رفتن به مطلب

فیزیکس

sadegh-sg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یک سوال

دارم

اگر

کارت

8400GS 512 MB

رو به عنوان فیزیکس کنار

5970 استفاده کنم

ممکنه فریم رو از حالت معمول کمتر کنه و به استلاح اونو محدود کنه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم جالب باشه فقط میشه امتحان کرد ولی آخه 8400 چیه که فیزیکسش باشه.جریان مورچه و کله پاچه هست. :p

یه کارت مثل 275 که چند وقت پیش یکی از بچه ها داشت و یا 250 چیزی برای فیزیکس بگیری بهتره.یکی از بچه ها 460 داره خواستی بگو برات اوکی کنم قیمتش هم 200 تومانه که جون میده برای فیزیکس کنار اون کارتت.

لینک به دیدگاه

برای من هم سواله . وقتی یه ati داریم و انویدا می ذاریم کنارش که sli نمیشه؟ درسته . یعنی فقط حالت phsyx رو بر دوش انویدیا می ذاره. ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ببینید در پردازش فیزیکس در اکثر بازیها با افت فریم شدید روبرو میشیم.سه راه برای پردازش فیزیکس هست :

1-از کارتهای قدرتمند انویدیا بصورت تکی استفاده کنیم مثل 570 که با روشن کردن فیزیکس کمی افت فریم در بازیها رو خواهیم داشت.

2-استفاده از پردازنده برای انجام پردازش فیزیکس که بشدت افت فریم داریم(پردازنده های اینتل در رده دکستاپ در فیزیکس بسیار موفق تر از AMD هستند ولی باز هم افت فریم شدید دارید اگر فیزیکس به عهده پردازنده باشه)

3-استفاده از کارتهای انویدیا به عنوان پردازشگر فیزیکس در کنار کارتهای دیگر.مثل GTS450 در کنار 6970.برای جلوگیری از کاهش فریم ریت بهترین روش همینه.

لینک به دیدگاه

هکس عزیز همه نکات رو گفتن و فقط میمونه جواب سوال صاحب تاپیک. کلا ما ایرانیها عادت دریم جوابهای دور و دراز بدیم و همه چیز رو توضیح بدیم و پاسخ اصلی این وسط گم میشه ^^.

در جواب سوالتون باید بگم استفااده از کارت گرافیک ضعیف برای فیزیکس محدودیتی برای کارت اصلی ایجاد نمیکنه ولی افزایش پرفرمانس شما اونقدر ناچیز خواهد بود که بود و نبودش تفاوتی ایجاد نمیکنه !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم جالب باشه فقط میشه امتحان کرد ولی آخه 8400 چیه که فیزیکسش باشه.جریان مورچه و کله پاچه هست. :p

سالار جون من اینجا بهشون گفتم که جالب نمیشه.

لینک به دیدگاه

دوستمون میخواست بدونه استفاده از یک کارت ضعیف ممکنه 5970 رو محدود کنه ^^ . احتمالا یک کارت 8400 کنج اتاق افتاده گفتن یک استفاده ای ازش بکنن . البته این سوال زیاد پیش میاد که اگر کارت فیزیکس زیادی ضعیف باشه سر پرفرمانس کلی بلایی نیاره ^^ . خیلی از کاربرهای فکر میکنن وقتی قطعه ای تو سیستم قرار بگیره اگر نسبت به بقیه ضعیفتر باشه حتما محدودیت ایجاد میکنه در حالیکه کاملا وابسته به کارکردش هست. اگر در نقش پرفرمانس بوستر باشه ضعیف بودنش فقط باعث میشه افزایش پرفرمانس ناچیز باشه ولی محدودیت برای کل سیستم ایجاد نمی کنه !

لینک به دیدگاه

ممنون از هر دو دوست

پس فریم رو پایین نمیاره ؟

خوبه اما میشهبگید چند فرم بالا میبره حدودی؟؟؟؟

100؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توقع افزایش فریم نداشته باشید.مثلا فیزیکس رو در بازی بتمن در انویدیا کنترل پنل بندازید گردن 8400 ببینید تغییرات فریمی چقدر هست.

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز من اما من 8400ندارم میخوام مال حامد خان رو بخرم

به نظر شما با توجه به این که این کارت مشتری زیاد داره میارزه من اینو بخرم و این کارو کنم ؟

لینک به دیدگاه

بهترین کارتا واسه فیزیکس GTX 260 و 550Ti هستن که توی سایتای خارجی هم بحث همین داغه. منم تست کردم واسه ای تی آی 260 بهترین گزینه است

لینک به دیدگاه

بهترین کارتا واسه فیزیکس GTX 260 و 550Ti هستن که توی سایتای خارجی هم بحث همین داغه. منم تست کردم واسه ای تی آی 260 بهترین گزینه است

ممنون

ولی قیمت هاشون خیلی بالاس که فقط جهت فیزیکس استفاده بشه . در صورتی بازی های تاپ کی فیزیکس داشته باشن خیلی زیاد نیست . تا اونجایی که من دیدم mass effect بود و بت من ، شاید دو سه تا دیگه ...

لینک به دیدگاه

درود

1-از کارتهای قدرتمند انویدیا بصورت تکی استفاده کنیم مثل 570 که با روشن کردن فیزیکس کمی افت فریم در بازیها رو خواهیم داشت.

سلام آقا معین

560Ti باشه نمیشه ؟ :(

بازیخورا منتظر 660 باشن . داره میاد ! B)

ویرایش شده توسط enigmatic
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا معین

560Ti باشه نمیشه ؟ :(

بازیخورا منتظر 660 باشن . داره میاد ! B)

سلام

چرا نمیشه خوبم میشه.560TI در فرکانس هسته 970مگاهرتز و فرکانس حافظه بالای 4500مگاهرتز کارایی شبیه 570 داره.اکثر 560TI ها بدون اعمال ولتاژ اضافی و براحتی در این فرکانس ها پایدار میشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...