رفتن به مطلب

خنده دارترین قیمت هایی که برای قطعات کامپیوتر تو عمرم دیدم !!!!!

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

داشتم توی فروشگاههای سخت افزاری قیمتها رو نگاه میکردم که با این قیمت ها سر به فلک کشیده نمیدونم گریه کنم یا بخندم ... همینه که هر چی میگیم خدا بهمون رحم کنه فایده نداره چون ما خودمون به خودمون رحم نمیکینم

1651948739_.thumb.JPG.85a62ab71fd548878ec9c5c660cecf1d.JPG

5700 ایکس تی 55 میلیون بعد 6900ایکس تی 75 میلیون !!!! یعنی با دلار چند تومنی میتونه حساب کرده باشه ؟

در اینجا میبینم که ارزش پول ملی از کاغذ باطله های توی سطل زباله هم کمتره

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

والا تا چند ماه پیش کسی به rx580 8gig نگاهم نمیکرد الان قیمتش از ۱۰۷۰ هم بالاتره😂😂 ۱۹ تومن آخهههه

لینک به دیدگاه

image.thumb.png.26b7c9ebd4bd35ac87b2301afd1ed7c5.png

قیمت کارت 6900xt چین 

دوستان به سود  زیر 100 درصد هم قانع نیستن متاسفانه !

لینک به دیدگاه

دوستان  دقت کنید این کالا ها دیگه براحتی وارد نمیتونه بشه 

گمرک ورودی  تمام اینارو  چک میکنه  حتی کارتنشونم در بیاری  اگر بیشتر از 1 مورد باشه  نگهشون میداره  تا ارزیابی قیمت بشن  بعد  گمرکی  بعد ترخیص 

حالا شما حساب کن  اولا  قیمت دلاریشو  بعد هزینه  های جابجایی + گمرک  و سود خرید   میشه یه چیزی  در همین حدود  

ولی چون  رقابت نیست  و  تک و توک وارد میشن  قیمت هم متعاقبا بالاتره 

تو این شرایط  سنگ هم بخری  بهتر از اینه پول تو دستت نگه داری 

لینک به دیدگاه

مهندس اگر یه دونه کالا مثلا گرافیک با کارتن از اونطرف وارد کنیم به صورت مسافری باز هم گیر میدن؟؟

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، teknesian گفته است :

دوستان  دقت کنید این کالا ها دیگه براحتی وارد نمیتونه بشه 

در 31 دقیقه قبل، teknesian گفته است :

حالا شما حساب کن  اولا  قیمت دلاریشو  بعد هزینه  های جابجایی + گمرک  و سود خرید   میشه یه چیزی  در همین حدود  

اصلا موافق نیستم با گفته های شما حداقل در مورد واردات قطعات کامپیوتری

لینک به دیدگاه

کی گفته قطعات کم هست، همین rx580 چندین فروشگاه توی سایت های فروش دیدم که تعداد بالا حتی ۸۰ عدد دارند و ادعا کردند که اکبند و نو هست. حالا نمیدونم خبر خاصی هست یا نه.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mdy گفته است :

rx580 چندین فروشگاه توی سایت های فروش دیدم که تعداد بالا حتی ۸۰ عدد دارند و ادعا کردند که اکبند و نو هست.

اکثرا ریپک و رفرش هستن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

مهندس اگر یه دونه کالا مثلا گرافیک با کارتن از اونطرف وارد کنیم به صورت مسافری باز هم گیر میدن؟؟

چون خودم همین 3-4 ماه پیش اومدم میگم  که 100 %  کالای آکبندتون  براتون دردسر میشه  و باید حتما گمرکی بدید 

اگر بدون در و پیکر باشه  1 مورد رو میتونید با توجیح رد کنید  بجز ماینر  که دست دومش رو هم اجازه نمیدن  بدون گمرکی رد کنید

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

اصلا موافق نیستم با گفته های شما حداقل در مورد واردات قطعات کامپیوتری

دوست عزیز  نه اینکه من خوشحالم  ولی شما تو جریان مشکلات  سیاسی و عدیده اقتصادی مملکت نیستید  و نمیدونید  که  حتی  قضیه خمس  براشون  یه بازی شده  و فهمیدن مردم دیگه اون اعتقاد قدیم رو ندارن  و  دوران اعتقادی رو پشت سر گذاشتن و دارن با تصویب قانون مالیات  دولت و هزینه هاشو  سر پا نگه میدارن و تو فکرشون  از افرادی که دارن پول پارو میکنن  مالیات میگیرن 

اگر بعد از انتخابات  قضیه درست نشه  دیگه  خودتون رو با این حرفا  سر در گم نکنید  و سریع  پولتون رو تبدیل به یه قطعه با ارزش کنید 

لینک به دیدگاه

والا من یه عکسی دیدم از یکی از انبار های دوستان که پشمی در بدنم نماند

اینقدر تعداد گرافیک توش زیاد بود که اصلا قابل شمارش و حتی تشخیص نبود

فقط با زوم هایی که روی گوشی طرف کردم متوجه شدم تعداد زیادی rtx 3000 بودند

بنده خدا میگفت سیاستشون اینه قطره ای به بازار منتقل کنند با قیمت فوق العاده زیاد

که هم مشتری جونش در بیاد و هم اینکه سرش دعوا بشه

چیزی که خوب اتفاق افتاد تازه میگفت سری amd داره اونم rx580 های xfx که اکبند هم تشریف دارند  البته میگفت اینا ریپک هستند و استفاده شدند اونم توی کشور های دیگه در ریگ های ماین و به صورت کیلویی خریداری شدند خیلی وقت پیش

الانم توی بازار قیمت 17 الی 19 میلیون دارند یه شرکت ناشناس هم مثلا 1 سال گارانتیشون کرده :)))

تا وقتی که سیستم فساد داشته باشه هیچ موقع اوکی نمیشه هیچی

اگرم سازمانی بیاد واسه نظارت و خیلی هم حتی سخت بگیره در خیلی از فروشگاه هارو تخته کنه و خلاصه هر کاری که بگین بکنه بازم چون فساد حاکمه با یه رشوه گنده و یا دستور اقازاده سولاخش اب میده متاسفانه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

داشتم توی فروشگاههای سخت افزاری قیمتها رو نگاه میکردم که با این قیمت ها سر به فلک کشیده نمیدونم گریه کنم یا بخندم ... همینه که هر چی میگیم خدا بهمون رحم کنه فایده نداره چون ما خودمون به خودمون رحم نمیکینم

5700 ایکس تی 55 میلیون بعد 6900ایکس تی 75 میلیون !!!! یعنی با دلار چند تومنی میتونه حساب کرده باشه ؟

بازم خوبه شما خودی هستی وگرنه تاپیکت در کسری از ثانیه بسته میشد!

لینک به دیدگاه

دو مساله مهم هست. یکی کرونا و دیگری ماین. کرونا که مدل جهش یافتش اومده و زده تو کاسه کوزه هرچی واکسن تا الان بشریت ساخته. حالا شما فکر کن سال دیگه این جهش یافته ای که هست هم جهش یافته تر بشه.

در مورد ماین هم با ورود شرکت های کله گنده به صورت علنی و جدی به این موضوع، فروش کش کردن ارز های مجازی دور از امیده حداقل تا پایان 2021. پس اگه فردا همین رقم ها هم خاطره شد من یکی تعجب نمیکنم. حالا شما در نظر بگیر وضع کلی مملت الان که صحبت میکنیم ثبات نسبی داره و بازار به این شکله.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

والا تا چند ماه پیش کسی به rx580 8gig نگاهم نمیکرد الان قیمتش از ۱۰۷۰ هم بالاتره😂😂 ۱۹ تومن آخهههه

19 تومن خدا پدرتو بیامرزه

iii.thumb.JPG.c0c356784692eaceca309c9e81536d3a.JPG

با 30 تومن تموم شده ناموجوده تازه لایک هم گذاشته براش خخخخخ .... البته اینا بازیه همش و همشم به نفع مصرف کننده هست ... متوجه میشی که چی میگم

در این حالت هست که شیطان به خدا میگه اگه اذن ورود به زمین بهم میدی یه سر به زمین بزنم آخه توی ایران کلاس دارم برام غیبت رد میکنن

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

من هر زمان بخوام یک قطعه سخت افزاری بخرم چند روزی بالا پایین میکنم قیمت ها رو که دستم بیاد قیمت

از آذر ماه که خرید کردم دیگه چک نکردم تا الان که شما گفتی

گفتم سری بزنم

کارت 5500 شده 25 تومن 😄😆😆

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

19 تومن خدا پدرتو بیامرزه

iii.thumb.JPG.c0c356784692eaceca309c9e81536d3a.JPG

با 30 تومن تموم شده ناموجوده .... البته اینا بازیه همش

والا دیروز تو گروه تلگرام آگهی زده بودن دونه ای ۱۹ البته سری xfx 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

یکی از خصلت های بد ما ایرانیها همه بدهستن فقط ما خوبیم

تب ماین شروع شده بود و دوستان ریگ ریگ میفروختن و این نوشته ها از فحش بدتر

Gaming_ASli-min.thumb.jpg.3e58dee32529d7e73910b048a5dfcf3d.jpg

Screenshot (281).png

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

سلام عزیزان

این قیمت ها منظقی نیست به هیچ وجه هر چقدر هم که قیمت جهانی رفته باشه بالا قطعا این قیمت نباید باشه.

با این حال ماینینگ به یه مشکل خیلی خیلی جدی تو بازار کامپیوتر تبدیل شده، این وسط گیمرها به چخ رفتن هیچ

خیلی از عزیزان هم هستن که به واسطه کارشون مجبورن کارت گرافیک های خوبی بگیرن که اونا هم به دردسر افتادن.

الان خیلی ها در پی صدد راه اندازی ریگ هستن الان تو همین انجمن خیلی ها دارن ماین میکنن.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

طرف کانال زده بود میگفت قوی ترین گرافیک ماین! دنیا RX 580 XFX 8GB قیمت 22500 تعداد محدود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام و صلوات
انشالله بعد از عید همه میگن کاش خریده بودیم ااا
کارت ها یحتمل به 2 برابر قیمت کنونی میرسن از نظر قیمتی 
هر سال به همین وضعیت هست
الان هم تب و تاب بیت کوین هست و همچنین جهش قیمتی به نزدیک 100.000 اودلار

لینک به دیدگاه

🤣🤣🤣 انشالله مرغ بشه کیلویی 200 هزار 

میوه بشه کیلیویی 100 هزار 

گرافیک GT 220  بشه 100 ملیون 

انشالله هرچی که الان هست صد برابر بدتر بشه 

بخندم حال روز اونایی که دیروز برا اب و برق مجانی .....

امروز برای ماین کیلیو کیلیو کارت گرافیک ...........

درجریان هستین دیگه ؟! 

یکی مثل من گفت اغا نکن برادر من نکن 

خوب بخورید چوبشو اخ جیگرم داره خنک میشه 

منو مسخره میکردید که اره فلانی چشم دیدن درامد زایی بقیه نداره و.......

الان خوب حالتون جا میاد 

انشالله فردا اینترنت ملی راه بیفته تمام این کارتا هم نشه ازشون برای ماین استفاده کرد و تمام اونایی که خریدن چه فروشنده چه وارد کننده چه دلال ........

الانم یه عده زیر پست من میان منو تگ میکنن که خودشونو خالی کنن ولی اره عزیزم تو که راست میگی اصن همه کارتای گرافیک از سال 96 به این طرف برای ماین من خریدم و من ماین کردم و بعدم تحت عنوان کارت نو دوباره دستی به سرش کشیدم کردم تو پاچه ملت 

• لایک 2
  • ممنونم 3
  • چرا؟! 2
  • قلبم گرفت 4
لینک به دیدگاه

اگر علت این قیمتهای تخیلی ماینینگ بود فقط روی یکسری قطعات خاص کمبود دیده میشد

یا مثلا کارتهای جدید amd  که کلا ماینرها طرفش نمیرن

پاور گرین شده 20 میلیون ربطی به ماینینگ داره؟

ماینینگ تاثیر داشت تو کمبود کارت گرافیک اما برای ما که در ایران زندگی می کنیم متاسفانه چند عامل وجود داره مهمترینش هم اینه مثل خیلی از کشورهای دیگه نیستیم و نمی تونیم از خرده فروشهای بزرگ جهانی خرید کنیم

این وسط هم عده ای دلال تا می تونن میندازن به مردم

یادتون هست چطور همین جماعت به وسیله سایتهای واسط قیمت می بردن بالا برای ماشین و ملک

همین امروز طرف تو تلگرام آگهی کرده بوده 3090 رو به قیمت 145 تو همه گروهها هم می فرستاد

اینها روشهای خالی کردن جیب خریدار هست

وگرنه مطمئن باشید خیلی از این وارد کننده ها الان قطعه تو انبار دارن گذاشتن قیمت بره بالا به صورت قطره چکانی بریزن تو بازار

لینک به دیدگاه

به نظر من دقیقا قطعات ریگ بالا رفته.

Cpu و رم تا این حد بالا نرفته اگر دقت کنید.

پاورهای وات بالا و گارانتی زیاد قیمتاشون بالا رفته برای مصرف ریگ.

الان شما دقت کنید اگر برای گیم بود ۱۰۷۰ باید میشد ۳۰ تومن وقتی rx580 8 gig این قیمت شده.

از اون تایم که اعلام شد اتریوم با کارت های ۴ گیگ مثل rx470 و ... حدودا ۶۰ درصد استخراج میشه و فقط با ۸ گیگ اونم سری xfx که حتی تو عمل از سری سافایر بهتر عمل میکنه استخراج میشه یکدفعه کارتهای ۸ گیگ سری ۵۸۰ وحشتناک بالا رفت. وگرنه خودم سری 470 4 گیگو با التماس فروختم آخرش کسی نمیخرید .

الان شما قیمت جهانی rx580 هم ببینید خیلی بالاست. 

ولی نه تا این حد. فقط و فقط احتکاره که این کارو میکنه.

پاور ۸۵۰ وات ocpt شده ۱۶ تومن واقعا خنده داره. یه دونه دارم برم زود بفروشم تا شما دارید این مطلبو میخونید😂😂😉😉😉

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Atlas1370 گفته است :

یه دونه دارم برم زود بفروشم تا شما دارید این مطلبو میخونید😂😂😉😉😉

50%  مشکل  دقیقا از همین رفتارامونه ! 

لینک به دیدگاه

وقتی مثلا قیمت کارت گرافیک ASUS TUF 6800XT در آمازون حدود 1500 دلار هست در حالی که باید کمتر از 700 دلار باشه نباید از وارد کنندگان و برخی فروشندگان وطنی توقع بیشتری داشته باشیم.

متاسفانه بازار داغ ماینینگ بد جوری رو قیمت و موجودی کارت گرافیک ها ( علی الخصوص مدلهای جدید AMD) تاثیر گذاشته و تاثیرات اون در کشور ما هم به مراتب بیشتر میشه.

الان اگه خودمون از طریق سایتهای واسطه از آمازون خرید کنیم ارزان تر در میاد .( علی رغم تمام هزینه های گمرک ، حمل پستی و ...)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

50%  مشکل  دقیقا از همین رفتارامونه ! 

دقیقا همینو میخواستم برسونم. به نظرم خریدار نباشه کسی قیمتا خیلی افت میکنه ولی بازار ماین داغه.

من دیشب یه تستی کردم. یه گرافیک rx580 8 gig دسته دو تو دیوار گذاشتم ۱۵ تومن. باور کنید ظرف مدت ۱۰ دقیقه ۲۰ تا پیام اومد برای من. همه هول داشتن برای خرید. تا موقعی که این عطش خرید بالا باشه کاریش نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...