رفتن به مطلب

انتخاب بین کیس green z5 surena و green griffin g6

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان قصد خرید کیس دارم. از بین این دو مدل نمی دونم کدومش رو انتخاب کنم. عقل بهم میگه g6 رو بخر به خاطر جدید بودن و قیمت پاییینش و امکانات بهتر و بدنه محکم ترش( شنیدم اما مطمئن نیستم). اما ظاهر z5 رو بیشتر می پسندم و دلم پیش z5 هست.

حس می کنم g6 یکم زمخت هست و طراحیش بچه گانه به نظر می رسه. نظر دوستان چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شنیدم g6 شباهت زیادی به h500 کولر مستر داره.

اگه ظاهر کیس براتون خیلی مهمه، همون g6 خوبه. ولی به لحاظ کیفیت، فعلا z4 خوبه و به نظرم خرج کردن واسه کیسای دیگهه گرین ارزش زیادی نداره

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

شنیدم g6 شباهت زیادی به h500 کولر مستر داره.

اگه ظاهر کیس براتون خیلی مهمه، همون g6 خوبه. ولی به لحاظ کیفیت، فعلا z4 خوبه و به نظرم خرج کردن واسه کیسای دیگهه گرین ارزش زیادی نداره

حقیقتش rgb بودن کیس برام مهمه که جلوه حرفه ای و زیبا به سیستمم میده. z4 این ویژگی رو نداره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

سلام دوستان قصد خرید کیس دارم. از بین این دو مدل نمی دونم کدومش رو انتخاب کنم. عقل بهم میگه g6 رو بخر به خاطر جدید بودن و قیمت پاییینش و امکانات بهتر و بدنه محکم ترش( شنیدم اما مطمئن نیستم). اما ظاهر z5 رو بیشتر می پسندم و دلم پیش z5 هست.

طبق تجربه نزدیک از هر دو کیس, شک نکن G6, کیفیت ساخت عالی و امکانات و فضای بهتر نسبت به Z5

لینک به دیدگاه

من هم همین سوال را دارم Artemis بهتره یا surena 

چون کولر من 240نیست و 280 هست . 

تفاوت قیمت ارزش داره و آیا 280 را ساپورت میکنه ؟

و چرا surena تو دیجی کالا محبوب تره ؟ 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

طبق تجربه نزدیک از هر دو کیس, شک نکن G6, کیفیت ساخت عالی و امکانات و فضای بهتر نسبت به Z5

سلام ظاهر کیس g6 رو چطوری ارزیابی می کنید؟ و همچنین  به قول دوستمون دلیل محبوبیت بیشتر کیس z5?

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

سلام ظاهر کیس g6 رو چطوری ارزیابی می کنید؟ و همچنین  به قول دوستمون دلیل محبوبیت بیشتر کیس z5?

ظاهر و باطن کیس G6 از Z5 به مراتب بهتر هست.

کیس Z5 هم به هیچ وجه از G6 محبوب تر نیست، G6 تازه اومده و هنوز اندازه Z5 فروش نداشته.

لینک به دیدگاه

سلام کیس g6 داخلش کابل سینک argb با مادربرد رو نداره و باید فقط با کنترل argb رو تنظیم کنید و با بقیه قطعاتتون (رم و واتر کولر و ...) سینک نمیشه

برا من که نداشت و از چند نفر دیگه هم پرسیدم نداشتن ولی براشون مهم نبود شاید الان گذاشته باشن چون من همون موقع ها که تازه اومده بود خریدم و نداشت ولی کیس z5 اینو داره 

بقیه آپشناش از z5 بهتره  

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

سلام کیس g6 داخلش کابل سینک argb با مادربرد رو نداره و باید فقط با کنترل argb رو تنظیم کنید و با بقیه قطعاتتون (رم و واتر کولر و ...) سینک نمیشه

برا من که نداشت و از چند نفر دیگه هم پرسیدم نداشتن ولی براشون مهم نبود شاید الان گذاشته باشن چون من همون موقع ها که تازه اومده بود خریدم و نداشت ولی کیس z5 اینو داره 

بقیه آپشناش از z5 بهتره  

سلام.

دوست عزیز تو سایتش نوشته قابلیت MB Sync داره. شاید کیس شما ناقص بوده. من جای شما بودم زنگ میزدم گارانتی شاکی میشدم. شما زنگ زدی گارانتی چی گفت بهتون؟ اگه رو سایتش ننوشته بود باز یه حرفی میگفتیم جاشو گذاشته بشه مثل رایزر pci بعدا بفروشه به ملت.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

بقیه آپشناش از z5 بهتره  

مگه نباید مادربرد قابلیت سینک داشته باشه؟ پس کابل چی میگه این وسط؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

بقیه آپشناش از z5 بهتره  

درود در مورد کابل بنده فروم گرین ازشون سوال کردم شما یک پیام با ادرستون به همراه عکس سریال کیس براشون بفرستید کابل رو با هزینه خودشون براتون تی پاکس می کنن البته ای کاش ناهماهنگی رخ نمی داد و کابل روی کیس قرار می گرفت بهشون گفتم و قول دادن بررسی کنن تا مشتری به زحمت نیفته

در 17 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

مگه نباید مادربرد قابلیت سینک داشته باشه؟ پس کابل چی میگه این وسط؟

دوست عزیز یک کابل از مادربرد باید به کنترلر وصل باشه تا مادربرد بتونه تنظیمات نوری برنامه خودش رو اعمال کنه مادربورد که علم و غیب نداره بفهمه روی چه کیسی سوار شده حتما باید کابل باشه و متاسفانه گرین روی بچ اول نگذاشته منتها خودشون با یک مکاتبه ساده براتون ارسال می کنن و مشکلی وجود نداره

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
در در 30 بهمن 1399 در 01:17، Zarathustra گفته است :

سلام یه مورد از این کیس g6 خریداری کردم ولی داخلش اون پک که داخلش کابل رایز. براکت و پیچ گوشتی دارع  داخلش نبود 

چون تو فیلم تبلیغاتش داشت 

میخواستم ببینم دوستان که خریداری کردن داشته یا خیر ؟

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

سلام یه مورد از این کیس g6 خریداری کردم ولی داخلش اون پک که داخلش کابل رایز. براکت و پیچ گوشتی دارع  داخلش نبود 

چون تو فیلم تبلیغاتش داشت 

میخواستم ببینم دوستان که خریداری کردن داشته یا خیر ؟

سلام

رایزر رو که همون ابتدا گفتند جدا فروخته میشه و فقط امکان نصب داره که قیمتی حدود 990 داشت مدتی تخفیف گذاشتند 790 اینا میفروختند

اون پیچ گوشتی هم که پایه ثابت تبلبغات هست اگر یادتون باشه زمان معرفی واتر کولر هم بود در عکس ها و خیلی ها پیگیر پیچ گوشتیه بودن بیشتر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، HELLB0Y گفته است :

سلام

رایزر رو که همون ابتدا گفتند جدا فروخته میشه و فقط امکان نصب داره که قیمتی حدود 990 داشت مدتی تخفیف گذاشتند 790 اینا میفروختند

اون پیچ گوشتی هم که پایه ثابت تبلبغات هست اگر یادتون باشه زمان معرفی واتر کولر هم بود در عکس ها و خیلی ها پیگیر پیچ گوشتیه بودن بیشتر 

ممنون

پس  اینکه در  فیلم  انباکس و بررسیش  هست   رو  با قیمت  فعلی  هیچ کدم داخلشون ندارن؟

https://www.aparat.com/v/0BCn2/انباکس_و_بررسی_کیس_گرین_G6

https://www.lioncomputer.com/product/wpn9x/GREEN-GRIFFIN-G6-ARGB-Mid-Tower-Case

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

ممنون

پس  اینکه در  فیلم  انباکس و بررسیش  هست   رو  با قیمت  فعلی  هیچ کدم داخلشون ندارن؟

https://www.aparat.com/v/0BCn2/انباکس_و_بررسی_کیس_گرین_G6

https://www.lioncomputer.com/product/wpn9x/GREEN-GRIFFIN-G6-ARGB-Mid-Tower-Case

نه دیگه خودش هم داره میگه اگر این اکسسوری باکس رو بخرید یا ورژنی از کیس که با اکسسوری عرضه شده تهیه کنید

پس همه چیز بر میگرده به اون اکسسوری باکس کیس که رایزر و ورتیکال استند داره 

اون پیچ گوشتیه گویا که اونجاست 😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...