رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

فرکانس مهمه ولی در جای خودش ، رفته رفته سازگاری بازیها با پردازنده های چند هسته ای بهبود پیدا می کنه و مسلما بازیهایی ارائه خواهد شد که توان استفاده از 6 هسته و بیشتر را خواهند داشت .

در مورد پلتفورم AMD در حال حاضر به خاطر محدودیت اورکلاکینگی که روی ایر داره ، هزینه اضافی برای خرید مادربرد بالاتر منطقی به نظر نمیاد مگر اینکه قصد استفاده از چند کارت گرافیک و اورکلاکینگ در سطح اکستریم داشته باشید .

همین پردازنده 1055 رو شما براحتی می تونید تا 3.6 به صورت سیف و پایدار با یه مادربرد حدود 100 تومنی اورکلاکش کنید و از قدرت پردازشی حاصل لذت ببرید . :-?

و اون چیزی که بیشتر در ارتقاء سیستم مهمه سوکت پشتیبانی مادربرد از cpu جدید می باشدحالا شما 400 تومن بدین مادربرد ولی نتونه از cpu جدید پشتیبانی کنه ، بدرد نمیخوره که !

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.4k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

فرکانس مهمه ولی در جای خودش ، رفته رفته سازگاری بازیها با پردازنده های چند هسته ای بهبود پیدا می کنه و مسلما بازیهایی ارائه خواهد شد که توان استفاده از 6 هسته و بیشتر را خواهند داشت .

در مورد پلتفورم AMD در حال حاضر به خاطر محدودیت اورکلاکینگی که روی ایر داره ، هزینه اضافی برای خرید مادربرد بالاتر منطقی به نظر نمیاد مگر اینکه قصد استفاده از چند کارت گرافیک و اورکلاکینگ در سطح اکستریم داشته باشید .

همین پردازنده 1055 رو شما براحتی می تونید تا 3.6 به صورت سیف و پایدار با یه مادربرد حدود 100 تومنی اورکلاکش کنید و از قدرت پردازشی حاصل لذت ببرید . :-?

و اون چیزی که بیشتر در ارتقاء سیستم مهمه سوکت پشتیبانی مادربرد از cpu جدید می باشدحالا شما 400 تومن بدین مادربرد ولی نتونه از cpu جدید پشتیبانی کنه ، بدرد نمیخوره که !

ممنون من عرض کردم ایشون سیستمو فقط برای بازی میخواد نه اورکلاکینگ در ضمن اگه خواسته باشه برای سی پی یو های جدید صبر کنه که تا سال 2012 اگه اشتباه نکنم میاد مینهای جدید هم اول که بیاد در ایران قیمتهاشون خیلی بالاست سی پی یو هم اول که بیاد قیمتها باز هم خیلی بالاست با این حساب تا موقعی که قیمتها معقول بشه باید تقریبا 3 سالی رو باید صبر کنه تا اون موقع هم میتونه دست به ارتقا کلی بزنه

تازه مگه میشه یه سی پی یو رو اور کنی بعد دائما در همین حالت نگهش داری اصطهلاک میره بالا عمرش نصفم کمتر میشه برای بازی هم سی پی یو نقش زیاد مهمی نداره(برای همینه دوشرکت nvidia وamd برای کارتهای پر زرق وبرق به سرو کله هم میزنند) که بخواد یا چهار هسته ای باشه یا شش هسته ای همین الان هم با این پیشرفت چشمگیر بازیها هنوز بازیها از یک هسته سی پی یو استفاده موثر میکنه

اگه اونجوری بود مثل کارت گرافیک میگفتن سی پی یو مخصوص بازی@};- به هر حال بابت راهنماییتون ممنون:mad:

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزيز

در حال حاضر سيستمي با مشخصات زير دارم و قصد ارتقاي اون دارم مشخصات اون مي نويسم بعدش نظر د وستان مي خوام ببينم كه ارتقا بهتره يا تعويض ب

Cpu+3.2 intel full

M.B.:Asus P5 Ld2 Delux

Ram:2 gig DDR 2

VGA:Gforce 8400 512 Mb

HDD :120+250+1T هارد 120 يه كم صدا داره كه كلش اختصتص دادم به درايو ويندوز

دي وي دي رايتر هم روي سيستم دارم از نوع LITEOn

مانيتورم ال جي F700 P هست .

كيبورد هم فراسو 8900 كه ازش راضي هستم

پاور هم 380 وات گرين هست

با اين توضيحات به نظر دوستان بهترين حالتي كه ميشه ارتقا داد چي هستش . و چقدر هزينه داره و د رصورت مناسب نبودن جهت ارتقا چه سيستمي فقط كيس پيشنهاد ميديد. مادربورد هم نظرم روي مارك ايسوس هست ASUS - Maximus II Formula .به نظر دوستان انتخاب خوبي هست يا خير.بهترين سي پي يو كه بهش ميخوره چنده .همچنين كارت گرافيك مناسب تا يك گيك چي پيشنهاد ميدين.و اگه بخوام تنها كيس تعويپ كنم چقدر هزينه برمي داره.اليته هارد و رم ها كه فكر كنم ميشه استفاده كرد

در كل من از اين سيستم تو خونه استفاده مي كنم و لي مي خوام يه سيستم خوب باشه

ویرایش شده توسط shir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان عزيز

در حال حاضر سيستمي با مشخصات زير دارم و قصد ارتقاي اون دارم مشخصات اون مي نويسم بعدش نظر د وستان مي خوام ببينم كه ارتقا بهتره يا تعويض ب

Cpu+3.2 intel full

M.B.:Asus P5 Ld2 Delux

Ram:2 gig DDR 2

VGA:Gforce 8400 512 Mb

HDD :120+250+1T هارد 120 يه كم صدا داره كه كلش اختصتص دادم به درايو ويندوز

دي وي دي رايتر هم روي سيستم دارم از نوع LITEOn

مانيتورم ال جي F700 P هست .

كيبورد هم فراسو 8900 كه ازش راضي هستم

پاور هم 380 وات گرين هست

با اين توضيحات به نظر دوستان بهترين حالتي كه ميشه ارتقا داد چي هستش . و چقدر هزينه داره و د رصورت مناسب نبودن جهت ارتقا چه سيستمي فقط كيس پيشنهاد ميديد. مادربورد هم نظرم روي مارك ايسوس هست ASUS - Maximus II Formula .به نظر دوستان انتخاب خوبي هست يا خير.بهترين سي پي يو كه بهش ميخوره چنده .همچنين كارت گرافيك مناسب تا يك گيك چي پيشنهاد ميدين.و اگه بخوام تنها كيس تعويپ كنم چقدر هزينه برمي داره.اليته هارد و رم ها كه فكر كنم ميشه استفاده كرد

در كل من از اين سيستم تو خونه استفاده مي كنم و لي مي خوام يه سيستم خوب باشه

تعویض کنی بهتره چون پلتفرم سیستمت تقریبا منسوخ شده و ارزش نداره در کل اگه بخوای تعویض کنی بهتره

حالا دو راه داری یا اینتل ببندی یا ای ام دی اون دیگه سلیقه شخصیته

حالا اگه نظر میخوای به نظر بنده ای ام دی ببندی بهتره اینتل هم خوبه ولی نسبت قیمت به کاراییش نمی ارزه البته داخل ایران اینطوره

درکل یک سیستم ای ام دی پیشنهاد میدم دوست داشتی ببند نداشتی سرمایت زیاد بود برو اینتل ببند

MB:ASROCK 890FX EXTREME3 قیمتش تقریبا 205000 تومن (مزایا USB3 و SATA3(6GB )

CPU:PHENOM II 1055T جدیدا فکر کنم اقای حسینی 1075 رو هم اورده (1055 بین210 تا220 تومنه 1075 هم فکر کنم 280 باشه ) حالا هر کدوم میلته

RAM:Corsair 4GB 1600 XMS3 C9 دور و بر 100تومن

VGA خودت میدونی اگه جیفورس دوست داری کارت 460 مدل 1GB حالا هر برندی خواستی ولی به نظر من چون سیستم بر پایه AMD هست کارت ATI HD5850 که نسبت قیمت به کاراییش عالی هست واگه بتونی 6870 بگیری که بهتر

POWER:585B از گرین انتخاب خوبی میتونه باشه البته بالا تر هم هست

MONITOR:LG 2261VP یا 2262TQ انتخابهای خوبی هست اولی پورت HDMI هم داره

CASE:GREEN MAGNUM II یا اوربیت البته به سلیقه خودت شاید بهتر باشه انخاب بهتری بکنی

موس کیبورد واسپیکر به انتخاب خودت البته اینا از سیستم قبلیت هست

این سیستم پیشنهادی من بود حالا اساتید دیگه هم حتما نظر بدن بهتره ..... این سیستم تا دو سه سال راحت جوابگوی نیازت هست;)

اون مادربردی که نوشتی عالی بود ولی برای زمان خودش چون سوکتش 775 هست تقریبا منسوخ شده واز همه بدتر رم DDR2 ساپورته

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

ممنون ميشم كه دوستان و اساتيد محترم سايت هم نظر خودشون رو اعلام كنن.مادربود فقط ايسوس پيشنهاد بدين. همه‌ي قطعات همراه با قيمت باشن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون ميشم كه دوستان و اساتيد محترم سايت هم نظر خودشون رو اعلام كنن.مادربود فقط ايسوس پيشنهاد بدين. همه‌ي قطعات همراه با قيمت باشن .

حالا چرا ایسوس این ازراک هم برد عالیه حالا خودت میدونی

مینی که از ایسوس باشه وتمام اون امکانات ازراک رو داشته باشه ASUS - M4A89GTD PRO

در ضمن اون مین ازراک چیپستش امکان پشتیبانی از دو کارت با پهنای باند کامل ویک کارت با پهنای باند نصفه رو داره اگه اشتباه نکنم به صورت X16-X16-X8

اساتید دیگه بهتر میدونن این مین از ایسوس هم هست ولی تفاوت قیمتو ببین با همون چیپست مین ازراک

M.B ASUS Crosshair IV Formula 300d5d748be99b3a5f23f031a978a03fpbAt7reFemYtsyMl_500.jpg

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

می خواستم یه کیس کامل به مبلغ 700 هزار تومان پیشنهاد بدید هم بر پایه اینتل و هم AMD که بشه بعدا یک انتخاب بهتر انجام داد

موارد استفاده هم استفاده از نرم افزار های رشته ی عمران (مثل Auto cad و Etabs و Office و ...) هستش و به هیچ وجه بازی نمی کنن یعنی کارت گرافیک بالا نمی خوان

سخت افزار لازم برای اجرای AutoCad نسخه 2011 :

For 32-bit AutoCAD 2011

* Microsoft® Windows® 7 Enterprise, Ultimate, Professional, or Home Premium (compare Windows 7 versions); Microsoft® Windows Vista® Enterprise, Business, Ultimate, or Home Premium (SP1 or later) (compare Windows Vista versions); or Microsoft® Windows® XP Professional or Home edition (SP2 or later)

* For Windows Vista or Windows 7: Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® dual-core processor, 3.0 GHz or higher with SSE2 technology; for Windows XP: Intel Pentium 4 or AMD Athlon dual-core processor, 1.6 GHz or higher with SSE2 technology

* 2 GB RAM

* 1.8 GB free disk space for installation

* 1,024 x 768 display resolution with true color

* Microsoft® Internet Explorer® 7.0 or later

* Install from download or DVD

For 64-bit AutoCAD 2011

* Microsoft Windows 7 Enterprise, Ultimate, Professional, or Home Premium (compare Windows 7 versions); Microsoft Windows Vista Enterprise, Business, or Ultimate (SP1 or later) (compare Windows Vista versions); or Microsoft Windows XP Professional (SP2 or later)

* AMD Athlon 64 with SSE2 technology, AMD Opteron® processor with SSE2 technology, Intel® Xeon® processor with Intel EM64T support and SSE2 technology, or Intel Pentium 4 with Intel EM64T support and SSE2 technology

* 2 GB RAM

* 2 GB free space for installation

* Internet Explorer 7.0 or later

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

یه سیستم جدید در حد 400 تومن بدون مانیتور و اسپیکر معرفی کنید(هم amd هم intel)

لینک به دیدگاه

دوستان چرا کم لطفی می کنیداگه توی یه انجمن دیگه در خواست داده بودم تا حالا شونصد تا جواب داده بودن

لینک به دیدگاه

استفده اصلیتون از سیستم برای چی خواهد بود ؟؟ بازی و یا برنامه ؟ با حذف گرافیک میشه سرمایه گذلری خوبی رو قطعات دیگر کرد و سیستم خوبی بست. پس بهتره استفادتون رو مشخص کنید !

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشین ! اگه ممکنه یه کیس تا 350 تومن به من پیشنهاد بدین !

البته من فقط سی پی یو ، مادربورد ، رم ، پاور و کارت گرافیک رو میخوام .

کاربرد : طرف کاره خاصی نمیخواد باهاش انجام بده ! در حد کارهای معمولی ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . خسته نباشین ! اگه ممکنه یه کیس تا 350 تومن به من پیشنهاد بدین !

البته من فقط سی پی یو ، مادربورد ، رم ، پاور و کارت گرافیک رو میخوام .

کاربرد : طرف کاره خاصی نمیخواد باهاش انجام بده ! در حد کارهای معمولی ...

با درود:

دوست عزیز ( MoHaMaD ) این قطعات حدودأ 356 می شود.

قیمتها از سایت lioncomputer

دوست عزیز قطعات زیادی وجود دارد که حدودأ 350 در می آید ، و انتخاب سلیقه ای است ، منظورم کمپانی سازندۀ قطعات است ، در ضمن این مادربرد هم از DDR3 پشتیبانی می کند و هم از DDR2

CPU => Intel E 6500 ( 91 )

M.B => GIGABYTE G41M-Combo ( 91 )

RAM => Kingston 2GB ( 2 x 1 GB ) Dual Channel ( 54 )

VGA => GIGABYTE GT 210 512 MB to 1 GB ( 72 )

POWER => GREEN 430A ( 48

با تشکر...

____________________________________________________________________________________________________

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

با تشکر از شما دوست عزیزم !!!! ممنون میشم یه AMD هم پیشنهاد بدین و بگین کدوم قویتر هست !

لینک به دیدگاه

شما برای AMD فقط نیاز به تقییر 2 قطعه داری . عوضش سیستم 4 هسته ای میشه .

CPU => Athlon II X4 635 ( 102 )

M.B => ASROCK 880GM-LE ( 92 )

RAM => Kingston 2GB ( 1x 2 GB ) ( 40 )

POWER => GREEN 430A ( 48

بعدا شما میتونی یک ماژول 2 گیگ دیگر هم اضافه کنی.

یه سیستم جدید در حد 400 تومن بدون مانیتور و اسپیکر معرفی کنید(هم amd هم intel)

شما هم بهترین انتخابت همین سیستم AMD است و اصلا نمیشه با اون بودجه یک انیتل خوب بست که در حد همون AMD باشه

فقط یک تغییر کوچیک تو رم میدیم و مکنیمش 4 گیگ !

RAM => Kingston 4GB ( 2x 2 GB ) ( 80 )

POWER => GREEN 430A ( 48

لینک به دیدگاه

POWER => GREEN 430A ( 48

شما هم بهترین انتخابت همین سیستم AMD است و اصلا نمیشه با اون بودجه یک انیتل خوب بست که در حد همون AMD باشه

POWER => GREEN 430A ( 48

ممنون

پس هارد دی وی دی رایتر چی میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از شما دوست عزیزم !!!! ممنون میشم یه AMD هم پیشنهاد بدین و بگین کدوم قویتر هست !

با درود:

دوست عزیز آقای ( MoHaMaD ) دوست عزیزمان آقای ( سالار ) زحمت سیستم AMD را کشیدند.

در پست اولی اشاره کرده بودید که ( کاربرد : طرف کاره خاصی نمیخواد باهاش انجام بده ! در حد کارهای معمولی ... )

به همین خاطر می توانید قطعات ارزانتری استفاده کنید ، البته اگر در حد کارهای معمولی بخواهد انجام بده.

CPU => Intel E5500 ( 67 )

M.B => GIGABYTE G31M ES2C ( 79 )

RAM => Kingston DDR2 2GB ( 2 x 1 GB ) Dual Channel ( 54 )

POWER => GREEN 430A ( 48 )

l

* البته قیمت CPU تقریبی می باشد .

قیمت کل 320 می باشد.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

snapback.pngسالار, در دوشنبه ۲۲ آذر ۸۹ - ۱۵:۵۰, نوشته:

POWER => GREEN 430A ( 48

POWER => GREEN 430A ( 48

ممنون

پس هارد دی وی دی رایتر چی میشه

اوه شرمنده من فکر کردم شما هم مثل دوست دیگرمون فقط همون 4 تا قطعه رو میخوای . این سیستم کامل شما :

CPU => Athlon II X3 440 ( 78)

RAM => Kingston 2GB (1 x 2 GB ) (40 )

POWER => GREEN 430A ( 48

H.D.D SEAGATE 500 LP (44

DVD RW PIONER 22X SATA (29

-----------

403

شما بگو دقیقا استفادت چیه .. اگر کارت گرافیک جدا نیاز نداری با حذف اون میشه پردازنده و رم بهتری گرفت !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

می خواستم یه کیس کامل به مبلغ 700 هزار تومان پیشنهاد بدید هم بر پایه اینتل و هم AMD که بشه بعدا یک انتخاب بهتر انجام داد

موارد استفاده هم استفاده از نرم افزار های رشته ی عمران (مثل Auto cad و Etabs و Office و ...) هستش و به هیچ وجه بازی نمی کنن یعنی کارت گرافیک بالا نمی خوان

سخت افزار لازم برای اجرای AutoCad نسخه 2011 :

For 32-bit AutoCAD 2011

* Microsoft® Windows® 7 Enterprise, Ultimate, Professional, or Home Premium (compare Windows 7 versions); Microsoft® Windows Vista® Enterprise, Business, Ultimate, or Home Premium (SP1 or later) (compare Windows Vista versions); or Microsoft® Windows® XP Professional or Home edition (SP2 or later)

* For Windows Vista or Windows 7: Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® dual-core processor, 3.0 GHz or higher with SSE2 technology; for Windows XP: Intel Pentium 4 or AMD Athlon dual-core processor, 1.6 GHz or higher with SSE2 technology

* 2 GB RAM

* 1.8 GB free disk space for installation

* Microsoft® Internet Explorer® 7.0 or later

For 64-bit AutoCAD 2011

* Microsoft Windows 7 Enterprise, Ultimate, Professional, or Home Premium (compare Windows 7 versions); Microsoft Windows Vista Enterprise, Business, or Ultimate (SP1 or later) (compare Windows Vista versions); or Microsoft Windows XP Professional (SP2 or later)

* AMD Athlon 64 with SSE2 technology, AMD Opteron® processor with SSE2 technology, Intel® Xeon® processor with Intel EM64T support and SSE2 technology, or Intel Pentium 4 with Intel EM64T support and SSE2 technology

* 2 GB RAM

* 2 GB free space for installation

* Internet Explorer 7.0 or later

شرمنده مهدی جان ... این هفته من و مدیران محترم دیگر سرمون خیلی شلوغ بود. به خصوص خود من خیلی خیلی درگیر دانشگاه بودم و اصلا وقت سر زدن به فوروم رو نداشتم ! ما به هیچ عنوان دوست نداریم شما عزیزان رو منتظر بزاریم و وظیفمون کمک به شما دوستان است, ولی خوب هر کسی درگیر زندگی خودشم هست. پس لطف کنید از ما و لیون به دل نگیرید ^^

اینم سیستم شما :

(بدون مانیتور)

CPU => Phenom II X6 1055 ( 205)

M.B => ASROCK 890GX extreme ( 195 )

RAM => RAM ADATA 4GB 2000 Gaming series V2 (135 )

POWER => Memonex MOD EX Game 600W ( 87

H.D.D SEAGATE 500 LP (44

------------------------------

695

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

(با مانیتور)

CPU => Athlon II X4 640 ( 105)

M.B => ASROCK 880GXH/USB3 ( 130 )

RAM => RAM Kingmax 1333 (2 x 2 GB ) (88 )

H.D.D SEAGATE 500 LP (44

Monitor => LG 2262TQ (220

------------------------

703

شما با این بودجه AMD ببندی بهتر خواهد بود و سیستم خیلی خوبی خواهد شد. اگر بخوای اینتل ببندی سیستمت ضعیفتر خواهد بود و از امکانات جدید مثل USB3 و Sata 6gb/s محروم خواهی شد ویا مجبور میشی از پلتفورم از رده خارج شده 775 استفاده کنی و سیستمت جای ارتقا نخواهد داشت !

سیستم اول سیستم بسیار پرقدرتی است. در صورتی که مانیتور نمخواهید همونو بگیرید . بعدا اگر بهش گرافیک هم اضافه کنید یک سیستم بازی بسیار قوی هم خواهد بود !

قیمتها از لیون هستند به جز رم و پاور که موجود نیستند !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

شرمنده مهدی جان ... این هفته من و مدیران محترم دیگر سرمون خیلی شلوغ بود. به خصوص خود من خیلی خیلی درگیر دانشگاه بودم و اصلا وقت سر زدن به فوروم رو نداشتم ! ما به هیچ عنوان دوست نداریم شما عزیزان رو منتظر بزاریم و وظیفمون کمک به شما دوستان است, ولی خوب هر کسی درگیر زندگی خودشم هست. پس لطف کنید از ما و لیون به دل نگیرید ^^

اینم سیستم شما :

(بدون مانیتور)

CPU => Phenom II X6 1055 ( 205)

M.B => ASROCK 890GX extrem ( 195 )

RAM => RAM ADATA 4GB 2000 Gaming series V2 (135 )

H.D.D SEAGATE 500 LP (44

------------------------------

695

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

(با مانیتور)

CPU => Athlon II X4 640 ( 105)

M.B => ASROCK 880GXH/USB3 ( 130 )

RAM => RAM Kingmax 1333 (2 x 2 GB ) (88 )

H.D.D SEAGATE 500 LP (44

Monitor => LG 2262TQ (220

------------------------

703

شما با این بودجه AMD ببندی بهتر خواهد بود و سیستم خیلی خوبی خواهد شد. اگر بخوای اینتل ببندی سیستمت ضعیفتر خواهد بود و از امکانات جدید مثل USB3 و Sata 6gb/s محروم خواهی شد ویا مجبور میشی از پلتفورم از رده خارج شده 775 استفاده کنی و سیستمت جای ارتقا نخواهد داشت !

سیستم اول سیستم بسیار پرقدرتی است. در صورتی که مانیتور نمخواهید همونو بگیرید . بعدا اگر بهش گرافیک هم اضافه کنید یک سیستم بازی بسیار قوی هم خواهد بود !

قیمتها از لیون هستند به جز رم و پاور که موجود نیستند !

گرافیک انبورد این مادر بورد قدرتش تا چه حدی هستش؟ از 7300LE بیشتر هستش؟

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک انبورد این مادر بورد قدرتش تا چه حدی هستش؟ از 7300LE بیشتر هستش؟

100% قدرت بیشتری داره ! 7300le آشغاله! همین انبوردش اگه رم بالا بزاری روش به اندازه ی یه 9400 قدرت داره داداش.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان چه کارت گرافیکی تا 130 تومن پیشنهاد میکنن؟

از نظر کولینگ خوب باشه

گارانتی خوبی همداشته باشه

ویرایش شده توسط emud7
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان چه کارت گرافیکی تا 130 تومن پیشنهاد میکنن؟

از نظر کولینگ خوب باشه

گارانتی خوبی همداشته باشه

درود

تا160 بودجه رو افزایش بدید GTS 450 Gaiwnward انتخاب خوبیه

33b1e0cdda3fdc1d462f3db4f100ce91p00410_pic_8194c89e9e709c88.jpg

لینک به دیدگاه

درود

ممنون

میگم پاورم کم نمیاره ؟

I-cute 550w

Amd phenom 9950 X4

M.B Biostar TA 790 GX

samsung 750GB

Crosair 2*2GB 800

DVddrive

لینک به دیدگاه

درود

من چند وقتی هست که این کارت رو خریداری کردم. با توجه به قیمتش ، انتخاب بسیار خوبی هست. @};-:eek:

لینک به دیدگاه

فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. من از پاور 530 وات اسفاده میکنم و تا حالا هیچگونه ایرادی ندیدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...