رفتن به مطلب

وصل کردن ۳ گرافیک به مادربورد

amir.nl
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

من برای ماین  ۳ عدد گرافیک خریداری کردم و مادربورد من ۳ عدد اسلات pci داره من رایزر خریداری کردم و وقتی وصل میکنم فقط دوتا از گرافیک ها رو میشناسه چطوری  باید ۳ عدد را همزمان وصل کنم مدل مادربورد gigabyte m68mt-s2p توی بایوس هم گزینه ای نداشت یا من پیدا نکردم 

ممنون

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، amir.nl گفته است :

سلام 

من برای ماین  ۳ عدد گرافیک خریداری کردم و مادربورد من ۳ عدد اسلات pci داره من رایزر خریداری کردم و وقتی وصل میکنم فقط دوتا از گرافیک ها رو میشناسه چطوری  باید ۳ عدد را همزمان وصل کنم مدل مادربورد gigabyte m68mt-s2p توی بایوس هم گزینه ای نداشت یا من پیدا نکردم 

ممنون

اسلالت های قدیم پی سی ای منظورته؟

یا اسلات های اکسپرس x4?

باید خودش شناسایی کنه لطفا اطلاعات بیشتر مثل نسخه ویندوز و اسم برنامه ماین رو بگو یا اینکه از سیستم عامل ماین مخصوص استفاده کن کارت گرافیک ها همه یک مدل هستن؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir.nl گفته است :

سلام 

ممنون

سلام

مادربورتون این مدل هست ؟

1614284890039.thumb.jpg.24f661ca1946f2ccdde2adf9130af76a.jpg

یک عدد گرافیک را بصورت معمولی و ۲عدد را با رایزر به به مادربورد وصل کنید.

1614284906766.thumb.jpg.2b0232e8b0aed4b50f02e606f05f79f7.jpg

بهتره از خود مادربورد تصویر بگیرید

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

اسلالت های قدیم پی سی ای منظورته؟

یا اسلات های اکسپرس x4?

باید خودش شناسایی کنه لطفا اطلاعات بیشتر مثل نسخه ویندوز و اسم برنامه ماین رو بگو یا اینکه از سیستم عامل ماین مخصوص استفاده کن کارت گرافیک ها همه یک مدل هستن؟

منظورم pci express x1 هست ولی فقط ۲تا از ۳ تا گرافیک رو شناسایی میکنه ویندوزم ۸.۱ هست با فونیکس ماینر بله همه یک مدل هستند

در 4 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

سلام

مادربورتون این مدل هست ؟

1614284890039.thumb.jpg.24f661ca1946f2ccdde2adf9130af76a.jpg

یک عدد گرافیک را بصورت معمولی و ۲عدد را با رایزر به به مادربورد وصل کنید.

1614284906766.thumb.jpg.2b0232e8b0aed4b50f02e606f05f79f7.jpg

بهتره از خود مادربورد تصویر بگیرید

بله این مدل هست اگر گرافیک رو بصورت معمولی قرار بدم اون دوتا رایزر دیگه رو نمیتونم وصل کنم

ویرایش شده توسط amir.nl
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، amir.nl گفته است :

منظورم pci express x1 هست ولی فقط ۲تا از ۳ تا گرافیک رو شناسایی میکنه ویندوزم ۸.۱ هست با فونیکس ماینر بله همه یک مدل هستند

بله این مدل هست اگر گرافیک رو بصورت معمولی قرار بدم اون دوتا رایزر دیگه رو نمیتونم وصل کنم

صحیح، هر ۳کارت را با رایزر وصل کنید

ولی برای بار اول، اجازه بدید کارت ها را تک تک ویندوز شناسایی کنه بعدش هر سه را وصل کنید

ویندوز ۱۰ بهتره ولی نباید مشکلی با همین ویندوز هم پیش بیاد

لینک به دیدگاه

به توضیه دوستمون عمل کن اگر بازم مشکل داشت با یه لینوکس تست کن اون پایدار تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...