رفتن به مطلب

نشناختن 144hrz درون بازی

ariarko
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان یه مشکل عحیب هست قبلا واسه بازی Mafia DE بوده الا واسه گیم های دیگه هم شده بعضیاش مانیتور من msi optix mag271cqr هست و هرتز مانیتور 144 تنظیمه تو بازی مافیه با alt +enter میزنم رو ویندوز مود درسته ولی زمانی که fullscreen هست 60 میشناسه بازه پخ پخ میشه امروزم اومدم gta IV بازی کنم دیدم کله تنظیمات برگشته default تا اومدم ببرم بالا دیدم اصلا 144hrz تو منو. نیستو نشناخته هر کار هم میکنم درست نمیشه بیشتر وقت ها واسه WARZONE هم اینجور میشه اصلا گزینه 144 از تو setting بازی میره تا 60 میشناسه در صورتی که تو ویندوز درسته کامل

اها راستی تو ویندوز 143.999hz شناخته چه کنم ؟ 

لینک به دیدگاه

منظورت چیه از تو ویندوز ؟ برو تو Personalizeاگه گزینه 144 گذاشته باشی نباید مشکل باشه

hhhhhh.thumb.png.c448d6c53c55f21717f654ca20ec0075.png

لینک به دیدگاه

منم  مشکل دارم مانیتور 75 هرتزی هست ولی تو تنظیمات ویندوز نمیتونم بذارم روی 75 هرتز .

اینم لینک مشخصات مانیتور

https://www.cnet.com/products/benq-g2220hd-lcd-monitor-21-5-series/

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zen گفته است :

منم  مشکل دارم

سلام.

شما شاید بتونی از بخش adaptor و قسمت  list all modes روی 75 ست کنید

unknown.thumb.png.3111505a9769f3a18a8e039803d6d2fe.png

لینک به دیدگاه

یه کاری که میشه کرد اینه که برنامه cru رو دانلود کنید تمام پروفایلها رو بزارید رو 144 بقیه رو حذف کنید مانیتور من بیشتر از  66 ساپورت نمیکنه برا همین همه رو تنظیم کردم رو 66 

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...