رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 15 دی 1398 در 17:39، enigmarch گفته است :

ببخشید سو تفاهم شد. منظور منم بر پایه ryzen 7 بود یعنی 3700x که اینطور که سرچ کردم غیر از فریم ریت در بقیه موارد بهتر از 9700x عمل میکنه.

سوال من اینه که با ماکزیمم بودجه ۲۰ تومن میشه ryzen 7 بست و چه قطعاتی رو پیشنهاد میکنید که مناسب هم باشند و هزینه بیخودی هم نکنم.

باز هم ممنون بابت زمانی که برای راهنمایی میزارید.

میشه ولی از خیر rtx2080باید گذشت وبه فکر 2060 بود 

چون علاوه با انتخاب این سی پیو شما حتما نیاز به یه مادربرد بهتر میکنه که هزینه باز بالا میره و همچنین تو این مورد عمده افراد از کولر جدا گونه استفاده میکنن که هزینه بیشتر میشه 

نحوه قیمت گذاری 3700xو3800x تو ایران جالب نیست البته علتش برمیگرده باز به کمبودش در کل کشور ها 

شما تو 3700xفقط مقداری کارایی وهسته بیشتر نسبت به3600xدریافت میکنید که از ارزش پایین تر برخوردارهست  و اینکه نکته مهم اینه که مادربرد هرچه ازهمه لحاظ بهتر باشه در کارایی این سری تاثیر بیشتری داره شما هزینه رو بزارید رو مادربرد بیشتر اگر تونستین سری بهتر مثلmsi x570 edge wifi ... gigabyt aorus elite x570...asus prime x570-proxبا همچنین واترکولر 120mmیا240mmویا ایرکولر های مناسب تجهیز کنید بهتر هست 

بعضی از دوستان هم به صورت آک یا دست دوم درحد برای فروش گذاشته بودن و امکان فروش دوباره از این موارد هست فقط باید تو فروم بگردین 

واینکه اگرم آک خواستین مورد دلخواهتون رو بخرید نام کاربری:invoker ایشون هستن باهاشون صحبت کنید شایدبراتون از اون طرف بیارن با قیمت مناسب ترهم حساب کردن

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 21 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

میشه ولی از خیر rtx2080باید گذشت وبه فکر 2060 بود 

چون علاوه با انتخاب این سی پیو شما حتما نیاز به یه مادربرد بهتر میکنه که هزینه باز بالا میره و همچنین تو این مورد عمده افراد از کولر جدا گونه استفاده میکنن که هزینه بیشتر میشه 

نحوه قیمت گذاری 3700xو3800x تو ایران جالب نیست البته علتش برمیگرده باز به کمبودش در کل کشور ها 

شما تو 3700xفقط مقداری کارایی وهسته بیشتر نسبت به3600xدریافت میکنید که از ارزش پایین تر برخوردارهست  و اینکه نکته مهم اینه که مادربرد هرچه ازهمه لحاظ بهتر باشه در کارایی این سری تاثیر بیشتری داره شما هزینه رو بزارید رو مادربرد بیشتر اگر تونستین سری بهتر مثلmsi x570 edge wifi ... gigabyt aorus elite x570...asus prime x570-proxبا همچنین واترکولر 120mmیا240mmویا ایرکولر های مناسب تجهیز کنید بهتر هست 

بعضی از دوستان هم به صورت آک یا دست دوم درحد برای فروش گذاشته بودن و امکان فروش دوباره از این موارد هست فقط باید تو فروم بگردین 

واینکه اگرم آک خواستین مورد دلخواهتون رو بخرید نام کاربری:invoker ایشون هستن باهاشون صحبت کنید شایدبراتون از اون طرف بیارن با قیمت مناسب ترهم حساب کردن

یعنی با چیپست 470 نمیشه همه توان این سی پی یو رو کشید؟

و اینکه فن همراه باکسش واسه این سی پی یو کمه؟؟

ویرایش شده توسط enigmarch
لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید

من سیستم زیر رو دست دوم چه قیمتی بخرم خوبه؟

i5 3470+main

ram 8gb 1600 mhz

hdd 1tb

rx 570 به نظرتون کدوم برندش بهتره؟

power 450 کافیه برای این سیستم؟

ممنون

ویرایش شده توسط amir_hb
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز.یه مقدار پول اومده دستم  کیس قبلی رو هم فروختم الان میخوام یه کیس خفن جمع کنم با بودجه 20 تومن..((فقط کیس))

و فقط بر پایه Intel ....و قطعات از برند ASUS ....

چه کانفیگی پیشنهاد میدین دوستان که گلوگله هم نباشه...بیشتر گیم میزنم با وب گردی و این چیزا...

اولویت با خرید قطعات نو هس!ولی اگه کارکرده تضمینی هم باشه اوکی هس..

خیلی ممنونم از راهنمایتتون

ویرایش شده توسط aligtx
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، aligtx گفته است :

سلام دوستان عزیز.یه مقدار پول اومده دستم  کیس قبلی رو هم فروختم الان میخوام یه کیس خفن جمع کنم با بودجه 20 تومن..((فقط کیس))

و فقط بر پایه Intel ....و قطعات از برند ASUS ....

چه کانفیگی پیشنهاد میدین دوستان که گلوگله هم نباشه...بیشتر گیم میزنم با وب گردی و این چیزا...

اولویت با خرید قطعات نو هس!ولی اگه کارکرده تضمینی هم باشه اوکی هس..

خیلی ممنونم از راهنمایتتون

با توجه به اینکه اولین پیشنهادم به دوستان اینه که به هیچ وجه ایسوس نخرید و دومین پیشنهادم هم اینه که به جز در مورد 9900K  طرف اینتل نرید و قطعا این به بودجتون نمیخوره پس باید بگم که هیچ ایده ای ندارم 😐

میتونید دست از تعصبتون بردارید و یک مادربرد و کارت گرافیک 2060Super از برند Gigabyte Aorus یا در صورتی که پیدا بشه MSI بخرید و یه رایزن 3600 هم بزارید روش و تا مدت ها ازش لذت ببرید. میتونید هم 2 برابر ارزش واقعی پول برای برند محبوبتون بدید و سیستمی جمع کنید که عمرش 2 ساله

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

در در 16 دی 1398 در 10:38، enigmarch گفته است :

یعنی با چیپست 470 نمیشه همه توان این سی پی یو رو کشید؟

و اینکه فن همراه باکسش واسه این سی پی یو کمه؟؟

من میخوام اگه بشه تا شنبه خریدم رو بکنم دوستان، بر پایه ryzen 3700x میشه قطعه پیشنهاد کنید. گرافیک 2060s چه برندی بردارم؟ مادربرد 470 کافیه یا 570؟ اگه مدل از مدلهای های موجود در بازار پیشنهاد بدید ممنون میشم چون گویا خیلی از مدلها موجود نیست. ممنون میشم کمک کنید که بتونم زودتر خرید کنم.

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، enigmarch گفته است :

من میخوام اگه بشه تا شنبه خریدم رو بکنم دوستان، بر پایه ryzen 3700x میشه قطعه پیشنهاد کنید. گرافیک 2060s چه برندی بردارم؟ مادربرد 470 کافیه یا 570؟ اگه مدل از مدلهای های موجود در بازار پیشنهاد بدید ممنون میشم چون گویا خیلی از مدلها موجود نیست. ممنون میشم کمک کنید که بتونم زودتر خرید کنم.

تو حالت کلی پیشنهادم 470 هست بخاطر قیمت به ثبات رسیدش. ولی این مادربرد با وجود 570 بودن قیمت مناسبی داره و ار امکانات جانبی تجملاتی زده. پس در حال حاظر خریدش توصیه میشه. دقت کن چیپ ستی که توش بکار رفته با مادربرد های 10 میلیونی یکیه و فقط از یه سری امکانات جانبی و تا حدودی زیبایی زده

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/motherboard/amd/biostar/socket-am4/biostar-x570gt8-gaming-mainboard-222861.html

گرافیک خودم MSI دارم و کیفیت ساختش بالاست. گیگابایت آئورس هم قیمتش مناسبه, موجوده و گارانتی معتبر آواژنگ داره

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte/gigabyte-aorus-geforce-rtx-2060-super-8g-vga-card-222336.html

با محصولات ایسوس هم مشکلی ندارم. ولی واقعیتش اینه که به نظرم اخیرا کیفیتشون خیلی افت کرده و دارن از همه چی میزنن (نسبت به قیمتشون منظورمه. نرید یه مادربرد 10 میلیونی رو با یه یه میلیونی مقایسه کنید)

و از اون مهمتر گارانتی ایسوس تو ایران فاجعست. برای گیگابایت (آواژنگ) و MSI (گرین) خیلی از گارانتی ایسوس (سازگار ارقام) معتبر ترن. دقت کن تا حالا کارم بهشون افتاده و رو هوا حرف نمیزنم. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

تو حالت کلی پیشنهادم 470 هست بخاطر قیمت به ثبات رسیدش. ولی این مادربرد با وجود 570 بودن قیمت مناسبی داره و ار امکانات جانبی تجملاتی زده. پس در حال حاظر خریدش توصیه میشه. دقت کن چیپ ستی که توش بکار رفته با مادربرد های 10 میلیونی یکیه و فقط از یه سری امکانات جانبی و تا حدودی زیبایی زده

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/motherboard/amd/biostar/socket-am4/biostar-x570gt8-gaming-mainboard-222861.html

گرافیک خودم MSI دارم و کیفیت ساختش بالاست. گیگابایت آئورس هم قیمتش مناسبه, موجوده و گارانتی معتبر آواژنگ داره

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte/gigabyte-aorus-geforce-rtx-2060-super-8g-vga-card-222336.html

با محصولات ایسوس هم مشکلی ندارم. ولی واقعیتش اینه که به نظرم اخیرا کیفیتشون خیلی افت کرده و دارن از همه چی میزنن (نسبت به قیمتشون منظورمه. نرید یه مادربرد 10 میلیونی رو با یه یه میلیونی مقایسه کنید)

و از اون مهمتر گارانتی ایسوس تو ایران فاجعست. برای گیگابایت (آواژنگ) و MSI (گرین) خیلی از گارانتی ایسوس (سازگار ارقام) معتبر ترن. دقت کن تا حالا کارم بهشون افتاده و رو هوا حرف نمیزنم. 

ممنون از پاسختون. من خودم هم اون مادربرد بایواستار رو دیده بودم، ولی زیاد با برند و گارانتیش آشنا نیستم. از نظر کارایی و طول عمر مشکلی نداره؟ چون مادربرد بیشتر از بقیه قطعات مشکل پیدا میکنه. یا بهتره با اون هزینه (حدود 3 تومن) یه 470 از برند معتبرتر بردارم، مثلا msi x470 gaming plus

من تعصب رو برند خاصی ندارم، یادمه سابقا میگفتن  ایسوس برند با قطعات کیفیت و عمری بود. اگر الان دیگه همچین چیزی نیست سمتش نمیرم.

در مورد گرافیک بین AORUS GeForce RTX 2060 SUPER 8G  و ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING شما گیگابایت رو پیشنهاد میکنید؟ لینک گرافیک msi رو پیدا نکردم.

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، enigmarch گفته است :

ممنون از پاسختون. من خودم هم اون مادربرد بایواستار رو دیده بودم، ولی زیاد با برند و گارانتیش آشنا نیستم. از نظر کارایی و طول عمر مشکلی نداره؟ چون مادربرد بیشتر از بقیه قطعات مشکل پیدا میکنه. یا بهتره با اون هزینه (حدود 3 تومن) یه 470 از برند معتبرتر بردارم، مثلا msi x470 gaming plus

من تعصب رو برند خاصی ندارم، یادمه سابقا میگفتن  ایسوس برند با قطعات کیفیت و عمری بود. اگر الان دیگه همچین چیزی نیست سمتش نمیرم.

در مورد گرافیک بین AORUS GeForce RTX 2060 SUPER 8G  و ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING شما گیگابایت رو پیشنهاد میکنید؟ لینک گرافیک msi رو پیدا نکردم.

من تا بحال با این برند کار نکردم و بخاطر بروز بودن و قیمت مناسبش پیشنهاد دادم. ضمنا نوشته 2 سال هم گارانتی داره. بعید میدونم تو فروم کسی باشه که باهاش کار کرده باشه و خریدش با اینکه ریسکه ولی به نظرم میارزه. اگه میخای با خیال راحت و برند مطمئن بخری همین msi x470 gaming plus انتخاب خوبی هست (پایین ترین سری MSI تو مادربرد این سریه ولی دلیل بر بد بودنش نیست) و جزو معدود گزینه هایی هست که از MSI موجوده. متاستفانه سری های خوبش مثل کربن یا تام هاوک اصلا تو بازار نیست . اگرم باشه از بودجه مد نظرتون بالا تره. ولی انتخاب من با این چیپست و این بودجه این مدل هست که نسبت به قیمتش خیلی خوبه:

http://skypc.ir/product/x470-aorus-ultra-gaming/

کارت گرافیک هم سری سوپر MSI نمیدونم اومده یا نه. من Gaming X Trio دارم و چون هر 3 برند رو هم از نزدیک دیدم و هم تو یوتیوب در موردشون تحقیق کردم باید بگم که کیفیتش از ایسوس خیلی بالاتره و همرده آئورس هست. آئورس مقداری زیبا تره ولی از همرده MSI حدود 5 تا 10 درجه گرم تره. فعلا با قیمتای موجود و گارانتی آئورس رو پیشنهاد میکنم. تو یوتیوب ویدیوی مقایسشون پره. برید ببینید حتما. چون تو یه مدل تراشه تفاوت کارایی خیلی کمه و انتخاب کاملا سلیقه ای هست

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

من تا بحال با این برند کار نکردم و بخاطر بروز بودن و قیمت مناسبش پیشنهاد دادم. ضمنا نوشته 2 سال هم گارانتی داره. بعید میدونم تو فروم کسی باشه که باهاش کار کرده باشه و خریدش با اینکه ریسکه ولی به نظرم میارزه. اگه میخای با خیال راحت و برند مطمئن بخری همین msi x470 gaming plus انتخاب خوبی هست (پایین ترین سری MSI تو مادربرد این سریه ولی دلیل بر بد بودنش نیست) و جزو معدود گزینه هایی هست که از MSI موجوده. متاستفانه سری های خوبش مثل کربن یا تام هاوک اصلا تو بازار نیست . اگرم باشه از بودجه مد نظرتون بالا تره. ولی انتخاب من با این چیپست و این بودجه این مدل هست که نسبت به قیمتش خیلی خوبه:

کارت گرافیک هم سری سوپر MSI نمیدونم اومده یا نه. من Gaming X Trio دارم و چون هر 3 برند رو هم از نزدیک دیدم و هم تو یوتیوب در موردشون تحقیق کردم باید بگم که کیفیتش از ایسوس خیلی بالاتره و همرده آئورس هست. آئورس مقداری زیبا تره ولی از همرده MSI حدود 5 تا 10 درجه گرم تره. فعلا با قیمتای موجود و گارانتی آئورس رو پیشنهاد میکنم. تو یوتیوب ویدیوی مقایسشون پره. برید ببینید حتما. چون تو یه مدل تراشه تفاوت کارایی خیلی کمه و انتخاب کاملا سلیقه ای هست

مادربردی که پیشنهاد کردین خیلی خوبه، نمیدونم قیمت اون سایت به روزه یا نه. شما به نسبت ایسوس هم قیمت همونو پیشنهاد میکنید اگه موجود باشه؟

گرافیک هم من 2060 سوپر msi ندیدم. اگه آئوروس رو بیشتر از ایسوس پیشنهاد میکنید همونو فیکس کنم.

در مورد رم نظرتون چیه؟؟

ویرایش شده توسط enigmarch
لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

یه مادربرد AMD تو رنج قیمت نهایتا 2500 و 2700 بهم معرفی کنید که ryzen 5 3600 و 3800 رو ساپورت کنه برا گیمینگ میخوام اگه b450  سی پی یو 3800 رو ساپورت میکنه ترجیحا سری b450 باشه اگه نه که x470

و اگه امکانش هست بخوام سی پی یو قوی تری بندازم و یا حتی برا اوور مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، enigmarch گفته است :

مادربردی که پیشنهاد کردین خیلی خوبه، نمیدونم قیمت اون سایت به روزه یا نه. شما به نسبت ایسوس هم قیمت همونو پیشنهاد میکنید اگه موجود باشه؟

گرافیک هم من 2060 سوپر msi ندیدم. اگه آئوروس رو بیشتر از ایسوس پیشنهاد میکنید همونو فیکس کنم.

در مورد رم نظرتون چیه؟؟

با توجه به موجودی فعلی در ایران و از نظر قیمت و کیفیت و کارایی هم برای مادربرد و هم برای کارت گرافیک آئورس رو پیشنهاد میکنم.  (aorus 2060 super و aorus x470 ultra gaming) ضمنا چون یه برند هستن برای امکانات نور پردازی کارت گرافیک هم به مشکل نمیخوری. بنا به دلایلی که بالا ذکر کردم برند ایسوس برای من جذابیتی نداره. ولی سلیقست. یکی با ایسوس حال میکنه. من با MSI حال میکنم. شما هم ببین با کدوم برند بیشتر حال میکنی. چون تراشه ها یکیه و مدل های انتخابی از رده های خوب هستن پس عملکرد کلی با تقریب خوبی یکسانه

MSI دو ماه پیش وارد شد و همه چیش موجود شد تو سایت ها و پاساژ ها. ولی دو هفته بعدش اکثرشون دوباره نا موجود شد. تو این وضع بازارم پیشنهاد نمیکنم صبر کنی به امید اینکه مجدد موجود بشن

من از فروشگاهشون حضوری خرید کردم. تو سایت هم شمارش هست. میتونی زنگ بزنی موجودی و آدرس بگیری و حضوری بری برای خرید اگه ساکن تهرانی

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، jokercrazy892 گفته است :

سلام وقت بخیر

یه مادربرد AMD تو رنج قیمت نهایتا 2500 و 2700 بهم معرفی کنید که ryzen 5 3600 و 3800 رو ساپورت کنه برا گیمینگ میخوام اگه b450  سی پی یو 3800 رو ساپورت میکنه ترجیحا سری b450 باشه اگه نه که x470

و اگه امکانش هست بخوام سی پی یو قوی تری بندازم و یا حتی برا اوور مشکلی پیش نیاد

این مدل که بالا تر هم پیشنهاد دادم گزینه خوبیه: 

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

این مدل که بالا تر هم پیشنهاد دادم گزینه خوبیه: 

ممنون از پاسختون جسارتا این مدل که فرمودین مادربرد عالیی هستش ولی اگه امکانش هست ترجیحا برند ASUS یا MSI باشه بهتره

چند مورد مد نظر خود هستش ولی نظرتون رو میخواستم بدونم

1-PRIME B450 -PLUS

2-TUF B450-PLUS GAMING

3-MSI B450GAMING PLUS

لینک به دیدگاه

دوستان آیا این قطعات بهم میخوره .... مشکلی پیش نمیاد .

RAM: Geil Pristine 8GB DDR4 2400MHz CL16

PSU: Green GP480A-EUD Bronze

VGA: Asus GTX 1050 Phoenix 2GB

MB: Gigabyte H310M S2H

CPU: Intel Core i3-8100

SSD: Pioneer APS-SL3 240GB

لینک به دیدگاه

دوستان من بشخصه جای شما بودم فعلا دست نگه میداشتم تا وضعیت مشخص بشه با اتفاقاتی که افتاده احتمال میره البته میگم احتمال میره نمیخوام بحث سیاسی شه و اینا میگم فعلا درکل نخرید بهتر هست چون ممکنه پایین بیاد بالاتر نمیره از این وضعیتی که هستیم (خیلی احتمالش کمه) ولیکن پایین بیاد بیشتره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، maysamsina گفته است :

نه مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

تا 9100 هست چرا 8100؟ 

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

دوستان من بشخصه جای شما بودم فعلا دست نگه میداشتم تا وضعیت مشخص بشه با اتفاقاتی که افتاده احتمال میره البته میگم احتمال میره نمیخوام بحث سیاسی شه و اینا میگم فعلا درکل نخرید بهتر هست چون ممکنه پایین بیاد بالاتر نمیره از این وضعیتی که هستیم (خیلی احتمالش کمه) ولیکن پایین بیاد بیشتره

تو همین فروم برو ببین چند نفر 2 سال پیش که یذره گرون شد دلار و شد حدود 4 تومن وایسادن تا بیاد پایین بعد بخرن (و البته به خاک سیاه نشستن). من هر موقع بودجم به چیزی که میخاستم بخرم رسیده خریدمش وحتی یه روزم صبر نکردم. سودی که این قضیه برام داشته خیلی بیشتر از ضرر هاش بوده. ضمنا بحث فقط قیمت نیست تو کشور. بحث موجودیه. یه کالا تا تو بازار موجوده میتونی بخریش و اگه این دست اون دست کنی و تموم بشه موجودیش ممکنه اون کالا رو دیگه اصلا وارد نکننش. تعداد وارداتشون از یه مدل هم زیر 1000 تا هست در بیشتر موارد که ابدا جوابگوی بازار نیست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، jokercrazy892 گفته است :

ممنون از پاسختون جسارتا این مدل که فرمودین مادربرد عالیی هستش ولی اگه امکانش هست ترجیحا برند ASUS یا MSI باشه بهتره

چند مورد مد نظر خود هستش ولی نظرتون رو میخواستم بدونم

1-PRIME B450 -PLUS

2-TUF B450-PLUS GAMING

3-MSI B450GAMING PLUS

چیپست X470  از B450 هیچی کم نداره و مزیت هایی هم نسبت بهش داره. علاوه بر این موجودی B450 تو بازار خیلی کمه و قیمتاشون یکیه در صورتی که قیمت جهانی X470 بیشتره. 

MSI تو بازار ته کشیده و آئورس هم نسبت به قبل خیلی کم شده ولی همچنان بازار پر از ایسوسه. به نظرتون چرا؟ جز اینکه فروشش برای فروشنده سود سرشاری داره ولی برند های دیگه بخاطر تبلیغات کمتر سود کمتری هم داره فروششون؟ نظرم اول روی aorus x470 ultra gaming و بعد روی msi x470 gaming plus  هست و در مورد ایسوس نظری ندارم.

آئورس برند گیمینگ گیگابایت هست که در زمینه مادربرد حداقل تو 2 سال اخیر بی رقیبه. منظورم تو همه رده های بودجه ای هست نه فقط پرچمدار ها

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

شوخی قشنگی بود!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

چیپست X470  از B450 هیچی کم نداره و مزیت هایی هم نسبت بهش داره. علاوه بر این موجودی B450 تو بازار خیلی کمه و قیمتاشون یکیه در صورتی که قیمت جهانی X470 بیشتره. 

MSI تو بازار ته کشیده و آئورس هم نسبت به قبل خیلی کم شده ولی همچنان بازار پر از ایسوسه. به نظرتون چرا؟ جز اینکه فروشش برای فروشنده سود سرشاری داره ولی برند های دیگه بخاطر تبلیغات کمتر سود کمتری هم داره فروششون؟ نظرم اول روی aorus x470 ultra gaming و بعد روی msi x470 gaming plus  هست و در مورد ایسوس نظری ندارم.

آئورس برند گیمینگ گیگابایت هست که در زمینه مادربرد حداقل تو 2 سال اخیر بی رقیبه. منظورم تو همه رده های بودجه ای هست نه فقط پرچمدار ها

ممنون از پاسختون

یه سوال فعلا این مادربرد ها رو تونستم با گارنتی معتبر پیدا کنم و یه خورده عجله داشتم برای خرید

MSI B450 TOMAHAWK MAX

ASUS ROG Strix B450-F Gaming

نمیدونم چرا اینجوریه به هر فروشگاهی که تماس میگیرم یا میگن موجود نداریم یا میگن تکی نمیدیم

حتی یه فروشگاه  خرید زدم چند ساعت بعدش زنگ زدن اقا کالای مورد نظرتون موجود نیست گفتم پس چهجوری تو سایت زدین موجود و من خرید اینترتی زدم جوری نبوده که تلفی سفارش بدم میگن عذر خواهی میکنیم سایت رو بروز نکردیم(فقط به خاطر قیمتاست اخه چند فروشگاه دیگه بهم گفتن فعلا قیمت نیمیدم تا بینیم چی میشه منظورشون از چی میشه رو نفهمیدم)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، jokercrazy892 گفته است :

ممنون از پاسختون

یه سوال فعلا این مادربرد ها رو تونستم با گارنتی معتبر پیدا کنم و یه خورده عجله داشتم برای خرید

MSI B450 TOMAHAWK MAX

نمیدونم چرا اینجوریه به هر فروشگاهی که تماس میگیرم یا میگن موجود نداریم یا میگن تکی نمیدیم

حتی یه فروشگاه  خرید زدم چند ساعت بعدش زنگ زدن اقا کالای مورد نظرتون موجود نیست گفتم پس چهجوری تو سایت زدین موجود و من خرید اینترتی زدم جوری نبوده که تلفی سفارش بدم میگن عذر خواهی میکنیم سایت رو بروز نکردیم(فقط به خاطر قیمتاست اخه چند فروشگاه دیگه بهم گفتن فعلا قیمت نیمیدم تا بینیم چی میشه منظورشون از چی میشه رو نفهمیدم)

منظورشون وضعیت مملکته(اوضاع سیاسی) احتمال میره که اجناس وارد نشن که قیمت بالا میره و فقط میمونه بازار سیاه چه سود خوبی توش هست البته شانس هست و50/50هست ممکنه اجناس قیمت بکشه پایین باید دید چی میشه بخاطر همین فعلا بیشترشون دست نگه داشتن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

منظورشون وضعیت مملکته(اوضاع سیاسی) احتمال میره که اجناس وارد نشن که قیمت بالا میره و فقط میمونه بازار سیاه چه سود خوبی توش هست البته شانس هست و50/50هست ممکنه اجناس قیمت بکشه پایین باید دید چی میشه بخاطر همین فعلا بیشترشون دست نگه داشتن

اره عزیز ولی تو این مملکت کی جنسی کشیده بالا که بعد بیاد پایید یه جوی درست میکنن بعد خدا تومن میکشن رو جنس بعد یه مبلغ مختصر میارن پایین ملتم حمله میکنن میخرن که ارزون شده

خودم تقریبا 10 ساله تو بازارم و دیدم این شرایط رو حتی هر روز . مطمعن باشید اگرم شرایط سیاسی به نفع وارد کردن کالا باشه بازم فروشندهایی هستن که از اب گلالود ماهی میگیرن و قیمت رو شدیدا بالا میبرن یه نمونه براتون مثال بزنم که تولید داخل هستش به گفته خودشون ( الته اونم اطل قضیه وارداتیه) ایرانخودرو یه لحظه اگه فکر کنید که چرا باید قیمت ماشین تو کارخونه و بازار اینقدر نجومی اختلاف داشته باشه متوجه منظورم میشید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، jokercrazy892 گفته است :

ممنون از پاسختون

MSI B450 TOMAHAWK MAX

کلا سری CARBON و TOMAHAWK از برند MSI رو تو میان رده ها خیلی میپسندم. تو چیزای اساسی مثل VRM کم نمیزارن. اگه هنوزم موجوده گزینه خوبیه.

منم در مورد قطعات کامپیوتر فقط خرید حضوری رو توصیه میکنم. فروشگاه های اینترنتی معمولا تو یه زمینه (قیمت یا موجودی یا گارانتی یا ...) میلنگن. ولی تو بازار دستت باز تره. وبخاطر رقابت تو پاساژ ها معمولا قیمت از سایت خیلی مناسب تره.  چون کسانی در شهرستان ها هستن که به هر دلیل نمیتونن یا نمیخان یا نمیصرفه براشون بیان تهران برای خرید و قیمت در شهرستان ها نجومیه سایت ها قیمتاشون رو خیلی از بازار تهران بالا تر میزنن. در صورتی که برای کسی که تو شهر تهران زندگی میکنه یا امکانش هست بیاد تهران خرید کنه خرید حضوری خیلی بصرفه تر و مطمئن تر هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...