رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/01/08, 13:37:55، bighero7 گفته است :

امکاناتش رو خودتون باید بررسی کنید ببینید به کدوم یک از امکاناتش بیشتر نیاز دارید ،

یکی درگاه اتصال ساتاش بیشتره

یکی یو اس بی بیشتری داره

یکی قابلیت ساپورت m2 داره

یکی از دوگرافیک همزمان پشتیبانی میکنه

سلام مرسی bighero هم استانی  عزیزم ک همیشه  راهنمایی میکنی

--- طبق گفته شما و مقایسه خودم . مادربرد  MSI MORTAR ARCTRIC انتخاب کردم

1-فقط کدوم ماردبرد ،از دوگرافیک همزمان ساپورت میکنه؟

2-این مادربرد ARCTRIC با کیس Deepcool kendomen سازگاری داره؟ منظورم فنها و پورتهاشه...:/ اخه نمیدونم usb و cooler تو چ پرتهایی نصب میشه و چطوریه

ویرایش شده توسط miladfi
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 ساعت قبل، miladfi گفته است :

سلام مرسی bighero هم استانی  عزیزم ک همیشه  راهنمایی میکنی

--- طبق گفته شما و مقایسه خودم . مادربرد  MSI MORTAR ARCTRIC انتخاب کردم

1-فقط کدوم ماردبرد ،از دوگرافیک همزمان ساپورت میکنه؟

2-این مادربرد ARCTRIC با کیس Deepcool kendomen سازگاری داره؟ منظورم فنها و پورتهاشه...:/ اخه نمیدونم usb و cooler تو چ پرتهایی نصب میشه و چطوریه

خواهش میکنم 

1- هر سه مادربرد از گرافیک های AMD به طور همزمان پشتیبانی میکنن ولی از انویدیا به صورت تکی میتونید استفاده کنید ( به نظرم اهمیتی تو زمینه گیم نداره ، همون تکی استفاده کنید بهتره تا بخواید sli کنید )

2- بله مشکلی نداره و میتونید استفاده کنید ، محل اتصال پین های برق فن روی مادربرد مشخصه و به انگلیسی فونت ریز نوشته شده

مادربرد انتخابیتون مدل مینی هست و کمی درگاه های pci کمتری داره ، البته انتخاب با خودتونه ولی به نظر بنده برا شما دو مدل دیگه بهتره ، سایز عادی هستن و درگاه های اتصال بیشتری هم دارن 

مدل B250 PC MATE درگاه یو اس بی کمتری داره ولی دو درگاه m2 داره که به درد شما شاید نخوره

مدل گیگابایت درگاه یو اس بی 3 بیشتری داره 

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

در در 1396/01/08, 15:49:16، bighero7 گفته است :

خواهش میکنم 

1- هر سه مادربرد از گرافیک های AMD به طور همزمان پشتیبانی میکنن ولی از انویدیا به صورت تکی میتونید استفاده کنید ( به نظرم اهمیتی تو زمینه گیم نداره ، همون تکی استفاده کنید بهتره تا بخواید sli کنید )

2- بله مشکلی نداره و میتونید استفاده کنید ، محل اتصال پین های برق فن روی مادربرد مشخصه و به انگلیسی فونت ریز نوشته شده

مادربرد انتخابیتون مدل مینی هست و کمی درگاه های pci کمتری داره ، البته انتخاب با خودوتنه ولی به نظر بنده برا شما دو مدل دیگه بهتره ، سایز عادی هستن و درگاه های اتصال بیشتری هم دارن 

مدل B250 PC MATE درگاه یو اس بی کمتری داره ولی دو درگاه m2 داره که به درد شما شاید نخوره

مدل گیگابایت درگاه یو اس بی 3 بیشتری داره 

بازم مرسی
استفاده کردم
با توجه به راهنماییت و بررسی مجدد . انتخابم به مادربر Gigabyte تغییر کرد،بازم مرسی.(من بشتر میخواستم با گرافیکم یکی باشه رو msi اسرار داشتم)

1- فقط واس اینکه خیلی وسواسم . بنظرت با این قیمت470-480 تومن مادربرد بهتری مد نظرت هست؟ شاید من ندونم...

2-گرافیک MSi RX480 gaming x twin Frozr 8GB انتخاب کردم.با این مادربرد گیگا مشکلی پیش نمیاد؟ (تو مواردی شنیدم ک مثلا گرافیک و مادربرد هم اسم از یه مارک باشن . مچ هستن و بهتره) درسته؟(کل سیستمی ک مدنظرم هر قطعه واس یه مارک :| )

3-بازم این سوال واسم پیش اومد ک این مادربرد مثل مین msi arctic  با کیس Deepcool kendomen سازگاری داره؟ منظورم همون  فنها و پورتهاشه ک روی کیس هستش و کار کنن...:/

4- میشه از پورتهای usb 3 بجای usb2 استفاده کرد(مثلا بهش فلش usb 2 وصل کنم...یا مثلا کیبورد؟)؟؟ اگه نه. میشه از اون usb hub ها برای دسته های گیم استفاده کرد؟

5-یه رم 2400مگاهرتز 8گیگ   Dual (2x4GB)DDR4 . که حالت گیمینگ و رنگ قرمز باشه. معرفی میکنی؟

>> >> >> ببخشید خیلی سوال میپرسم   اطلاعاتم خیلی کمه . یکی و میبینم ک اینجوری مثل شما لطف میکنه جواب میده مجبور میشم هرچی سوال دارم ازش بپرسم...چون کسی هم دوربرم نمیشناسم بتونه بسوالاتم جواب بده. شرمنده همتون مخصوصا شما :$

ویرایش شده توسط miladfi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، miladfi گفته است :

بازم مرسی
استفاده کردم
با توجه به راهنماییت و بررسی مجدد . انتخابم به مادربر Gigabyte تغییر کرد،بازم مرسی.(من بشتر میخواستم با گرافیکم یکی باشه رو msi اسرار داشتم)

1- فقط واس اینکه خیلی وسواسم . بنظرت با این قیمت470-480 تومن مادربرد بهتری مد نظرت هست؟ شاید من ندونم...

2-گرافیک MSi RX480 gaming x twin Frozr 8GB انتخاب کردم.با این مادربرد گیگا مشکلی پیش نمیاد؟ (تو مواردی شنیدم ک مثلا گرافیک و مادربرد هم اسم از یه مارک باشن . مچ هستن و بهتره) درسته؟(کل سیستمی ک مدنظرم هر قطعه واس یه مارک :| )

3-بازم این سوال واسم پیش اومد ک این مادربرد مثل مین msi arctic  با کیس Deepcool kendomen سازگاری داره؟ منظورم همون  فنها و پورتهاشه ک روی کیس هستش و کار کنن...:/

4- میشه از پورتهای usb 3 بجای usb2 استفاده کرد(مثلا بهش فلش usb 2 وصل کنم...یا مثلا کیبورد؟)؟؟ اگه نه. میشه از اون usb hub ها برای دسته های گیم استفاده کرد؟

5-یه رم 2400مگاهرتز 8گیگ   Dual (2x4GB)DDR4 . که حالت گیمینگ و رنگ قرمز باشه. معرفی میکنی؟

>> >> >> ببخشید خیلی سوال میپرسم   اطلاعاتم خیلی کمه . یکی و میبینم ک اینجوری مثل شما لطف میکنه جواب میده مجبور میشم هرچی سوال دارم ازش بپرسم...چون کسی هم دوربرم نمیشناسم بتونه بسوالاتم جواب بده. شرمنده همتون مخصوصا شما :$

1- همین گزینه از مدل های خوب تو این قیمته ، فقط اگر کسی قصد داشت که پردازنده ضریب باز بگیره و رم با فرکانس بالاتر اجرا کنه باید سری z بگیره که یکی دو مدل از آزراک تو این بازه قیمتی سری z دارن ولی در عوض امکانات و کیفیت برد کمتری دارن

2- این قضیه مچ شدن اصلا صحت نداره ، هربرندی میخواد باشه ، فقط یه مورد هست به اسم نورپردازی که مثلا اگه مادربرد و گرافیک ایسوز باشه میتونید از سیستم نورپردازی هماهنگ باهم استفاده کنید !

3- بله این کیس 5 فن داره که معمولا به صورت جفت جفت به مادربرد یا مستقیم به خود پاور وصل میشن ، مشکلی نباید داشته باشین برای استفاده از فن ها

4- بله شما میتونید از دستگاه های با پورت قدیمی روی یو اس بی های جدید استفاده کنید ، مثلا فلش یو اس بی 2 رو به درگاه یو اس بی 3 مادربرد وصل کنید و نیازی به هاب ندارید مگر برای دلیل دیگه ای

5- متاسفانه رنگ قرمز تو فرکانس مورد نظر شمارو پیدا نکردم ، رم قرمز با فرکانس بالاتر هست ولی گرونتره

تو این فروم هرکسی در حدتوانش به دیگران کمک میکنه بنده هم اگه وقت کنم به دوستان کمک میکنم .

لینک به دیدگاه

سلام مجدد به دوستان عزیز.

یک سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین ؛ کسی از دوستان هست که بدونه برای تمرینات دروس شبکه ( دوره های MCSE و CCNP مخصوصا) چه مشخصاتی نیازه؟ من تنها اطلاعاتی که دارم اینه که مقدار حافظه رم باید بالا باشه تا بشه تعداد بیشتری ویندوز بالا اورد. اگه کسی اطلاعات بیشتری داره راهنمایی کنه لطفا.

لینک به دیدگاه

با سلام میخواستم بدونم که کدوم کیس بهتره البته میدونم سلیقه ایه ولی  میخوام نظر دوستان رو هم بدونم

1- BitFenix COMRADE Window White Case

2- green z+ grand

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/08, 21:17:51، bighero7 گفته است :

1- همین گزینه از مدل های خوب تو این قیمته ، فقط اگر کسی قصد داشت که پردازنده ضریب باز بگیره و رم با فرکانس بالاتر اجرا کنه باید سری z بگیره که یکی دو مدل از آزراک تو این بازه قیمتی سری z دارن ولی در عوض امکانات و کیفیت برد کمتری دارن

2- این قضیه مچ شدن اصلا صحت نداره ، هربرندی میخواد باشه ، فقط یه مورد هست به اسم نورپردازی که مثلا اگه مادربرد و گرافیک ایسوز باشه میتونید از سیستم نورپردازی هماهنگ باهم استفاده کنید !

3- بله این کیس 5 فن داره که معمولا به صورت جفت جفت به مادربرد یا مستقیم به خود پاور وصل میشن ، مشکلی نباید داشته باشین برای استفاده از فن ها

4- بله شما میتونید از دستگاه های با پورت قدیمی روی یو اس بی های جدید استفاده کنید ، مثلا فلش یو اس بی 2 رو به درگاه یو اس بی 3 مادربرد وصل کنید و نیازی به هاب ندارید مگر برای دلیل دیگه ای

5- متاسفانه رنگ قرمز تو فرکانس مورد نظر شمارو پیدا نکردم ، رم قرمز با فرکانس بالاتر هست ولی گرونتره

تو این فروم هرکسی در حدتوانش به دیگران کمک میکنه بنده هم اگه وقت کنم به دوستان کمک میکنم .

سلام
مرسی داداشی گلم

خیلی ممنون

استفاده کردم

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/09, 03:32:07، MeTrOll گفته است :

با سلام میخواستم بدونم که کدوم کیس بهتره البته میدونم سلیقه ایه ولی  میخوام نظر دوستان رو هم بدونم

1- BitFenix COMRADE Window White Case

2- green z+ grand

green z+ grand

همونطور ک گفتی کاملا سلیقه ای

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، miladfi گفته است :

green z+ grand

همونطور ک گفتی کاملا سلیقه ای

از نظر فضا و جای هارد و... برتری با کدومه ؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/08, 21:17:51، bighero7 گفته است :

رفتم مادربرد gigabyte  B250 HD3P بررسی دقیق کردم

توی قسمت توضیحات رسیدم به این بند

Support for Extreme Memory Profile (XMP) memory modules
* To support 2400 MHz or XMP memory, you must install a 7th generation processor.

(Please refer "Memory Support List" for more information.)

مخصوصا اونجایی ک نوشته

حتی ی سایت خارجی (pccomponentes.com) اینجوری نوشته بود >> Support for DDR4 2400(O.C.)* / 2133 MHz memory modules

واسم خیلی مهم ک از رم 2400مگاهرتر پشتیبانی کنه . این جمله باعث شد دقیق تر بشم...رسیدم به سایت گیگابایت توی قسمت رمهای ساپورت شده این مدل B250 HD3P مادربردش.

اونجا ی فایل متنی PDF دانلود کردم ک توش همه ی رمهای ساپورت شده این مینبرد نوشته...

اینطور ک من فهمیدم از یه مدل رمهای خاص فقط میشه 2400گیگاهرتر ازش قدرت گرفت...میشه لیستشو نگاه بندازی ؟این رمهایی ک 2400میده رو میشه پیدا کرد؟

(میگم ک خیلی وسواسم :| )

mb_memory_ga-b250-hd3p.pdf

ویرایش شده توسط miladfi
لینک به دیدگاه

در در 1396/01/09, 14:54:49، MeTrOll گفته است :

از نظر فضا و جای هارد و... برتری با کدومه ؟

خودتون باید بست ب نیازتون ببینین کدوم بکارتون میاد

مثلا green از نوع مادربردهای بیشتری پشتیبانی میکنه ولی وقتی مدل انتخابی مادربرد شما از نوع ATX باشه betfenix هم میتونه انتخاب شه... شما باید بدونین مثلا ابعاد گرافیکتون چقدر...نوع مادربردتون...تعداد فنی ک میخواین و .... بعد ببینین کدوم کیس میتونه انتخاب شه.

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، miladfi گفته است :

رفتم مادربرد gigabyte  B250 HD3P بررسی دقیق کردم

توی قسمت توضیحات رسیدم به این بند

Support for Extreme Memory Profile (XMP) memory modules
* To support 2400 MHz or XMP memory, you must install a 7th generation processor.

مخصوصا اونجایی ک نوشته

حتی ی سایت خارجی (pccomponentes.com) اینجوری نوشته بود >> Support for DDR4 2400(O.C.)* / 2133 MHz memory modules

واسم خیلی مهم ک از رم 2400مگاهرتر پشتیبانی کنه . این جمله باعث شد دقیق تر بشم...رسیدم به سایت گیگابایت توی قسمت رمهای ساپورت شده این مدل B250 HD3P مادربردش.

اونجا ی فایل متنی PDF دانلود کردم ک توش همه ی رمهای ساپورت شده این مینبرد نوشته...

اینطور ک من فهمیدم از یه مدل رمهای خاص فقط میشه 2400گیگاهرتر ازش قدرت گرفت...میشه لیستشو نگاه بندازی ؟این رمهایی ک 2400میده رو میشه پیدا کرد؟

(میگم ک خیلی وسواسم :| )

mb_memory_ga-b250-hd3p.pdf

بعد از مقداری بررسی به نظرم این بهترین انتخاب باشه 

http://lioncomputer.ir/product/8734/رم+کروشیال+Ballistix+Sport+LT+8GB+2400Mhz+CL16+قرمز/

هم xmp پشتیبانی میکنه برا مادربرد

هم فرکانس 2400 اجرا میشه رو مادربرد

رنگش هم قرمزه 

فقط 8 گیگه ولی خوبیش اینه که نسبت به مدل 2 تایی 4 گیگ ارزون تر میافته براتون ، به نظرم شما 8 گیگ بگیرید بعدا یکی دیگه بهش اضافه کنید

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/09, 16:16:45، bighero7 گفته است :

بعد از مقداری بررسی به نظرم این بهترین انتخاب باشه 

http://lioncomputer.ir/product/8734/رم+کروشیال+Ballistix+Sport+LT+8GB+2400Mhz+CL16+قرمز/

هم xmp پشتیبانی میکنه برا مادربرد

هم فرکانس 2400 اجرا میشه رو مادربرد

رنگش هم قرمزه 

فقط 8 گیگه ولی خوبیش اینه که نسبت به مدل 2 تایی 4 گیگ ارزون تر میافته براتون ، به نظرم شما 8 گیگ بگیرید بعدا یکی دیگه بهش اضافه کنید

واااااااای خیلی ممنون

من اون PDF سایت گیگابایت دیدم گفتم واااییی باز باید بگردم دنبال یه مادربرد دیگه... :| اصلا داغون شدم :| گفتم امکان نداره بتونم یه رمی پیدا کنم ک این مادبرد بهم 2400گیگاهرتز بده...

100% رمم همین خواهد بود...

-- - - - فقط اگر روزی دوتا از همین مدل و مارک رمو بخرم . با توجه به اینکه مادربردم حالت dual channel داره . dual میشه؟ --- -- -

تا اینجا 100% مادربردم و رمم همین انتخابهای شما شد. خیلی کمک کردی داداشی گلم . نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم...

1%فکر کن  فروشنده ها یه همچین اطلاعاتی داشته باشن .  حالا بیا ثابت کم این مادربرد از هر مارک رمی 2400گیگاهرتز نمیده.... :|

کاش همه فروشنده مثل تیم لیون باشن ... کاش ...

لینک به دیدگاه

با کلی تحقیق و بررسی وسواسی :| و البته هزار البته کمک اساتید لیون و دوست عزیزم - Cantaver-  bighero7

این سیستمی ک قرار بخرم

Mainboard : Gigabyte B250-HD3P    LGA1151

CPU:Intel Core i5-7500 kabylake   LGA1151

GPU:MSI  RX480 Gaming X TwinFrozr Vi 8GB GDDR5

RAM:Crusial Ballistix Sport LT  8GB 2400mhz CL16 red DDR4

HDD:Seagate Barracuda  1TB  64m Chache-7200Rpm

CASe:DeepCool Kendomen Red

POW:Cooler Master B600 Ver.2 80Plus Power Supply

این سیستم حدودا 3.600.000هزینش

1-این پاور 600وات برای این سیستم خوبه؟

دوستان اگر نظری پیشنهادی هست بگین حتما... مرسی.

ویرایش شده توسط miladfi
لینک به دیدگاه

سلام

یک سوال دارم که خیلی برام مهمه

قویترین و جدیدترین سیستمی که بتونم ببندم و حتما حتما حتما بتونم روش ویندوز xp نصب کنم چیه>؟

باید حتما برم  775 ببندم یا از این جدیدتر هم میتونم ؟

ویندوز مجازی و این چیزا نمیخوام ... حتما میخوام ویندوزxp جدا نصب کنم

ممنون

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، miladfi گفته است :

با کلی تحقیق و بررسی وسواسی :| و البته هزار البته کمک اساتید لیون و دوست عزیزم - Cantaver-  bighero7

این سیستمی ک قرار بخرم

Mainboard : Gigabyte B250-HD3P    LGA1151

CPU:Intel Core i5-7500 kabylake   LGA1151

GPU:MSI  RX480 Gaming X TwinFrozr Vi 8GB GDDR5

RAM:Crusial Ballistix Sport LT  8GB 2400mhz CL16 red DDR4

HDD:Seagate Barracuda  1TB  64m Chache-7200Rpm

CASe:DeepCool Kendomen Red

POW:Cooler Master B600 Ver.2 80Plus Power Supply

این سیستم حدودا 3.600.000هزینش

1-این پاور 600وات برای این سیستم خوبه؟

دوستان اگر نظری پیشنهادی هست بگین حتما... مرسی.

پیشاپیش سیستم جدید مبارک

از دید بنده که همه قطعات اوکی هستن ، پردازنده خوبه ، گرافیک هم تو رنج قیمت خودش قوی ترینه 

پاور خوبیه ، پاور مشابه این میشه به گرین 550 گلد اشاره کرد که همین مقدار خروجی رو داره با راندمان بهتر ، حدود 10 درصد کم مصرف تره گرین ، http://lioncomputer.ir/product/5085/پاور+گرین+550+وات+GP550A-UK/

پیشنهاد میکنم به فکر ssd هم باشید ، میتونید یک عدد ssd 160 یا 180 دسته دو گیر بیارید با قیمت زیر 200 تومان که هم ویندوز نصب کنید هم یکی دو تا بازی ، الان چندتا بازی هستن که روی هاردای معمولی روون اجرا نمیشن مگر اینکه تنظیمات رو بیارید پایین ، مثلا رزیدنت اویل 7

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سیستم فعلی من اینه

i5 6600

Asus B150 MA

8GB Gskill Ripjaws 2133

PSU Cooler Master 600w

مانیتور هم 24 اینچ فول اچدی

حالا برای بازی تا ماکسیمم دو سال آینده تو این رزولوشن چه کارتی بگیرم؟تا دو تومن..1070 ارزش داره یا زیادیه ؟

قطعات دیگه احتیاج به ارتقا ندارن؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، nikghalb گفته است :

سلام مجدد به دوستان عزیز.

یک سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین ؛ کسی از دوستان هست که بدونه برای تمرینات دروس شبکه ( دوره های MCSE و CCNP مخصوصا) چه مشخصاتی نیازه؟ من تنها اطلاعاتی که دارم اینه که مقدار حافظه رم باید بالا باشه تا بشه تعداد بیشتری ویندوز بالا اورد. اگه کسی اطلاعات بیشتری داره راهنمایی کنه لطفا.

دوستان کسی اطلاعات نداره؟ خیلی حیاتیه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، nikghalb گفته است :

دوستان کسی اطلاعات نداره؟ خیلی حیاتیه.

آدرس تلگرام یه نفر که تو کار شبکه است رو براتون پ خ میکنم

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/09, 19:54:12، bighero7 گفته است :

پیشاپیش سیستم جدید مبارک

از دید بنده که همه قطعات اوکی هستن ، پردازنده خوبه ، گرافیک هم تو رنج قیمت خودش قوی ترینه 

پاور خوبیه ، پاور مشابه این میشه به گرین 550 گلد اشاره کرد که همین مقدار خروجی رو داره با راندمان بهتر ، حدود 10 درصد کم مصرف تره گرین ، http://lioncomputer.ir/product/5085/پاور+گرین+550+وات+GP550A-UK/

پیشنهاد میکنم به فکر ssd هم باشید ، میتونید یک عدد ssd 160 یا 180 دسته دو گیر بیارید با قیمت زیر 200 تومان که هم ویندوز نصب کنید هم یکی دو تا بازی ، الان چندتا بازی هستن که روی هاردای معمولی روون اجرا نمیشن مگر اینکه تنظیمات رو بیارید پایین ، مثلا رزیدنت اویل 7

مرسی عزیزم

بیصبرانه منتظر سیستم میمونم

این پاور گرین 550وات . واس این سیستم وات کمی نیست؟

میشه بگی سیستمم پاور چند وات میخواد؟ من فکر میکنم باید 550مصرف باشه ک . واس همین 50 وات بیشتر گرفتم اخه شنیدم میگن باید 50وات بیشتر باشه... :|

ویرایش شده توسط miladfi
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، miladfi گفته است :

مرسی عزیزم

بیصبرانه منتظر سیستم میمونم

این پاور گرین 550وات . واس این سیستم وات کمی نیست؟

میشه بگی سیستمم پاور چند وات میخواد؟ من فکر میکنم باید 550مصرف باشه ک . واس همین 50 وات بیشتر گرفتم اخه شنیدم میگن باید 50وات بیشتر باشه... :|

مصرف سیستمتون در حالت عادی حدود 350 تا 400 واته

با وجود اینکه کولر مستر واژه 600 وات روش هک شده ولی هردو پاور دارای خروجی 550 وات برای شاخه 12 ولت هستن .

لینک به دیدگاه

ﺳﻼﻡ
ﻣﻦ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﻣﺎﺩﺭﺑﻮﺭﺩ MSI H110M PRO-VH PLUS ﺭﻭ ﺑﺎ i3 7100 ﺑﺨﺮﻡ
ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﻣﭻ ﺷﺪﻥ ﮐﻪ ﻧﺪﺍﺭﻥ؟
ﯾﻪ ﺭﻡ ﺍﺯ ﺑﺮﻧﺪ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻫﻢ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺑﺪﯾﺪ ﻟﻄﻔﺎ
ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﺭﻡ ﻫﺎﺭﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﯾﻪ ﺭﻡ 4*2 ﮔﺮﻭﻧﺘﺮ ﺍﺯ ﺭﻡ ﺗﮏ ﻣﺎﮊﻭﻝ 8 ﮔﯿﮕﯽ ﺑﻮﺩ !
ﺗﻮ ﺭﻧﺞ 250 ﻧﻤﯿﺸﻪ 4*2 ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ؟ ﺍﮔﻪ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﻫﻤﻮﻥ ﺭﻡ ﺗﮏ ﻣﺎﮊﻭﻝ 8 ﮔﯿﮓ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮐﻨﯿﺪ
ﻣﻤﻨﻮﻥ

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/10, 07:31:27، bighero7 گفته است :

مصرف سیستمتون در حالت عادی حدود 350 تا 400 واته

با وجود اینکه کولر مستر واژه 600 وات روش هک شده ولی هردو پاور دارای خروجی 550 وات برای شاخه 12 ولت هستن .

مرسی داداشی گلم

کلی ممنووووووووووون :x

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز یک سوال ؛ من میخوام تابستون سیستم بگیرم ، نظرتون چیه برخی قطعات مثل رم که مثلا کورسیر کمیابه یا ssd رو از الان بگیرم؟ چون متاسفانه همه جا میگن که به دلیل این مشکلاتی که پیش اومده ( واردکننده ها و ...) و افزایش جهانی قیمت ssd قیمت ها بالا میره.  بعد سوالی که پیش میاد اینه که اگه الان بگیرم من تابستون بازش خواهم کرد اگه یک وقت مشکلی داشت یا خراب بود چی؟ لطفا نظرتون رو بگین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

در 14 ساعت قبل، M ξ λ δ ζ گفته است :

ﺳﻼﻡ
ﻣﻦ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﻣﺎﺩﺭﺑﻮﺭﺩ MSI H110M PRO-VH PLUS ﺭﻭ ﺑﺎ i3 7100 ﺑﺨﺮﻡ
ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﻣﭻ ﺷﺪﻥ ﮐﻪ ﻧﺪﺍﺭﻥ؟
ﯾﻪ ﺭﻡ ﺍﺯ ﺑﺮﻧﺪ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻫﻢ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺑﺪﯾﺪ ﻟﻄﻔﺎ
ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﺭﻡ ﻫﺎﺭﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﯾﻪ ﺭﻡ 4*2 ﮔﺮﻭﻧﺘﺮ ﺍﺯ ﺭﻡ ﺗﮏ ﻣﺎﮊﻭﻝ 8 ﮔﯿﮕﯽ ﺑﻮﺩ !
ﺗﻮ ﺭﻧﺞ 250 ﻧﻤﯿﺸﻪ 4*2 ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ؟ ﺍﮔﻪ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﻫﻤﻮﻥ ﺭﻡ ﺗﮏ ﻣﺎﮊﻭﻝ 8 ﮔﯿﮓ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮐﻨﯿﺪ
ﻣﻤﻨﻮﻥ

قاعدتا نباید مشکلی باشه نوشته زیرش برای نسل 6 و 7 !

بنظرم شما همون یدونه 8 بگیر خیلی هم خوبه و راحت بعدا می تونی یدونه دیگه بزاری کنارش اگه نیازت شد!

بنظرم این گزینه ی خوبی میاد: (با اینحال بازم یه پرس و جو بکن)

http://lioncomputer.ir/product/7929/رم+کینگ+استون+هایپر+ایکس+فیوری+HX424C15FB%2F8/

در 57 دقیقه قبل، nikghalb گفته است :

دوستان عزیز یک سوال ؛ من میخوام تابستون سیستم بگیرم ، نظرتون چیه برخی قطعات مثل رم که مثلا کورسیر کمیابه یا ssd رو از الان بگیرم؟ چون متاسفانه همه جا میگن که به دلیل این مشکلاتی که پیش اومده ( واردکننده ها و ...) و افزایش جهانی قیمت ssd قیمت ها بالا میره.  بعد سوالی که پیش میاد اینه که اگه الان بگیرم من تابستون بازش خواهم کرد اگه یک وقت مشکلی داشت یا خراب بود چی؟ لطفا نظرتون رو بگین.

پیشنهاد می کنم شما بزار یبارگی همه رو همون موقع بگیر با خیال راحت فکرتم در گیر اینجور مسائل نکن! ;)

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...