رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

Cpu:AMD PH II X6 1055

Mobo:Biostar 890FXE

Ram:2x2GB Patriot Viper II 1333

VGA:HD5770

Power:685W green

Case:Magnum II

HDD:Samsung 500GB F3

ODD:DVD-RW HP24X

LCD:LG 2261vp

Keyboard:A4Tech G-800

Mouse:A4Tech X-775FS

اینا حدود 1150 تموم میشه دوست عزیز.هزینتون رو باید یه مقداری زیاد کنید که به نظر من ارزش داره.@};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.4k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مهدی جان مادربورد مورد نظر شما فکر نکنم پیدا بشه.به نظر من برید سراغ چیپستهای AMD770/780/790GX@DDR2

البته اگه هزینتون رو افزایش بدید و CPU رو هم ارتقاع بدید نتیجه ی بهتری میگیرید.برای CPU فعلی ECS 780GM-A یا Biostar TA790GXBE تهیه کنید.@};-

لینک به دیدگاه

با سلام

Cpu:AMD PH II X6 1055

Mobo:Biostar 890FXE

Ram:2x2GB Patriot Viper II 1333

VGA:HD5770

Power:685W green

Case:Magnum II

HDD:Samsung 500GB F3

ODD:DVD-RW HP24X

LCD:LG 2261vp

Keyboard:A4Tech G-800

Mouse:A4Tech X-775FS

اینا حدود 1150 تموم میشه دوست عزیز.هزینتون رو باید یه مقداری زیاد کنید که به نظر من ارزش داره.@};-

مرسی ولی Intel میخوام

لینک به دیدگاه

تو قطعات بالا این تغییرات رو بدید:

MSI P55-GD65

Core i5 750

50 تومن هم حدودا گرونتر در میاد مین intel دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

من یه سیستم فقط کیسش رو میخوام ببندم. برای خرید برد و سی پی یو و کارت گرافیکی و رم چه پیشنهادی دارید؟

خودم نظرم با amd هست 945 یا 955 با یه برد onboard. آخه نمیخوام بیخود هزینه بالا بره. با توجه به تفاوت کم رم ddr2 و ddr3 فکر کنم ddr3 صلاحتر باشه در حد 2 گیگ.اگر قرار هست کارت گرافیکی خریده بشه. vga هم خودم asus 4350 یا 4550 در نظر گرفتم.

دنبال برد asus مناسب میگشتم که ظاهرا در قیمتهای پایین نیست.

کل هزینه هم همراه با کیس و پاور بیشتر از 400 یا 450 نشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من کارت سافاییر 5870 رو گرفتم . میخواستم بدونم با پاور 485A گرین جواب میده یا باید پاورمو بالاتر ببرم .

لینک به دیدگاه

با سلام

Mobo:Biostar A785G3

Cpu:PH II X4 955

Ram:2x1GB DDR3 1333 CL9

Case:Green Robin

Power:Green 380W

HDD:250GB

ODD:HP DVD-RW

دوست عزیز اینا حدود همون 450 تموم میشه.حالا یک مقدار بالا یا پایین تر.

سلام دوستان من کارت سافاییر 5870 رو گرفتم . میخواستم بدونم با پاور 485A گرین جواب میده یا باید پاورمو بالاتر ببرم .

برای اطمینان 685 گرین رو تهیه کنید.

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

سلام. من تو خرید مادربورد و سی پی یو گیر کردم. تا حالا با AMD کار نکردم و نمیدونم سی پی یو 1055 که تازه اومده نسبت به 920 چقدر فرقشه. میخوام مادربوردم هم USB3 , SATA 3 هم داشته باشه

پرسیدم گفتن که این هفته سی پی یو 920 از 265 شده 330! ارزش داره 200 تومن بیشتر خرج کنم i7 بگیرم یا کار AMD هم خوبه؟ واسه هر کدوم از سی پی یوها یه مدل مادربورد هم معرفی کنین که مشخصات بالا رو داشته باشه. خیلی ممنون

یه ups زیر 100 تومن هم برای 1 کامپیوتر معرفی کنین. بیشتر میخوام نقش تصفیه کننده جریان رو داشته باشه.

ویرایش شده توسط shadow666
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما پاور 685 را پیشنهاد کردی . قیمت پاور 685 در فروشگاه لیون 115000 آیا قیمت بروزه . من همین پاور گرین 685 را در شهر گرگان 110000 قیمت گرفتم همین 1 ساعت پیش .

لینک به دیدگاه

دوست خوبم برای اطمینان از قیمت کالاها با دفتر لیون کامپیوتر تماس بگیرید.یا در لینک زیر پیگیر باشید:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/75-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%B1-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88-%DA%A9%D9%87-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7/page__st__3080

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما پاور 685 را پیشنهاد کردی . قیمت پاور 685 در فروشگاه لیون 115000 آیا قیمت بروزه . من همین پاور گرین 685 را در شهر گرگان 110000 قیمت گرفتم همین 1 ساعت پیش .

درود

دوست من قیمتهای گرین در سایت قیمتهای اعلامیه شرکت گرین هستش و در ضمن این قیمتی که شما میفرمایید قیمت قدیمه که حتما فروشنده از قبل خرید بوده

لینک به دیدگاه

با سلام . میخواستم بدونم گارانتی کارت سافاییر 5870 چیه و مدت آن چقدر است ؟ با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من کارت سافاییر را دیروز خریدم و امروز صبح به دستم رسید . اما از گارانتی آن 1 سال گذشته . داخل پاکتشم هیچ CD درایوری نبود . و هیچ فرمی مبنی بر اینکه من این کارت را خریدم نبود . من 8 ماه پیش 2 تا کارت گرافیک گرفته بودم و همراه هر کدام یک فیش خرید بود .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من کارت سافاییر را دیروز خریدم و امروز صبح به دستم رسید . اما از گارانتی آن 1 سال گذشته . داخل پاکتشم هیچ CD درایوری نبود . و هیچ فرمی مبنی بر اینکه من این کارت را خریدم نبود . من 8 ماه پیش 2 تا کارت گرافیک گرفته بودم و همراه هر کدام یک فیش خرید بود .

درود

الان پیگیری میکنم اقا فرهاد بهتون همینجا خبر میدم

لینک به دیدگاه

با این شماره الان تماس بگیرید 88947927- 88947928

لینک به دیدگاه

درود

فرهاد جان مدت گارانتی این کالا 1 سال هستش که اکثر شرکتها به دلیل عدم ساپورت به این نتیجه رسیدن که مدت گارانتیشون رو کم کنن که این هم شامل شده .

در مورد CD باید بگم که ما واقعا بی اطلاع هستیم و همینطوری از شرکت تحویل گرفتیم و همینطوری برای شما ارسال کردیم ولی مشکلی نداره فردا سی دی رو همراه با فاکتور کالا براتون پست میکنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان . بنده تازه عضو این سایت شدم و با مباحثی که تو این فروم مطرح شده به اینجا اومدم ( اساتید زیادی حضور دارن )

دوستان بنده قصد دارم با بودجه 1100.000 یه سیستم کامل( بدون ماوس و کیبرد وایپیکر ) بر سوکت 1366 بخرم ( برای رندر ). از دوستان تقاضا دارم منو تو این زمینه راهنمایی کننن( گرافیک ورم رو حداقل بگید ، بعدا ارتقاشون میدم ) . سیستم مورد نظر خودم

• CPU : i7 920
  • M.B : Asus p6x58D-E
  • Ram : A-Data 1066
  • VGA: Asus 9500 GT
  • H.D.D : Samsung f3 500
  • power : Green 535 A
  • مانیتور ؟؟

یه سوال هم داشتم اینکه آیا گرافیک کارایی سیستم رو کم نمیکنه ؟؟( یعنی سیستم کند نمیشه ؟؟) وایا پاور مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟منتظر راهنمایی دوستان هستم . البته + قیمت ها رو هم عنوان کنید . پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بردی مد نظر دارین که با cpu phenom ii x6 جفت بشه حد اکثر تا 220 هزار تومن ترجیحا از برند asus یا gigabyte

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان . بنده تازه عضو این سایت شدم و با مباحثی که تو این فروم مطرح شده به اینجا اومدم ( اساتید زیادی حضور دارن )

دوستان بنده قصد دارم با بودجه 1100.000 یه سیستم کامل( بدون ماوس و کیبرد وایپیکر ) بر سوکت 1366 بخرم ( برای رندر ). از دوستان تقاضا دارم منو تو این زمینه راهنمایی کننن( گرافیک ورم رو حداقل بگید ، بعدا ارتقاشون میدم ) . سیستم مورد نظر خودم

• CPU : i7 920
  • M.B : Asus p6x58D-E
  • Ram : A-Data 1066
  • VGA: Asus 9500 GT
  • H.D.D : Samsung f3 500
  • power : Green 535 A
  • مانیتور ؟؟

یه سوال هم داشتم اینکه آیا گرافیک کارایی سیستم رو کم نمیکنه ؟؟( یعنی سیستم کند نمیشه ؟؟) وایا پاور مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟منتظر راهنمایی دوستان هستم . البته + قیمت ها رو هم عنوان کنید . پیشاپیش ممنون

با سلام

Cpu:Core i7 920 or 930

Mobo:DFI UT X58_T3H8

Ram:A-DATA 1333 CL8 Gaming

VGA:HD4670

Monitor:LG 2261VP

بقیه قطعاتی که خودتون انتخاب کردید خوب هستند.یمتها هم میتونید به صفحه ی اصلی سایت مراجعه بفرمایید.:D

لینک به دیدگاه

سلام

میخواستم برای خرید سی پی یو و مادربرد و رم مشاوره کنم

خودم Phenom II X6 1055T رو برای cpu مدنظر دارم (انتخاب خوبی هست؟) ،ولی مادربردی که بتونه ساپورتش کنه رو پیدا نمیتونم بکنم (مکسیمم قیمت مادربرد بیشتر از 160 نشه!)

به همراه مادربرد 2 گیگ رم هم نیاز دارم،و ترجیح میدم قطعاتی که دوستان پیشنهاد میکنن توی فروشگاه سایت در دسترسم باشه

ممنون

ضمنا کارتم 8800gt zotac ـه،فعلا قصد تعویضشو ندارم.

ویرایش شده توسط <^SIleNT^>
لینک به دیدگاه

Main:Biostar 890FXE

Ram:2x1GB DDR3 A-DATA Gaming

دوست عزیز قطعاتی که در سایت نیست رو میتونید با تماس تلفنی تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

میخواستم برای خرید سی پی یو و مادربرد و رم مشاوره کنم

خودم Phenom II X6 1055T رو برای cpu مدنظر دارم (انتخاب خوبی هست؟) ،ولی مادربردی که بتونه ساپورتش کنه رو پیدا نمیتونم بکنم (مکسیمم قیمت مادربرد بیشتر از 160 نشه!)

به همراه مادربرد 2 گیگ رم هم نیاز دارم،و ترجیح میدم قطعاتی که دوستان پیشنهاد میکنن توی فروشگاه سایت در دسترسم باشه

ممنون

درود

پردازندتون انتخاب خوبیه

مادربرد مناسب این پردازنده و زیر 160 که جدید و به روز هم باشه biostar TA 890 GXe با قیمت 148

TA890GXE.gif

و

TA 890 FX E با قیمت 163

ta890fxe.gif

رم RAM ADATA 2GB 1600 Gaming مناسب این سیستم با قیمت 75

1ad230e8991e96b3ddd3881f25b5066cad2gb1600g1.jpg

اقلام فوق در فروشگاه لیون جهت خرید موجود هست

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

ممنون

biostar برند خوبی هست؟نیاز هست که بودجه رو برای برند های معروف تر زیاد کنم؟

لینک به دیدگاه

ممنون

biostar برند خوبی هست؟نیاز هست که بودجه رو برای برند های معروف تر زیاد کنم؟

برند خوبیه.شخصا یکسال هست از یکی از مینبودهای پلتفرم AMD ش برای سیتم خودم استفاده میکنم و کاملا راضیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...