رفتن به مطلب

مانیتور سامسونگ مدل LF22T350FHM خوب؟ بد؟ زشت؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان بین همین مدل و s22r350 کدوم رو پیشنهاد میکنین؟ چون من از چند تا سایت مشخصات خارجی نگاه کردم زده بود این مدل پنلش ۶ بیته (frc+) ولی s22r350 ۸ بیته..حالا موندم کدومو بخرم.اصلا فرق خاصی دارن؟!

ممنون🌹

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، GoodboYT گفته است :

سلام

دوستان بین همین مدل و s22r350 کدوم رو پیشنهاد میکنین؟ چون من از چند تا سایت مشخصات خارجی نگاه کردم زده بود این مدل پنلش ۶ بیته (frc+) ولی s22r350 ۸ بیته..حالا موندم کدومو بخرم.اصلا فرق خاصی دارن؟!

ممنون🌹

سلام.

من امروز تست کردم مانیتور رو مشکل رنگ و dithering ندیدم. ( با این سایت تست کردم: http://www.lagom.nl/ )

البته تو ویندوز اولش که وصل شده بود روی 60hz ست شده بود که یه نویز عجیبی داشت. روی 75hz اصلا مشکلی نداره.

من تو تحقیقم تفاوت خاصی بین R350 و T350 ندیدم. ولی یه مسئله ای که R350 داره اینه که گارانتی درست حسابی نداره و اکثرا با گارانتی شرکتی ( احتمالا refurbished) داشتن میفروختن. اگه با گارانتی خوبی دیدی بگیر. البته بنظرم دیجیکالا تو این مورد کم دردسرتره اگه مشکلی داشتی راحت تر میتونی مرجوع کنی.

لینک به دیدگاه

در در 1 فروردین 1400 در 12:00، unknown user گفته است :

سلام.

دوستان با tilt مانیتور مشکلی نداشتید؟

من هر کاری میکنم نمیتونم زاویه اش رو تغییر بدم. البته خیلی هم زور نزدم که فشار نیارم بهش.

طبیعیه انقدر سفت باشه؟ انگار گیره کاملا. یه چسب سیاه هم روی قسمت داخلی پایه بود که انگار روی دو تا پیچ رو گرفته. اون باید باشه یا بکنمش؟

ممنون

منم این مشکل tilt کردن رو همراه با یه مشکل بزرگتر! دارم. (اون چسب سیاه رو نکندم.)

tilt که نمیشن به کنار، align هم نمیشن! من دوتا از این مانیتور رو کنار هم گذاشتم ولی به هم نمیچسبن و یه فاصله ناجور دارن باهم!

@saeed0c شما نظر/راه حلی دارین برای این مشکلات؟

3b06ff43-bb29-433b-a467-0eb3c36b6098.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

منم این مشکل tilt کردن رو همراه با یه مشکل بزرگتر! دارم. (اون چسب سیاه رو نکندم.)

tilt که نمیشن به کنار، align هم نمیشن! من دوتا از این مانیتور رو کنار هم گذاشتم ولی به هم نمیچسبن و یه فاصله ناجور دارن باهم!

@saeed0c شما نظر/راه حلی دارین برای این مشکلات؟

چسب سياه رنگ رو بكنيد و دوتا پيچ رو مقداري شل كنيد، در نتيجه به راحتي و حتي با يك دست ميتونيد زاويه مانيتور رو تغيير بديد.

اون مشكل دومانيتور هم شايد با تنظيم زاويه هر دو مانيتور برطرف بشه.

ویرایش شده توسط Mehdi_Chabi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...