بگم حدود 20 30 درصد قوی تره و گرون تر و  واسه شما تقریبا فرقی نمیکنه البته اگه فقط واسه بازی میخواهین)

6-kaby lake نسل جدید تر هست و کمی پرفورمنس بهتری داره نسبت به نسل قبل

7-پاور 500 وات کافی هست ولی اگه بخواید در آینده کارت گرافیک قوی تری استفاده کنین باید پاور قوی تری بردارین و من به خاطر ارزون تر در اومدن اون مدل رو پیشنهاد کردم

8-توصیه میکنم همین الان اون مانیتور رو از پنجره بندازین بیرون (فقط مواظب باشین کسی زیر پنجره نباشه :D) چشم رو داغون میکنن و اینکه یه کامپیوتر ضعیف تر ببندین ولی با مانیتور خوب (البته اگه تصمیم به خریدن مانیتور جدید ندارین )

اینم یه سیستم با  مانیتور

Screenshot_21.thumb.png.27f91415995d1255d8ba9829e1137069.png

فقط اینکه یکم گرون تر در اومد که میشد مین رو یه مدل ارزون تر با چیپست h110 برداشت که یکم درد سر داره

باید اول با یه سی پی یو اسکای لیک بایوس مادربرد رو آپدیت کرد بعد سی پی یو 7100 رو نصب کرد

ویرایش شده توسط Cantaver
لینک به دیدگاه

در در 1395/12/27, 20:04:50، Cantaver گفته است :

درود دوست عزیز

1و 2- بهترین گرافیک تو این رنج قیمت همین هست  و مشکلی نیست واسه درایور ( میتونین همیشه جدیدترین نسخه رو از سایتای ایرانی دانلود کنین)

3-بله دچار مشکل میشه ;دوست عزیزی که معرفی کرد احتما حواسش نبوده (واسه ddr3 بودن وگرنه فرکانس بالاتر در ddr4 مشکلی نداره )

4- باید دنبال دسته دو بگردین اونم ماله دو سه نسل پیش که کلا به شما که اطلاعات زیادی درباره کامپیوتر ندارین توصیه نمیکنم

5-تعداد هسته ها یکی هست ولی i7 به ازای هر هسته دو رشته پردازشی داره که باعث میشه سی پی یو قوی تر کار کنه(میدونم متوجه نشدین :D خلاصه بگم حدود 20 30 درصد قوی تره و گرون تر و  واسه شما تقریبا فرقی نمیکنه البته اگه فقط واسه بازی میخواهین)

6-kaby lake نسل جدید تر هست و کمی پرفورمنس بهتری داره نسبت به نسل قبل

7-پاور 500 وات کافی هست ولی اگه بخواید در آینده کارت گرافیک قوی تری استفاده کنین باید پاور قوی تری بردارین و من به خاطر ارزون تر در اومدن اون مدل رو پیشنهاد کردم

8-توصیه میکنم همین الان اون مانیتور رو از پنجره بندازین بیرون (فقط مواظب باشین کسی زیر پنجره نباشه :D) چشم رو داغون میکنن و اینکه یه کامپیوتر ضعیف تر ببندین ولی با مانیتور خوب (البته اگه تصمیم به خریدن مانیتور جدید ندارین )

اینم یه سیستم با  مانیتور

Screenshot_21.thumb.png.27f91415995d1255d8ba9829e1137069.png

فقط اینکه یکم گرون تر در اومد که میشد مین رو یه مدل ارزون تر با چیپست h110 برداشت که یکم درد سر داره

باید اول با یه سی پی یو اسکای لیک بایوس مادربرد رو آپدیت کرد بعد سی پی یو 7100 رو نصب کرد

ای جاان
مرسی داداشی دمت گرم
خیلی خوب بود راهنماییت مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی خیلی زیاد
پس خیالم راحت شد ک همون سیستم ک معرفی کردین و میخرم
ولی بازم سوال دارم به همین راحتی ک نمیتونی فرار کنی :|
1-اون مادربردی ک شما معرفی کردی DD4 - 2400هستش.این به این معنیه ک من دیگه نمیتونم رواین مین یه رم بیشتر از 2400مگاهرتز ازش قدرت بگیرم . حتی اگر مثلا رمم 3000مگاهرتز باشه؟ ولی میشه مثلا 8گیگ 2400 به 16گیگ 2400 ارتقا پیدا کنه؟

2-یه مانیتور با قیمت مناسب ک بتونه از امکانات اون گرافیکی ک معرفی کردی پشتیبانی کنه،میگی؟ ترجیحا سامسونگ یا ال جی . البته قیمتش مهمتر.

راستی چی این مانیتور بنداز دور. تازه همین چند وق پیش دسته دوم 50 خریدمش قرار 8سال دیگه کار کنه واسم._الکی_ :D
- - هزاربار ببخشید عزیزم . میگم ک هیچ اطلاعاتی ندارم...و اینکه سیستم خودم واس 8سال پیش. یعنی سال سگ :|منظورم همون خیلی قدیمی :D. اگه قرض یهودم کنم  باید ی کیس و مونیتور جدید بخرم. مجبورم :|

ویرایش شده توسط miladfi
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، miladfi گفته است :

ای جاان
مرسی داداشی دمت گرم
خیلی خوب بود راهنماییت مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی خیلی زیاد
پس خیالم راحت شد ک همون سیستم ک معرفی کردین و میخرم
ولی بازم سوال دارم به همین راحتی ک نمیتونی فرار کنی :|
1-اون مادربردی ک شما معرفی کردی DD4 - 2400هستش.این به این معنیه ک من دیگه نمیتونم رواین مین یه رم بیشتر از 2400مگاهرتز ازش قدرت بگیرم . حتی اگر مثلا رمم 3000مگاهرتز باشه؟ ولی میشه مثلا 8گیگ 2400 به 16گیگ 2400 ارتقا پیدا کنه؟

2-یه مانیتور با قیمت مناسب ک بتونه از امکانات اون گرافیکی ک معرفی کردی پشتیبانی کنه،میگی؟ ترجیحا سامسونگ یا ال جی . البته قیمتش مهمتر.
- - هزاربار ببخشید عزیزم . میگم ک هیچ اطلاعاتی ندارم...و اینکه سیستم خودم واس 8سال پیش. یعنی سال سگ :| شوخی. اگه قرض یهودم کنم باید بخرم :| مجبورم :|

1- بله میتونین بعدا یه 8 گیگ دیگه به سیستم اضافه کنین و فرکانس بیشتر هیچ تاثیری نداره رو عملکرد سیستم و عملا رم رو فرکانس 2400 کار میکنه

2-یه دور دیگه نگاه کنین مورد ششم رو :)

بهترین مانیتور به نظر من در این رنج قیمت همین مدل هست و اینکه benq یکی از شرکت های بزرگ سازنده مانیتور هست و این مدل با قیمت خیلی خوبی وارد بازار شده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، M!L4D-DX گفته است :

لطفا راهنمایی کنید عجله دارم

با تشکر

به نظر من مدل لاجیتک رو انتخاب کنین

تو خیلی از جاها به عنوان بهترین موس رده قیمتیش انتخاب شده

به یکی از دوستام همین مدل و کیبورد سربروس رو پیشنهاد کردم که خیلی راضی بود

تنها مشکل سربروس اینه که کیبوردش عربیه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/27, 20:45:07، Cantaver گفته است :

1- بله میتونین بعدا یه 8 گیگ دیگه به سیستم اضافه کنین و فرکانس بیشتر هیچ تاثیری نداره رو عملکرد سیستم و عملا رم رو فرکانس 2400 کار میکنه

2-یه دور دیگه نگاه کنین مورد ششم رو :)

بهترین مانیتور به نظر من در این رنج قیمت همین مدل هست و اینکه benq یکی از شرکت های بزرگ سازنده مانیتور هست و این مدل با قیمت خیلی خوبی وارد بازار شده

مرسی داداشی خیلی مزاحمت شدم
اره دیدم گفتم شاید ارزونترم باشه .... خلاصه ک خیلی لطف کردی . خیلی راهنمایی شدم . مرسی مرسی مرسی....
همون سیستم اولی ک معرفی کردی میخرم. شاید با یه مانیتور دسته دوم یا شاید بتونم یه ارزونتر پیدا کنم...

اورکلاک (ک فقط میدونم از نهایت قدرت سیستم استفاده میشه اگع اونم اشتباه نکرد باشم) ک میدم یجایی واسم درستش کنن

خیلی گلی . استفاده کردم . همجوره ممنونم داداش :x

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، miladfi گفته است :

مرسی داداشی خیلی مزاحمت شدم
اره دیدم گفتم شاید ارزونترم باشه .... خلاصه ک خیلی لطف کردی . خیلی راهنمایی شدم . مرسی مرسی مرسی....
همون سیستم اولی ک معرفی کردی میخرم. شاید با یه مانیتور دسته دوم یا شاید بتونم یه ارزونتر پیدا کنم...

اورکلاک (ک فقط میدونم از نهایت قدرت سیستم استفاده میشه اگع اونم اشتباه نکرد باشم) ک میدم یجایی واسم درستش کنن

خیلی گلی . استفاده کردم . همجوره ممنونم داداش :x

سی پی یو شما قابلیت اوورکلاک نداره و گرافیکتون هم به صورت شرکتی اوورکلاک شده

نیازی نیست به کسی بگین واستون اوور کنه

بعدا هم اگه خواستین سرعت بالا اومدن سیستم و کار تو ویندوز سریع تر باشه میتونین یه ssd تهیه کنین

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/27, 20:58:03، Cantaver گفته است :

سی پی یو شما قابلیت اوورکلاک نداره و گرافیکتون هم به صورت شرکتی اوورکلاک شده

نیازی نیست به کسی بگین واستون اوور کنه

بعدا هم اگه خواستین سرعت بالا اومدن سیستم و کار تو ویندوز سریع تر باشه میتونین یه ssd تهیه کنین

:x چطوری راهنماییای با ارزشت جبران کنم.اطلاعاتی ک دادی خیلی واسم مهم  بودن.

لینک به دیدگاه

دوستان به این تاپیک هم یک سری بزنید و در صورت امکان راهنمایی بفرمایید   ممنون.

ویرایش شده توسط ali shareei
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، miladfi گفته است :

سلام عزیزم

Memory

Number of Memory Slots
4×240pin
Memory Standard

مادربورد رو اشتباه نوشتم
این رو باید تهیه کنید :http://lioncomputer.ir/product/10549/مادربرد+ام+اس+ای+B150M+PRO-VHL/

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان  عزیز

بنده میخواستم مانیتور مخصواص گیم بگیرم ولی واقعا نمیدونم کدوم برند بهتره ؟ اگر میشه راهنماییم کنید و چند مدل خوب بهم معرفی کنید  از لحاظ قیمتی هم میخوام دور بره 600 - 700 تومن باشه  .

لینک به دیدگاه

سلام

نظرتون در مورد رم  ADATA XPG Z1 DDR4 3000MHz CL16 Dual Channel Desktop RAM - 16GB     چی هست ؟

این رم 440 تومن  هست.

همین رم رو با این مشخصات برای جی اسکیل  باید 600 تومن پرداخت کرد .

با توجه به تفاوت بسیار فاحشی که با رم های جی اسکیل در حال حاضر از نظر قیمت داره به نظرتون خریدش مناسب هست یا خیر ؟

( برای مادربرد Z270  و سی پی یو سری kaby lake )

ویرایش شده توسط ali shareei
لینک به دیدگاه

سلام مجدد به همه دوستان.

آقا یه سوال ، ارزش داره برای استفاده 6 ماه کارت گرافیک 750ti تهیه کنم و بعد بفروشمش و کارت بهتری بخرم؟ چقدر از قیمتش کم میشه؟

(کارت 750ti رو انتخاب کردم چون کارت خوب و بهینه ای به نظر میرسه)

خیلی ممنون لطفا جواب بدین.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nikghalb گفته است :

سلام مجدد به همه دوستان.

آقا یه سوال ، ارزش داره برای استفاده 6 ماه کارت گرافیک 750ti تهیه کنم و بعد بفروشمش و کارت بهتری بخرم؟ چقدر از قیمتش کم میشه؟

(کارت 750ti رو انتخاب کردم چون کارت خوب و بهینه ای به نظر میرسه)

خیلی ممنون لطفا جواب بدین.

به نظر من که ارزش داره ، مصرف برق کم و کارایی خوب ، قیمت مناسب ، بازار خرید و فروش خوب 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

به نظر من که ارزش داره ، مصرف برق کم و کارایی خوب ، قیمت مناسب ، بازار خرید و فروش خوب 

خیلی ممنون رفیق.

لینک به دیدگاه

: Intel
مدل : i5-7500
سوکت : LGA1151
تعداد هسته : 4
تعداد رشته ها : 4
فرکانس : 3.4-3.8
گرافیک داخلی : بله
کش L3 : 6 MB SmartCache
حداکثر توان حرارتی : 65W
تکنولوژی پردازش : 14nm
حداکثر حافظه پشتیبانی شده : 64 GB
نوع حافظه : DDR4
تعداد کانالهای حافظه : 2

پردازنده گرافیکی :

Intel  HD Graphics 630

سلام دوستان
ضمن تبریک سال نو
میخوام یه سیستم بخرم ک یکی از بچه های همین فروم معرفی کردن،ممنونم ازش.

من قبلا چندتا سوال پرسیدم ازش . ایشونم جواب دادن...دیگه روم نمیشه انقدر سوال پرسیدم :| الانم بازم سوال دارم...
این مشخصات CPU سیستمی ک میخوام بخرم

1- چطوری میشه فهمید یه سیستم 64بیتی هست؟(تو محیط ویندوز نه . قبل خرید میخوام بدونم) یا 32بیتی؟ یا 128بیتی؟ منظورم همون مشخصاتی ک بازیهای پشت بستشون نوشته... مثلا ی بازی به سیستم 64بیتی نیاز داره... این سی پی یو 64بیتی ؟ یا 32؟اصلا یعنی چی ؟ 64 یا 32 واسه Cpu?یا مین برد و ....؟

2-گرافیک داخلی با پردازنده گرافیکی . یکیه؟ چ کارایی داره؟

مرسی

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، miladfi گفته است :
: Intel
مدل : i5-7500
سوکت : LGA1151
تعداد هسته : 4
تعداد رشته ها : 4
فرکانس : 3.4-3.8
گرافیک داخلی : بله
کش L3 : 6 MB SmartCache
حداکثر توان حرارتی : 65W
تکنولوژی پردازش : 14nm
حداکثر حافظه پشتیبانی شده : 64 GB
نوع حافظه : DDR4
تعداد کانالهای حافظه : 2

پردازنده گرافیکی :

Intel  HD Graphics 630

سلام دوستان
ضمن تبریک سال نو
میخوام یه سیستم بخرم ک یکی از بچه های همین فروم معرفی کردن،ممنونم ازش.

من قبلا چندتا سوال پرسیدم ازش . ایشونم جواب دادن...دیگه روم نمیشه انقدر سوال پرسیدم :| الانم بازم سوال دارم...
این مشخصات CPU سیستمی ک میخوام بخرم

1- چطوری میشه فهمید یه سیستم 64بیتی هست؟(تو محیط ویندوز نه . قبل خرید میخوام بدونم) یا 32بیتی؟ یا 128بیتی؟ منظورم همون مشخصاتی ک بازیهای پشت بستشون نوشته... مثلا ی بازی به سیستم 64بیتی نیاز داره... این سی پی یو 64بیتی ؟ یا 32؟اصلا یعنی چی ؟ 64 یا 32 واسه Cpu?یا مین برد و ....؟

2-گرافیک داخلی با پردازنده گرافیکی . یکیه؟ چ کارایی داره؟

مرسی

1-اون 64 بیت که میگن مربوط به نسخه ویندوز هست و ربطی به سخت افزار نداره . از مغازه دار بخواید براتون ویندوز 64 بیت نصب کنه . یا خودتون سی دیش رو بگیرید راحت نصب کنید . همین !

2- بله یکیه . cpu میاد کار های گرافیکی رو انجام میده . قدرت نسبتا ضعیفی هم داره . کاراییش برای کسایی هست که نیاز به پردازش گرافیکی بالایی ندارند و بیشتر کارشون با cpu هست  دیگه کارت گرافیک نمیخرن و از همون گرافیک داخلی استفاده میکنن .

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/30, 17:53:04، MamadMedusa گفته است :

1-اون 64 بیت که میگن مربوط به نسخه ویندوز هست و ربطی به سخت افزار نداره . از مغازه دار بخواید براتون ویندوز 64 بیت نصب کنه . یا خودتون سی دیش رو بگیرید راحت نصب کنید . همین !

2- بله یکیه . cpu میاد کار های گرافیکی رو انجام میده . قدرت نسبتا ضعیفی هم داره . کاراییش برای کسایی هست که نیاز به پردازش گرافیکی بالایی ندارند و بیشتر کارشون با cpu هست  دیگه کارت گرافیک نمیخرن و از همون گرافیک داخلی استفاده میکنن .

سلام سال نوت مبارک . 120ساله شی ایشالله...
1-ولی من دیدم ک روی سیستمهایی 64نصب نمیشه. مثلا همین سیستم خودم...البته Cpu پنتیوم :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...