رفتن به مطلب

مشکل جدی cpu i5 9400f

Recommended Posts

سلام من ی i5 9400f خریدم از سایت اداک بصورت تری و بدون باکس 

وصلش کردم به خوبیو خوشی استفاده کردم ی ۴ روزی بعد یهو وسط گیم فریز شد کامپیوتر چند دیقه ای وایسادم دیدم هیچی نمیشه ریستارت کردم ولی دیگ سیستم تصویر نداد و از اونجایی که شهرمون کوچیکه مادربرد نسل ۹ میدا نکردم تا تست کنم تا امروز یکیو پیدا کردم که همین مدل cpu رو داشت .

پردازنده خودمو رو مادربرد اون گذاشتم تصویر نداد ولی مال اونو رو مادربرد خودم گذاشتم تصویر داد .

و دستگاه دیباگرم نمیدونم چ کدی داد ولی طرف گفت مشکل از cpu عه !

ینی cpu بعد دو سه روز کار یهو همینطور الکی میسوزه ؟؟؟

بدون فنم تست کردم داغ میشه ولی تصویر نمیاد و مادربرد بعد ۱ دیقه ریستارت میشه

کانفیگم اینه 

cpu i5 9400f

tuf b360 pro

power cooler master 650w

asus rtx 2060 dual

رم هم ۸ گیگ ۲۴۰۰

و اگه سوخته راهی برای برگردوندنش هست ؟؟؟

لینک به دیدگاه

اینم از شانس شماست ، خیلی عجیبه من نشنیده بودم سی پی یو به این راحتی بسوزه ، شاید موقع جا زدن فن ، فن به درستی جا نخورده باشه و دمای سی پی یو بالا بوده ، باز سوخته تموم شده رفته ، قابل تعمیرم نیست 

لینک به دیدگاه

از طریق اتحادیه با موضوع "فروش قطعه بدون گارانتی" از فروشنده شکایت کنید.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، arabiamir24 گفته است :

سلام من ی i5 9400f خریدم از سایت اداک بصورت تری و بدون باکس 

وصلش کردم به خوبیو خوشی استفاده کردم ی ۴ روزی بعد یهو وسط گیم فریز شد کامپیوتر چند دیقه ای وایسادم دیدم هیچی نمیشه ریستارت کردم ولی دیگ سیستم تصویر نداد و از اونجایی که شهرمون کوچیکه مادربرد نسل ۹ میدا نکردم تا تست کنم تا امروز یکیو پیدا کردم که همین مدل cpu رو داشت .

پردازنده خودمو رو مادربرد اون گذاشتم تصویر نداد ولی مال اونو رو مادربرد خودم گذاشتم تصویر داد .

و دستگاه دیباگرم نمیدونم چ کدی داد ولی طرف گفت مشکل از cpu عه !

ینی cpu بعد دو سه روز کار یهو همینطور الکی میسوزه ؟؟؟

بدون فنم تست کردم داغ میشه ولی تصویر نمیاد و مادربرد بعد ۱ دیقه ریستارت میشه

کانفیگم اینه 

cpu i5 9400f

tuf b360 pro

power cooler master 650w

asus rtx 2060 dual

رم هم ۸ گیگ ۲۴۰۰

و اگه سوخته راهی برای برگردوندنش هست ؟؟؟

سلام

وقتی بنده خودمو میکشم میگم باکس اورجینال تهییه کنید مشتری گوش نمیده

و میگه فلان سایت اینقدر همین میشه

بهشون اطلاع بدین فکر کنم تا ۷ روز مهلت تست هنگ و تصویر داره

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

اینم از شانس شماست ، خیلی عجیبه من نشنیده بودم سی پی یو به این راحتی بسوزه ، شاید موقع جا زدن فن ، فن به درستی جا نخورده باشه و دمای سی پی یو بالا بوده ، باز سوخته تموم شده رفته ، قابل تعمیرم نیست 

با درود خدمت استاد مددی گرامی

تمام مادربرد ها کنترل دمای سی پی یو رو دارن که دما به ۱۰۰ یا ۱۰۵ برسه اتومات سیستم رو خاموش میکنن پس این فرض درست نیست و عملا امکان اینکه سی پی یو در اثر دما از بین رفته باشه خیلی پایین و نزدیک صفره

در 6 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

از طریق اتحادیه با موضوع "فروش قطعه بدون گارانتی" از فروشنده شکایت کنید.

این مورد هم که خوب سی پی یو های تری نه تنها در این فروشگاه بلکه در همه جای دنیا بدون گارانتی هستن و شکایت کاری پیش نمیبره

در 19 دقیقه قبل، Shahre_pc گفته است :

سلام

وقتی بنده خودمو میکشم میگم باکس اورجینال تهییه کنید مشتری گوش نمیده

و میگه فلان سایت اینقدر همین میشه

بهشون اطلاع بدین فکر کنم تا ۷ روز مهلت تست هنگ و تصویر داره

شما چرا از آب گل آلود ماهی میگیری برادر 😂 حالا این همه از همون فلان سایت که انقدر میداد خرید کردیم مگه چیزی شد؟ 😂 مگه این رفیقمون باکس میخرید و این بلا سرش میومد دستش به جایی بند بود؟ 😂

و حالا استارتر گرامی

اگر در سایت ذکر شده ۷ روز گارانتی که با سایت تماس بگیرین ببینین گردن میگیگیرن یا خیر. اگر در ۷ روز هستین و گردن نگرفتن بعد به اتحادیه شکایت کنید کار به جایی میبرید 😁

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

تمام مادربرد ها کنترل دمای سی پی یو رو دارن که دما به ۱۰۰ یا ۱۰۵ برسه اتومات سیستم رو خاموش میکنن پس این فرض درست نیست و عملا امکان اینکه سی پی یو در اثر دما از بین رفته باشه خیلی پایین و نزدیک صفره

این مورد هم که خوب سی پی یو های تری نه تنها در این فروشگاه بلکه در همه جای دنیا بدون گارانتی هستن و شکایت کاری پیش نمیبره

شما چرا از آب گل آلود ماهی میگیری برادر 😂 حالا این همه از همون فلان سایت که انقدر میداد خرید کردیم مگه چیزی شد؟ 😂 مگه این رفیقمون باکس میخرید و این بلا سرش میومد دستش به جایی بند بود؟ 😂

و حالا استارتر گرامی

اگر در سایت ذکر شده ۷ روز گارانتی که با سایت تماس بگیرین ببینین گردن میگیگیرن یا خیر. اگر در ۷ روز هستین و گردن نگرفتن بعد به اتحادیه شکایت کنید کار به جایی میبرید 😁

سی پی یو های تری گارانتی یک ساله OEM هستش. منتها تری‌های داخل ایران دست دو هستن و از سیستم‌های آماده باز شدند.

یک بحث دیگه این هستش فروش کالای وارداتی بدون گارانتی خلاف قانون هستش و قابلیت پیگرد داره.

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

و حالا استارتر گرامی

شما باکس بگیر خراب بود با من

من کارم اینه روزانه ده ها مورد ارجاع به گارانتی رو دیدم

مشتری بنده مادربورد rog b460f خرید بعد از ۳ ماه ایراد پیداکرد گارانتی حامی زیربار نمیرفت

بعد از اینکه گارانتی تهدید شد که بار ۳۰۰ میلیونیش رو پس میفرستیم 

قبول کرد معادل پول رو به مشتری بده

پردازنده باکس میفرستی دبی درجا تعویضه فقط باید باکس اورجینال باشه

ویرایش شده توسط Shahre_pc
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

سی پی یو های تری گارانتی یک ساله OEM هستش. منتها تری‌های داخل ایران دست دو هستن و از سیستم‌های آماده باز شدند.

تا جایی که بنده اطلاع دارم تری ها کلا برای شرکت های تجاری استفاده میشن و گارانتی که روی اون ها داده میشه گارانتی کل محصول مثلا سیستم All in one هستش و گارانتی جدایی برای سی پی یو داده نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...