رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون از همکارانی  که در مورد پاور راهنمایی کردن بنده حقیرو  

همچنین با گشت و گذار داخل  فروم تقریبا خیلی چیزها دستگیرم شد .

??

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 23 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز فرقشون اینه که اون سفارشی هست ولی مال شرکت انویدیا نه

فرق سفارشی چی هست؟

سفارشی اینکه از خنک کننده بزگ تر و فن بیشتر وبزرگ تر استفاده شده که کیفتش از مدلeditionخیلی بیشتره 

ودوم اینکه فرکانسش بیشتره سفارشی  یعنی یه ضرره کرکلاک شده (البته اگر اشتباه نگفته باشم)

خب باعث میشه بازی رو با اختلاف محسوسی با مدل مرجع احساس کنید

شما همون مدل مرجع رو بخرید بخواین  روش خنککننده نصب کنید با هاتون همون 500تومن بیشتر درمیاد و قیمت مدل سفارشی(msi)منطقی هست

وبله ارزششو داره ,msiبگیری

داداچ داری اشتباه میزنی.

کارت زوتک رفرنس نیست کاستومه اورکلاک هم به صورت کارخانه شده و اختلافشون در حدود 40 mhz هست که فکر نکنم ارزشش 300 هزار تومن باشه!

داداش تو نت یه سرج بکن ببین کارت گرافیکارو بعد راهنمایی کن داشته میگفتی زوتک رفرنسه بدبخت میرفت msi میخرید .?

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/17, 13:10:27، Mohammad-DS گفته است :

سلام  خدمت اساتید لیون یه کیس میخوام جمع کنم  بودجه حداکثر ۶ تومن

قطعاتی که انتخاب کردم به شرح زیر است:

۱: مادربرد X370 GAMING PRO  قیمت 900

۲:سی پی یو Ryzen 5 1600 x  قیمت ۸۵۰

۳:رم    AMD Edition EVO X 16GB 8GBx2 3000mhz cl16قیمت 1.059.000

۴:پاور  GP650A-UK  قیمت 475

۵:اس اس دی Velox V55 120GB SATA3 قیمت 285

۶:هارد WD BLUE 1TB قیمت 279000

۷:کیس  BW9000-W Midi Tower Case Black قیمت 345

جمع اینا میشه حدود ۴.۲۰۰   کارت گرافیک رو انتخاب نکردم چون نمیدونستم چی خوبه

لطفا نظرتون رو راجع به این قطعات بگین و اینکه کارت گرافیک هم معرفی کنین با تشکر

خب به گفته دوستمون میتونید یه 1060بگیرید (البته دست دوم چون نوش 2.200هست) میتونید کیس ارزون تر بگیرید مثل مدلgreen HERO Z2+که اینتوری میتونید یه کارت MSI 1060 6GB GAMING Xبخرید (فقط بعد از خرید کارت کرافیک واسمبل سیستم بگید کارت گرافیک رو براتون حتما اپدیت کنن چون اینتور که تو خبر ها خوندم یه نقص تو سری 900و10انویدیا  هست که از طرف شرکت وقتی اپدیت کردین برطرف میشه درایو نصب نیست برنامه براش ساختن چون با نصب درایو جدید مشکل حل نمیشده)

خب بماند

و اینکه بله پاور بهتره از مارک دیگه ای باشه که با کیفیت تر باشه (اینو بخاطر بودجه ای که برای پاور درنظر گرفتین میگم)

این  عالی هست :EVGA 600 W1 80 Plus White Power Supply

واین مدل:Cooler Master GX 550W 80 PLUS Bronze Power 

موفق باشین

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

داداچ داری اشتباه میزنی.

کارت زوتک رفرنس نیست کاستومه اورکلاک هم به صورت کارخانه شده و اختلافشون در حدود 40 mhz هست که فکر نکنم ارزشش 300 هزار تومن باشه!

داداش تو نت یه سرج بکن ببین کارت گرافیکارو بعد راهنمایی کن داشته میگفتی زوتک رفرنسه بدبخت میرفت msi میخرید .?

بله ببخشید حواسم نبود مدل زوتک رو با کارت دیگه اشتباه گرفتم ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

خب به گفته دوستمون میتونید یه 1060بگیرید (البته دست دوم چون نوش 2.200هست) میتونید کیس ارزون تر بگیرید مثل مدلgreen HERO Z2+که اینتوری میتونید یه کارت MSI 1060 6GB GAMING Xبخرید (فقط بعد از خرید کارت کرافیک واسمبل سیستم بگید کارت گرافیک رو براتون حتما اپدیت کنن چون اینتور که تو خبر ها خوندم یه نقص تو سری 900و10انویدیا  هست که از طرف شرکت وقتی اپدیت کردین برطرف میشه درایو نصب نیست برنامه براش ساختن چون با نصب درایو جدید مشکل حل نمیشده)

خب بماند

و اینکه بله پاور بهتره از مارک دیگه ای باشه که با کیفیت تر باشه (اینو بخاطر بودجه ای که برای پاور درنظر گرفتین میگم)

این  عالی هست :EVGA 600 W1 80 Plus White Power Supply

واین مدل:Cooler Master GX 550W 80 PLUS Bronze Power 

موفق باشین

ممنون   دوست عزیز

متوجه شدم سی پی یو که میخوام بگیریم فن نداره و باید خودم فن براش بگیرم  که اونم  هزینش حداقل ۲۰۰ تومنی میشه  فکر کنم باید مادربرد ارزون تر بردارم

وگرنه ۱۰۶۰ پولم نمیرسه....

پ ن: پستهای من باید به تایید مدیران برسه این وضع تا کی ادامه داره :|

لینک به دیدگاه

دوستان این قطعات باهم مچ هستن از هر نظر؟ 

فقط نگران کیسم ایا این مادربرد توش براحتی جا میشه فقط بخاطر قیمت کمش این کیسو میخام

CPU AMD RYZEN 5 1600X 3.6GHz

فن سی پی یو ترمالتیک Contac Silent 12

مادربرد گیگابایت AX370-Gaming K3

کارت گرافیک اینو تری دی GTX 1050 TI 4GB COMPACT

RAM KingSton HyperX Predator DDR4 8GB 3000MHz CL15 Single Channel

Cooler Master MWE 550W 80Plus Power Supply

کیس گرین هیوا

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Hamid.HP گفته است :

دوستان این قطعات باهم مچ هستن از هر نظر؟ 

فقط نگران کیسم ایا این مادربرد توش براحتی جا میشه فقط بخاطر قیمت کمش این کیسو میخام

CPU AMD RYZEN 5 1600X 3.6GHz

فن سی پی یو ترمالتیک Contac Silent 12

مادربرد گیگابایت AX370-Gaming K3

RAM KingSton HyperX Predator DDR4 8GB 3000MHz CL15 Single Channel

Cooler Master MWE 550W 80Plus Power Supply

کیس گرین هیوا

بله دوست عزیز به راحتی جا میشه

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

بله با کمال میل«بنده تجربیات دوستان که توی همین لیون کامپیوتر تاپیک زدن رو میزارم»

۱.مونتاژ بی کیفیت قطعات«بعضا مدل یه چیز بوده روی خود پاور یه چیز دیگه زده»

۲.ناتوانی در کنترل نوسانات برق

۳. مدرک و استاندارد های کیلویی«پاوری که تا چند روز پیش ۳۶۰ تومن بود استاندارد پلاتینیوم داشت!!!» و همین استاندارد ۸۰plus که روی پاور هاش می میزنه توی سایت ۸۰plus حتی اسمی هم از این پاور ها برده نشده.

اینم لینک که چک کنید:http://www.80plus.com/

۴. برند که نیست با برند های در سطح جهانی مقایسه اش میکنید یه سازنده متفرقه است که تو قم مشغول تولیده . قبلاً که ساخت چین بود باز کیفیت داشت الان دیگه کلا تعطیله.

پاور گرین از حدود 10 سال پیش که آقای جواد عمرانی به عنوان نماینده شرکت قرار بود عنوان 80Plus رو بگیره موفق نشد ولی شما ببین که روی همه پاور هاش زده ۸۰plus این یعنی چی؟یعنی کلاهبرداری

در ضمن قیمتش هم با پاور های مطرح بازار تفاوتی آنچنان نداره و همین deepcool که بعضی ها میگن بی کیفیته ، جعبه اش از کل پاور گرین با ارزش تره

دیگه استدلال از این بالاتر 1f610.png

سلام. بنده موسوی هستم نماینده  گرین در این انجمن.

نقل قول

۱.مونتاژ بی کیفیت قطعات«بعضا مدل یه چیز بوده روی خود پاور یه چیز دیگه زده»

۲.ناتوانی در کنترل نوسانات برق

لطف کنید با دلیل و مدرک مستند این دو مورد رو اثبات کنید. حرف زدن خیلی آسونه.

نقل قول

۳. مدرک و استاندارد های کیلویی«پاوری که تا چند روز پیش ۳۶۰ تومن بود استاندارد پلاتینیوم داشت!!!» و همین استاندارد ۸۰plus که روی پاور هاش می میزنه توی سایت ۸۰plus حتی اسمی هم از این پاور ها برده نشده.

اینم لینک که چک کنید:http://www.80plus.com/

بارها و بارها این نکته اشاره شده که : 

به دلیل تحریم های جاری، موسسات آمریکایی اجازه ارتباط مستقیم با شرکت های ایرانی را نخواهند داشت و کمپانی High Power به عنوان شریک تجاری گرین و برای حل این مشکل، اقدام به دریافت این گواهینامه ها به اسم خود ولی با مدل نامبر اختصاصی گرین نموده است

نقل قول

۴. برند که نیست با برند های در سطح جهانی مقایسه اش میکنید یه سازنده متفرقه است که تو قم مشغول تولیده . قبلاً که ساخت چین بود باز کیفیت داشت الان دیگه کلا تعطیله.

منابه تغذیه رده بالا مانند سری های +HP  و OCPT  و UK ... همگی طرح های بهینه سازی شده توسط واحد فنی ما هستند که به صورت کامل در کمپانی های OEM اصلی تولید می شوند. منابع تغذیه رده پایین ما نیز همگی به صورت SKD در ایران مونتاژ می شوند. طرح اولیه  تمامی منابع تغذیه گرین همواره از مدرن ترین طرح های تولید کنندگان منابع تغذیه سوئیچینگ در دنیا بوده  است.

نقل قول

قبلاً که ساخت چین بود باز کیفیت داشت الان دیگه کلا تعطیله.

در این مورد هم لطف کنید مدرک ارائه کنید.

به نظر شما شرکتی برای منابع تغذیه میان رده 62 ماه و برای مدل های رده بالا 130 ماه (10 سال و 10 ماه) گارانتی معتبر ارائه می کند محصول بی کیفت روانه بازار می کند؟ 

نقل قول

پاور گرین از حدود 10 سال پیش که آقای جواد عمرانی به عنوان نماینده شرکت قرار بود عنوان 80Plus رو بگیره موفق نشد ولی شما ببین که روی همه پاور هاش زده ۸۰plus این یعنی چی؟یعنی کلاهبرداری

آقای مهندس جواد عمرانی در حال حاضر مدیر واحد تحقیق و توسعه (R&d) شرکت سیاره سبز هستند و به دلیل مشغلات کاری خیلی وقت هست که زمان شرکت در انجمن های تحت وب رو ندارند و بنده و همکارانم این وظیفه رو بر عهده داریم.

این هم لینک گواهینامه های 80PLUS منابع تغذیه سری OCPT و +HP: 

GP650B-OCPT

GP750B-OCPT

GP850B-OCPT

+GP500B-HP

+GP600B- HP

+GP700B- HP

===========================================

باز هم عرض می کنم لطف کنید و برای اثبات فرمایشاتتون  دلایل مستند ارائه کنید.

ویرایش شده توسط Mahdi_Moosavi
لینک به دیدگاه

بحث پاور شده بنظر شما بین این دو پاور که هم قیمت هستن  از لحاظ  کیفیت  کدوم بهترن؟ 

EVGA500W Computer Power Supply 80plus White

green +GP500B-HP

لینک به دیدگاه

دوستان بین این دو کارت تفاوتی هست یانه میخام خرید کنم نظرم رو گالاکسه قیمتش ۹۰تومن کمتره

کارت گرافیک گالاکس GTX 1050 Ti OC

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Hamid.HP گفته است :

دوستان بین این دو کارت تفاوتی هست یانه میخام خرید کنم نظرم رو گالاکسه قیمتش ۹۰تومن کمتره

تقریبا هیچ فرقی ندارن ولی کارت گالاکس خنک کنندگی بهتری داره ولی گارنتش یک ساله هست و کارت ino3d گارانتیش 2 ساله هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamid.HP گفته است :

بحث پاور شده بنظر شما بین این دو پاور که هم قیمت هستن  از لحاظ  کیفیت  کدوم بهترن؟ 

EVGA500W Computer Power Supply 80plus White

green +GP500B-HP

درود 

اولی evga هست که یکی از پاور ساز های مطرح دنیاست و اکثرا اوقات رو دست کورسیر زده 

گرین ولی استاندارد 80plus gold داره و evga سفید(پایینترین)

گرین ساخت تایوان هست 

اگر میتونی با گرین کنار بیای بهتره چکن باز دهیش بیشتره و احتمالا ریپل کمتریم داره 

Evga فقط بزتریش معتبر تر بودنشه 

شما خودت تصمیم بگیر من نمیتونم بگم کدوم بهتره

در 38 دقیقه قبل، Hamid.HP گفته است :

از لحاظ ویژگی ها فقط گزینه ی اولی دوتا فن داره و گزینهی دومی یکی وگرنه از میزان حافظه یکی هستن .

من کارت اول را انتخاب میکنم چون مدار برق رسانی قویتریم داره و دوفنه هست

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود 

اولی evga هست که یکی از پاور ساز های مطرح دنیاست و اکثرا اوقات رو دست کورسیر زده 

گرین ولی استاندارد 80plus gold داره و evga سفید(پایینترین)

گرین ساخت تایوان هست 

اگر میتونی با گرین کنار بیای بهتره چکن باز دهیش بیشتره و احتمالا ریپل کمتریم داره 

Evga فقط بزتریش معتبر تر بودنشه 

شما خودت تصمیم بگیر من نمیتونم بگم کدوم بهتره

از لحاظ ویژگی ها فقط گزینه ی اولی دوتا فن داره و گزینهی دومی یکی وگرنه از میزان حافظه یکی هستن .

من کارت اول را انتخاب میکنم چون مدار برق رسانی قویتریم داره و دوفنه هست

هر دو کارت تک فن هستن یه نگاه بنداز روش

گرین نیمه ماژولاره که بنظرم زیاد مهم نیست ولی بس که اینور اونوراز گرین بد تعریف کردن منم زده شدم الان نمیدونم گرین بخرم یا evga

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

داداچ داری اشتباه میزنی.

دهنت سرویس :D

و در ادامه تایید حرف دوستمون  زوتک برند معتبریه و اگه واقعا مشکلی نداری همون زوتک بخرید و مطمئن باشید اوکی هست ;)

اختلاف هم میتونید رم ببرید بالا و یا اس اس دی حجم بیشتری بگیرید

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

.

.

و مشکلات دیگری مثل مشکل جریان کشی در سری ocpt  که اگه کمی همت کنید و تو فروم بگردید خیلی از دوستان بهش اشاره کردن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hosin گفته است :

دهنت سرویس :D

و در ادامه تایید حرف دوستمون  زوتک برند معتبریه و اگه واقعا مشکلی نداری همون زوتک بخرید و مطمئن باشید اوکی هست ;)

اختلاف هم میتونید رم ببرید بالا و یا اس اس دی حجم بیشتری بگیرید

در 14 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

با سلام

خیلی فرق خاصی توی بازی ها ندارن ، من gtx 1060 gaming x  داشتم ، الان که 1060 turbo دارم هیچ فرقی احساس نمی‌کنم شاید ته تهش ۴/۵ فریم ، الان تو این گرونی ارزش  نداره ۵۰۰ تومن به خاطر چند فریم بدی. در ضمن چون تراشه ها فقط از یک شرکت مرجع «amd یا Nvidia» میاد پس تفاوتی هم در بحث پردازش گرافیکی ندارن .

فقط میمونه بحث کولر که اونم اگه کیس تهویه مناسب داشته باشه هیچ تفاوتی ندارن.

در ضمن کولر کارت amp  بسیار خنک و مناسبه پس بدون هیچ درنگی من نسخه zotac  رو پیشنهاد میکنم

ممنون از راهنمایی دوستان

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

.

.______________________________________

در ابتدا بهتره اول با دقت تا انتها سایر پست های این تاپیک رو ملاحظه می کردید. در نهایت دوستان اشاره کردن که نوع کابل کشی سایر پاورهای برندهای مشابه هم این گونه هستند و این پیکربندی فقط مختص پاورهای گرین نیست.

نقل قول

بنده می تونم مشابه این مشکل رو از پاور رده بالا و گران قیمت یه برند جهانی تو همین فروم به شما لینک بدم. آیا صرفاً چند مورد آسیب دیدگی پاور در وضعیت بسیار غیرپایدار و بد شبکه برق داخل کشور نشان دهنده اینه که کلاً باید محصولات یک برند را زیر سوال برد؟ در صورتی نیاز اشاره کنید تا لینک تاپیک مربوطه رو به صورت خصوصی ارسال کنم براتون.

نقل قول

شما دارید در مورد پاوری صحبت می کنید که تولید حدوداً 10 سال پیش گرین هست (تاپیک برای سال 94 هستش !!) و در زمانی که این مشکل برای اسشون  پیش اومده گارنتی محصول هم تموم شده بوده. یعنی حداقل  5 الی 6 سال از عمر پاور گذشته بوده. علاوه بر این ما افتخار می کنیم حتی پس از پایان گارانتی محصولات گرین تا حداقل 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می کنیم به مشتریان محترم گرین. شما چند تا شرکت سخت افزاری می شناسید که خدمات پس از فروش خارج از گارانتی مشابه گرین داشته باشند؟

نقل قول

و مشکلات دیگری مثل مشکل جریان کشی در سری ocpt  که اگه کمی همت کنید و تو فروم بگردید خیلی از دوستان بهش اشاره کردن

من منتظر مدارک مستند شما بودم. اشاره به چند تاپیک که نشد مدرک!! من می تونم از فروم های خارجی ده ها تاپیک مشابه از مشکلات عدیده پاورهای برندهای معتبر برای شما بفرستم. آیا این شد مدرک مستند؟ آیا گزارش چند خرابی نشون دهنده اینه که کیفیت محصولات یک شرکت رو زیر سوال ببریم؟ 

شرکت سیاره سبز از حدود 20 سال پیش تا هم اکنون حدوداً نزدیک به 10 میلیون پاور با برند گرین روانه بازار کشور کرده است. خب این خیلی عادیه که این حجم بسیار بالای فروش به همون میزان هم گزارش های این چنینی داشته باشیم. با این اوصاف گارانتی گرین همواره یکی از خوشنام ترین ها بوده در این بخش و همیشه افتخار کردیم به ارائه خدمت به هم وطنانمون.

======================================================

اینکه شما به هر دلیلی با برندهای ایرانی مشکل دارید و خاطره بد دارید و یا حتی با برند گرین این مشکل رو دارید برای ما قابل احترام هستش و این حق شماست که آزادانه نظر بدید در این نوع انجمن ها . ولی از شما خواهش می کنیم لطف کنید نه تنها گرین بلکه سایر برندها رو بدون دلیل و مدرک مستند تخریب نکنید. 

من بیش از این وقت شما و سایر دوستان رو نمیگیریم. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Mohammad-DS گفته است :

ممنون   دوست عزیز

متوجه شدم سی پی یو که میخوام بگیریم فن نداره و باید خودم فن براش بگیرم  که اونم  هزینش حداقل ۲۰۰ تومنی میشه  فکر کنم باید مادربرد ارزون تر بردارم

وگرنه ۱۰۶۰ پولم نمیرسه....

پ ن: پستهای من باید به تایید مدیران برسه این وضع تا کی ادامه داره :|

یه پاور 500وات بگیرین میتونید بگیرید یابجای خرید هارد 1ترا یه 500گیگ بگیرین

چون مادربرد x370مخصوص سی پیو های رایزن سریxهست

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

سلام. بنده موسوی هستم نماینده  گرین در این انجمن.

لطف کنید با دلیل و مدرک مستند این دو مورد رو اثبات کنید. حرف زدن خیلی آسونه.

بارها و بارها این نکته اشاره شده که : 

به دلیل تحریم های جاری، موسسات آمریکایی اجازه ارتباط مستقیم با شرکت های ایرانی را نخواهند داشت و کمپانی High Power به عنوان شریک تجاری گرین و برای حل این مشکل، اقدام به دریافت این گواهینامه ها به اسم خود ولی با مدل نامبر اختصاصی گرین نموده است

منابه تغذیه رده بالا مانند سری های +HP  و OCPT  و UK ... همگی طرح های بهینه سازی شده توسط واحد فنی ما هستند که به صورت کامل در کمپانی های OEM اصلی تولید می شوند. منابع تغذیه رده پایین ما نیز همگی به صورت SKD در ایران مونتاژ می شوند. طرح اولیه  تمامی منابع تغذیه گرین همواره از مدرن ترین طرح های تولید کنندگان منابع تغذیه سوئیچینگ در دنیا بوده  است.

در این مورد هم لطف کنید مدرک ارائه کنید.

به نظر شما شرکتی برای منابع تغذیه میان رده 62 ماه و برای مدل های رده بالا 130 ماه (10 سال و 10 ماه) گارانتی معتبر ارائه می کند محصول بی کیفت روانه بازار می کند؟ 

آقای مهندس جواد عمرانی در حال حاضر مدیر واحد تحقیق و توسعه (R&d) شرکت سیاره سبز هستند و به دلیل مشغلات کاری خیلی وقت هست که زمان شرکت در انجمن های تحت وب رو ندارند و بنده و همکارانم این وظیفه رو بر عهده داریم.

این هم لینک گواهینامه های 80PLUS منابع تغذیه سری OCPT و +HP: 

GP650B-OCPT

GP750B-OCPT

GP850B-OCPT

+GP500B-HP

+GP600B- HP

+GP700B- HP

===========================================

اقا دمت گرم والا ما که نتونستیم بگیم چطوری هست کیفیتش دوستانم باور نمیکردم (البته کیفیت فضایی منظورم نیست یعنی مطلوب هست )واینقدرهم که دوستان میگن بد نیست من خودم دارم استفاده میکنم راضیم

البته چند وقت پیش به مدت 4روز سیستم روشن بود وصبح همین طوری نشستم که بازی انجام بدم(سیستم یه سره کار میکرد و جدا ازاون میخواستم بازی کنم)یه دفه صدای فن دراومد یعنی اینگار فن برخورد به جایی از بدنه داشت سیستم رو خاموش کردم ودوباره روشن کردم ومشکل رفع شد و تا الان این اتفاق دوباره نیفتاده

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Hamid.HP گفته است :

دوست عزیز هرکدومش پیشت قشنگ تر بود بخر تو این دره اختلاف زیادی نیست

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان با توجه به وضعیت کنونی بازار چه کانفیگ سیستمی بر پایه رایزن با بودجه حدود 7 میلیون پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، libo گفته است :

با سلام

دوستان با توجه به وضعیت کنونی بازار چه کانفیگ سیستمی بر پایه رایزن با بودجه حدود 7 میلیون پیشنهاد میکنید؟

فقط کیس یا با مانیتور و کیبورد و ... ؟

دقیقتر بفرمایید چه قطعاتی مد نظرتون هست

استفادتون چیه؟ بازی؟ محاسباتی؟ رندرینگ؟

ویرایش شده توسط i-Farzad
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

فقط کیس یا با مانیتور و کیبورد و ... ؟

دقیقتر بفرمایید چه قطعاتی مد نظرتون هست

استفادتون چیه؟ بازی؟ محاسباتی؟ رندرینگ؟

گیم full hd

این هزینه برای کیس+ مانیتور

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من با محاسبه کر extrem و cooler master واتهای قطعات رو حساب کردم.حتی با اورکلاک ۴۶ و ولتاژ ۱/۳ برای سی پی یو 7820x 

حساب کرد ۶۰۰ وات که پیشنهاد خودشون ۶۵۰ وات بوده

حالا به نظرتون پاور green evo -750 oc واسه این قطعات مناسبه ؟؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/18, 10:04:50، Chabouk گفته است :

پردازنده و مادربرد انتخابی تون با هم مچ نیست و برای پردازنده سری کنون لیک باید مادربرد سری ۳۰۰ بگیرید

توصیه من خرید رایزنه

Asus b350m-a

Ryzen r5 1400

Gskill Ageis 1*8 2400mhz

Green x2 Jaguar

Evga 600w PSU

Msi gt1030 

کارت گرافیک که نمیخواستم!

در ضمن چرا AMD ؟؟؟

از ای ام دی میترسم! خراب بشه!

بودجه 3 تومنه، برنامه نویسی اندروید انجام میدم و نرم افزار Android Studio خیلی سنگینه.

فقط  اینا رو میخوام:

1 - مادربورد

2 - سی پی یو

3 - پاور

4 - رم

5 - کیس

6 - اس اس دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...