رفتن به مطلب

پیشنهاد خرید cpu و vga و power و مادربورد تا 1,200,000 ت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

میشه راهنمایی کنید که با 1,200 چه cpu و vga و power و مادربورد میتونم بخرم که مناسب بازی باشه?

لینک به دیدگاه

مادربورد : ASRock Z68 Extreme4 Gen3 با قیمت حدودی 365 تومان .

پردازنده : Intel Core i5-3450 Ivy Bridge قیمت 374 تومان .

کارت گرافیک : Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 قیمت 359 تومان

پاور : POWER GREEN GP600A-EU قیمت 108 تومان

جمع کل : 1206 تومان

لینک به دیدگاه

ممنون حامد جان ولی فکر کنم مادربورد 465 تومن باشه نه 365

لینک به دیدگاه

ASRock Z68 Extreme7 قیمتش حدود 460 تومانه . ASRock Z68 Extreme4 همین حدوده . شاید 10 تومان کمتر یا بیشتر . البته قیمت دقیق رو فردا باید گرفت . ولی همین حدودهاست

لینک به دیدگاه

مادربورد تا 250 ت چی هست ? حتما اینتل سوکت 1155 باشه و 4 سوکت رم داشته باشه. تا 32 گیگ هم ساپورت کنه. Usb3 هم داشته باشه

لینک به دیدگاه

MSI H77MA-G43 1155 هست که 280 تومانه . ولی خوبیش اینه که چیپش سری 77 هست و جدیده .

ASrock Z68 Extreme3 Gen3 هست که حدود همین 250 تومانه .

گیگابایت هم یکی دو مدل داره که همین قیمت ها هستن ولی ضعیفترن .

لینک به دیدگاه

مادربورد Astrock تا حالا استفاده نکردم. مادربورد خوبیه?

لینک به دیدگاه

مادربوردهای ازراک کیفیت خوبی دارن . تو مادربورد های ایسوس و گیگا ، بخشی از قیمت بابت برند اونهاست . برند ازراک چون حدیدتره و ارزونتر ، قیمت قطعاتش کمتره . ولی قطعات با کیفیتی داره و کیفیت و امکاناتشون به قیمتشون کاملا میارزه . من خودم یکی از سیستم هام بوزد ازراک دارم و سیستم برادرم هم بردش ازراکه . 2 ساله تقریبا داره استفاده میکنه . من البته تازه گرفتم .

لینک به دیدگاه

واسه این سیستمی که پیشنهاد دادین پاور 600w یه کم پایین نیست? به نظرم 635EU بهتر باشه.بین گرافیک amd radeon 6870 و Gforce 550 Ti موندم. کدوم بهتره به نظر شما?

لینک به دیدگاه

635EU نداریم . 600A-EU داریم که بهت گفتم . 635B-US هست که حدود 140 تومانه . 600 وات برای این سیستم کافیه . چون اورکلاک که نمیخوای بکنی . پردازنده هم کم مصرف تر از سری قبله . اگر بخوای 635 بگیری باید بیشتر از 30 تومان هزینه اضافی کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.بین گرافیک amd radeon 6870 و Gforce 550 Ti موندم. کدوم بهتره به نظر شما?

عزیزم این دو گرافیک اصلا قابل مقایسه با یکدیگر نیستند و 6870 خیلی قویتره و همینطور گرانتر از 550TI است.

لینک به دیدگاه

دوستان I5 2500K بهتر از I5 3450 نیست ؟

منظورم از نظر کارائی و بدون در نظر گرفتن overClocking هست.

لینک به دیدگاه

من که یه 6870 نو خریدم 280 ! خیلی برام به صرفه بود و خیلی هم کارت قوی ای هست

این کارت بتل سه رو در رزولوشن فول اچ دی حدود پنجاه و چهار فریم میده!(البته رزولوشن من بیشتر از این مقدار هست و واسه من حدود 40 در میاد)

البته هنوز استفاده نکردم نوی نو هست!

لینک به دیدگاه

سلام.با اين بودجه به نظر من براي CPU از 3570k ivy bridge يا 2500k sandy bridge استفاده كنيد خيلي بهتره اگه بخواهيد كه ارزان تر باشه ميتونيد از دومي كه 100 ت ارزان تر است استفاده كنيد.مادربورد هم asrock z68 extreme 3 gen 3 خوب هست.پاور هم از gp635b-us استفاده كنيد.باي كارت گرافيك هم از برند powercolor كه الان خيلي به صرفه تره استفاده كنيد مثلا hd6850 با قيمت 250 ت.جمع اينها به ترتيب ١١٠٠ و ١٠٠٠ ت ميشود.اين بهينه ترين سيستمي كه الان ميشه خريد.

لینک به دیدگاه

منظورم همون 635B-us بود داداش. از راهنماییت بینهایت متشکرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی مین برد Z68 که بهتون معرفی کردند الان قیمتش از 400 هم رد کرده طبق لیست قیمت زیر :

http://sakhtafzarmag.com/companies/10191.html?start=5

مین برد رو حتما Z77 تهیه کن.MSI الان مین های خوبی با این چیپ و به قیمت داره.

پاور همون 600 وات برای کارت و سیستم حتی در اورکلاک هم خوبه.

کارت رو اگر تونستی 560TI از برند گین وارد تهیه کن.البته اگر پیدا کردی چون کمیاب شده ولی حدود قیمتیش باید 400تا420 باشه.

پردزنده رو هم با توجه به اینکه قصد گیم داری همون 3450 بردار.اگر قصد لاور در آینده رو داری 2500K بردار.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...