رفتن به مطلب

مشاوره خرید پاور 1500 Enerma

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان و سروران گرامی تو هیمن یکی دو روزه احتمالا یک پاور واسه خودم بردارم منتهی بین چندین مدل گیر کردم که در نهایت به مدل enermax 1500 رسیدم در هر صورت من مشخصات سخت افزاریم رو مینویسم ببینید پاورش مناسه یا جایگزیم بهتری هم وجود داره یا خیر

لینک پاور مد نظر :

http://www.enermax.c...1&lv1=43&no=159

همین یک مدل رو از 1500 تونستم گیر بیارم ولی در کل نظر با شما

اما مشخصات سیستم :

Mainboard : P6T7 WS supercomputer

CPU : INTEL CORE I7-950

GRAPHIC card: 2*EVGA 560 TI SC

RAM : 3*2 corsair buss 1600

H.D.D : hitachi 1 TB

case : cooler master haf-X

optical drive : 1 blue-ray RW 1 DVD RW

نکته : کلیه پرت های usb هم پر هستش فکر میکنم تو وحاسبه میزان نیاز پاور موثر باشه و از طرفی در اینده به احتمال قوی یک عدد واتر کولینک زالمن هم اضافه خواهد شد اینم گفتم جهت اینده نگری

حالا تصمیم با شماست بحث کارشناسی کنیم ببینیم چی میشه که از این چند دلی در بیام

اطلاعات دیگه ای هم خواستید من میگم

موفق باشید

نکته : هرگز برند GREEN پیشنهاد ندید ، ممنون

ویرایش شده توسط X.M.P
لینک به دیدگاه

من پردازنده شما رو تا فرکانس 5000 با ولتاژ 1.6 اور کردم برای محاسبه پاور . همه چیز رو هم دست بالا گرفتم . حتی افت راندمان رو 30 درصد گرفتم . پاور پیشنهادی شد 1114 وات . به نظر من 1200 وات کافیه . 1500 خیلی زیاده . مگر اینکه لعدا گرافیک ها رو عوض کنی و گرافیک های پر مصرفتری بذاری .

لینک به دیدگاه

من پردازنده شما رو تا فرکانس 5000 با ولتاژ 1.6 اور کردم برای محاسبه پاور . همه چیز رو هم دست بالا گرفتم . حتی افت راندمان رو 30 درصد گرفتم . پاور پیشنهادی شد 1114 وات . به نظر من 1200 وات کافیه . 1500 خیلی زیاده . مگر اینکه لعدا گرافیک ها رو عوض کنی و گرافیک های پر مصرفتری بذاری .

خوب به نطر شما 1200 کافیه ؟ ولی من هر طوری حساب کردم 1350 میشد که من سر اینده نگری 1500 رو انتخاب کردم الان این گرافیک ها تا دو سه سالی قرار کار بکنه و فکر میکنم در جای خودشون پر مسرف باشند شما همه چیزو در نظر گرفتیو شد 1200 ؟ بعدش پیشنهاد شما کدوم پاور هستش ؟

به نظرم 1200 کمه :(

لینک به دیدگاه

من از این سایت استفاده کردم : http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

امتحان کن ببین .

لینک به دیدگاه

اگر خیلی مشکوکی Enermax MAXREVO 1350W بگیر . مسئله فقط پول پاور نیست . برق مصرفی هم هست .

لینک به دیدگاه

اگر خیلی مشکوکی Enermax MAXREVO 1350W بگیر . مسئله فقط پول پاور نیست . برق مصرفی هم هست .

بله دیدم ولی بحث مشکوکی نیست بحث این هستش که اینده نگری میکنم چون تا دو سه سال قرار هستش دست نزنم به پاور و ممکنه افزایش رم و گرافیک رو داشته باشم احیانا و همون طوری هم که گفتم قرار واترکولینگ هم اضافه بشه از اونجایی که من انیماتورم سر همین اونو پیشنهاد دادم خب از نظر برق مصرفی بیشتر توضیح میدین ؟

ویرایش شده توسط X.M.P
لینک به دیدگاه

اگر افزایش رم و گرافیک و احیانا هارد و SSD داری ، بهتره که پاور قویتر بگیری. من هم گفتم ، در صورتی که همین گرافیکها رو داشته باشی .

هرچقدر پاور فویتری داشته باشی ، مصرف برقت هم بیشتر میشه .

لینک به دیدگاه

اگر افزایش رم و گرافیک و احیانا هارد و SSD داری ، بهتره که پاور قویتر بگیری. من هم گفتم ، در صورتی که همین گرافیکها رو داشته باشی .

هرچقدر پاور فویتری داشته باشی ، مصرف برقت هم بیشتر میشه .

ممنونم به احتمال زیاد افزایش خواهم داشت

لینک به دیدگاه

ولی خوب دوستان توجه بفرمایید که اصل حرف بنده در ضمینه اندازه ولتاژ پاور نیست بیشتر میخواستم بحث کنیم در زمینه انتخاب نوع پاور و برند خوب پاور که خوب واسم کار کنه

لینک به دیدگاه

برند انرمکس رو که همه میشناسن . یکی از بهترینهاست . اگر از برندهای خارجی میخوای انتخاب کنی بهترین انتخابه . ولی من خودم گرین رو ترجیح میدم . چون خدمات بهتری داره ، قیمتش هم بهتره . البته میدوم از گرین خوشت نمیاد;)

لینک به دیدگاه

برند انرمکس رو که همه میشناسن . یکی از بهترینهاست . اگر از برندهای خارجی میخوای انتخاب کنی بهترین انتخابه . ولی من خودم گرین رو ترجیح میدم . چون خدمات بهتری داره ، قیمتش هم بهتره . البته میدوم از گرین خوشت نمیاد ;)

پس انرمکس مورد تایید هستش صد در صد از گرین خوشم نمیاد بهترینم باشه اصلا حرفشو نزن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...