رفتن به مطلب

صدایی آزار دهنده ی اسیک های همسایه

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.  یک ماهی میشه داخل اتاق من که طبقه ی اول هم هست صدای "هااام" یا شبی لرزش و ویبره میاد که با توجه به تجربه من صدای فن ماینر هست.

به شدت آزار دهنده هست. جایی که هستم عایق صدا هم نداره قدیمی هست.

به نظرتون چه باید بکنم؟ دقیقا هم نمیدونم کدوم همسایه هست.3  همسایه در جوار اتاق من هست.

نظر شما چیه؟ شما بودین چه میکردن؟

لینک به دیدگاه

من بودم صدایی با 10 برابر قدرت بیشتر ایجاد میکردم تا  بیخیال بشن😅😅

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

کاری نداره ؛ زنگ اداره برق بزن بگو  دارن غیر قانونی ماین میکنن ، خودشون میان دیگه با مجوز همه خونه هارو چک میکنن ، شما هم به آرامش میرسی

یا اینکه میری بلاخره منشا صدا رو پیدا میکنی میگی باید بخاطر مردم آزاری که میکنی و اینکه فاش نکنم مقداری از سودتو بهم میدی هم شما صرفه ای کردی هم طرف کار و کاسبیش نمیخوابه 

(البته به اداره برق گفتن بهتره ، دردسرشم کمتره)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

اینکه فاش نکنم مقداری از سودتو بهم میدی هم شما صرفه ای کردی هم طرف کار و کاسبیش نمیخوابه 

🤢🤮

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

برید پای کنتور های برق، ببینید کنتور کدوم واحد بیشتر از بقیه چشمک میزنه، معلوم میشه کار کیه!

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

برید پای کنتور های برق، ببینید کنتور کدوم واحد بیشتر از بقیه چشمک میزنه، معلوم میشه کار کیه!

ویلایی دوبلکسه. همسایه کناری ها منظورمه.

میخام دوستانه بش بگم که صداشو درست کنه یا بزارش یه گوشه دیگه وگرنه کاریی با کاری که انجام میده ندارم. به خودش مربوطه. ولی صداش به من مربوطه 😅

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

ویلایی دوبلکسه. همسایه کناری ها منظورمه.

میخام دوستانه بش بگم که صداشو درست کنه یا بزارش یه گوشه دیگه وگرنه کاریی با کاری که انجام میده ندارم. به خودش مربوطه. ولی صداش به من مربوطه 😅

سلام.از نظر من گوشت رو بزار رو دیوار ببین صدا از کدوم خونه میاد برو سراغش.

لینک به دیدگاه

شایدم بیت کوین نیست ، داره گیاهی چیزی پرورش میده (ماری جوانان

مشکل آپارتنمان نشینی همه ایران هست ، فرهنگ آپارتمان نشینی نیست 

مشکل آپارتمان های بساز بفروش هم هست که دیوار هاش به اصطلاح پوست گردویی هست 

آپارتمان ما طرف بالا سرمون در کابینت رو میبنده ، آدم فکر میکنه خونه داره رو سرش خراب میشه . 

من خودم اولین بار که صدای همسایه را شنیدم 10 سال پیش بود ؛ تو کشور مجارستان که دانشجو بودم . 

البته شکایت نکردم ، چون این کار درست نیست بعضی ها دوست دارن بقیه بشنون . بزار بقیه شکایت کنن 

تبلیغاتی هم هست 

بعد از اون بار 7 بار 8 بار دیگه این اتفاق برام افتاد که صدای همسایه ها  رو میشنیدم 

همین کلانشهر ما که 11 امین شهر ایران هست بعد از ارومیه ، من صدای همسایه ها رو خیلی مواقع میشنوم

یه همسایه داریم که اصلا کارش همینه ، به بهانه باغبانی میاد تو حیاطشون که صدای همسایه ها رو بشنوه یه اصطلاح  Scout کنه . 

مال قشر خاصی هم نیست اتفاقا همون هایی که شما فکر میکنید که خیلی محافظه کار هستن اکثرا صداشون رو میشنوید 

موفق و موید باشید 

ادیت 

یه راهش اینه که ، با موبایل فیلم بگیرید و تو شبکه اجتماعی یوتیوب بزارید 

اون ور آب اکثرا همین کار رو میکنن

هیچ راهی هم ندارن ازتون شکایت کنن ، بگن ما سر و صدا کردیم این از ما فیلم گرفت .. 

ویرایش شده توسط بامداد
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...