رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مادر برد m3a785gxh/128دارای کارت گرافیک آنبرد ati radeon hd 4200 میباشد

که در حال حاضر اين كارت گرافيك جزء ضعیف ترین کارت گرافیکها است

بنابراین می خواستم یک کارت گرافیک دیگه به سیستم اضافه کنم تا در اجرای اکثر بازیهای روز مشکلی نداشته باشد

اما نظر خودم ati radeon hd 5570 میباشد ، و میخواستم نظر شما رو بدونم

و اگر پاسخ منفی است کارت گرافیک دیگه ای در سطح همین کارت معرفی کنید که قیمتش حداکثر 120000 تومان باشه و با کارت گرافیک آنبرد روی برد سازگاری داشته باشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.4k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مادر برد m3a785gxh/128دارای کارت گرافیک آنبرد ati radeon hd 4200 میباشد

که در حال حاضر اين كارت گرافيك جزء ضعیف ترین کارت گرافیکها است

بنابراین می خواستم یک کارت گرافیک دیگه به سیستم اضافه کنم تا در اجرای اکثر بازیهای روز مشکلی نداشته باشد

اما نظر خودم ati radeon hd 5570 میباشد ، و میخواستم نظر شما رو بدونم

و اگر پاسخ منفی است کارت گرافیک دیگه ای در سطح همین کارت معرفی کنید که قیمتش حداکثر 120000 تومان باشه و با کارت گرافیک آنبرد روی برد سازگاری داشته باشه

با تشکر

درود دوست گلم

به سایت خودتون خوش اومدید

اگر حتما میخواید ati توی این رنج قیمت گزینه خوبیه ولی براتون مهم نیستش 240gt ddr5 حدودا 114 تومانه و به نظر من گزینه بهتریه و در اکثر تستها این مسئله مشهوده .

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مهندسین گرامی ...

من یه سالی میشه که از یه سیستم با این مشخصات استفاده می کنم : mb: asus m4n78 & ram : 2 * 2g / 800 & cpu : amd 945 x4 & vga : 9600/1g/asus & power : green 330wو حالا با این که از سیستم نا راضی نیستم ( و یا بهتر بگم زیاد نیازی ندارم ! )، ولی میخوام به روزترش کنم ! میخوام یه مادربرد بهتر که رم DDR3 را ساپورت کنه بخرم . در این زمینه چند تا سؤال داشتم :

1) فن cpu من به شدت صدا می کنه ! حالا به این فکر افتادم که برم سمت اینتل ! آیا فکر درستیه ؟ کلاً اینتل بهتره یا AMD ؟

2) نظر من روی مادربرد Asus P7P55-M هست . سؤالم اینه که بین این مادر برد و p7h55 یا p7p55-d کدوم بهتره ؟ اصلاً چه تفاوت عمده یی با هم دارند ؟

3) در مورد cpu نظرم روی Intel Core i5 - 750 هست . سؤالم اینه که نسل core i با نسل core 2 quad چه فرقی دارند و چه تفاوت عمده یی بین اینها هست ؟

4) در مورد Ram نظرم روی 2g/1600/patriot هست ! این چیه که میگن اینتل تا 1066 رو بیشتر نمیشناسه و باسهای بالاتر زیاد کار خاصی نمی کنند ؟!

5) راستی ! پاور من روی سیستمم کم نمیاره ! ولی خیلیا میگن عوضش کن . تو اینم من موندم ...

در مجموع کار من بازی ( اونم بیشتر فوتبال pes و ... ) و کارای عادی مثل فیلم دیدن و ... هست . یه سیستم خونگی حوب میخوام که حالا حالاها کم نیاره و بعدها زیاد مشکلی واسه ارتقاش نداشته باشم .

با این تفاسیر نظر شما مهندسین گل چیه ؟! cpu amd رو رد کنم بره یا کار دیگه یی کنم ؟! ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ...

لینک به دیدگاه

با سلام به کلیه عزیزان

بنده میخوام یک سیستم واسه یکی از دوستام ببندم که بودجه اش تا حدودی پایین هست و با اینکه قبلا از لیون کامپیوتر خرید کرده بودم و راضی بودم برای بار دوم هم میخوام قطعات این سیستم رو از لیون کامپیوتر خریداری نمایم.

خواستم ببینم این سیستمی که قطعاتش رو انتخاب کردم مناسب هست؟ و قطعاتش درست با هم مچ میشن؟

Dual Core E5300 2.60GHz

M.B BIOSTAR P31B-A7

VGA ZOTAC 9500GT(1GB)

Kingston 2GB 800MHz

H.D.D W.D Green 1TB 64MB

POWER 300W REAL

و اینکه نظر شما در مورد مادربرد BIOSTAR چیه؟تا حالا چه مشکلاتی باهاش داشتین؟

چون بار اولم هست که از این مادربرد میخوام استفاده کنم یه خورده میترسم فردا مشکلی پیش بیاد.قبلا دو سیستم واسه تعمیرات نرم افزاری واسم اورده بودند که هر دو از این مارک مادربرد استفاده میکردند.مشکلی که داشتند این بود که سرعت سیستم بسیار کند بود طوری که 6 ساعت طول کشید تا ویندوز نصب شد.البته قبلن هر دو سیستم این مشکل رو نداشتند به مرور زمان این مشکل واسشون پیش اومده بود.حالا مطمئن نیستم که اگر این مادربرد رو به کار ببرم همون مشکل بوجود نیاد.

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مهندسین گرامی ...

من یه سالی میشه که از یه سیستم با این مشخصات استفاده می کنم : mb: asus m4n78 & ram : 2 * 2g / 800 & cpu : amd 945 x4 & vga : 9600/1g/asus & power : green 330wو حالا با این که از سیستم نا راضی نیستم ( و یا بهتر بگم زیاد نیازی ندارم ! )، ولی میخوام به روزترش کنم ! میخوام یه مادربرد بهتر که رم DDR3 را ساپورت کنه بخرم . در این زمینه چند تا سؤال داشتم :

1) فن cpu من به شدت صدا می کنه ! حالا به این فکر افتادم که برم سمت اینتل ! آیا فکر درستیه ؟ کلاً اینتل بهتره یا AMD ؟

2) نظر من روی مادربرد Asus P7P55-M هست . سؤالم اینه که بین این مادر برد و p7h55 یا p7p55-d کدوم بهتره ؟ اصلاً چه تفاوت عمده یی با هم دارند ؟

3) در مورد cpu نظرم روی Intel Core i5 - 750 هست . سؤالم اینه که نسل core i با نسل core 2 quad چه فرقی دارند و چه تفاوت عمده یی بین اینها هست ؟

4) در مورد Ram نظرم روی 2g/1600/patriot هست ! این چیه که میگن اینتل تا 1066 رو بیشتر نمیشناسه و باسهای بالاتر زیاد کار خاصی نمی کنند ؟!

5) راستی ! پاور من روی سیستمم کم نمیاره ! ولی خیلیا میگن عوضش کن . تو اینم من موندم ...

در مجموع کار من بازی ( اونم بیشتر فوتبال pes و ... ) و کارای عادی مثل فیلم دیدن و ... هست . یه سیستم خونگی حوب میخوام که حالا حالاها کم نیاره و بعدها زیاد مشکلی واسه ارتقاش نداشته باشم .

با این تفاسیر نظر شما مهندسین گل چیه ؟! cpu amd رو رد کنم بره یا کار دیگه یی کنم ؟! ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ...

درود

دوست گلم اول اینکه ممنونم از اینکه سوالاتت رو شماره گذاری کردی بنده نظر شخصیمو اعلام میکنم اول اینکه سیستم حال حاضرتون هنوز سیستم خوبیه ولی اصرار بر تغییر دارید در خدمتم :

1 - اینتل و ای ام دی هر دو شرکت های معتبری هستن که محصولات با کیفیت تولید میکنن و اکثر افراد بر طبق نظر شخصیشون و امکاناتی که این دو شرکت در محصولاتشون به کار میبرن به دنبال یکیشون میرن پس خودتون باید تصمیم بگیرید ولی خود بنده اینتل رو به دلیل نظرات شحصیه خود بیشتر میپسندم

2 - تفاوت بین مادربردها معمولا بیشتر روی امکانات و قطعات ریزی هستش که روش نسبه مثلا P7P55-M خازنهای ضعیفتری نسبت به p7p55-d داره و یا اسلاتهای کمتری برای اضافه کردن قطعات داره که در ارتقا و اورکلاک سیتسم تاثیر گذاره .

3 - روی core i شک نکنید

4 - اکثر مادربوردها در حالت دیفالت روی 1066 یا 1333 ست شدن که به راحتی با تغییر در بایوس مادربورد میتونید کاملا از بالاترین باس ممکن رمتون استفاده کنید

5 - کم نیاوردن این نیستش که سیستم رو فقط بالا بیاره . اتفاقاتی روی قطعاتتون در مرور زمان میافته که جبران ناپذیره پس باید کی پاور بسیار مناسب بخرید

برای انتخاب قطعات زیاد سخت نگیرید و ریزه گیر نباشید ولی تسعی کنید با علم برید جلو

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام به کلیه عزیزان

بنده میخوام یک سیستم واسه یکی از دوستام ببندم که بودجه اش تا حدودی پایین هست و با اینکه قبلا از لیون کامپیوتر خرید کرده بودم و راضی بودم برای بار دوم هم میخوام قطعات این سیستم رو از لیون کامپیوتر خریداری نمایم.

خواستم ببینم این سیستمی که قطعاتش رو انتخاب کردم مناسب هست؟ و قطعاتش درست با هم مچ میشن؟

Dual Core E5300 2.60GHz

M.B BIOSTAR P31B-A7

VGA ZOTAC 9500GT(1GB)

Kingston 2GB 800MHz

H.D.D W.D Green 1TB 64MB

POWER 300W REAL

و اینکه نظر شما در مورد مادربرد BIOSTAR چیه؟تا حالا چه مشکلاتی باهاش داشتین؟

چون بار اولم هست که از این مادربرد میخوام استفاده کنم یه خورده میترسم فردا مشکلی پیش بیاد.قبلا دو سیستم واسه تعمیرات نرم افزاری واسم اورده بودند که هر دو از این مارک مادربرد استفاده میکردند.مشکلی که داشتند این بود که سرعت سیستم بسیار کند بود طوری که 6 ساعت طول کشید تا ویندوز نصب شد.البته قبلن هر دو سیستم این مشکل رو نداشتند به مرور زمان این مشکل واسشون پیش اومده بود.حالا مطمئن نیستم که اگر این مادربرد رو به کار ببرم همون مشکل بوجود نیاد.

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

درود

دوست گلم میدونم بر طبق بودجه دوستتون این قطعات رو انتخاب کردید ولی یه تغییرات کوچولو میشه توش داد .

Dual Core E5300 2.60GHz = این مدل با 5400 فقط 2000 تومان فرق داره

M.B BIOSTAR P31B-A7 = p43 a7 با قیمت 70 تومان رو بخرید بهتره

VGA ZOTAC 9500GT(1GB)= در حد قیمتش بد نیستش ولی یه ذره بالاتر میتونید 4670 با قیمت 88 تومان بخرید

Kingston 2GB 800MHz = اوکی

H.D.D W.D Green 1TB 64MB = پیشنهاد نمیکنم یا سیگیت بخرید و یا همین وسترن مدل بلکش رو خریداری کنید .

POWER 300W REAL = 330وات گرین بخرید

ما بارها بایوستار بستیم و خوب بوده و اینرو هم بگم که برای هر قطعه الکترونیکی امکان مشکل هستش .

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون سعید آقا ...

1) به نظر شما اگه تصمیم بر خرید مادربرد بهتر برای cpu 945 amd باشم ، چه گزینه یی مناسب تره ( برند asus و تا سقف 170 تومان ) ؟

2) میشه که دلیل چرخش زیاد فن سی پی یو به خاطر مادربرد باشه ؟ من مشکلم با سی پی یوم فقط همینه که فنش وحشتناک روی دور تند می چرحه ! با بچه های کامپیوتری که صحبت کردم ، گفتند به فنش دست نزن چون اتوماتیکه و مشکلی نیست . اگر مشکل صدای سی پی یوم با انتخاب مادربرد مناسب حل بشه خیالم راحت میشه !

3) راستی مادربردهای amd ساپورت تا چه فرکانس رمی رو میشناسن ؟

4) با این تفاسیر چه پاوری واسه سیستمم مناسب تره ؟

مرسی

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون سعید آقا ...

1) به نظر شما اگه تصمیم بر خرید مادربرد بهتر برای cpu 945 amd باشم ، چه گزینه یی مناسب تره ( برند asus و تا سقف 170 تومان ) ؟

2) میشه که دلیل چرخش زیاد فن سی پی یو به خاطر مادربرد باشه ؟ من مشکلم با سی پی یوم فقط همینه که فنش وحشتناک روی دور تند می چرحه ! با بچه های کامپیوتری که صحبت کردم ، گفتند به فنش دست نزن چون اتوماتیکه و مشکلی نیست . اگر مشکل صدای سی پی یوم با انتخاب مادربرد مناسب حل بشه خیالم راحت میشه !

3) راستی مادربردهای amd ساپورت تا چه فرکانس رمی رو میشناسن ؟

4) با این تفاسیر چه پاوری واسه سیستمم مناسب تره ؟

مرسی

خواهش میکنم ..

1 - مشکل صدای فن از مادربرد نیستش . ولی گار مادربرد خوبی میخواید 880gxh asrock پیشنهاد میکنم 126 تومان

2 - چرخش زیاد فن به دلیل دمای بالای پردازندتون هستش و یا مشکل از فنه

3 - بستگی به مدل مادبرد داره که برای اطلاعات بیشتر میتونی به سایت مرجعشون مراجعه کنید

4 - مثلا 535b , 585b گرین

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من قصد خريد يك سيستم تا 1.500.000تومن رو دارم وبيشتر هم براي بازي مي خوام

كيبورد و موس و مانيتور رو مي خوام اما اسپيكر نمي خوام

بيشتر نظرم روي اينتل هست

dvdw رو هم دارم (sony20X)

لطفا راهنمايي كنيد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بيشتر نظرم روي اينتل هست

لطفا راهنمايي كنيد

samsung p23500 250

case infinity 105

power 685 105

hard 500gig segate 45

cpu i7 860 320

ram adata 1600 2*2 150

vga 5850 330

mb ASUS P7P55D 180

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بيشتر نظرم روي اينتل هست

لطفا راهنمايي كنيد

درود

Monitor: LG 2262 TQ=206

cpu:i5 750=240

mb:M.B MSI P55-GD65=217

ram:4 gig 1600 adata gaming=150

HDD:500 sata II samsung=49

dvd rw=sony 20 X=27

CASE GREEN TOLIP+=43

power:GP 885 B=140

VGA: 2*GTX 460 1gig in sli mode=580

این 1650000 در میاد ولی کاراییش فوق العادس براتون

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

درود

Monitor: LG 2262 TQ=206

cpu:i7 750=240

mb:M.B MSI P55-GD65=217

ram:4 gig 1600 adata gaming=150

HDD:500 sata II samsung=49

dvd rw=sony 20 X=27

CASE GREEN TOLIP+=43

power:GP 885 B=140

VGA: 2*GTX 460 1gig in sli mode=580

این 1650000 در میاد ولی کاراییش فوق العادس براتون

خيلي ممنون از پاسختون من مي خوام بدونم كارايي CORE I5 750در بازي بيشتر از CORE I7 هست و من با اين بودجه مي تونم CORE I7 بخرم

لینک به دیدگاه

خيلي ممنون از پاسختون من مي خوام بدونم كارايي CORE I5 750در بازي بيشتر از CORE I7 هست و من با اين بودجه مي تونم CORE I7 بخرم

درود

ببینید دوست عزیز قدرت i5 750 تقریبا در حد i7 920 هستش برای گیم در حالی که i7 920 سوکت 1366 هستش وقیمتش 320 هست و مینبوردشم تقریبا گرانتر محسوب میشه اگر بخاید چیز خوبی بردارید .بنده بیشتر بودجتون رو روی گرافیگ متمرکز کردم که کارایی مناسبی داشته باشید

corei5_corei7_73.jpg

19908.png

19909.png

19910.png

19911.png

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشی

من یک سیستم برای بازی میخوام تا 2000000 تومان با همه امکانات

نظر خودم روی اجزای اصلیش رو مینویسم .لطفا راجع بهش نظر بدید و قیمتش رو هم برام بنویسید.بقیه اجزا هم به انتخاب خودتون بهترین رو برام بنویسید.قیمتش اگه بیشتر شد هم مهم نیست.اگه مورد بهتری هم هست بفرمایید.

MATHERBORD: ASUS P6T DELUXE OR RAMPAG II GENE

CPU : INTEL CORI7 -950

GRAPHIC CARD : NVIDIA GEFORCE GTX 480

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشی

من یک سیستم برای بازی میخوام تا 2000000 تومان با همه امکانات

نظر خودم روی اجزای اصلیش رو مینویسم .لطفا راجع بهش نظر بدید و قیمتش رو هم برام بنویسید.بقیه اجزا هم به انتخاب خودتون بهترین رو برام بنویسید.قیمتش اگه بیشتر شد هم مهم نیست.اگه مورد بهتری هم هست بفرمایید.

MATHERBORD: ASUS P6T DELUXE OR RAMPAG II GENE

CPU : INTEL CORI7 -950

GRAPHIC CARD : NVIDIA GEFORCE GTX 480

CPU:Core i7 930

Mobo:DFI DK X58-T3eH6

Ram:3x2GB DDR3 1333

VGA:GTX460 SLi

Power:Green 885W

Case:CoolerMaster HAF 932

HDD:500GB

ODD:DVD-RW

Monitor:LG 2261vp

اینا با ماوس و کیبورد حدود 2.050 تومن تموم میشه.

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

ببخشيد يك سوال ديگه

من مي خوام بدونم دوال GPU ها بدا با مشكل روبه رو نمي شن

2 تا GTX460 قدرتي برابر با GTX480 دارن

GTX480هم خيلي حرارت توليد مي كنه مي تونم به جاي اون ATI 5000 بگيرم (البته در اين حالت فيزيك رو از دستد مي دم)

ویرایش شده توسط stronghold
لینک به دیدگاه

ببخشيد يك سوال ديگه

من مي خوام بدونم دوال GPU ها بدا با مشكل روبه رو نمي شن

2 تا GTX460 قدرتي برابر با GTX480 دارن

GTX480هم خيلي حرارت توليد مي كنه مي تونم به جاي اون ATI 5000 بگيرم (البته در اين حالت فيزيك رو از دستد مي دم)

2xGTX460>GTX480

میل خودتون هست دوست عزیز اگه خواستید HD5000 تهیه بفرمایید.

لینک به دیدگاه

CPU:Core i7 930

Mobo:DFI DK X58-T3eH6

Ram:3x2GB DDR3 1333

VGA:GTX460 SLi

Power:Green 885W

Case:CoolerMaster HAF 932

HDD:500GB

ODD:DVD-RW

Monitor:LG 2261vp

اینا با ماوس و کیبورد حدود 2.050 تومن تموم میشه.

ممنون از راهنماييتون

خواستم يه خورده قيمتش رو كم كنم

نظرتون راجع به سيسنم زير چيه؟ مادر برد مناسب ترجيحا asus رو خودتون لطف كنيد بنويسيد؟قيمتش رو هم ميخوام؟راجع به موس و كيبورد مناسب بازي چي پيشنهاد داريد؟

CPU: core i5 660 - 3.33 GHz Ram: A-data 2*2Gb - 2000MHz - CL9 - Gaming Experience VGA: sapphire 5850 H.D.D: samsung 1500Gb DVD writer: Asus or LG 20X Monitor : LG LED - W2286L Case: Green - infiniti Power: Green - GP 885 B

ویرایش شده توسط KHALABANAN
لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماييتون

نظرتون راجع به سيسنم زير چيه؟ مادر برد مناسب ترجيحا asus رو خودتون لطف كنيد بنويسيد؟قيمتش رو هم ميخوام؟راجع به موس و كيبورد مناسب بازي چي پيشنهاد داريد؟

CPU: core i5 660 - 3.33 GHz Ram: A-data 2*2Gb - 2000MHz - CL9 - Gaming Experience VGA: sapphire 5850 H.D.D: samsung 1500Gb DVD writer: Asus or LG 20X Monitor : LG LED - W2286L Case: Green - infiniti Power: Green - GP 885 B

اين cpu كه نئشتي 73واتي هست و اون پاور براش زياده بهتره cpu رو core i5 750orcorei5 760 رو بگيري و پاورت رو هم يه 585b كفايت ميكنه رمت هم با باس 1600 بگير

مادربرد هم كاملا بستگي به بودجتون داره شما بگو تا چه قيمتي مادربرد مي خواهي

لینک به دیدگاه

اين cpu كه نئشتي 73واتي هست و اون پاور براش زياده بهتره cpu رو core i5 750orcorei5 760 رو بگيري و پاورت رو هم يه 585b كفايت ميكنه رمت هم با باس 1600 بگير

مادربرد هم كاملا بستگي به بودجتون داره شما بگو تا چه قيمتي مادربرد مي خواهي

مادر بورد تا 300000 تومن خوبه.اگه پاور بيشتر باشه كه اشكالي ايجاد نميكنه؟ رم با باس 2000 اشكال ايجاد ميكنه؟ مارك كارت گرافيكو چي پيشنهاد ميكنيد؟

ویرایش شده توسط KHALABANAN
لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماييتون

درود

مادربورد قیمتهای مختلف داره چه قیمتی میخواید ؟

کیبرد و موس هم وارد سایت بشید و لاجیتک و a4tech مدلهای مختلفی داره هر کدوم که خواستید قابل تهیه هستش

لینک به دیدگاه

مادر بورد تا 300000 تومن خوبه.اگه پاور بيشتر باشه كه اشكالي ايجاد نميكنه؟ رم با باس 2000 اشكال ايجاد ميكنه؟ مارك كارت گرافيكو چي پيشنهاد ميكنيد؟

دوست عزيز براي خريد مادربرد مادر بردي بخر كه بتونه cpu رو ساپورت كنه از نظر من شما cpu رو core i7 860 بگير پاور هم مشكل ايجاد نمي كنه ولي هزينه ي اضافيه كارت گرافيك رو هم از برند هاي msi يا asus يا giga بخر رم هم از لهاز ساپورت مادر گفتم

از نظر من شما core i7 860 بخر با مادربرد asus p7p55d_e بخر رم هم باس 1600 بخر پاور هم اگه بعدا نمي خواهي يه 5850 ديگه اضافه كني 585b (و قصد ارتقا رو نداري)

لینک به دیدگاه

اگر اهل اورکلاک نیستی رم باس 1600 نگیر . رم 1333 بگیر با زمان تاخیر7که کاراییش از رم 1600 با زمان تاخیر9 بهتره ..... حالا شما میتونی رم 1333 معمولی کینگستون هم بگیری و دستی در بایوس زمان تاخیر رو از 9 بیاریرو 8 یا 7 . من الان خودو رم کینگ دارم و این کا رو به راحتی نجام دادم.

در کل منظورم این بود که فرکانس بالا انقدر که فکر میکنید مهم نیست و زمان تاخیر پایین به همون اندازه مهمه.این مخصوصا در گیم خیلی اهمیت پیدا میکنه.

لینک به دیدگاه

دوستان یه مشاوره میخواستم!

الان 3گیگ رم ddr2 کینگستون 800باس روی سیستمم هست،ارزش داره اینا رو بفروشم و 2گیگ رم ddr3 با مارک adata بگیرم 1333؟!

از این رم:

کلیک

بهتر میشه یا بدتر یا فرقی نمیکنه؟! :)

واسه game

لینک به دیدگاه

این رم A-data رم خوبیه و به راحتی تا 1600 اور میشه با همون Latency 8 و اکر 1 خورده باهاش تو بایوس ور بری رو Latency 7 هم پایدار است (البته افزایش ولتاژ نیاز داره) . این بحث قابلیت فنیش بود.

ولی رفتن از 3 گیگ رم به 2 گیگ حتی اگر رفتن از DDR2 به DDR3 باشه رو تایید نمیکنم و ممکنه عملکرد سیستم بدتر هم بشه. بهتره صبر کنید و بعدا وقتی بوجتون بیشتر شد به 2 تا 2 گیگ DDR3 1333 ارتقا بدید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...