رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 33 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

ملاکم قیمت نیست قدرته !

الان rtx 2060ارک تک 12میلیون خیلی سایت گفتن خوبو خنک از یه طرف دل خودم پیش gtx1660/s گیره

ممنون یعنی خبری از گلوگاه نیست یا عملکرد سیستمو کند نمیکنه

ذهن خودتونو با گلوگاه خراب نکنید. گلوگاه برای شما هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. با سی پی یوهای ضعیف تر از برای شما گرافیک 1080ti نصب کردن و راحت دارن کار میکنن.

ولی در کل گلوگاهش چیزی نیست که بخواهید بخاطرش مدل ضعیفتر بگیرید.

در ضمن نظر من اینه سمت برندهای معتبر مثل ایسوز ، گیگا ، ام اس ای و نهایت زوتک برید. حتی جای 2060 ، 1660 بگیرید اما برند معتبر.

میتونید به کارتهای کارکرده هم نگاهی بندازید با بودجه شما میشه گرافیکهای قوی تر مثل 1070ti یا 1080 تهیه کرد.( اما این گزینه در صورت سالم بودن گرافیک کارکرده پیشنهاد میشه)

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ممنون بابت نظر باشه یا gtx1660 گیگابایت خریداری میشع یا مدل سوپر زوتک

لینک به دیدگاه

سلام دوستان دیگه لطفا بگن استفاده داشتن.اگه بی کیفیت rtx 2060 نخرم اگه خریدم ممکنه تو بهترین شرایط 3سال کار کنه چون واقعا دو دلم دلم rtx 2060میخاد من خیلی ازش شندیم که دلیل ارزونیش تازه واردیشه با فن های که مثل xfxطراحی شدن این برند xfxکه چینی اولش جا نیفتادو بود الان جا افتاده همه هم از قیمتشو کارتاش راضین و با فروش بالاش تونست بیاد امازون بنظرتون ارک تک هم همینه

یکی از اقوام gtx 1050ti ارک تک گرفته راضی 3سال دارتش ولی من میترسم بگیرم دلم کارتی میخاد که 5/6سال عمر کنه از نظر فیزیکی البته یه نظری دارم بگیرم 2ماه از گارنتیش موند بفروشم یک برند دیگه مثل zotac asus gigabayt بخرم ولی زوتک و گیگابایت هم چینی هستن کلا از دم دو دل هستم 

ولی خوب قیمتش خیلی خوبه ولی بازم 12میلیون هزینه شوخی نیست درست بگین خوبه یا نه ارزش خرید تو شهر سخت افزار 9بود و کیفیت 8.5 و در کل نمره 8.3گرفت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز

این پاور خیلی قدیمیه و عملا 400 وات هم خروجی نداره

به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه استفاده کنید برای این سیستم

شما که این همه هزینه میکنی یه پاور 800 وات هم بگیر

در ضمن بهتره مین b550 تهیه کنید تقریبا هم قیمت b450 هست

فکر نمیکنم در مورد پاورهای گرین صدق کنه چون به کیفیت معروف هستن 

یعنی 885  وات گرین کلا 400 وات خروجی داره ؟ بعید میدونم 

فردا تماس میگیرم با پشتیبانی سایت گرین سوال میپرسم 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، A Mi R گفته است :

سلام و درود

یک پاور 885 وات گرین قدیمی دارم الان میخواستم بعد از مدتها سیستم رو ارتقا بدم

میخواستم بدونم این کانکتورهای 6 پین و 8 پین به گرافیک های جدید میخوره ؟ 

اگر نه میشه از تبدیل استفاده کرد ؟ یا کلا باید پاور عوض بشه ؟

عکس کانکتورهای پاور رو ضمیمه کردم

سیستم انتخابی: 

Main: Asus B450 Pro Gaming

Cpu: Ryzen 3800X

Gpu: Rx 5700XT

سپاس

دوستان نظرتون چی هست به جای 3800X سری 5000 که جدید معرفی شده بگیرم

مثلا 5600X که توی گیم عملکرد خیلی بهتری داره و قیمتش هم حدود 40 دلار پایینتر از 3800X هست ؟

چقدر طول میکشه وارد بشه ؟

لینک به دیدگاه

در در 16 آبان 1399 در 17:41، A Mi R گفته است :

فکر نمیکنم در مورد پاورهای گرین صدق کنه چون به کیفیت معروف هستن 

یعنی 885  وات گرین کلا 400 وات خروجی داره ؟ بعید میدونم 

فردا تماس میگیرم با پشتیبانی سایت گرین سوال میپرسم 

هر کاری که صلاح میدونید بکنید

پاوری که 6-7 سال کار کنه بله خروجیش همونقدر میشه

گرین هم یه برند چینیه که تو ایران فقط فروش میشه و اصلا معتبر نیست که بخوایم سرش حتی بحث کنیم

موفق باشید

در در 16 آبان 1399 در 17:25، Aewdie گفته است :

سلام دوستان دیگه لطفا بگن استفاده داشتن.اگه بی کیفیت rtx 2060 نخرم اگه خریدم ممکنه تو بهترین شرایط 3سال کار کنه چون واقعا دو دلم دلم rtx 2060میخاد من خیلی ازش شندیم که دلیل ارزونیش تازه واردیشه با فن های که مثل xfxطراحی شدن این برند xfxکه چینی اولش جا نیفتادو بود الان جا افتاده همه هم از قیمتشو کارتاش راضین و با فروش بالاش تونست بیاد امازون بنظرتون ارک تک هم همینه

یکی از اقوام gtx 1050ti ارک تک گرفته راضی 3سال دارتش ولی من میترسم بگیرم دلم کارتی میخاد که 5/6سال عمر کنه از نظر فیزیکی البته یه نظری دارم بگیرم 2ماه از گارنتیش موند بفروشم یک برند دیگه مثل zotac asus gigabayt بخرم ولی زوتک و گیگابایت هم چینی هستن کلا از دم دو دل هستم 

ولی خوب قیمتش خیلی خوبه ولی بازم 12میلیون هزینه شوخی نیست درست بگین خوبه یا نه ارزش خرید تو شهر سخت افزار 9بود و کیفیت 8.5 و در کل نمره 8.3گرفت

شما اول این نگاهتو عوض کن بعد یه جنسی بخر

یعنی چی 2 ماه مونده باشه از گارانتیش بفروشم :D

شما شاید از همون ایسوس هم کارت بگیری یک هفته بعد بسوزه

در کل توی ایران بهتره ایسوس یا msi بخرید بعدا توی فروشش میتونید با قیمت خوب بفروشید

الان مثلا واسه نهایت 1-2 تومن یه برند دیگه میخرید بعدا همون 1-2 تومن باید کمتر بفروشید

من زوتک داشتم 4-5 سال کار کرده ایسوس هم داشتم بعد از 2 ماه مشکل دما واسش پیش اومد فرستادم گارانتی اونا هم داشتن میزدن زیرش که دیگه با زور و دادن یه مبلغی مدل بالاتر گرفتم

در کل این نگاهتونو عوض کنید در وحله اول و بعد خرید کنید

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

سلام
برای 10700k چه مادربوردی پیشنهاد میفرمایین؟ بودجه نهایتا 8 تا 8.5
اهل اورکلاک حرفه ای نیستم ولی دوست دارم دربارش یاد بگیرم
ممنون از دوستان

لینک به دیدگاه

در در 11 آبان 1399 در 00:02، sesto گفته است :

سلام دوستان من سیستم پایین رو میخوام‌ببندم. ولی سر یکی دوتا قطعه شک دارم ممنون میشم راهنمایی کنید 

Cpu : ryzen 5950x

Gpu: rx 6900 or rtx 3090

Mainboard : asus  rog crosshair vIII pro x570

Ram 128 gig ????

Ssd : samsung 970 evo 2tb?

Power?

Case :nzxt h710i

Cpu cooler?

-----

کارم در وحله اول رندرینگ و گرافیکه و بعد گیمینگ ۱۲۸ گیگ رم میخوام ولی نمیدونم دقیقا روچی فوکوس کنم سرعت یا لتنسی اصلا رو چه باسی رم ها استیبل هستن؟  جایی خوندم ۳۹۵۰x  سرعن 3600  رو ساپورت میکنه ولی با اورکلاک؟  حالا باید ۳۲۰۰ ببندم یا ۳۶۰۰ شنیدم  رم های gskill triedent zero neo  سازگاری خیلی خوبی داره با ryzen 

برای این سیستم چه پاوری ببندم و با چه توانی نمیدونم چقدر لازم داره!

Ssd  سامسونگ رو بگیرم یا چیزی بهتر هست یا موردی با همین کارایی  و قیمت پایین تر.

مورد اخر سی پی یو کولر میخواستم همون nzxt  سری کراکن ببندم اما دیدم هم گرونه هم خیلی شیک برای من که کیسم اصلا قرار نیست روی میز باشه.... از طرفی‌توی  کانال لاینس تک تیپ خیلی اصراز داره که aio  ها هم قیمت  و صدای بالاتری دارن هم کارایی پایینتر از ایر کولر ها از اون ور  شانس فیلیر مکانیکی خیلی بالا تره.

با توجه به ساعت های مداوم روشن بودن سیستم و همینطور بار پردازشی ای که کار من ایجاد میکنه چی بخرم ... ممنون میشم کمک کنید

اگه گوشه چشمی هم به من و سوالم کنید ممنون میشم 😊

لینک به دیدگاه

در در 17 آبان 1399 در 19:24، ali.jafari گفته است :

سلام
برای 10700k چه مادربوردی پیشنهاد میفرمایین؟ بودجه نهایتا 8 تا 8.5
اهل اورکلاک حرفه ای نیستم ولی دوست دارم دربارش یاد بگیرم
ممنون از دوستان

چیپست Z490

مدل های Strix ایسوس و یا گیمینگ گیگابایت

در در 18 آبان 1399 در 12:12، sesto گفته است :

اگه گوشه چشمی هم به من و سوالم کنید ممنون میشم 😊

3950x  فرکانس 3200 پشتیبانی میکنه به صورت عادی و درسته با اورکلاک میتونید 3600 هم استفاده کنید

توصیم اینکه همون 3200 تهیه کنید

از نظر سازگاری با بیشتر برند های معتبر  اوکی هستش دیگه به خودتون بستگی داره چه برند و چه مدلی بخرید اما توصیم جی اسکیل هستش

مینبورد من شخصا باشم msi Godlike یه نگاهی بهش میندازم

https://www.msi.com/Motherboard/MEG-X570-GODLIKE.html

قطعا سامسونگ تهیه کنید nvme m.2 - حداقل 1 ترابایت اگر پروژه سنگین داشته باشین راحتین

پاور حداقل 850 وات نیاز دارین   اما پیشنهادم خرید 1200 وات هست

کولر مستر - کورسیر - evga - ایسوس - تمومشون مدل های بالا ردشون عالیه

اگر هم برند داخلی { از در عقب } میپسندین گرین چاینا ببخشید پرشین مدل های OC تهیه کنید با گارانتی 10 ساله :D

کولر پردازنده شخصا بادی خیلی خیلی میپسندم چون کلا rgb  دیزاین کیس ماله سوسولاست :D ادم یا باید بادی ببنده یا هم که سیکل باز چیز درست حسابی

اما nzxt عالیه و به قول خودتون گرون اما مدل های دیگری هم هستند توی بازار مثل کولر مستر - ایسوس - سیلور استون - کورسیر { پیشنهاد خودم کورسیره }

حالا سوال من اینکه شما ایرانین یا خارج تشریف دارین ؟

اگر خارجین قطعا و صد در صد صبر کنید و حتی اگه داخلین و ریچ کید هستین :D بازم صبر کنید

اینتل 10 نانومتر که احتمالا خفن خواهد بود تو راهه از اونورهم سری جدید amd در راهه

گرافیک های سری 3000 هم که کم مشکل نداره amd هم که نیومده هنوز تو بازار

خلاصه من اگه به جای شما بودم صبر میکردم

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، hosin گفته است :

3950x  فرکانس 3200 پشتیبانی میکنه به صورت عادی و درسته با اورکلاک میتونید 3600 هم استفاده کنید

توصیم اینکه همون 3200 تهیه کنید

از نظر سازگاری با بیشتر برند های معتبر  اوکی هستش دیگه به خودتون بستگی داره چه برند و چه مدلی بخرید اما توصیم جی اسکیل هستش

مینبورد من شخصا باشم msi Godlike یه نگاهی بهش میندازم

https://www.msi.com/Motherboard/MEG-X570-GODLIKE.html

قطعا سامسونگ تهیه کنید nvme m.2 - حداقل 1 ترابایت اگر پروژه سنگین داشته باشین راحتین

پاور حداقل 850 وات نیاز دارین   اما پیشنهادم خرید 1200 وات هست

کولر مستر - کورسیر - evga - ایسوس - تمومشون مدل های بالا ردشون عالیه

اگر هم برند داخلی { از در عقب } میپسندین گرین چاینا ببخشید پرشین مدل های OC تهیه کنید با گارانتی 10 ساله :D

کولر پردازنده شخصا بادی خیلی خیلی میپسندم چون کلا rgb  دیزاین کیس ماله سوسولاست :D ادم یا باید بادی ببنده یا هم که سیکل باز چیز درست حسابی

اما nzxt عالیه و به قول خودتون گرون اما مدل های دیگری هم هستند توی بازار مثل کولر مستر - ایسوس - سیلور استون - کورسیر { پیشنهاد خودم کورسیره }

حالا سوال من اینکه شما ایرانین یا خارج تشریف دارین ؟

اگر خارجین قطعا و صد در صد صبر کنید و حتی اگه داخلین و ریچ کید هستین :D بازم صبر کنید

اینتل 10 نانومتر که احتمالا خفن خواهد بود تو راهه از اونورهم سری جدید amd در راهه

گرافیک های سری 3000 هم که کم مشکل نداره amd هم که نیومده هنوز تو بازار

خلاصه من اگه به جای شما بودم صبر میکردم

ممنون از جوابتون نه ایران نیستم وگرنه این سیستم تو ایران هردوتا کلیه ام به علاوه نیمکره چپ مغزم رو‌نیاز داشت تا هزینه اش تامین بشه 😂

اره نیت که صبر کردن هست... چون الان بخوام بخرم هم چیزی تو بازار نیست  حداقل دو تا سه ماه صبر میکنم  تا همه قطعات موجود بشه که راحت بتونم خرید کنم 

سی پی یو قطعا رایزن سری ۵۰۰۰ هست گرافیک هم یکی از های اند هاست ولی گفتم تا قبل از این که اینا بیاد  قطعاتی که برام سواله و‌قرار نیست معجزه الهی توشون رخ بده رو پیدا کنم که یه براوردی از قیمتش داشته باشم

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر، هارد اکسترنال میخوام ۶ ترا برا آرشیو فیلم و دیتا بازی، چی پیشنهاد میدین!؟

ممنون ❤️

ویرایش شده توسط Alirezaa
لینک به دیدگاه

در در 14 فروردین 1387 در 16:00، i-man گفته است :

بودجم بین 1200000تا 1400000
من صبر کردم قیمتا متعادل شه بعد سیستمم رو جم کنم فکر کنم الان وقتشه!
سیستم مورد نظرم ایناست:
main:asus maximus furmula
cpu:intel core2quad q6600
hdd:wd500 or 320mb 16b
power:530a green
ram:crucial 2gig 1066( قصد دارم بعدها تا 4 گیگ هم افزایش بدم)
case:green delta
vga:?

به غیر از اینا با 100 تومن dvdwr,adsl modem,
میخوام !

یه سوال ذیگه هم داشتم من میخوام رم رو هم چند وقت دیگه ارتقا بدم میخواستم ببینم میشه 2*2 گیگ بندازم که در جمع بشه 8 گیگ؟چه جوریاست؟

طرف سال 87 میخواسته هشت گیگ رم ببنده :|

لینک به دیدگاه

سلام دوستان، من تازه امروز توی سایت لاگین کردم و اولین بار هست که سوال میپرسم، من میخوام یه سیستم بخرم و نهایتا خواستم در کنار i5 9400F از گرافیک RTX 2070S استفاده کنم با مادربرد ASUS TUF B360 Plus، به نظر شما مشکلی پیش میاد؟ (جز اینکه گویا باید بایوس مادربرد آپدیت شه تا با 9400F کار کنه)

و اینکه به نظرتون i5 9400F در کنار AORUS 2070 SUPER بهتره یا اینکه از GIGABYTE RTX 2060 SUPER استفاده کنم اما سی‌پی‌یو رو بهتر کنم؟ (فقط اینتل هدفم هست)

بیشتر علت اینکه این سوال رو میکنم اینه که بعضی جاها دیدم میگن مشکل گلوگاه به وجود میاد

هدفم هم 1080P @ 144Hz هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Vngboss گفته است :

سلام دوستان، من تازه امروز توی سایت لاگین کردم و اولین بار هست که سوال میپرسم، من میخوام یه سیستم بخرم و نهایتا خواستم در کنار i5 9400F از گرافیک RTX 2070S استفاده کنم با مادربرد ASUS TUF B360 Plus، به نظر شما مشکلی پیش میاد؟ (جز اینکه گویا باید بایوس مادربرد آپدیت شه تا با 9400F کار کنه)

و اینکه به نظرتون i5 9400F در کنار AORUS 2070 SUPER بهتره یا اینکه از GIGABYTE RTX 2060 SUPER استفاده کنم اما سی‌پی‌یو رو بهتر کنم؟ (فقط اینتل هدفم هست)

بیشتر علت اینکه این سوال رو میکنم اینه که بعضی جاها دیدم میگن مشکل گلوگاه به وجود میاد

هدفم هم 1080P @ 144Hz هست

سلام

کمی هزینه بیشتر کنید

10400  و مین H470  و یا H410 تهیه کنید

کارت هم 2070s بردارین  و یا 5700xt

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، hosin گفته است :

سلام

کمی هزینه بیشتر کنید

10400  و مین H470  و یا H410 تهیه کنید

کارت هم 2070s بردارین  و یا 5700xt

تشکر بابت پاسخ

حدود ۲.۳۰۰ به قیمت کل اضافه میشه، به نظرتون ارزششو داره؟

و اگر بخوام سیستم زیر رو ببندم چه کیس و خنک کننده (سی‌پی‌یو و کیس) پیشنهاد میدید؟

Intel Core i5-10400 Comet lake TRAY

GIGABYTE AORUS RTX 2070 SUPER 8G

ASUS TUF GAMING B460-PLUS

Kingston HyperX Fury 16GB 2400Mhz CL15 DDR4

Toshiba P300 7200Rpm 64MB Buffer SATA3 HDD - 2TB

XPG GAMMIX S11 Pro 512GB PCIe Gen3x4 M.2 NVMe 2280 SSD

Cooler Master MWE Gold 750 Full Modular

لینک به دیدگاه

سلام

میدونم اینجا جاش نیست ولی میخاستم بگم من یه سیستم دار با گرافیک hd5450 یه مورد دار اول اینکه در نمیاد یعنی انگار چسبیده به مادربورد

دوم پرفورمنسی که باید بیش از حد ضعیف بنچمارک نگاه میکنم صلا خیلی فرق داره

اگه من یه رم 4بخرم به برند کینگستون

رم قبلیم ا دیتا باشه اینا دوکانالش موردی نداره

در 6 ساعت قبل، Vngboss گفته است :

تشکر بابت پاسخ

و اگر بخوام سیستم زیر رو ببندم چه کیس و خنک کننده (سی‌پی‌یو و کیس) پیشنهاد میدید؟

Green striker

Fan cpu deep cool همه مدلش عالیه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aewdie گفته است :

سلام

میدونم اینجا جاش نیست ولی میخاستم بگم من یه سیستم دار با گرافیک hd5450 یه مورد دار اول اینکه در نمیاد یعنی انگار چسبیده به مادربورد

دوم پرفورمنسی که باید بیش از حد ضعیف بنچمارک نگاه میکنم صلا خیلی فرق داره

اگه من یه رم 4بخرم به برند کینگستون

رم قبلیم ا دیتا باشه اینا دوکانالش موردی نداره

من دوتا رم یکی ۴ از adata یکی 8 از geil دارم ،باهم دوال میشن 

ممکنه جواب بده ممکنه نده،بستگی به مادربورد هم داره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Vngboss گفته است :

تشکر بابت پاسخ

سلام قطعا ارزششو داره

بودجتون برای کیس و کولر چقدره ؟ { اشغالای گرین الان 4 - 5 تومن قیمتشونه }

رم پیشنهادم اینه 3200 بردارین تو گیم تاثیر داره  ناسلامتی تو سال 2020 هستیم دیگه :D

اس اس دی هم اگه بودجه میرسه سامسونگ با اختلاف پیشنهاد میشه اگه هم که نمیرسه مشکلی نیست

تجربه شخصیم اینکه هیچ موقع خاطره خوبی از توشیبا و هارداشت نداشتم { چند مورد بد سکتور و سوختگی } وسترن بنفش پیشنهاد میکنم

اینا همش پیشنهاده عزیز تصمیم گیرنده خوده شمایی :بوس

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سیستم ضعیف برای داتلود دارم بعضی مواقعه که حوصلم کشید gta saام تی ای میزنم

امروز فهمیدم پاور مشکلاتی واسش پیش اومده و خوب دیگه بقیشم معلومه

کیس باز کردم دیدم یه برندی که تاحالا ندیدم نشنیدم توش هرچی سرچ کردم همچین برندی وجود نداشت حالا این هیچ میخام پاور عوض کنم با اوضاع بده اقتصادی بنظرتون تسکو بگیرم یا چی فقط ارزون باشه قطعات مصرف زیادی ندارن

H61p25

Apdate ram 4g(برند نامعلوم ولی خیلی خوب کار میکنه ایول داره )

Hd 5450(شاید عوض کردم )

Cpu i5 2310

Sagete 500g ( فکر نکنم زیاد استفاده کنه)

و این بود سیستم دانلود ش خ م من

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

سلام دوستان یه سیستم ضعیف برای داتلود دارم بعضی مواقعه که حوصلم کشید gta saام تی ای میزنم

امروز فهمیدم پاور مشکلاتی واسش پیش اومده و خوب دیگه بقیشم معلومه

کیس باز کردم دیدم یه برندی که تاحالا ندیدم نشنیدم توش هرچی سرچ کردم همچین برندی وجود نداشت حالا این هیچ میخام پاور عوض کنم با اوضاع بده اقتصادی بنظرتون تسکو بگیرم یا چی فقط ارزون باشه قطعات مصرف زیادی ندارن

H61p25

Apdate ram 4g(برند نامعلوم ولی خیلی خوب کار میکنه ایول داره )

Hd 5450(شاید عوض کردم )

Cpu i5 2310

Sagete 500g ( فکر نکنم زیاد استفاده کنه)

و این بود سیستم دانلود ش خ م من

سلام

همون تسکو بگیر

لینک به دیدگاه

من شنیدم تسکو رو مخ صداش زیاد اذیت نمیکنه گرین بگیرم بهتر نیست بعد وات های که نوشته واقعیه

لینک به دیدگاه

سلام من ی سوال سیستمی داشتم من سیستمم 64بیت بود بعد بردم تعمیرگاه گفت مادربردت خرابه شده الان مادربرد عوض کرد و رم و سی پی یو گرافیک خودمو گزاشتم روش بعد ویندوز جدید نصب کرد شده 32بیت الان من میتونم ویندوز 64 بیت نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aewdie گفته است :

من شنیدم تسکو رو مخ صداش زیاد اذیت نمیکنه گرین بگیرم بهتر نیست بعد وات های که نوشته واقعیه

چون گفتین میخوان اقتصادی باشه

خیر واقعی نیست وات هاش نهایتش 300 هست

گرین 330 بگیرین ولی 600 تومن ایناست

پاور های فیک هم هست 300 تومن 400 تومن 

دیگه انتخاب با خودتونه

لینک به دیدگاه

سلام کارت گرافیک من xfx rx 580 هست توی بازیها fbs بیشتر از 55 نمیره.... بازیهایی مثل gta v فیفا14 و pes19؟؟؟؟؟
وتوی بازی مثل مافیا 3 کلا از 28fbs فراتر نمیره 
دلیلش چی میتونه باشه ؟؟؟ توان کارت همینه یا مشکل داره؟؟
cpu 1500x
ram 8 2400

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

سلام کارت گرافیک من xfx rx 580 هست توی بازیها fbs بیشتر از 55 نمیره.... بازیهایی مثل gta v فیفا14 و pes19؟؟؟؟؟
وتوی بازی مثل مافیا 3 کلا از 28fbs فراتر نمیره 
دلیلش چی میتونه باشه ؟؟؟ توان کارت همینه یا مشکل داره؟؟
cpu 1500x
ram 8 2400

با چه کیفیتی و تنظیمات گرافیکی این فریم رو میده ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...