رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و خسته نباشيد، مادربرد asrock p55 extreme4 تو بازار هست؟ قيمت؟

با تشكر

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

من اصلاً این رمهایی که شما پیشنهاد دادید رو قبول ندارم

آخه AMD چه میفهمه که رم 2000 داری روش میاندازی تازه اگر اوور هم بخوای بکنی بیشتر از 1800 لازم نمیشه من نمیدونم چرا اینجوری این سیستم رو انتخاب کردی در ضمن اگه بتونی تا 1 ماه دیگه صبر کنی

میتونی از سوکت 1155 اینتل بهره ببری که واقعاً یه نوع شاهکار هست من که خودم کلاً منصرف شدم تا این سی پی یو های جدیدش بیاد امروز هم تو بازار بودم دیدم که گیگا مادربرد هاش رو آورده شما که میخوای اینقدر پول بدی صبر کن مطمئن باش ضرر نمیکنی

آخه الان دیگه اینتل و AMD به آخرین حد خودشون تو این سری از چیپهایی که زدن رسیدن و این یعنی تغییر نسل که باعث ضرر بزرگ میشه حالا اگه عجله هم داری

کیس که خوب هست

پاور هم همچنین و یادم رفت بگم که اگه سیستم رو برای بازی میخوای باید قید این سی پی یو خداد تومنی رو بزنی و با بقی پولش برو یه گرافیک بهتر بگیر این رو میدونی که 6870 در همه صورت از 460 قویتره یا نه گور بابای فیزیکس دوست گرامی یادت باشه مادربرت هم اگه AMD خواستی حتماً گیگا برداری اگه نشد MSI و اگه خواستی خدایی نکرده اینتل برداری حتماً ایسوسASUS برداری دوست گرامی هادر رو سعی کن متناسب با نیازت برداری چرا باید 40 تومن بخاطر اینکه یه مقدار سرعت بره بالاتر پول برای WESTERN BLACK بدی اصلاً قکر کردی که سرعت این سیستم 1 میلیونی چقدر هست و آیا با 40 تومن اضافه برای یه هارد چه قدر این سیستم سریعتر میشه (دیگه SSD) که نمیشه دوست گرامی حتماً ظرفیت برات سعی کن مهم باشه

اوه ه ه ه ه خسته شدم بقیش رو تو یه پست دیگه میگم

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و خسته نباشيد، مادربرد asrock p55 extreme4 تو بازار هست؟ قيمت؟

با تشكر

من امروز بازار بودم ندیدمش ولی asrock p55 extreme3 بود

قیمت نگرفتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز ، سیستم خوبی انتخاب کردید ، اما فکر نکنم کیس Falcon موجود باشه ، در مورد CPU اگر می خواهید AMD بردارید ، مدل 1090T شش هسته ای جالب است.

کارت گرافیک عالی است ، پاور نیز همچنین ، ODD Plextor SATA 24X .

هارد را 1TB بردارید ، پشیمان نمی شوید.

با تشکر...

--------------------

درود:

من اصلاً این رمهایی که شما پیشنهاد دادید رو قبول ندارم

آخه AMD چه میفهمه که رم 2000 داری روش میاندازی تازه اگر اوور هم بخوای بکنی بیشتر از 1800 لازم نمیشه من نمیدونم چرا اینجوری این سیستم رو انتخاب کردی در ضمن اگه بتونی تا 1 ماه دیگه صبر کنی

میتونی از سوکت 1155 اینتل بهره ببری که واقعاً یه نوع شاهکار هست من که خودم کلاً منصرف شدم تا این سی پی یو های جدیدش بیاد امروز هم تو بازار بودم دیدم که گیگا مادربرد هاش رو آورده شما که میخوای اینقدر پول بدی صبر کن مطمئن باش ضرر نمیکنی

آخه الان دیگه اینتل و AMD به آخرین حد خودشون تو این سری از چیپهایی که زدن رسیدن و این یعنی تغییر نسل که باعث ضرر بزرگ میشه حالا اگه عجله هم داری

کیس که خوب هست

پاور هم همچنین و یادم رفت بگم که اگه سیستم رو برای بازی میخوای باید قید این سی پی یو خداد تومنی رو بزنی و با بقی پولش برو یه گرافیک بهتر بگیر این رو میدونی که 6870 در همه صورت از 460 قویتره یا نه گور بابای فیزیکس دوست گرامی یادت باشه مادربرت هم اگه AMD خواستی حتماً گیگا برداری اگه نشد MSI و اگه خواستی خدایی نکرده اینتل برداری حتماً ایسوسASUS برداری دوست گرامی هادر رو سعی کن متناسب با نیازت برداری چرا باید 40 تومن بخاطر اینکه یه مقدار سرعت بره بالاتر پول برای WESTERN BLACK بدی اصلاً قکر کردی که سرعت این سیستم 1 میلیونی چقدر هست و آیا با 40 تومن اضافه برای یه هارد چه قدر این سیستم سریعتر میشه (دیگه SSD) که نمیشه دوست گرامی حتماً ظرفیت برات سعی کن مهم باشه

اوه ه ه ه ه خسته شدم بقیش رو تو یه پست دیگه میگم

با سلام مجدد خدمت دوستان

از شما متشکرم اما راستش اینم بزور راضی شده برداره پولش به اون حد(1090) نمی رسه... من هم با جناب momo0000000 موافقم باید گرافیک بهتری بر داره تا cpu بهتراما نمی دونید که به 5770 راضی بودش...پول 6870 رو هم نداره، خیلی زیاده اون مقدار واسش، وگرنه می خواستم اونو براش بردارم...در مورد رایتر هم از شما ممنونم چون از مدلش اطلاعی نداشتم...من به قمت مناسب اعتقاد دارم الانم قیمت ها نسبت به قدیم(2 سال پیش)بالاست مخصوصا که سری 6870 رو باید با این قیمت خرید یا خود 460 رو من یادم اونموقع 260 رو این قیمت میدادند...درواقع الان باید 560 رو این قیمت بدن نه 460رو...نمی دونم شاید من اشتباه می کنم...در مورد اینتل که این سری i3 ,i5 رو من قبول ندارم اونم با این قیمت های بالاشون بنظر amd بهتر هست تو این رنج قیمت... نظر م اینه که اگه پول داری باید بری بهترین اینتل رو برداری اگه نه بهترین از ای ام دی... :-j

دیدم دستم به سی پی یو و گرافیک بهتر نمی رسه گفتم رم حداقل خوب باشه @};- خداییش الان قیمتشون عادلانه و بسیار مناسب هست... :-j

هارد بیشتر هم بدردش نمی خوره الان داره با یه 80 سر می کنه کمبود جا هم نداره قانعه به وجود یک یا دوبازی و استفاده حجمی نداره ... :unsure: همین 500 هم زیادشه اگه کمترم بود براش بر میداشتم. @};-

با این حال بازم من پذیرای نظرات دوستان هستم...اما یه چیز یکه فکرم رو مشغول کرد و جالب بود برام این بود که گفتید گیگا و ام اس ای بردارم می خواستم بدون چرا ایسوز در مادربرد ای ام دی خوب نیست؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم این رو نمیدونی که بزرگترین شریک چیپستهای خریداری شده از AMD گیگا هست پس مطمئناً بیشتر روی AMD کار میکنه

و اسوس هم همینطور در مورد اینتل

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوستان یه سیستم می خواستم جمع کنم برای کار اداری و دفتری.فقط کیس و مخلفات@};-سقف هزینه 400.در ضمن ترجیحا vga نمی خواد و گرافیک آن بورد باشه.می خواستم ببینم نظر شما چیه!@};-

در ضمن یه LCD یا LED که اندازش حدود 15-16 اینچ باشه هم می خواستم .اینم تا حداکثر 140-150.

پیشاپیش ممنون...

لینک به دیدگاه

AMD یا interl براتون فرقی میکنه ؟؟

البته با AMD میشه سیستم بهتری بست !

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه کارت گرافیک Gforce 9500 Gt یک گیگ دارم که خروجی HDMI نداره اما DVI داره می خواستم تبدیل DVI to HDMI بگیرم می خواستم ببینم تو ایران گیر میاد یا خیر .

dvi-to-hdmi.jpgسوال دوم اینه که حال حاضر مانیتور F0700 P دارم و کاملا سالم و تمیزه .اگه بخوام اونو بفروشم چند خوبه و یه مانیتور خوب 19 تا 21 اینچ تا حدود قیمت 170 هزار تومان چی معرفی میکنید .از برندهای سامسونگ و ایسوس و ال جی

با سپاس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اگر نمایشگر شما فقط پورت HDMI میخوره از اون تبدیل استفاده کن وگر نه پورت تبدیل شده ی DVI به HDMI هیچ فرقی با استفاده از DVI نداره.

اینم مد نظر داشته باش که کیفیت این دو پرت مشابه همند و فقط برای ارسال همزمان صدا و تصویر (سینمای خانگی ) از HDMI استفاده میشه.

لینک خرید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر نمایشگر شما فقط پورت HDMI میخوره از اون تبدیل استفاده کن وگر نه پورت تبدیل شده ی DVI به HDMI هیچ فرقی با استفاده از DVI نداره.

اینم مد نظر داشته باش که کیفیت این دو پرت مشابه همند و فقط برای ارسال همزمان صدا و تصویر (سینمای خانگی ) از HDMI استفاده میشه.

لینک خرید

ممنون دوست من از پاسختون . آره سینمای خانگی دارم که این قابلیت داره و می خوام بهش وصل کنم.راستی قیمت این تبدیل همین قدر هست یا اینکه این سایت گرون میده و در ضمن سایت مطمئنی هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان. مین برد X58 خوب تو محدوده 300 تومن و پایینتر چی سراغ دارید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون دوست من از پاسختون . آره سینمای خانگی دارم که این قابلیت داره و می خوام بهش وصل کنم.راستی قیمت این تبدیل همین قدر هست یا اینکه این سایت گرون میده و در ضمن سایت مطمئنی هست؟

شما اگه ساکن تهران هستید که یه چرخ تو بازار بزنی گیر میاد.

این تبدیل رو سایت های مختلفی میفروشند که یه سرج کن و یه سایت معتبر رو پیدا کن @};-

راستی با تبدیل DVI به HDMI صدا به هیچ عنوان به سینمای خانگی مینتقل نمیشه ( یعنی صدایی تو پرت DVI نیست که بخواد منتقل بشه ) و باید به صورت مستقم کابل های صدا را متصل کنید. @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه کارت گرافیک Gforce 9500 Gt یک گیگ دارم که خروجی HDMI نداره اما DVI داره می خواستم تبدیل DVI to HDMI بگیرم می خواستم ببینم تو ایران گیر میاد یا خیر .

dvi-to-hdmi.jpgسوال دوم اینه که حال حاضر مانیتور F0700 P دارم و کاملا سالم و تمیزه .اگه بخوام اونو بفروشم چند خوبه و یه مانیتور خوب 19 تا 21 اینچ تا حدود قیمت 170 هزار تومان چی معرفی میکنید .از برندهای سامسونگ و ایسوس و ال جی

با سپاس

اين تبديل موجوده و حدوا 5500 تومانه

لینک به دیدگاه

AMD یا interl براتون فرقی میکنه ؟؟

البته با AMD میشه سیستم بهتری بست !

دوست عزیز مسلما amd!با این هزینه از اینتل چیز خوبی فکر نکنم در بیاد@};-

لینک به دیدگاه

با تشکر از تمامی دوستان عزیز که لطف کردن و به سوال بنده جواب دادن .تبدیل را با قیمت 4250 خرید کردم که با هزینه پست شد همون 5500 تومان .ای کاش آقای حسینی زود تر گفته بودید که پیش شما خردید بکنم .Mr mohammad عزیز صدا را با کابل 3.5 میلی متری منتقل می کنم

ویرایش شده توسط shir
لینک به دیدگاه

قصد خرید LED EX1965X Plus سامسونگ دارم نظر دوستان در مورد این مدل چیه؟ قیمت این مدل حال حاضر چنده و درضمن من بیشتر برای کارهای معمولی و تماشای فیلم از مانیتور استفاده می کنم و اصلا بازی نمی کنم .تمایلی به انتخاب برند ال جی ندارم . دوستان اگه مدل بهتری تو همین رنج قیمت سراغ دارن و واقعا ازش تجربه خوبی دارن معرفی کنن

با سپاس

ویرایش شده توسط shir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قصد خرید LED EX1965X Plus سامسونگ دارم نظر دوستان در مورد این مدل چیه؟ قیمت این مدل حال حاضر چنده و درضمن من بیشتر برای کارهای معمولی و تماشای فیلم از مانیتور استفاده می کنم و اصلا بازی نمی کنم .تمایلی به انتخاب برند ال جی ندارم . دوستان اگه مدل بهتری تو همین رنج قیمت سراغ دارن و واقعا ازش تجربه خوبی دارن معرفی کنن

با سپاس

باسلام.

داداش اگه باسه فیلم دیدن میخواهی با این بودجه من مانیتور LED LG 2250T رو پیشنهاد میدم چون رزولیشن FUll HD هست و صفحه ی بزرگ تری رو هم نسبط به EX1965X Plus به شما میده.

اگر از LG هم بدتون میاد ( نمیدونم دلیلش چیه ؟؟ ) با این بودجه برید تو نمایشگر های AOC . @};-

@};- :D @};- @};-

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

با سلام.

دوستان یه سیستم می خواستم جمع کنم برای کار اداری و دفتری.فقط کیس و مخلفات:Dسقف هزینه 400.در ضمن ترجیحا vga نمی خواد و گرافیک آن بورد باشه.می خواستم ببینم نظر شما چیه!@};-

در ضمن یه LCD یا LED که اندازش حدود 15-16 اینچ باشه هم می خواستم .اینم تا حداکثر 140-150.

پیشاپیش ممنون...

دوست عزیز مسلما amd!با این هزینه از اینتل چیز خوبی فکر نکنم در بیاد@};-

دوستان کسی نمی خواد راهنمایی کنه؟straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

باسلام.

داداش اگه باسه فیلم دیدن میخواهی با این بودجه من مانیتور LED LG 2250T رو پیشنهاد میدم چون رزولیشن FUll HD هست و صفحه ی بزرگ تری رو هم نسبط به EX1965X Plus به شما میده.

اگر از LG هم بدتون میاد ( نمیدونم دلیلش چیه ؟؟ ) با این بودجه برید تو نمایشگر های AOC . @};-

@};- :D @};- @};-

سلام

مانیتوری که شماپیشنهاد دادید قیمت اون حدود 280 هست در حالی که مدلی که من از سامسونگ گفتم حدود 190 قیمت داره. تا رنج حداکثر دویست با بالاترین peformance چه مدلی پیشنهاد میدید که حتما حداقل دارای یکی از دو درگاه DVI یا HDMI باشد و بیشتر از 20 اینچ نباشه. فقط مدلی باشه که عمری باشه .و نخوام اون رو تعویض کنم .هر مدلی که پیشنهاد میدید امتحان خودش رو پس داده باشه و کابران ازش راضی بوده باشن. حدود قیمت هم همراه اون باشه

راستی یه سوال:اگه یه مانیتور دارای درگاه DVI باشه دیگه ورودی VGA روش نیست.

با سپاس فراوان

ویرایش شده توسط shir
لینک به دیدگاه

اما من بهت AOC 2236Vwa رو پیشنهاد میکنم چون هم قیمتش مناسبه هم فول اچ دی است 178 تومن تقریبا و هم دارای درگاه DVI است هم ورودی VGA

لینک به دیدگاه

اما من بهت AOC 2236Vwa رو پیشنهاد میکنم چون هم قیمتش مناسبه هم فول اچ دی است 178 تومن تقریبا و هم دارای درگاه DVI است هم ورودی VGA

کنتراست این مدل نسبت به مدل پیشنهادی خودم خیلی پایین هست .در ضمن فول اچ دی هم نیست

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوستان یه سیستم می خواستم جمع کنم برای کار اداری و دفتری.فقط کیس و مخلفات@};-سقف هزینه 400.در ضمن ترجیحا vga نمی خواد و گرافیک آن بورد باشه.می خواستم ببینم نظر شما چیه!@};-

پیشاپیش ممنون...

درود

پيشنهاد من به شما قطعات زير هستش با قيمتهاي حدودي :

M.B 880 elite = 80

cpu 640 or 635 x4 = 110 - 115

ram 2gb 1333 = 28

HDD 500gb = 45

dvd rw samsung or sony = 25

case green robin = 34

power 430 green = 45

modem zoltrix 3chip vista = 11

اين سيستم تقريبا 390 در ميادش كه تغييرات بيشتري هم ميشه توش داد .

سيستم اينتل هم بخوايد پيشنهاد من اينهاست

m.b H55 = 120

cpu 540 فعلا گرون شده و 148 تومانه و اگر صبر كنيد باز به قيمت 120 تومان خواهد رسيد و سوكت 775 فعلا پيشنهاد نميشه

مانيتور هم LED 19 اينچ به بالا هستش تو بازار كه حدوا 180 به بالاست

لینک به دیدگاه

درود

پيشنهاد من به شما قطعات زير هستش با قيمتهاي حدودي :

M.B 880 elite = 80

cpu 640 or 635 x4 = 110 - 115

ram 2gb 1333 = 28

HDD 500gb = 45

dvd rw samsung or sony = 25

case green robin = 34

power 430 green = 45

modem zoltrix 3chip vista = 11

اين سيستم تقريبا 390 در ميادش كه تغييرات بيشتري هم ميشه توش داد .

سيستم اينتل هم بخوايد پيشنهاد من اينهاست

m.b H55 = 120

cpu 540 فعلا گرون شده و 148 تومانه و اگر صبر كنيد باز به قيمت 120 تومان خواهد رسيد و سوكت 775 فعلا پيشنهاد نميشه

مانيتور هم LED 19 اينچ به بالا هستش تو بازار كه حدوا 180 به بالاست

مرسی آقای حسینی.فقط چند تا مسئله.مادر بردی که گفتید از کدوم بِرَنده؟ثانیا تفاوت قیمت یه هارد 250 با این هارد 500 چقدره؟سوال آخر هم اینکه این cpu http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=995 چقدر قوی تر از این cpu http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2940 هستش ؟ارزش قیمت بیشترشو داره یا نه؟

پ.ن : اینو داشت یادم می رفت@};-پاور 430 زیاد نیست برای این سیستم؟

ویرایش شده توسط Sir_MKH
لینک به دیدگاه

مرسی آقای حسینی.فقط چند تا مسئله.مادر بردی که گفتید از کدوم بِرَنده؟ثانیا تفاوت قیمت یه هارد 250 با این هارد 500 چقدره؟سوال آخر هم اینکه این cpu http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=995 چقدر قوی تر از این cpu http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2940 هستش ؟ارزش قیمت بیشترشو داره یا نه؟

پ.ن : اینو داشت یادم می رفت@};-پاور 430 زیاد نیست برای این سیستم؟

درود

اگر منظورتون مادربورد H55 هستش بايد بگم كه مدلهاي مختلفي ميشه توي اين رنج دادم مثلا biostar , evga اكثرا مثل همن و تفاوتي ندارن واسه همين برند ننوشتم .

تفاوت قيمت 250 با 500 حدودا 6 تومانه

945 هم تقريبا 20 درصد از 640 ميتونه قويتر باشه

پاور كافيه 430 عزيز

لینک به دیدگاه

کنتراست این مدل نسبت به مدل پیشنهادی خودم خیلی پایین هست .در ضمن فول اچ دی هم نیست

اگه کنتراست بالاتر می خواید که هیچ اما این مانیتور فول اچ دی است اینم لینک مادایران

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...